Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:38



Отговори на тема  [ 53 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
НБА - Ноември 2019 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Ноември 2019   |   27.11.2019 07:33


Горещия тим на Далас и Лука Дончич бяха охладени от ЛА Клипърс и загубиха лошо у дома.

Кауи, Джордж и Лу Уилямс не им оставиха никакъв шанс ... след Лейкърс и Клипърс удариха 'маврите' като гост.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Ноември 2019   |   27.11.2019 08:18


Маврите?!?!? :-o :-o :-o

Кажи ми, че се ебаваш! :rofl: :rofl: :rofl:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Ноември 2019   |   27.11.2019 15:31


SUBXERO написа:
Маврите?!?!? :-o :-o :-o

Кажи ми, че се ебаваш! :rofl: :rofl: :rofl:


пак ли тролене ... нещо неясно ли има ?


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Ноември 2019   |   27.11.2019 15:33


Balleta написа:
SUBXERO написа:
Маврите?!?!? :-o :-o :-o

Кажи ми, че се ебаваш! :rofl: :rofl: :rofl:


пак ли тролене ... нещо неясно ли има ?


В България така се превежда името по всички спортни сайтове и спортни новини ...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Ноември 2019   |   27.11.2019 15:46


Balleta написа:
SUBXERO написа:
Маврите?!?!? :-o :-o :-o

Кажи ми, че се ебаваш! :rofl: :rofl: :rofl:


пак ли тролене ... нещо неясно ли има ?

Кой троли? Аз ли? Хм...

Mavericks = Маври

WTF???

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Ноември 2019   |   27.11.2019 15:49


Balleta написа:
Balleta написа:
SUBXERO написа:
Маврите?!?!? :-o :-o :-o

Кажи ми, че се ебаваш! :rofl: :rofl: :rofl:


пак ли тролене ... нещо неясно ли има ?


В България така се превежда името по всички спортни сайтове и спортни новини ...

Сори, копеле, нищо лично... Просто ме хвърли в музика с последното... Не го знаех, а още по-малко съм го и подозирал.

Явно безхаберието по родните медии не познава граници... :helpless: :helpless: :helpless:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Ноември 2019   |   27.11.2019 16:08


Може и някои да пишат примерно "мавъриксите", но аз лично не съм го срещал, на 99% пишат "маврите", може да е от благозвучност, може да е от неграмотност или невнимание, иначе е ясно, че са 2 различни неща.

Те и 'Клипърс' се изписват 'ножиците', а 'Пейсърс' - 'пешеходците', но нито едно от двете не е вярно. :-D


Последна промяна Balleta на 27.11.2019 16:10, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Ноември 2019   |   27.11.2019 19:17


Balleta написа:
Те и 'Клипърс' се изписват 'ножиците', а 'Пейсърс' - 'пешеходците', но нито едно от двете не е вярно. :-D

Лелеее, тези ги бях забравил. Вярно, че така им казваха... Ама хайде, през '90 нямаше почти никаква информация. Обаче в днешни дни да продължават се излагат като кифладжии... Нямам думи...

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Ноември 2019   |   28.11.2019 01:33


Денят преди семейния празник Thanksgiving е празник за фенвето на НБА - цели 14 двубоя ще се изиграят тази вечер.

За мен най-интересните са:

Ню Орлиънс - ЛА Лейкърс - Антъни Дейвис се завръща там, където стана играч
ГСУ - Булс - кой е по слаб е питанката, Булс не бива да се излагат и трябва да продължат домакинската серия от загуби на 'войните'


...иначе от по интересните днес са Хюстън - Маями, Мемфис - Клипърс и Бруклин - Бостън


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Ноември 2019   |   28.11.2019 11:55


Булс не са те послушали и са паднали.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Ноември 2019   |   28.11.2019 17:07


Vendome написа:
Булс не са те послушали и са паднали.


Излагация, но пък от няколко мача ГСУ играе добре и беше въпрос на време да вземе втората си домакинска победа у дома за сезона, какъв по добър съперник за това от Булс.


Антъни Дейвис се завърна в Ню Орлиънс за пръв път след напускането си и беше бурно освиркван от феновете през целия мач. Определено няма да му простят не това, че напусна, а начина по който го направи - с бойкот.

Дейвис обаче не се смути ни най-малко от освиркванията и направи рекорд за най-много точки отбелязани срещу бивш отбор при първо завръщане - 41 точки.

Предишния рекорд беше на Кевин Дюрант с ГСУ срещу Оклахома - 39 точки, следваха Леброн Джеймс с Маями срещу Кливлънд - 38 точки и Джими Бътлър с Минесота срещу Булс - 38 точки.

За разлика от публиката Дрю Холидей прие радушно своя приятел АД и двамата си размениха фланелките и позираха за снимка, като преди това, а и преди самия мач чатиха доста. Двамата прекараха заедно 6 години в Пеликанс.

Лейкърс са в серия от 9 поредни победи и за 4-и път през сезона печелят мач в който са изоставали с 15+ точки, баланса им в тази статистика е 4:0 победи.

Леброн бе с основна заслуга за обрата в 4-та част, особено в момент в който Антъни Дейвис беше извън игра заради болки в лакътя след сблъсък с играч на Пеликанс.


Кемба Уокър пък бе клътчър в мача на Бостън с Бруклин, който не бе никак лесен за келтите и бе решен в последните минутки.


Шарлът прекъсна серия от 7 поредни загуби след победа у дома с точка разлика над Детройт Пистънс.

"Буталата" имаха възожност за последна атака и победа, но Дерик Роуз пропиля цялото оставащо време за атака от 10 секунди, не можа да стреля, не се ориентира за времето, подаде късно и сирената удари - нехарактерно отиграване за Ди Роуз, който определено не се ориентира за оставащото време и дефакто провали атаката и мача.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Ноември 2019   |   02.12.2019 01:22


Размазахме Лейкърс като гост и си върнахме за инфарктната (и не особено заслужена) загуба от тях вкъщи. В началото Лейкърс започнаха много силно и не се виждаше как ще вземем нещо, още повече че Дейвис доминираше яко под коша и Далас просто нямаше как да го спрат. Второто полувреме обаче нещата се обърнаха и разликата стигна 20 точки като се задържа такава почти през цялото време и падна на 14 чак когато резервите доиграваха мача в последните минути.

Слабичък мач на Лука като цяло, но в крайна сметка остана на една борба от трипъл-дабъл и завърши с 27 точки, 10 асистенции и 9 борби.


Последна промяна spurs на 02.12.2019 01:23, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Ноември 2019   |   02.12.2019 01:32


Далас Маверикс изнесоха лекция на Лос Анджелис Лейкърс насред "Стейпълс Сентър".
Първото полувреме Антъни Дейвис и ЛеБрон си взаимодействаха много добре, всичко им се получаваше, Рондо също раздаваше хубави пасове.
От своя страна звездата на Маверикс беше неубедителен в първите две четвъртини.
Гостите обаче още тогава показаха , че са солиден тим. Не се пречупиха и не позволиха разликата да стане голяма, въпреки превъзходството на домакините.
Втората част вече затегнаха много защитата, разтроиха играта на Лейкърс, които пробваха отчаяни тройки и им направиха серия от 17-0 в третата четвърт.
Далас успяха да поддържат една солидна разлика достигаща до 20 точки, в края при решен мач се отпуснаха леко и победиха "само" с 14 разлика.
Дончич се разигра и завърши с 27 точки.


А сръбските коментатори бяха много жалки.
Далас мачка, Лейкърс не знаят къде се намират, но ония се пеняват за някакви изпълнения, които се виждат почти на всеки мач от НБА.
Ама нали ги правят Лейкърс, големите звезди.
В същото време на отиграванията на Дончич коментират както Георги Драгоев коментира голове по Диема.
Флегматично, пренебрежително, без никакви емоции.
Накрая се усетиха и се смириха малко. Жалкари.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 53 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг