Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 13:12



Отговори на тема  [ 518 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
* Ролан Гарос' 2018 - тема за коментари * 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Ролан Гарос' 2018 - тема за коментари *   |   10.06.2018 22:11


Balleta написа:
Balleta написа:
juve написа:
Мика ме впечатли много ги разбира нещата супер ерудирана и скромна, определено много добра реклама за спорта в Америка прилича ми на Халеп като поведение и мисъл, ще мачка много в следващите години стига да е здрава за радост на балета, успех на Рафа нека пренапише историята с 11 титла, нечовешки рекорд, а има мегдан и за още :-) разбира се и Тийм заслужава ако детронира краля всички ще го поздравим, нека по-добрия спечели и най-важното да станем свидетели на красив и оспорван мач :-)


Ювето, ти голям фен стана на Халеп :outofspace:

Мика е пичка - супер спортист и супер характер. :yes: Дори ми е прекалено скромна на моменти ....иначе и на футбол е много добра



Мдаа,току що показха и Мика на трибуната, както и Роджър Уотърс от Пинк Флойд


И големият Белмондо, както винаги!!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Ролан Гарос' 2018 - тема за коментари *   |   10.06.2018 22:30


Да, не пропуска той. Беше и на женския финал и на полуфиналите.
Обожава тениса живата легенда на френското и бих добавил световното кино. :-)


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Ролан Гарос' 2018 - тема за коментари *   |   11.06.2018 07:37


Поздравления за Симона, спечели след много труден жребий, много убедително и най-вече срещу себе си. Никога няма да съм и фен, но не виждам особени основания да й се подигравам повече.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Ролан Гарос' 2018 - тема за коментари *   |   11.06.2018 13:56


Браво на Симона! Най-после го спечели тоя гарос! Тя е пример защо човек никога не трябва да се отказва!
Но също така показа, че не тъпче на едно място. Развива се, подобрява нещата които трябва за да става по-добра!
В момента е най-добрата на клей.
Споменавахе в предишни коментари как някои не се приплъзвали на клея. Ами аз извън Халеп на тоя Гарос не видях някоя клейкортърка. Спомням си само за италианките Ерани и харизматичната Скиавоне от скорошните. Даже не знам дали още играят. Май се отказаха и двете?
Също се сещам за испанката Суарез Наваро.
Няма да се връщам чак до Енен.
Мугуруса, Шарапова, Серена не са никакви клейкортърки. Само блъскане!
Остапенко тепърва предстои да показва дали ще стане добра на клей или беше просто проблясък тая титла. Млада е и има хляб в нея.

Логичното се случи. Симона и Рафа биха и нямаше по-нормално нещо от това.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Ролан Гарос' 2018 - тема за коментари *   |   11.06.2018 14:10


Интересно видео с много важни разсъждения за играта и нейното развитие, за миналото и настоящето, за поведението на днешните млади тенисисти и пр.
Вижте го, заслужава си.

Матс Виландер, Джон Макенроу и Борис Бекер (тази раздумка са я направили преди мъжкия финал, но днес се пуска онлайн)

https://video.eurosport.com/tennis/exclusive-becker-mcenroe-and-wilander-talk-rafa-roger-and-why-there-are-no-challengers_vid1099843/video.shtml


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Ролан Гарос' 2018 - тема за коментари *   |   11.06.2018 14:13


Нема Значка написа:
Логичното се случи. Симона и Рафа биха и нямаше по-нормално нещо от това.


И австралийския супер компютър позна. :-D Преди началото на турнира един супер австралийски компютър (не изкуствен интелект, хаха ама близко) изчислил на базата на изигранбите мачове и пр. и пр. и пр. че най-вероятно РГ ще се спечели от Надал и Халеп. :-)

Иначе си прав, че липсват типични клейкортърки и това се дължи на цялостната промяна в играта, това е особено силно изразено при жените, където от години знаем, че навлезе грубата сила, която е водещата. Скиавоне и Ерани играят, даже бяха тук на РГ, но отпаднаха 1 кръг ако не се лъжа.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Ролан Гарос' 2018 - тема за коментари *   |   11.06.2018 14:14


MCStranger написа:
Поздравления за Симона, спечели след много труден жребий, много убедително и най-вече срещу себе си. Никога няма да съм и фен, но не виждам особени основания да й се подигравам повече.


:yes: :give5:

А Дявола отново спечели битка! :devil:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Ролан Гарос' 2018 - тема за коментари *   |   11.06.2018 14:29


Сара Ерани всъщност сега чета, че са я баннали до февруари 2019 г. заради допинг. Иначе игра на РГ със сигурност.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Ролан Гарос' 2018 - тема за коментари *   |   11.06.2018 14:58


Така, Нишикори, Раонич и Тийм вече си имат ГШ финал.
Време е и за Григор!
Уимби 2018 или АО 2019, избирайте си. :devil:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Ролан Гарос' 2018 - тема за коментари *   |   11.06.2018 15:19


Diavolo написа:
Нема Значка написа:
Логичното се случи. Симона и Рафа биха и нямаше по-нормално нещо от това.


И австралийския супер компютър позна. :-D Преди началото на турнира един супер австралийски компютър (не изкуствен интелект, хаха ама близко) изчислил на базата на изигранбите мачове и пр. и пр. и пр. че най-вероятно РГ ще се спечели от Надал и Халеп. :-)

Иначе си прав, че липсват типични клейкортърки и това се дължи на цялостната промяна в играта, това е особено силно изразено при жените, където от години знаем, че навлезе грубата сила, която е водещата. Скиавоне и Ерани играят, даже бяха тук на РГ, но отпаднаха 1 кръг ако не се лъжа.


Уау, браво на суперкомпютъра, никога не бих предположил, че Надал и Халеп ще спечелят, каква изненада, какъв компютър …. :-o


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Ролан Гарос' 2018 - тема за коментари *   |   11.06.2018 15:23


Diavolo написа:
MCStranger написа:
Поздравления за Симона, спечели след много труден жребий, много убедително и най-вече срещу себе си. Никога няма да съм и фен, но не виждам особени основания да й се подигравам повече.


:yes: :give5:

А Дявола отново спечели битка! :devil:



:outofspace: :helpless: :help:

...да не умря циганката дето те хвалеше ….


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Ролан Гарос' 2018 - тема за коментари *   |   11.06.2018 15:23


Diavolo написа:
Така, Нишикори, Раонич и Тийм вече си имат ГШ финал.
Време е и за Григор!
Уимби 2018 или АО 2019, избирайте си. :devil:



Григор нямаше ли да печели АО 2018 ???? :whistle: :innocent:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Ролан Гарос' 2018 - тема за коментари *   |   11.06.2018 17:23


Никога не съм казвал такова нещо.
По-скоро прогнозирах, че ще играе минимум полуфинал на Уимбълдън ама не познах. :helpless:
Сега правя нова прогноза. Григор - финалист на Уимбълдън' 18 или АО' 19, без значение. Ако стигне финала отделно ще говорим дали може да го спечели или не.

:wave:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Ролан Гарос' 2018 - тема за коментари *   |   11.06.2018 23:37


Ноле е преспал и както се казва утрото е по-мъдро от вечерта. Ще участва с уайлд карт на Куинс! :-)
Най-вероятно ще замести като топ звезда в турнира Рафа Надал, защото аз съм на 99% сигурен, че Рафа ще пропусне Куинс. Не мисля, че ще се пусне и на Уимбълдън. Просто не му е необходимо на този етап от кариерата, а и така ще е свеж за хард корт сезона, който ще реши и ранкинга. Все пак ако реши да се пусне ако стигне до 1/4 финал ще е много ценно като точки за ранглистата и като практика, за повече не се надявам, а и няма защо да се надявам. Рафа не е толкова бърз, като младата си версия, сервиса не му е толкова силно оръжие, че да му носи лесни точки (той печели много на свой сервис, но с поемане на инициативата след втория си удар, но на тревата понякога нещата зависят само от 1/2 удара), а и може да си контузи колената, защото с неговите колена тревата е най-опасната настилка.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Ролан Гарос' 2018 - тема за коментари *   |   12.06.2018 08:22


Не знам вече за Григор нищо не мога да кажа. Една голяма въпросителна е, но винаги когато се очаква нещо от него, не оправдава очакванията и обратното. На този АО се очакваше много след полуфинала миналата година, като имаш впредвид, че можеше и да бие Рафа и да играе финал, но не успя.
На този Уимбълдън по-добре да не очакваме нищо. Миналата година си взимаше мачовете по вода, докато не стигна до Федко и го отупа 3:0 както Надал отупа Тийм в неделя. :helpless:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Ролан Гарос' 2018 - тема за коментари *   |   14.06.2018 14:17


Diavolo написа:
Ноле е преспал и както се казва утрото е по-мъдро от вечерта. Ще участва с уайлд карт на Куинс! :-)
Най-вероятно ще замести като топ звезда в турнира Рафа Надал, защото аз съм на 99% сигурен, че Рафа ще пропусне Куинс. Не мисля, че ще се пусне и на Уимбълдън. Просто не му е необходимо на този етап от кариерата, а и така ще е свеж за хард корт сезона, който ще реши и ранкинга. Все пак ако реши да се пусне ако стигне до 1/4 финал ще е много ценно като точки за ранглистата и като практика, за повече не се надявам, а и няма защо да се надявам. Рафа не е толкова бърз, като младата си версия, сервиса не му е толкова силно оръжие, че да му носи лесни точки (той печели много на свой сервис, но с поемане на инициативата след втория си удар, но на тревата понякога нещата зависят само от 1/2 удара), а и може да си контузи колената, защото с неговите колена тревата е най-опасната настилка.



Учудваш ме - сериозно ли мислиш, че Надал няма да играе на Уимби, ако няма някоя по-сериозна болежка?


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Ролан Гарос' 2018 - тема за коментари *   |   14.06.2018 16:25


Ако играе (последните новини са, че ще играе), то е само заради ранкинга според мен, защото ако Надал стигне 1/4 финал в Лондон, то дори Федерер да спечели Щутгарт (там при финал отново ще е номер 1), Хале и Уимбълдън, Рафа ще е номер 1 в понеделника след финала на Уимби.


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Ролан Гарос' 2018 - тема за коментари *   |   15.06.2018 13:00


Diavolo написа:
Ако играе (последните новини са, че ще играе), то е само заради ранкинга според мен, защото ако Надал стигне 1/4 финал в Лондон, то дори Федерер да спечели Щутгарт (там при финал отново ще е номер 1), Хале и Уимбълдън, Рафа ще е номер 1 в понеделника след финала на Уимби.

тая ранглиста стана онче-бонче между Рафа и Роджър по една-две седмици за единия после за другия, направо конкуренцията да вземе да се гръмне, дъртите с по-няколко турнира и шлемове ги гаврят яко, щом продължават да ги печелят от 2017 :laugh:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 518 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг