Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 08:40



Отговори на тема  [ 14 мнения ] 
Колко от баскетболистите (вкл. бивши) в НБА са джендеми 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Колко от баскетболистите (вкл. бивши) в НБА са джендеми   |   13.07.2020 12:16


Попадайки на такива откровения човек се замисля и какво по рождение е зомби-уейд:

https://lifestyle.bg/stars/dueyn-ueyd-i-otkroveniyata-na-basketbolista-za-transdzhendar-dashterya-mu-zaya.html


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Колко от баскетболистите (вкл. бивши) в НБА са джендеми   |   13.07.2020 12:37


Ако имаше деца - което не ми се вярва, че някога ще се случи - щеше да виждаш нещата по друг начин.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: Колко от баскетболистите (вкл. бивши) в НБА са джендеми   |   13.07.2020 17:32


Dobril написа:
Попадайки на такива откровения човек се замисля и какво по рождение е зомби-уейд:

https://lifestyle.bg/stars/dueyn-ueyd-i-otkroveniyata-na-basketbolista-za-transdzhendar-dashterya-mu-zaya.html

И за Меджик Джонсън ли мислиш по същия начин?


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: Колко от баскетболистите (вкл. бивши) в НБА са джендеми   |   13.07.2020 18:14


Хора..., замислете се малко - кой нормален баща ще приветства... "трансджендъризирането" на сина (или дъщеря) си?


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Колко от баскетболистите (вкл. бивши) в НБА са джендеми   |   13.07.2020 21:14


"Приветстване" съвсем не е точната дума в случая.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Колко от баскетболистите (вкл. бивши) в НБА са джендеми   |   13.07.2020 22:00


Dobril написа:
Хора..., замислете се малко - кой нормален баща ще приветства... "трансджендъризирането" на сина (или дъщеря) си?


Ако детето ти иска да си смени пола, какво трябва да направиш? Да го убиеш? Хайде по - сериозно.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: Колко от баскетболистите (вкл. бивши) в НБА са джендеми   |   13.07.2020 23:44


Първо, вярвате ли, че нещата са точно такива, каквито зомби-уейд ги представя. Аз допускам, че самото дръто уродливо зомби е "обърнало" пола на детето си...

После, да кажем, че е така. Това не просто не е нормално, но няма как някое дете да го каже от нищото... и да е напълно СЕРИОЗНО. Трябва да е било повлияно от някъде и то силно. Ако не от родителите (?), то може от обкръжение вкл. училище, но по училищата джендем-пропагандата май тепърва плъзва масово и още не е толкова агресивна, тепърва ще става такава.

Но това, което изглежда най-възможно е, самото семейство да е извратено и "обърнато" - т.е. "дуейн уейд" да е трансджендър, но в обратния вариант - да е биологична жена, представяща се за "мъж" и съответно "половинката" да е "мъж обърнат на жена". Доста такива "семейства" вече и официално се навъдиха да се обявяват, а има такава "конспиративна теория", да я наречем, според която такива тайни практики съществуват от много време и особено масово сред "елита".


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: Колко от баскетболистите (вкл. бивши) в НБА са джендеми   |   13.07.2020 23:50


Vendome написа:
Dobril написа:
Хора..., замислете се малко - кой нормален баща ще приветства... "трансджендъризирането" на сина (или дъщеря) си?


Ако детето ти иска да си смени пола, какво трябва да направиш? Да го убиеш? Хайде по - сериозно.


Аз за такъв пример ама ИСТИНСКИ в обкръжението ми или въобще някъде - сред обикновените хора (вкл. познати на познати на познати....) НЕ ЗНАМ. За такива примери научаваме от масмедиите и относно "знаменитостите". Как така никой от нас не знае за такива примери да се срещат масово сред обикновените хора? Защото това е изключително извратено, дълбоко психическо разстройство и направо психично заболяване (доскоро дори в комунистическата СЗО го определяха като психична болест, но наскоро вече "не е болест", обаче пък включиха "геймърството" в заболяванията...). Няма как едно дете да стане "трансджендър", освен ако преди това не е било подлагано на ужасни издевателства като например от педофили..., както става масово в Тайланд например, но и явно на още много други места за съжаление вкл. в "сащ", изСраел и т.н.

И да допуснем хипотетично, че ми се случи на мен - имам дете, например син, и ми каже сериозно: "ИСКАМ ДА СЪМ ЖЕНА.".... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Първо ще си помисля, че се лигави и ще се засмея. Обаче, ако е напълно сериозен...., хмммм...., първата работа един (немного силен) ШАМАР да наместя чарковете, после издърпвам силно ушото и започвам да му говоря като на разумен човек, не като на джендемо - "ти си роден с пишка и няма как да бъдеш жена, това е психическо разстройство, не си добре..., ще ти мине". И пляс още един шамар за всеки случай. Примерно... (и ще поразпитам сериозно откъде му е внушена подобна идея)


Последна промяна Dobril на 13.07.2020 23:54, променена общо 2 пъти



 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: Колко от баскетболистите (вкл. бивши) в НБА са джендеми   |   14.07.2020 03:15


Много удобно ми избягваш въпроса, лицемер гнусен, затова ще сложа и снимки и ще попитам с какво е по-различен зомби-Уейд от твоя идол Меджик Джонсън, чийто син виждаш малко по-надолу?

Изображение


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: Колко от баскетболистите (вкл. бивши) в НБА са джендеми   |   14.07.2020 09:03


Признавам, че не знаех досега, че и... синчето на Меджик е "обърнат пол". Това наистина е ужасно :outofspace: Може да съм фен на Лейкърс, но принципите преди всичко. Явно тия "звезди" са част от някаква много ужасна конспирация, която не започва от днес и вчера, е много стара... и много зловеща. Няма да пиша повече подробности (засега) тук, щото хептен ще ме помислите за изперкал :laugh:

Но на мен не ми е ясно..., вие сякаш всички писали дотук сте се обединили в някаква.... "толерантност" към психичното заболяване "трансджендъризъм", което все по-агресивно се натрапва на (над)държавно ниво. Изглежда манипулацията много или малко работи при вас.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Колко от баскетболистите (вкл. бивши) в НБА са джендеми   |   14.07.2020 10:32


Не ве пич. Обяснявам ти, че няма да пребивам някое от децата си ако реши да става трансджендър.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Колко от баскетболистите (вкл. бивши) в НБА са джендеми   |   14.07.2020 12:13


Лошиле, внимавай да не се превърнеш в това, което отричаш...
Ако утре те отвлекат извънземните, за да ти присадят вагината на Шер и пластмасовите цици на Памела, дали ще се осмелиш да пуснеш тема "Знаете ли кой е първият джендем тук, сред нас?" :-o :dunno: :laugh:

Не си прави ташак с тези неща, защото Господ е майтапчия, който понякога много държи да опитаме от нещата, които отричаме. ;-)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: Колко от баскетболистите (вкл. бивши) в НБА са джендеми   |   14.07.2020 13:24


Vendome написа:
Не ве пич. Обяснявам ти, че няма да пребивам някое от децата си ако реши да става трансджендър.


На бас, че няма да реши никое твое или на твои познати или на познати на познати и т.н. дете. Ще научаваш за такива най-вече по масмедиите и особено сред т.нар. "знаменитости".

Иначе нямах предвид пребиване, а просто лек възпитателен шамар с цел наместване на чарковете, има разлика :yes:


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: Колко от баскетболистите (вкл. бивши) в НБА са джендеми   |   14.07.2020 13:26


ReZo написа:
Лошиле, внимавай да не се превърнеш в това, което отричаш...
Ако утре те отвлекат извънземните, за да ти присадят вагината на Шер и пластмасовите цици на Памела, дали ще се осмелиш да пуснеш тема "Знаете ли кой е първият джендем тук, сред нас?" :-o :dunno: :laugh:

Не си прави ташак с тези неща, защото Господ е майтапчия, който понякога много държи да опитаме от нещата, които отричаме. ;-)


Тия извращения не идват от нищото или по силата на някаква мистериозна "божия воля"; а си имат съвсем обясними психологически причини, както писах по-горе - тежки травми и ужасен тормоз в детските години...

Иначе... добре, че споменаваш и същества като "шер", койото е един от многото... прикрити "трансджендъри" - т.е. по рождение това същество е мъжко. И неслучайно на дръти години си прилича на баш травестит като много други "знаменитости".


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 14 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг