Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 03:13



Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
НБА 2019 - Февруари 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  НБА 2019 - Февруари   |   01.02.2019 20:03


Интересен трейд, който разбуни страстите в НБА вчера.

Ню Йорк Никс трейдна франчайз звездата си Кристапс Порзингис в Далас, след като Порзингис е заявил, че не иска повече да е част от отбора.

След тази сделка, Никс освобождава 70 милиона селари кап, с които има възможност да привлече две супер звезди на максимален контракт.

Една от основните цели на Никс през лятото е Кевин Дюрант.

Цитат:
The Knicks receive Dennis Smith Jr., DeAndre Jordan, Wesley Matthews and two future first-round draft picks from the Mavericks in the deal.

Courtney Lee, Tim Hardaway Jr. and Trey Burke are headed to Dallas as the Knicks look to create cap space for free agency this summer


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Февруари   |   01.02.2019 20:04


Колкото до снощните мачове:

В супердербито на Изток, Милуоки победи Торонто, а Янис завърши с 19 точки и 9 борби.

Филаделфия постигна впечатляваща победа над влезлия в стаховита форма ГСУ. Фили биха шампините, като гости, след 20-20 мач на Джоел Ембийд - 26 точки и 20 борби

Леброн Джеймс се завърна от контузия и остана на една асистенция от трипъл-дабъл, а неговия ЛА записа ценна победа в дербито на ЛА над Клипърс - 123-120 за Лейкърс.

Леброн завърши с 24 точки, 14 борби и 9 асистенции.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Февруари   |   03.02.2019 16:16


Милуоки биха, као гост Вашингтон, а Янис завършис с 37 точки и 10 борби, като вкара 17 от 17 наказатлени удара.

Далас биха Кливлънд, като гост, Дончич с 35 точки, 11 борби и 6 асистенции.

Слаб мач на Къри срещу Лейкърс, нищо не му връзваще и след три куотъра имаше необичайните за него ... 2 точки. В крайна сметка завършис. 14 точки, а ГСУ биха у дома езерняците, като изпълнението на деня бе зловеща забивка на Демар Къзинс над Кузма :outofspace:

Йокич с нов трипъл-дабъл за Денвър при победата на Нъгетс, като гост на Минесота. Йокич с 13 точки, 16 борби и 10 асистенции.

Добра победа на Хюстън, като гост на Юта, Хардън с 43 точки, 12 борби и 6 откраднати топки.



 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Февруари   |   03.02.2019 16:25


снощи гледах пистънс и клипърс, ебати безобразните отбори, но лу уилямс е бог :)


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Февруари   |   04.02.2019 00:45


Специалистите, кажете сега как трябва да приема тоя трейд, че нещо ми е трудно да се ориентирам :laugh:

За Денис Смит ясно, смята се че не може да играе заедно с Лука и затова го махаме, ама без Деандре не олекваме ли много в центъра? Матюс също ме кефеше, а тия дето ги взимаме ми изглеждат мухи общо взето, че на всичкото отгоре и пикове даваме. Освен Порзингис естествено, ама той не е ясно кога и как ще се върне, доста рискована ми се вижда цялата работа. А и дори да се върне и да играе по същия начин както преди контузията, пак не ми се струва че само той и Лука стигат за нещо сериозно, трябва още някой в центъра. Изобщо май не съм много доволен, ама кажете вие, дано да бъркам :laugh:

А иначе голяма подигравка с Лука, може ли да е втори по гласове от феновете и да не го вземат даже и за резерва в мача на звездите :no:


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Февруари   |   04.02.2019 07:13


Някой ще каже ли нещо и за Супербоул, че не ми се отваря нова тема за две мнения...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Февруари   |   04.02.2019 17:04


alexbg написа:
Някой ще каже ли нещо и за Супербоул, че не ми се отваря нова тема за две мнения...


яденето и пиеото по случая беше добро :laugh: …. иначе супербола си бе яко постен - яко защита, яко тактика и най-ниската резултатност евър. За три куотъра нито един тъчдаун - прецедент в историята, и един единствен в 4-я на Брейди за победата.

В крайна сметка Брейди се увековечи, като най-великия куотърбек, а и играч в историятана играта с 6 пръстена :outofspace: а Беличик, като един от най-великите треньори.

Уникална династия на Ню Инглънд Пейтриътс, които изравняват Питсбърг Стийлърс, като отбора с най-много спечелени Суперболи - 6 …… а Том Брейди още не е приключил с играта …. :whistle:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Февруари   |   04.02.2019 17:13


spurs написа:
Специалистите, кажете сега как трябва да приема тоя трейд, че нещо ми е трудно да се ориентирам :laugh:

За Денис Смит ясно, смята се че не може да играе заедно с Лука и затова го махаме, ама без Деандре не олекваме ли много в центъра? Матюс също ме кефеше, а тия дето ги взимаме ми изглеждат мухи общо взето, че на всичкото отгоре и пикове даваме. Освен Порзингис естествено, ама той не е ясно кога и как ще се върне, доста рискована ми се вижда цялата работа. А и дори да се върне и да играе по същия начин както преди контузията, пак не ми се струва че само той и Лука стигат за нещо сериозно, трябва още някой в центъра. Изобщо май не съм много доволен, ама кажете вие, дано да бъркам :laugh:

А иначе голяма подигравка с Лука, може ли да е втори по гласове от феновете и да не го вземат даже и за резерва в мача на звездите :no:



Според мен и двата отбора са на кяр - Ню Йорк имат възможност да привлекат поне 2-е Ол-стар звезди и да тръгнат нагоре, като се освобождават от играч, който така или иначе не иска да играе при тях (аналогочно с Антъни Дейвис и Пеликанс)

Далас взимат супер играч и правят дуо с Дончич, трябват им още един и стават доста сериозен плейофен отбор. Според мен Порзингис няма да има проблеми с формата след контузията, но да видим. Тим Хардуей и Трей Бърк не са мухи :laugh: ..първия си е супер играч … а и са доста по млади. Уес Матюс е на 32.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Февруари   |   04.02.2019 17:18


Снощи Уестбрук какви глупости сътвори в последните секунди, а може би щяха да обърнат Бостън... Особено когато изоставаха само с точка, грешка в атаката на Селтикс и Ръсел тръгна да дриблира сред трима (но хубаво с трикче подмина Ървинг) егоистчето. Много големи егота са неграта, ама копче не можеш му кажеш, че без него ще са друг отбор... Край на серията им от 6 или 7 поредни победи и важен успех за Бостън. А пък втория гаф на Уестбрук бе при втория наказателен удар, трябваше да удари ринга и да вземат борбата ама той изобщо не можа да уцели ринга и келтите имаха притежание. :rofl:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Февруари   |   04.02.2019 19:01


Balleta написа:
spurs написа:
Специалистите, кажете сега как трябва да приема тоя трейд, че нещо ми е трудно да се ориентирам :laugh:

За Денис Смит ясно, смята се че не може да играе заедно с Лука и затова го махаме, ама без Деандре не олекваме ли много в центъра? Матюс също ме кефеше, а тия дето ги взимаме ми изглеждат мухи общо взето, че на всичкото отгоре и пикове даваме. Освен Порзингис естествено, ама той не е ясно кога и как ще се върне, доста рискована ми се вижда цялата работа. А и дори да се върне и да играе по същия начин както преди контузията, пак не ми се струва че само той и Лука стигат за нещо сериозно, трябва още някой в центъра. Изобщо май не съм много доволен, ама кажете вие, дано да бъркам :laugh:

А иначе голяма подигравка с Лука, може ли да е втори по гласове от феновете и да не го вземат даже и за резерва в мача на звездите :no:



Според мен и двата отбора са на кяр - Ню Йорк имат възможност да привлекат поне 2-е Ол-стар звезди и да тръгнат нагоре, като се освобождават от играч, който така или иначе не иска да играе при тях (аналогочно с Антъни Дейвис и Пеликанс)

Далас взимат супер играч и правят дуо с Дончич, трябват им още един и стават доста сериозен плейофен отбор. Според мен Порзингис няма да има проблеми с формата след контузията, но да видим. Тим Хардуей и Трей Бърк не са мухи :laugh: ..първия си е супер играч … а и са доста по млади. Уес Матюс е на 32.


Хм, дано да си прав, Хардуей съм го гледал само веднъж май и не ме впечатли, а и статистиките му като гледам не са нещо особено, ама щом казваш ти се доверявам :)

Ама пак, освен Порзингис другите са гардове (според мен по-слаби от Денис Смит), а в центъра без Деандре при Далас е зле положението...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Февруари   |   04.02.2019 19:51


Минавам само да кажа, че Том Брейди е безсмъртен като шотландския боец.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Февруари   |   05.02.2019 19:00


Лейкърс са говоти да дадат целия си отбор на Ню Орлиънс в замяна за Антъни Дейвис :outofspace: :-o

Лонзо Бол, Кайл Кузма, Брендан Инграм, Ражон Рондо, Ланс Стефансон, Майк Бийзли и две първи пика от драфта :outofspace:

Да речем, че последните трима са ясни, но първите трима + два пика …. Но пък Дейвис е играч-отбор



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Февруари   |   07.02.2019 11:33


Булс направиха размяна с Вашингтон Уизардс. Взеха Ото Портис - младши, като в замяна дадоха Боби Портис, Джабари Паркър и защитен пик за втория кръг на драфта през 2023 г.

Беше ясно, че всички освен Марканен и Картър - младши са на тезгяха, а за Паркър се очакваше да напусне . Малко ме е яд за Портис, но той така и не се разви. Истина е, че не му дадоха и достатъчно възможности да го направи.
Ропин Лопес остава, но ако Картър не се беше контузил със сигурност си тръгваше.

Сайта на Булс не работи в момента, поне при мен, но така или иначе както съм писал в тази организация няма ясен план за развитие. Трябват нови собственици на клуба, нищо друго.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Февруари   |   09.02.2019 17:07


Някои от по съществените трейдове случили се последните два дни в НБА:

Тобиас Харис - от Клипърс във Филаделфия - силен трейд на Фили и усилване моща за плейифите. Стартовата 5-ца на Фили става страховита - Ембийд, Джими Бътлър, Симънс, Джей Джей Редик и Тобиас Харис. Естествено Фили взимат и 7+ футовия Бобан Мариянович ( който прави забивка без да скача :-D ) - Тобиас Харис и Бобан се движат в пакет - от Детройт в Клипърс и после във Фили ...

Харисън Барнс - от Далас в Сакраменто - Кингс са решени на всичко да играят плейофи след толкова дълго отсъствие. Снощи Бъди Хийлд закопа Маями в последните минутки, а Кингс обърнаха много важен за тях мач.

Марк Гасол - от Мемфис в Торонто - най-сериозното име през този трейд прозорец.

Никола Миротич - от Ню Орлиънс в Милуоки - сериозен трейд на Бъкс

Маркъс Фултц - от Филаделфия в Орландо- - пик номер едно за 2017 стана излишен във Фили и ще продължи кариерата си при "магьосниците"


Последна промяна Balleta на 09.02.2019 17:12, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Февруари   |   10.02.2019 10:36


Филаделфия и без това са един от отборите, които ми харесват най-много, от това което съм гледал, доста балансиран тим, няма една открояваща се звезда, а няколко човека се нагърбват с тежестта.

Тони Снел играе с успех в Милуоки, сега да видим и дали Миротич ще се впише. Малко е тъжно, до неотдавна Бъкс бяха аутсайдери, а сега взимат силен екс-играч на Булс.
Но колелото се върти, както се казва.

Джабари Паркър и Боби Портис се завърнаха силно в "Юнайтед Сентър" с победа на новия им отбор Вашингтон над Чикаго със 134-125.
20 точки за Паркър и дабъл-дабъл за Портис 10 точки и 12 борби.

Друг тим който ми е симпатичен - Сан Антонио Спърс с четвърта поредна загуба. Този път от Юта 125-105. Все още са в зоната за плейофите, но трябва да внимават. Но и при четирите загуби играха срещу тимове от тяхната Западна конференция, които са в прогрес. Трудните мачове обаче продължават. Четири поредни гостувания, две от които на Торонто и Бруклин.

В дербито на тройкаджийте ОКС - Хюстън Рокитс този път тройкаджийте се изложиха. Нито един играч от двата тима незаписа повече от 6 тройки на своята сметка.
Хардън "само" със шест (6-16). Иначе Тъндър надделя над Рокитс 117-112. При това като гост, след като изоставаха с 26 точки, но в края измъкнаха победата.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


Последна промяна albertz на 10.02.2019 10:40, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Февруари   |   12.02.2019 06:55


Ръсел Уестбрук с историческо постижение - 10-и пореден трипъл дабъл - рекорд в НБА :outofspace:

ОКС биха Портланд в исторически мач, в който освен 10-я пореден тръпъл дабъл на Ръс имаше още нещо, което не се бе случвало досега - Пол Джордж и той завърши с трипъл-дабъл и 47 точки и за пръв път в историята на НБА двама съотборници правят трипъл-дабъл в един мач с поне 20 точки.

Пол Джордж вече определено е в тройката за МВП на сезона ...много силен негов сезон за ОКС


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Февруари   |   12.02.2019 14:19


И кои сега са топ 3 претендентите за МВП? Пол Джордж, Ръсел Уестбрук и Брадата?


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Февруари   |   12.02.2019 15:15


Diavolo написа:
И кои сега са топ 3 претендентите за МВП? Пол Джордж, Ръсел Уестбрук и Брадата?


Янис, Брадата, Джордж


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Февруари   |   12.02.2019 16:39


Ембийд не е ли и той там някъде?


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Февруари   |   12.02.2019 16:46


spurs написа:
Ембийд не е ли и той там някъде?



...и той е в микса заедно с Къри, но са извън тройката към момента, Брадата и Янис са половин крачка напред, като в последните един-два месеца PG13 ги понастигна.

Дончич е бетониран руки номер 1 …


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг