Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:49



Отговори на тема  [ 98 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
НБА 2018 - Декември 
Автор Съобщение
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Декември   |   14.12.2018 19:00


Е, супер, все се каня да те питам какво става с великия Дирк и кога ще играе :)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Декември   |   14.12.2018 19:35


spurs написа:
Е, супер, все се каня да те питам какво става с великия Дирк и кога ще играе :)


Снощи игра.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Декември   |   14.12.2018 19:49


Balleta написа:
Vendome написа:
Смей се,но Къри е отборен играч, по-голям клъч играч, прави другите около него по-добри и е най-добър в най-трудния елемент от играта.



Леброн е всичко това в по голяма степен, Къри може да е по добър единствено в чистата стрелба ..никъде другаде - нито в защита, нито в нападение ... айде стига смешки, Къри е много много добър, но не е комплексен, както Леброн и то във всеки елемент на играта ...


Леброн не е отборен играч. При него първо има АЗ, после са другите. иска да се върти около него всичко. Къри е доказано топ клъч. Брон беше такъв през първия си престой в Кавс. След това е на сериозни приливи и отливи, неслучайно често в клъч тайма дава на друг да стреля. Не прави другите по - добри. напротив, при него регресират (Бош и Лов са примери). При Къри израстнаха играчи като Грийн и Томпсън. Най-трудният елемент са тройките, там Къри е по-добър, в поднасянията също е по-добър. Като защитник Къри е сред най-добрите ПГ, а леброн беше добър защитник, вече не е.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Декември   |   14.12.2018 20:48


Vendome написа:
Balleta написа:
Vendome написа:
Смей се,но Къри е отборен играч, по-голям клъч играч, прави другите около него по-добри и е най-добър в най-трудния елемент от играта.



Леброн е всичко това в по голяма степен, Къри може да е по добър единствено в чистата стрелба ..никъде другаде - нито в защита, нито в нападение ... айде стига смешки, Къри е много много добър, но не е комплексен, както Леброн и то във всеки елемент на играта ...


Леброн не е отборен играч. При него първо има АЗ, после са другите. иска да се върти около него всичко. Къри е доказано топ клъч. Брон беше такъв през първия си престой в Кавс. След това е на сериозни приливи и отливи, неслучайно често в клъч тайма дава на друг да стреля. Не прави другите по - добри. напротив, при него регресират (Бош и Лов са примери). При Къри израстнаха играчи като Грийн и Томпсън. Най-трудният елемент са тройките, там Къри е по-добър, в поднасянията също е по-добър. Като защитник Къри е сред най-добрите ПГ, а леброн беше добър защитник, вече не е.



ахахаххаа, а бе ти верно сам се навиваш :outofspace: Къри по добър защитник от Леброн ..олеллелее :outofspace: :help:

Отборен играч - това как го измерваш, я да им видим асистенциите и да видим този АЗ дето бил Леброн как така всеки сезон има повече асистенции от Къри, сигурно щото не е отборен играч :-o

Няма елемент в играта в който Къри да бие Леброн ....

Но ти нарочно я пусна тая закачка, а на мен не ми се спори, сори, това са пълни глупости ..... при Къри били израстнали, а пр Леброн не, Леброн прави всички около него много по добри, ей го тая година Кузма, абе за какво изобщо говорим, няма смисъл ...


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Декември   |   14.12.2018 20:54


Балет - ти отдавна трябваше да си разбрал, че спор със Стенли е.......

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Декември   |   14.12.2018 22:36


alexbg написа:
Балет - ти отдавна трябваше да си разбрал, че спор със Стенли е.......


Тъпо включване.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Декември   |   15.12.2018 16:19


8-а поредна победа за Бостън Селтикс след победа над опашкаря Атланта.

Интересното е, че Бруклин са в серия от 4-и поредни победи. Бруклин отначалото на сезона играят много добре, като правят доста оспорвани мачове и при загубите си и макар, че са с отрицателен баланс и под чертата 0.500 могат да бият всеки в лигата, ако имат ден. Снощи жертва беше Вашингтон.

Фили са с две поредни загуби откак Джей Би не играе заради контузия. Снощи паднаха от Индиана въпреки изродския мач на Джоел Ембийд, който завърши с 20-20 или 40 точки и 21 борби :outofspace:

Янис вкара 44 точки при победата на Милуоки, като гост на Кливлънд.

Две яки дербита и на Запад.

Сакраменто и ГСУ направиха супер як мач с размяна на водачеството, като в самия край Сакраменто можеха да вкарат мача и в ОТ, но стрелбата от тройката не се получи. КД на няколко пъти не позволяваше на Сакраменто да дръпнат по сериозно в резултата и да се откъснат и в крайна сметка шампионите спечелиха много трудно с 5 точки разлика.

Девнвър и ОКС се срещнаха в мач, който трябваше да реши едноличния водач на Запад. Момчетата от Колорадо направиха невероятен мач и бяха уникални в нападанеие и въпреки липсата на 3-а основни играчи, включителни и звездата им Пол Милсап спечелиха изключително ценна победа, като в самия край Уестбрук и Джамал Мъри за малко не се сбиха.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Декември   |   16.12.2018 17:39


Лейкърс се върнаха на победния ход, след като снощи разгромиха Шарлът, като гост със 128 - 100.

Интересното в този двубой бе, че двама играчи на Лейкърс завършиха с трипъл-дабъл - Леброн Джеймс и Лонзо Бол :outofspace:

Това не се бе случвало от далечната 2007 г, когато за последно това направиха съотборниците Джейсън Кид и Винс Картър за Ню Джърси Нетс.

За Лейкърс пък, това последно са правили Меджик Джонсън и Карим Абдул Джабар през 1989 г.

Изключително трудно постижение с много малко аналог в историята, ето и всички съотборници вкарвали трипъл-дабъл едновременно в една среща:

Цитат:
1/18/1962: Oscar Robertson and Arlen Bockhorn (Cincinnati Royals)
3/14/1964: Donnie Butcher and Ray Scott (Detroit Pistons)
3/12/1969: Art Harris and Lenny Wilkins (Seattle Supersonics)
1/22/1982: Kareem Abdul-Jabbar and Magic Johnson (Lakers)
3/29/1987: Larry Bird and Robert Parish (Boston Celtics)
1/03/1989: Michael Jordan and Scottie Pippen (Chicago Bulls)
4/07/2007: Vince Carter and Jason Kidd (New Jersey Nets)
12/15/2018: LeBron James and Lonzo Ball (Lakers)


Това е 75-и кариерен трипъл-дабъл за Леброн Джеймс и 3-и кариерен за Лонзо Бол:

Леброн - 24 точки, 12 борби и 11 асистенции
Лонзо - 16 точки, 10 борби и 10 асистенции


Детройт прекъснаха серията на Бостън от 8 поредни победи, след като ги биха у дома, след изключително представяне на Андре Дръмънд - 19 точки и 20 борби, отново на косъм от 20-20. Блейк Грифин също със силен мач за 'буталата' - 27 точки.

Нов трипъл-дабъл и за машината Джеймс Хардън (Брадата няма спирка :outofspace: ) и ценна победа за измъчения този сезон Хюстън - 3-а поредна. 'Ракетите' биха стабилния отбор на Мемфис, като гост.

След 50-т точковия си трипъл-дабъл в четвъртък срещу Лейкърс (Хардън има най-много 50-т точкови трипъл дабъла в историята на играта), снощи 'брадата' се отчете с нови 32 точки, 12 борби и 10 асистенции.

Глътка въздух и за изстрадалия Булс :outofspace: След унизителната загуба с 56 точки от Бостън, последвана от нова загуба с 30+ точки и след това нов загубен мач игран в Мексико Сити, Булс най-накрая взеха победа след триумф, като гост над Сан Антонио.

Крис Дън и Боби Портър вече са в игра, но сега пък извън строя заради контузия е Зак Лавин, а Джабари Паркън не игра заради .... треньорско решение :whistle:

Впечетляващото снощи бе, че Булс биха след като изоставаха преди почивката с цели 21 точки.

Трета поредна загуба за Клипърс, които след блестящия си старт на сезона, изпадаха в дупка и сега са едва с баланс 4-6 в последните си 10 срещи. 'Клипс' загубиха от ОКС, след много силен мач на Пол Джордж.

Девин Букър се завърна за Финикс и 'слънцата' най-накрая прекъснаха негативната си серия след победа у дома над Минесота.

Букър отбеляза 28 точки, а рукито Деандре Ейтън завърши с дабъл-дабъл 18 точки и 12 борби.


Най-накрая бе осъщестевен трейда между Финикс и Вашингтон за Тревор Ариза и последния вече е играч на Уизърдс в замяна на Остин Ривърс и Кели Оубре Джуниър.

Историята тук е, че по рано през седмицата сделка включваща три отбора - Мемфис, Финикс и Вашингтон - пропадна и ще остане в историята, като еднa от най-срамните и смешни в НБА и затова как не се прави бизнес :rofl: Прекрасен пример за това как се играе ..."развален телефон" :rofl:

Трите отбора уж се бяха разбрали за трансфера още в петък, но в крайна сметка той пропадна заради грешка и объркване кой от братята Брукс е желан от Финикс и кой Мемфис е склонен да пусне - Дилън или Маршон.

Финикс са останали с впечатлението, че привличат Дилън Брукс, докато Мемфис през цялото време са си мислели, че става дума за брат му Машрон Брукс - е как така в тези телефонни разговори поне веднъж не е станало въпрос за първото име на играча :rofl:
В крайна сметка тази сделка пропадна и трейда на Ариза стана без участието на Мефис, но унижението за Машрон е голямо, дано не се бъгне момчето - едните не го искат, другите са готови да го разкарат, като и двата отбора желаят повече брат му ..... :-(


Последна промяна Balleta на 16.12.2018 17:47, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Декември   |   17.12.2018 16:22


Филаделфия биха Кливлънд, като гост, а Бен Симънс записа своя 15-и кариерен трипъл-дабъл и трети за сезона. :outofspace:

Може би един от най-силните мачове на Симънс, който завърши с 22 точки, 11 борби и 14 асистенции.

На Симънс му бяха необходими едва 111 мача за да запише първите си 15 трипъл-дабъла в НБА, за сравнение Меджик Джонсън прави това в първите си 116 мача, а Оскар Робъртсън в първите си ...40.

Ден след като се отчетоха с два трипъл-дабъла в един мач, Лейкърс играха back-to-back без почивка във Вашингтон и направиха един от най-слабите си мачове за сезона, като така и не влязоха в час цял мач. Със сигурност един от най-слабите мачове на Леброн - 13 точки, 6 борби и 3 асистенции.

За сметка на това Джон Уол изригна с 40 точки и14 асистенции за Вашингтон.

Сакраменто продължава да удивлява със силна игра и вече едва ли някой ги приема несериозно. Считания за аутсайдер преди сезона отбор на 'кралете' до тук е твърдо в борбата за плейофите, като причина за това е и спойката между двама от най-добрите им играчи - Бъди Хилд и ДиАрън Фокс.

Снощи Сакраменто биха Далас, като гост, въпреки 28-те точки и 9 асистенции за 'маврите' на руки номер едно за сезона до тук Лука Дончич.

Без 5-ма контузени играчи, включително и Ол-стар гарда Кайл Лаури, Торонто не успяха да се справят с Денвър в дербито на кръга между водачите в двете конференции.

Кауи Ленърд направи каквото можа за Раптърс, но това бе недостатъчно срещу правещия супер сезон за Денвър, Никола Йокич, който заби 26 точки и 9 борби.


А ето и черешката на тортата от вчерашните мачове:

Чанинг Фрай от Кливлънд подава перфектен пас към съотборник ...... който не е в игра, а на резервната скамейка :outofspace:



:laugh: :laugh: :laugh:

:basket: :basket: :basket:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Декември   |   17.12.2018 17:03


Balleta написа:
Vendome написа:
Леброн не е отборен играч. При него първо има АЗ, после са другите. иска да се върти около него всичко. Къри е доказано топ клъч. Брон беше такъв през първия си престой в Кавс. След това е на сериозни приливи и отливи, неслучайно често в клъч тайма дава на друг да стреля. Не прави другите по - добри. напротив, при него регресират (Бош и Лов са примери). При Къри израстнаха играчи като Грийн и Томпсън. Най-трудният елемент са тройките, там Къри е по-добър, в поднасянията също е по-добър. Като защитник Къри е сред най-добрите ПГ, а леброн беше добър защитник, вече не е.



ахахаххаа, а бе ти верно сам се навиваш :outofspace: Къри по добър защитник от Леброн ..олеллелее :outofspace: :help:

Отборен играч - това как го измерваш, я да им видим асистенциите и да видим този АЗ дето бил Леброн как така всеки сезон има повече асистенции от Къри, сигурно щото не е отборен играч :-o

Няма елемент в играта в който Къри да бие Леброн ....

Но ти нарочно я пусна тая закачка, а на мен не ми се спори, сори, това са пълни глупости ..... при Къри били израстнали, а пр Леброн не, Леброн прави всички около него много по добри, ей го тая година Кузма, абе за какво изобщо говорим, няма смисъл ...


Не претендирам нито да гледам, още по-малко пък да разбирам колкото вас, но един приятел който следи страшно много (има лийг пас и гледа всеки ден май, чете много, адски много интересни неща съм научил от него) ми говореше подобни неща за Леброн миналата година. Общо взето ми обясняваше точно това, което Стенли е написал - че едва ли не не оставя другите да играят (Лов беше конкретния пример), че в последно време често се пести и не играе достатъчно в защита, че много си гледа статистиките за сметка на цялостната игра (доколкото си спомням ми обясняваше, че в последно време е почнал да не стреля рисковано за да си поддържа висок процента) и т.н.

А че Къри е по-отборен играч от Леброн едва ли може да има спор. Не знам броят асистенции доколко е показателен за това, при положение че Хардън също прави много асистенции, а последното което бих казал за него е, че е отборен играч.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Декември   |   17.12.2018 17:43


spurs написа:
Не претендирам нито да гледам, още по-малко пък да разбирам колкото вас, но един приятел който следи страшно много (има лийг пас и гледа всеки ден май, чете много, адски много интересни неща съм научил от него) ми говореше подобни неща за Леброн миналата година. Общо взето ми обясняваше точно това, което Стенли е написал - че едва ли не не оставя другите да играят (Лов беше конкретния пример), че в последно време често се пести и не играе достатъчно в защита, че много си гледа статистиките за сметка на цялостната игра (доколкото си спомням ми обясняваше, че в последно време е почнал да не стреля рисковано за да си поддържа висок процента) и т.н.

А че Къри е по-отборен играч от Леброн едва ли може да има спор. Не знам броят асистенции доколко е показателен за това, при положение че Хардън също прави много асистенции, а последното което бих казал за него е, че е отборен играч.



Мдаааа, откакто Леброн се махна от Кливлънд, Кевин Лов така се е разиграл, че вече е кандидат за МВП :outofspace: Абе кой ви ги говори тия глупости, сигурно някой хейтър, че той Леброн ги има много такива, иначе не знам как може да кажеш такава глупост - Леброн прави другите около себе си да изглеждат много по добри, не ги бил оставял да играят :outofspace: ..сигурно затова оня ден Лонзо направил трипъл-дабъл заедно с Леброн, няма начин да не е това причината.

Асистенциите не били знак за отборна игра - мддааа, да подадеш на съотборник да вкара най-вероятно не е знак за отборна игра, а по скоро правене на статистика, според мен знак за отборна игра е да гледаш съотборниците си от близо и да бягаш покрай тях ..... СПърсче, Леброн е един от най-добрите подавачи в лигата, това го кажи на приятеля си да го знае, ако не вярва да гугълва какво казват тия които това им е работата .... специалисти, коментатори, бивши играчи

Лейкърс на Леброн в момента е 4-и на Запад, това явно се дължи на Рондо и Стивансон, въпреки, че те дори не играят, определено не е ефектът Леброн, няма как да е просто.

За защитата направо ми е смешно :rofl: :rofl: :rofl:

Леброн е 5 пъти избиран в идеалния отбор на защитниците, Стеф Къри - НУЛА, но явно и това не е показателно за добър защитник :rofl:


Както и да е, спирам до тук ....


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Декември   |   17.12.2018 19:30


Е така де, 5 пъти е в отбора на защитниците, но последният от тях е през 2013 г., т.е. може и да е вярно че в последните години не си дава толкова зор в защита.

А относно асистенциите пак те питам - Хардън отборен играч ли е?


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Декември   |   17.12.2018 21:22


spurs написа:
Е така де, 5 пъти е в отбора на защитниците, но последният от тях е през 2013 г., т.е. може и да е вярно че в последните години не си дава толкова зор в защита.

А относно асистенциите пак те питам - Хардън отборен играч ли е?



ДА, Хардън е отборен играч, аяз не знам как реши, че точно той не е отборен :outofspace: ... във всеки отбор най-добрия играч играе и най-много с топката, това не го прави по малко отборен, Брадата е уникален играч и също като Леброн е неопазваем, ако го покрият ще подаде на съотборник и оня ще вкара ...

Давам ти само един пример, при последнта победа над Мемфис процента му стрелба е 9 от 14 или 62% тоест не е да стреля на поразия за да ги прави тия точки, нещо което примерно Коби правеше, той не оставяше другите да стрелят и по рядко подаваше, към края на кариерата си почна да подава.

При 50-т точковия мач с ЛА процента на Хардън пак е над 50 - 14 от 26 .... как това го прави лакомия и неотборен иограч който мята всяка топка само и само да вкара ????


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Декември   |   17.12.2018 22:58


Не твърдя че задължително съм прав, това ми е някакво лично впечатление, а както казах не съм топ експерт, но мнението ми за Хардън е че е егоист и обратното на отборен играч. Ти си гледал несравнимо повече и най-вероятно си прав в случая, но ми е интересно и Стенли какво мисли.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Декември   |   18.12.2018 16:47


Джеймс Хардън продължава в ГОАТ-ския си режим - 47 точки за 'Брадата' снощи при победата на Хюстън над Юта Джаз :outofspace:

Стеф Къри отпразнува 15000-та си точка в НБА типично в стил "Къри' - след дълга тройка :cheers:

Девин Букър още с връщането си даде тласък на закъсалия Финикс - трета поредна победа за 'слънцата', а Букър завърши срещата с 38 точки.
Нов силен мач и за ДеАндре Ейтън и нов дабъл-дабъл - 21 точки и 13 борби.

Битката за руки на сезона между Дончич и Ейтън става все по ожесточена ….

Бъкс биха Детройт, като гост, а Янис завърши с 32 точки,12 борби, 5 асистенции и направи един нечовешки блок :outofspace:

Клипърс пак загубиха и вече са в серия от 4 поредни загуби.






Последна промяна Balleta на 18.12.2018 16:48, променена общо 2 пъти



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Декември   |   18.12.2018 18:22


Никакъв шанс за Ейтън. Твърдо словенският вундеркинд ще е МВП.

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Декември   |   18.12.2018 19:34


Ехее - тоя Дръмънд ли така блокира...

Засега е Дончич, но има още време до края - да видим кой ще прояви повече постоянство..

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Декември   |   18.12.2018 20:33


Дончич вече е лидер в Далас, а Ейтън е съпорт. Няма база за сравнение.

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Декември   |   19.12.2018 08:45


От предната вечер, според мен, си заслужава да се отбележи и мача на Вълците - победата им срещу добре играещия Сакраменто.
Цели девет играча с 10+ точки (нито един с 20 или повече), два с 10+ асистенции, петима със 7+ борби... На това му се казва отборна игра...

А снощи Денвър бият Далас (126:118), благодарение и на резервите си.
Докато Индиана се дънят срещу Кливланд (91:92) - интересното е, че 4 минути преди края беше 88:82 за Индиана. А финалът... 2 пропуснати фаула на Оладипо при 91:90 8 секунди преди края, таймаут за Кливланд и бъзър-добавка на Лари Нанс Дж.
Лейкърс пък губят отново на Изток - този път от Бруклин (110:115). Джаред Алън с добър чадър на Леброн през първата част, а и Ръсел от Бруклин добре е играл, включително с решаваща тройка 20 сек. преди края.

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Декември   |   19.12.2018 18:43


alexbg написа:
От предната вечер, според мен, си заслужава да се отбележи и мача на Вълците - победата им срещу добре играещия Сакраменто.
Цели девет играча с 10+ точки (нито един с 20 или повече), два с 10+ асистенции, петима със 7+ борби... На това му се казва отборна игра...

А снощи Денвър бият Далас (126:118), благодарение и на резервите си.
Докато Индиана се дънят срещу Кливланд (91:92) - интересното е, че 4 минути преди края беше 88:82 за Индиана. А финалът... 2 пропуснати фаула на Оладипо при 91:90 8 секунди преди края, таймаут за Кливланд и бъзър-добавка на Лари Нанс Дж.
Лейкърс пък губят отново на Изток - този път от Бруклин (110:115). Джаред Алън с добър чадър на Леброн през първата част, а и Ръсел от Бруклин добре е играл, включително с решаваща тройка 20 сек. преди края.


Супер анализ, отменил си ме, общо взето си казал всичо най-интересно за вчера …. накефих се на победата на Кавс, които спряха серията на Индиана от 7 поредни победи и то в тяхната зала.

При рукитата е ясно, че Дончич и Ейтън се открояват, като Дончич се е откъснал напред, но Кавс си имат Колин Секстън, който към момента е топ 3 руки след горните двама във временната стълбичка на НБА за "руки на годината" …


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 98 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг