Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 21:43



Отговори на тема  [ 90 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Световното по баскетбол 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световното по баскетбол   |   11.09.2019 16:14


Diavolo написа:
пълни сшеници и аматьори. :besnyo:
Маркъс Смарт изобщо може ли да стреля от наказателни удари? изобщо отбора е пълен с лузърите от Бостън. Как може професионалисти да правят такиа безумни грешки като крачки или настъпване на аут линията и все в критични моменти. трагична стрелба при наказателните удари също така.
Първа победа на Франция над САЩ в официален мач.
Нямат оправдания. Отбора е 100% от профеисоналисти, а треньори са две легенди. Лично за мен това е срам, позор и катастрофа. :uuu:
и със сигурност няма да се приеме никак добре в САЩ. Изобщо не е чак толкова лош този отбор като имена и дълбочина. Оказа се обаче, че този отбор е на една нога с всички останали топ страни, че и по-слаби. Испания/Австралия направо щяха да ги разгромят. То и сега си погром. -10 точки!!!
Много съм разочарован, защото това е голям удар по престижа на НБА и американския баскетбол. Голям удар и по Грег Попович. Той също е главен виновник + останалите лузъри в отбора. :-(

Оттук съм твърдо за Австралия. :basket:


Деволе, какви са тия емоционални изказвания, Щатите отбиха номера на това световно .. аз по горе писах 5-я отбор, ама и това е доста пресилено .. сигурен съм, че някои от играчите на Щатите дори не си знаел къде играят преди това световно, да не говорим за хора неследящи НБА отбизо :laugh:

След 58 поредни победи Щатите загубиха в официален мач. Първа загуба на Световно след 2006 година.

И как това е удар по НБА ??? По Щатите (много условно предвид състава) може и да е, но по НБА :-?

Руди Гобер - НБА - Юта Джаз
Еван Фурние - НБА - Орландо Меджик
Николас Батум - НБА - Шарлот Хорнетс
Франк Нтиликина - НБА - Ню Йорк Никс
Амат М'бае - бивш колежанин


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световното по баскетбол   |   11.09.2019 16:27


Абе както и да го извъртете си е удар по Попович и САЩ. Айде не точно по НБА, ама знаете какво ще е коментира. Отворете и спортала да видите, не че съм, ама ми е почти ясно какво комемнтират. Догодина ще са с топ звездите ама няма да го има този респект. Изтърваха златен шанс да унищожат останалия свят. Ами бесен съм и разочарован, защото знаете, че съм и голям фен от малък още. И да не ми минават с тоя номер, 'отбиване на номера' непрофесионално е, обидно е. :uuu:
изобщо много фейк поколения и в тениса и в колективните спортове. как може да не уважиш родината си на най-големия спортен форум.
виж го Роналдо как се радва и раздава срещу некви от Литва (?!) човек. Ей за това говорим. А тия келеши са милионери а посрамиха фланелката и честта на САЩ. :dunno:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световното по баскетбол   |   11.09.2019 16:45


Diavolo написа:
Абе както и да го извъртете си е удар по Попович и САЩ. Айде не точно по НБА, ама знаете какво ще е коментира. Отворете и спортала да видите, не че съм, ама ми е почти ясно какво комемнтират. Догодина ще са с топ звездите ама няма да го има този респект. Изтърваха златен шанс да унищожат останалия свят. Ами бесен съм и разочарован, защото знаете, че съм и голям фен от малък още. И да не ми минават с тоя номер, 'отбиване на номера' непрофесионално е, обидно е. :uuu:
изобщо много фейк поколения и в тениса и в колективните спортове. как може да не уважиш родината си на най-големия спортен форум.
виж го Роналдо как се радва и раздава срещу некви от Литва (?!) човек. Ей за това говорим. А тия келеши са милионери а посрамиха фланелката и честта на САЩ. :dunno:



...откакто има договори за 100+ милиона много от играчите започнаха да се пазят и не искат да рискуват с контузии на нетолкова престижен за тях форум. Един менискус или кръстни връзки те изкарват от игра за 6-9 месеца и може никога да не си същия играч, Тъпо е , но такова е мисленето.
Отделно тая уникална доминация (която почти в никой друг колективен спорт я няма) също допринася за това - просто го няма предизвикателството, макар, че нации, като Испания, Франция, Австралия, Аржентина, Бразилия, Турция дръпнаха много в баскета последните години за сметка на Сърбия, Литва, Гърция, Русия най-вече заради многото си играчи в НБА. Играчите от бивша Югославия пак са супер много, но се пръснаха между републиките.

Пак ти казва, за Щатите тая година бе, като за тях и Канада в хокея, пращат там някакви играчи колкото да отбият номера, жалко за Поп и Кър, макар, че и те носят вина заради това, че на са убедили звездите- достатъчно големи капацитети са за да го направят, ако силно желаят. Малко хора ще им откажат ако ги натиснат.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световното по баскетбол   |   11.09.2019 17:15


Дяволе, баскетът се развива. Вече не живеем в 80те. В НБА е пълно с чуждестранни играчи. Един Руди Гобер вече втора поредна година е най-добър защитник. Отборите в Евролигата много вдигнаха нивото. Предимството на САЩ отдавна не е огромно. Имат най-дълбок потенциал, но дотам. Отделно, нека други също печелят.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световното по баскетбол   |   11.09.2019 17:16


Очаквам финал Франция - Испания.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световното по баскетбол   |   11.09.2019 18:25


Стенли, може, ок, но хайде ще видим догодина. САЩ с А отбора си, с абсолютно всички топ звезди и тези след тях, аз залагам, че ще бият топ европейските отбори + Австралия и Аржентина с над 15 точки на мач минимум. А какво остава ако и се сработят след една по-дълга подготовка, не ми се мисли... Разликата според мен все още си е огромна. И за това тези келеши не трябваше да губят. Или айде загубили ама поне да бяха показали някаква чест и достойнство, а те ги пребиха като кучета. Последните 3 минути беше срам да се гледат тези милионерчета как се сдухаха тотално и правеха аматьорски грешки.

Аз пък съм за финал, Австралия - Аржентина и титла за озитата! :devil:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световното по баскетбол   |   11.09.2019 18:31


Diavolo написа:
Стенли, може, ок, но хайде ще видим догодина. САЩ с А отбора си, с абсолютно всички топ звезди и тези след тях, аз залагам, че ще бият топ европейските отбори + Австралия и Аржентина с над 15 точки на мач минимум. А какво остава ако и се сработят след една по-дълга подготовка, не ми се мисли... Разликата според мен все още си е огромна. И за това тези келеши не трябваше да губят. Или айде загубили ама поне да бяха показали някаква чест и достойнство, а те ги пребиха като кучета. Последните 3 минути беше срам да се гледат тези милионерчета как се сдухаха тотално и правеха аматьорски грешки.

Аз пък съм за финал, Австралия - Аржентина и титла за озитата! :devil:



...и аз съм за Австралия


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световното по баскетбол   |   11.09.2019 18:49


не се сдържах все пак и изчетох спИрталците. има към 50 мнения, очаквах повечко. ами както и очаквах, яко хейт и сипване, срам и пр. ама има някои болни фенове като мен откачат и ги пращат в Кремъл, хахахаха :-D
голям цирк е там, ама си личи де, без да чета знам за какво ще се пише. прочетена отдавна книга са ония там. Е, намира се и по едно трезво и смислено мнение от десет ;)


Последна промяна Diavolo на 11.09.2019 18:50, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световното по баскетбол   |   11.09.2019 20:30


Не можах да следя досега световното, но гледах част от САЩ- Бразилия и днес следобед САЩ-Франция.
Заслужена победа за франсетата, показаха гъвкавост и психика

Много се коментира състава на САЩ, но в крайна сметка всички са играчи от НБА, а не колежани.
За мен имаха достатъчно качество в състава, за да станат световни шампиони. Не мисля, че Франция имат по-качествен състав.

За мен проблем беше самата настройка и подход на американците на това първенство.
Липсваше и типичната за тях скорост и експлозивност.
Конкретно за загубата днес най-много повлияха за мен пропуските от наказателни удари.

Като цяло имах чувството, че гледам мач от лятната предсезонна лига в НБА.

Аз искам финал Аржентина-Австралия, дано стане, стига вече едни и същи муцуни.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световното по баскетбол   |   12.09.2019 17:46


Не знам защо сте сигурни, че догодина янките ще играят с топ звездите. Нищо не се знае, спомнете си Олимпиадата в Атина.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световното по баскетбол   |   12.09.2019 19:42


Не забравяйте, че "сащ" 2006 се осраха на СП с лебронката и зомби-уейд...


Последна промяна Dobril на 12.09.2019 19:47, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световното по баскетбол   |   12.09.2019 19:54


А тогава при сащанците бяха още Крис Пол, Дуайт Хауард, Кармело Антъни... Нямаше го Коби, без който май щяха да загубят финала в Пекин 2008, а и в Лондон 2012.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световното по баскетбол   |   13.09.2019 12:28


Еми тва е! Два големи шанса имаха австралийците за победа, пропиляха ги. Испания на финал.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световното по баскетбол   |   13.09.2019 12:32


Dobril написа:
Не забравяйте, че "сащ" 2006 се осраха на СП с лебронката и зомби-уейд...


Там средната им възраст беше 22-23 години.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световното по баскетбол   |   13.09.2019 12:35


bai Momchil написа:
Еми тва е! Два големи шанса имаха австралийците за победа, пропиляха ги. Испания на финал.


В крайна сметка, по - класният отбор спечели. Сори, ама звездите на Австралия са дълбоки резерви или ролеви играчи в НБА.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световното по баскетбол   |   13.09.2019 13:13


За мен Австралия трябваше да спечели още в редовното време, бяха по-добри. После особено във второто продължение отпаднаха.
Слаб мач на Делаведова, особено в последната четвърт и нататък, трагичен Ингълс.
Само с усилията на Ник Кей и Патрик Милс нямаше как да стане.
Богът средна работа.
Слабо съдийство на 1/2 финал на Световно, ощетиха и двата отбора.

Испания въпреки смяната на поколенията ще играят финал.
Имат самочувствие въпреки всичко и това им помага.
Рубио си е мангале, но днес отново изнесе добър мач, помогна много за успеха, както и по-малкия Гасол.
Рубио вече е играчът с най-много асистенции на световни първенства.

Мачът беше много интересен за гледане и качествен.
За разлика от мнението на коментатора на БНТ.
Не знам къде ги намират. Не че Камен Алипиев е много стока, но сегашният има отвратителна дикция и говори под носа си.
На маса не бих изтърпял и 10 минути такъв.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световното по баскетбол   |   13.09.2019 13:28


Драма имаше, но стрелбата и на двата отбора не беше убедителна. Испанците бяха зле и в подкошието. Ако играят срещу Франция, не ги виждам, стига франсетата да не прегорят. Франция има отлични стрелци, а в подкошието ще намачка испанците.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световното по баскетбол   |   13.09.2019 15:22


albertz написа:
За мен Австралия трябваше да спечели още в редовното време, бяха по-добри. После особено във второто продължение отпаднаха.
Слаб мач на Делаведова, особено в последната четвърт и нататък, трагичен Ингълс.
Само с усилията на Ник Кей и Патрик Милс нямаше как да стане.
Богът средна работа.
Слабо съдийство на 1/2 финал на Световно, ощетиха и двата отбора.

Испания въпреки смяната на поколенията ще играят финал.
Имат самочувствие въпреки всичко и това им помага.
Рубио си е мангале, но днес отново изнесе добър мач, помогна много за успеха, както и по-малкия Гасол.
Рубио вече е играчът с най-много асистенции на световни първенства.

Мачът беше много интересен за гледане и качествен.
За разлика от мнението на коментатора на БНТ.
Не знам къде ги намират. Не че Камен Алипиев е много стока, но сегашният има отвратителна дикция и говори под носа си.
На маса не бих изтърпял и 10 минути такъв.


… феновете в Австралия дали сега няма да се обърнат срещу Бен Симънс ??? Звездата на Филаделфия обяви, че се отказва от Световното само ден след като сключи рекорден за австралийски спортист контракт от 170 милиона долара за 5 години. Решението бе с мотив, че иска да се съсредоточи върху предстоящия сезон в НБА.
Звезди от ранга на Леброн, Дюрант, Къри, Кайри, Антъни Дейвис спечелили вече много с национала да откажат Световно е разбираемо, но новобранец, като Симънс, особено за Австралия, която няма дълбочината на Щатите.

Тия договори и страха от контузии предразполагат към решения от типа на "Григор Димитров", а така не си правиш услуга откъм фенска гледна точка и губиш респект ….


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световното по баскетбол   |   13.09.2019 15:46


Лелеее, ебати изпуснатата , и то на два пъти ... Милс беше ли вкарал и двете и минаваха. А тия Гасолите колкото и да играят нема остаряване, респект. Исках финал Аржентина - Австралия, но май Испания - Франция се очертава. Франсетата много надъхани и направо изкъртиха моите хора на 1/4 финала!

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световното по баскетбол   |   13.09.2019 15:50


TheExorcist написа:
Лелеее, ебати изпуснатата , и то на два пъти ... Милс беше ли вкарал и двете и минаваха. А тия Гасолите колкото и да играят нема остаряване, респект. Исках финал Аржентина - Австралия, но май Испания - Франция се очертава. Франсетата много надъхани и направо изкъртиха моите хора на 1/4 финала!

ти май не гледаш Аржентина какво причинява на Франция :D


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 90 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг