Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 09:53



Отговори на тема  [ 62 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите   |   27.04.2019 14:02


Изток:

Милуоки - Бостън
Тотонто - Филаделфия


Запад:

Голдън Стейт - Хюстън
Денвър/Сан Антонио - Портланд


:basket: :basket: :basket:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите   |   27.04.2019 14:09


Изключително завързани двойки, включително и черешката на тортата ГСУ - Хюстън

Според мен днес Денвър ще бие Сан Антонио и ще са на полуфиналите С Портланд.

Прогнозите ми за финалите:

Изток:

Милуоки - Бостън 4:2
Торонто - Филаделфия 4:3


Запад:

Голдън Стейт - Хюстън 2:4
Денвър/Сан Антонио - Портланд 4:2


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите   |   27.04.2019 15:12


Изток:

Милуоки - Бостън 4-3
Тотонто - Филаделфия 4-2


Запад:

Голдън Стейт - Хюстън 3-4 :uuu:
Денвър/Сан Антонио - Портланд 4-2 (ако е с Денвър) или 2-4 (ако е с СА)


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите   |   27.04.2019 15:18


Както казах Бъкс - Селтикс 4-3 и Раптърс-Сиксърс 2-4, но както и да завършат тези серии, няма да е изненада.

ГСУ-Хюстън 2-4
Портланд - САС 4-1 или Денвър-Портланд 4-2


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите   |   27.04.2019 23:04


Balleta написа:
Изключително завързани двойки, включително и черешката на тортата ГСУ - Хюстън

Според мен днес Денвър ще бие Сан Антонио и ще са на полуфиналите С Портланд.

Прогнозите ми за финалите:

Изток:

Милуоки - Бостън 4:2
Торонто - Филаделфия 4:3


Запад:

Голдън Стейт - Хюстън 2:4
Денвър/Сан Антонио - Портланд 4:2


Явно верно са много завързани, защото и в четирите двойки на мен прогнозата ми е обратна на твоята :laugh:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите   |   28.04.2019 11:54


Раптърс очаквано разкъсаха Фили в мач 1, дано да стане така и за 2-0!

Гледах Нъгетс - Спърс и се радвам за буците. Тяхно първо прогресиране в 2 кръг от 10 г. насам. Голям мач на Йокич с трипъл-дабъл! Игра мисля без смяна в последната четвърт, направи 5 лични, но удържа до края. Джамал Мъри също допринесе за победата и най-вече за отбелязване е силната отборната игра в защита. Спърс непрекъснато бяха на сериозно отстояние, но с много усилия се върнаха в последната четвърт, но така и не застрашиха истински Денвър. Като стана 90-86 имаше близо 30 секунди до края и не мога да повярвам, за първи път виждам такова нещо. Играчите на СА като в някакъв амок гледаха съперниците си и как изтича времето и не направиха нарушение?! Грег Попович крещеше, никой обаче не го слушаше?! Някой да ми обясни. :helpless: :outofspace: Това да не е бойкот срещу великия Попович, някаква демонстрация нещо? Или някакъв шокиращ колективен ступор на играчите от Тексас? :-o


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите   |   28.04.2019 14:50


Diavolo написа:
Раптърс очаквано разкъсаха Фили в мач 1, дано да стане така и за 2-0!

Гледах Нъгетс - Спърс и се радвам за буците. Тяхно първо прогресиране в 2 кръг от 10 г. насам. Голям мач на Йокич с трипъл-дабъл! Игра мисля без смяна в последната четвърт, направи 5 лични, но удържа до края. Джамал Мъри също допринесе за победата и най-вече за отбелязване е силната отборната игра в защита. Спърс непрекъснато бяха на сериозно отстояние, но с много усилия се върнаха в последната четвърт, но така и не застрашиха истински Денвър. Като стана 90-86 имаше близо 30 секунди до края и не мога да повярвам, за първи път виждам такова нещо. Играчите на СА като в някакъв амок гледаха съперниците си и как изтича времето и не направиха нарушение?! Грег Попович крещеше, никой обаче не го слушаше?! Някой да ми обясни. :helpless: :outofspace: Това да не е бойкот срещу великия Попович, някаква демонстрация нещо? Или някакъв шокиращ колективен ступор на играчите от Тексас? :-o



доста смешна ситуация направо аматьорска, Попович кара Олдридж да фаулира той го игнорира тотално ... или са се объркали с времето, (ама и 5-та ли ) или и аз не знам, 5-ма гледат как изтича времето :outofspace: .... слаб ДеРозен, какъв мач на Кауи за Торонто и на ДеРозен за Спърс ....

Очаквана победа в този мач за Денвър.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите   |   28.04.2019 21:11


Както споменах, Бостън са опасни и играят най-добрата защита. Напълно заслужена победа за Селтикс. Докато Бъкс стрлят нисък процент от тройката, така ще е. Янис се разигра за малко, но това беше след като Бъкс бяха -20 и свалиха преднината до -13, но това беше. Селтикс имат прекалено много оръжия освен Ървинг (Хорфорд, Розиър, Браун), докато Бъкс са само Янис и ако някой се разиграе от пейката, както Миротич го направи днес, но недостатъчно. Мидълтън игра нещо само през първата четвърт. Разочароващ старт на тази серия за Милуоки и както предполагах, няма как да я вземат в по-малко от 7 мача, ако въобще успеят да добутат дотам.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите   |   28.04.2019 23:19


мдааам, Бостън стават все по-опасни. Не ги ли спрат тук Бъкс и ако на финала не е ГСУ си стават шампиони :dunno:
Кайри Ървинг със страхотен мач, както и в защита много силна игра. Решаваща се оказа третата четвърт, там ги убиха просто.

А ГСУ и Хюстън правят рядко грозен мач в момента. Много нерви и малко баскетбол. ГСУ са налели гипса и грешка след грешка, а пък ракетите едно си знаят и едно си правят - мятат тухли от тройката. Анти баскет е това тяхното.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите   |   29.04.2019 13:19


Ако Бостън продължи по същия начин, тактиката на Бъкс с Янис в пейнта и тройки трябва да даде фира. Селтикс имат всичко необходимо, за да елиминират Милуоки - умни биг мен, отлична защита по периферията, разнообразна и отборна игра в нападение, гейм чейнджър като Кайри.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите   |   29.04.2019 13:35


Хюстън щом този мач не успяха да вземат, не виждам как ще спечелят серията. При толкова схванати ГСУ, които се скъсаха да грешат, Рокитс си знаят едно - тройки до откат. Това им беше големият шанс, защото не вярвам скоро Уориърс да изиграят толкова слаб за стандартите си мач.

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите   |   29.04.2019 14:02


Diavolo написа:
А ГСУ и Хюстън правят рядко грозен мач в момента. Много нерви и малко баскетбол. ГСУ са налели гипса и грешка след грешка, а пък ракетите едно си знаят и едно си правят - мятат тухли от тройката. Анти баскет е това тяхното.


Абсолютно. Само си забравил да добавиш как Хардън и Крис Пол постоянно се въргалят по земята и просят фалове.

Иначе грешките на ГСУ бяха абсурдни направо, кой ли не се изреди да бърка, включително Дюрант със загубената топка накрая за малко да изпусне спечелен мач.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите   |   29.04.2019 17:43


Ужасен мач, на Хюстън това им е стила по принцип, но не им свириха сума фаулове при стрелби от 3ката, даже коментаторите бяха изненадани.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите   |   29.04.2019 17:49


Да, особено през първото полувреме имаше няколко дето наистина си имаше, ама пак имаше абсурдни симулации стил Хардън, някои от които му ги свириха даже. При последната стрелба също беше класика, направи движение тип Матрицата при стрелбата само и само да има контакт.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите   |   29.04.2019 18:05


spurs написа:
Да, особено през първото полувреме имаше няколко дето наистина си имаше, ама пак имаше абсурдни симулации стил Хардън, някои от които му ги свириха даже. При последната стрелба също беше класика, направи движение тип Матрицата при стрелбата само и само да има контакт.


..то и си имаше чист фал на Грийн, но не го свириха, това по правилата (колоот и тъпо да е правилото) си е фал, откровенно си подпряха ГСУ


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите   |   29.04.2019 23:09


spurs написа:
Да, особено през първото полувреме имаше няколко дето наистина си имаше, ама пак имаше абсурдни симулации стил Хардън, някои от които му ги свириха даже. При последната стрелба също беше класика, направи движение тип Матрицата при стрелбата само и само да има контакт.

то това движение всички го правят вече :)


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите   |   30.04.2019 03:08


Balleta написа:
spurs написа:
Да, особено през първото полувреме имаше няколко дето наистина си имаше, ама пак имаше абсурдни симулации стил Хардън, някои от които му ги свириха даже. При последната стрелба също беше класика, направи движение тип Матрицата при стрелбата само и само да има контакт.


..то и си имаше чист фал на Грийн, но не го свириха, това по правилата (колоот и тъпо да е правилото) си е фал, откровенно си подпряха ГСУ


То да беше само това. През втората част 3 пъти не свиреха фалове на играч на ГСУ срещу стрелящ от тройката играч на Хюстън. Само заради това дадоха 2 технически за Д'Антони и май Пол. Ако се свиреше адекватно, Хюстън имаха голям шанс да вземат този мач. Аз не съм се отказал. Все някога тройките на Хардън ще влизат и той ще вкара 40+.

Филаделфия засега водят на Торонто. Дано да удържат, защото очаквам Ленърд да се разиграе след почивката. Трябва всяка атака да минава през Бътлър, че тоя Симънс ме дразни. Трябваше да водят с поне 20, а сега са +13 и очаквам да е напрегнато.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите   |   30.04.2019 23:57


redo написа:
spurs написа:
Да, особено през първото полувреме имаше няколко дето наистина си имаше, ама пак имаше абсурдни симулации стил Хардън, някои от които му ги свириха даже. При последната стрелба също беше класика, направи движение тип Матрицата при стрелбата само и само да има контакт.

то това движение всички го правят вече :)


Ми не знам, от мачовете които аз съм гледал (т.е. тези дето ги дават по Диема), никой не ми е правил впечатление колкото Хардън в това отношение, неслучайно и той е изпълнил най-много фалове.

Има едно друго, което ми е още по-смешно, и което го виждам от много хора - като има контакт преди тройката, масово играчите се преструват че са тръгнали да стрелят. В много ситуации това изглежда абсурдно, ама си го правят редовно.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите   |   01.05.2019 02:06


Според Шак, Чък и Кени, това са фалове,

https://www.youtube.com/watch?v=NCisbnUk-VM


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2019 - Полуфинали в Конференциите   |   01.05.2019 02:41


spurs написа:
redo написа:
spurs написа:
Да, особено през първото полувреме имаше няколко дето наистина си имаше, ама пак имаше абсурдни симулации стил Хардън, някои от които му ги свириха даже. При последната стрелба също беше класика, направи движение тип Матрицата при стрелбата само и само да има контакт.

то това движение всички го правят вече :)


Ми не знам, от мачовете които аз съм гледал (т.е. тези дето ги дават по Диема), никой не ми е правил впечатление колкото Хардън в това отношение, неслучайно и той е изпълнил най-много фалове.

Има едно друго, което ми е още по-смешно, и което го виждам от много хора - като има контакт преди тройката, масово играчите се преструват че са тръгнали да стрелят. В много ситуации това изглежда абсурдно, ама си го правят редовно.


...да всички го правят като хвърлят наосоки токата само да имитират стрелба, но това не се свири и не се признава, в случаите с Хардън той си стреля - стреля.

Колкото до това движение при което нападател умишлено се удря в защитник и свирят фал, там пак си има правило и то е дали тялото на защитника се движи (има движение напред) към тялото на нападателя когато то се приземява / хвърля.

Коментаторите на ЕСПН също казаха, че е фал. Както и да е, минала работа.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 62 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг