Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 16:07



Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
НБА плейофи 2020 - полуфинали и финали в конференциите 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА плейофи 2020 - полуфинали и финали в конференциите   |   19.09.2020 16:19


Ленса победа за Лейкърс в първия мач с Денвър, водеха през цялоте време с 10-20 точки разлика.

Леброн с 15 точки и 12 асистенции, Дейвис с 37 точки и 10 борби.

В другата серия Маями продължава с изключителния си рън в плейофите 10-1 :outofspace: Втората им победа над Бостън дойде след 17 точки изоставане и изключителна 3-та част. Джей Бс с решителни отигравания в 4-та част - и в нападание и в защита.
Фалк, Бътър е най-важния играч на Маями и е лидер. Когато реши да премине в Мамяи доста се учудих и си мислих, че прави грешка, но той, както и целия отбор на Маями опровергаха всички експерти и са хитът на сезона до тук.

За Лейкърс беше ясно, че всичко освен финал ще е провал след оформяне на двойката Леброн-Дейвис, само хейтърите отказваха да го приемат, но Маями кой ги е виждал на финал ??? А са вече само на 2 победи от това.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА плейофи 2020 - полуфинали и финали в конференциите   |   22.09.2020 02:20


Антъни Дейвис - гейм-уинър с бъзера срещу Денвър:



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА плейофи 2020 - полуфинали и финали в конференциите   |   25.09.2020 22:33


Vendome написа:
Дано шампион стане отбор с бяла европейска звезда, т.е. Денвър или Маями.


Да живее Кайл Ритънхаус. Вечна слава за героите Томас Джаксън - Каменната стена и Робърт Лий. Връщане на Конфедерацията и сегрегацията, к.. за измислените Юнайтид стейтс.

Балет, не се сърди, но това е важно за мен. Повече няма да си позволя отклонения в тази тема, обещавам.

Булс има нов треньор, коментарът ти?

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА плейофи 2020 - полуфинали и финали в конференциите   |   26.09.2020 01:26


albertz написа:
Vendome написа:
Дано шампион стане отбор с бяла европейска звезда, т.е. Денвър или Маями.


Да живее Кайл Ритънхаус. Вечна слава за героите Томас Джаксън - Каменната стена и Робърт Лий. Връщане на Конфедерацията и сегрегацията, к.. за измислените Юнайтид стейтс.

Балет, не се сърди, но това е важно за мен. Повече няма да си позволя отклонения в тази тема, обещавам.

Булс има нов треньор, коментарът ти?


Ще кажа че най-накрая след Тибс отново имаме треньор. Били Донован е добър, а натрупа и опит с Оклахома. Във Флорида знаем какво постигна. Супер попадение е, надявам се да изгради собствен стил, вече сме и с ново ръководство, така че ново начало :rock: :cheers:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА плейофи 2020 - полуфинали и финали в конференциите   |   26.09.2020 01:32


А не ви ли прави впечатление, че бутат яко Лейкърс и Селтикс, особено езерняците?
И това го казва Лейкърс фен.
Буците спокойно можеха да водят с 2-1, че защо не и 3-1, а реално за мен е 2-2
А Маями са просто по 'клъч' в сравнение с Бостън.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА плейофи 2020 - полуфинали и финали в конференциите   |   26.09.2020 14:22


Diavolo написа:
А не ви ли прави впечатление, че бутат яко Лейкърс и Селтикс, особено езерняците?
И това го казва Лейкърс фен.
Буците спокойно можеха да водят с 2-1, че защо не и 3-1, а реално за мен е 2-2
А Маями са просто по 'клъч' в сравнение с Бостън.



Н, никой не е бутан ...... иначе жалкото е, че снощи Маями не успя да затвори серията въпреки, че бе по добрия отбор до почивката. Дано успеят от втория си опит.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА плейофи 2020 - полуфинали и финали в конференциите   |   26.09.2020 14:33


Ще бият с 4-2. Просто в третата четвърт всичко което се метнеше влизаше в коша на Маями. Направо абсурдна ефикасност в атака, т.е. изстреляха си патроните на спортен жаргон.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА плейофи 2020 - полуфинали и финали в конференциите   |   26.09.2020 15:49


albertz написа:
Vendome написа:
Дано шампион стане отбор с бяла европейска звезда, т.е. Денвър или Маями.


Да живее Кайл Ритънхаус. Вечна слава за героите Томас Джаксън - Каменната стена и Робърт Лий. Връщане на Конфедерацията и сегрегацията, к.. за измислените Юнайтид стейтс.

Балет, не се сърди, но това е важно за мен. Повече няма да си позволя отклонения в тази тема, обещавам.

Булс има нов треньор, коментарът ти?


Всъщност, аз не съм расист, но ми писна от черните расисти и кралицата Леброн, който гони политическа кариера. Освен това, човек се променя и все повече съм антиСАЩ на баскет. Харесвам интелигентния и истински отборен баскет, а не сегашното шоу без защита в редовния сезон и помпането на статистики. Затова и през последните години наблягам на Евролигата вместо НБА. Даже ще направя тема за новия сезон и поне с теб можем да коментираме там ако искаш.

От сегашните чернокожи играчи уважавам такива като Джими Бътлър, които опитват по трудния начин, а не да се прикачат към дпуга звезда, за да вземат пръстена.

_________________
Изображение


Последна промяна Vendome на 26.09.2020 15:50, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА плейофи 2020 - полуфинали и финали в конференциите   |   26.09.2020 15:53


Diavolo написа:
А не ви ли прави впечатление, че бутат яко Лейкърс и Селтикс, особено езерняците?
И това го казва Лейкърс фен.
Буците спокойно можеха да водят с 2-1, че защо не и 3-1, а реално за мен е 2-2
А Маями са просто по 'клъч' в сравнение с Бостън.


Тройката на Дейвис и умората в Денвър преди първия мач си казаха думата. Очаквам Лейкърс да бие с 4-2 или 4-1.

Династия няма да има. Догодина ГСУ се завръщат със здрави Къри и Томпсън, а и ще вземат преден избор в драфта. Дано е Дени Авдия, както се говори, защото той е изключителен талант, а не напомпан шоумен.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА плейофи 2020 - полуфинали и финали в конференциите   |   27.09.2020 00:54


То е ясно за династията, ама ето, че напук на прогнози и закани, Лейкърс вървят към титлата с Леброн. Вярно + Дейвис, ама то винаги трябват поне 2-ма коня, няма начин сам...
Аз бях сигурен, че ще станат шампиони до 2, 3 г. макс след привличането на Леброн, но в Лейкърс не готвят отбор, който да доминира, по-скоро 1 титла на мускули за общата статистика и надпреварата с Бостън за това кой е най-велик в исторически план.

Иначе Янис ще идва ли в ГСУ? Какво се говори?
Те ГСУ май, май като че ли танкираха сезона с идеята хем да си починат и възстановят в движение + с основна мисъл и за драфта. Ако си изиграят правилно картите може отново те да доминират за 2, 3 години подред.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА плейофи 2020 - полуфинали и финали в конференциите   |   27.09.2020 03:55


Vendome написа:
Diavolo написа:
А не ви ли прави впечатление, че бутат яко Лейкърс и Селтикс, особено езерняците?
И това го казва Лейкърс фен.
Буците спокойно можеха да водят с 2-1, че защо не и 3-1, а реално за мен е 2-2
А Маями са просто по 'клъч' в сравнение с Бостън.


Тройката на Дейвис и умората в Денвър преди първия мач си казаха думата. Очаквам Лейкърс да бие с 4-2 или 4-1.

Династия няма да има. Догодина ГСУ се завръщат със здрави Къри и Томпсън, а и ще вземат преден избор в драфта. Дано е Дени Авдия, както се говори, защото той е изключителен талант, а не напомпан шоумен.


Кой точно е напомпен ? Голяма омраза тук, ГСУ без Дюрант са заникъде.... е ако не вземат Янис :whistle:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА плейофи 2020 - полуфинали и финали в конференциите   |   27.09.2020 09:55


Напомпани са мнозинството от рукитата, влизащи след година в колежа.

Авдия ще рулира. Дано отиде в ГСУ или друг отбор, който умее да използва по правилния начин такъв тип играч.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА плейофи 2020 - полуфинали и финали в конференциите   |   27.09.2020 09:58


Diavolo написа:
То е ясно за династията, ама ето, че напук на прогнози и закани, Лейкърс вървят към титлата с Леброн. Вярно + Дейвис, ама то винаги трябват поне 2-ма коня, няма начин сам...
Аз бях сигурен, че ще станат шампиони до 2, 3 г. макс след привличането на Леброн, но в Лейкърс не готвят отбор, който да доминира, по-скоро 1 титла на мускули за общата статистика и надпреварата с Бостън за това кой е най-велик в исторически план.

Иначе Янис ще идва ли в ГСУ? Какво се говори?
Те ГСУ май, май като че ли танкираха сезона с идеята хем да си починат и възстановят в движение + с основна мисъл и за драфта. Ако си изиграят правилно картите може отново те да доминират за 2, 3 години подред.


Пандемията и прекъсването объркаха плановете на много отбори. Очевидно, Лейкърс успя да се адаптира отлично в новата среда. Това вероятно ще е най-лесната титла на Джеймс.

Маями има повече шанс срещу Лейкърс. Бостън с тая ниска петица ще страда в пейнта.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА плейофи 2020 - полуфинали и финали в конференциите   |   28.09.2020 04:12


Много се разгорещиха ''горещите'' след 4 минути игра в последната четвърт и след като изоставаха с 6 точки превключиха и отнесоха Селтикс. :basket:
Адебайо е уникален просто. Хироу е откритието на плейофите. Изобщо имат много оръжия с които да стъжнят живота на фаворитите от Лейкърс. Ако има отбор, който точно в този конкретен момент поне на теория да има реални шансове за победа над Лейкърс са именно Маями. Имат страхотна отбора игра, имат високи момчета, имат стрелба от всякакво разстояние и добра скамейка, а и са 'клъч'
Да видим, дано стане голям финал.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА плейофи 2020 - полуфинали и финали в конференциите   |   28.09.2020 11:29


Браво на Маями. Един умно изграден от Райли и Сполстра отбор, който практикува играта такава, каквато аз я харесвам.

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА плейофи 2020 - полуфинали и финали в конференциите   |   28.09.2020 18:05


Заслужена титла на Източната конференция за Маями. Наистина супер балансиран отбор и добра игра в защита.
На Бостън им липсва още малко класа. Според мен, центъра им е слабото звено - Тайс и Кантер не можаха да се опрат на Адебайо, който ги направи смешни.

Лейкърс са фаворити за титлата, но този отбор на Маями, определено заслужава своя шанс да играе за нея.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг