Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 20:38



Отговори на тема  [ 50 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
НБА 2022 -Февруари 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  НБА 2022 -Февруари   |   09.02.2022 02:45


Звездата на Портланд, Си Джей МакКълъм е трейднат в Ню Орлиънс:



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   09.02.2022 17:22


Пари ли освобождават Блейзърс? Иначе, не виждам смисъл в трейда.

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   09.02.2022 17:58


И други трейдове станаха - Клипърс пратиха Бледсоу и още някого (сега не се сещам кой, ама не беше ключов) точно в Портлънд и взеха Пауъл и Ковингтън.

Индиана пък пратиха Сабонис в Сакраменто и взеха Бъди Хийлд. И също така дадоха ЛеВърт на Кливлънд. Не ми е ясно те накъде са тръгнали.

Говори се че Нетс обмислят да разменят Хардън за Симънс, ама Стив Неш отрече. Междувременно Нетс направиха 8 поредни загуби, пълна пародия е там.

Лейкърс също са потресаващи. Леброн се върна, вчера играха и тримата и поставиха рекорд - най-много допуснати точки през първото полувреме в историята им. С човек по-малко в защита толкова ;)


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   09.02.2022 18:12


spurs написа:
И други трейдове станаха - Клипърс пратиха Бледсоу и още някого (сега не се сещам кой, ама не беше ключов) точно в Портлънд и взеха Пауъл и Ковингтън.

Индиана пък пратиха Сабонис в Сакраменто и взеха Бъди Хийлд. И също така дадоха ЛеВърт на Кливлънд. Не ми е ясно те накъде са тръгнали.

Говори се че Нетс обмислят да разменят Хардън за Симънс, ама Стив Неш отрече. Междувременно Нетс направиха 8 поредни загуби, пълна пародия е там.

Лейкърс също са потресаващи. Леброн се върна, вчера играха и тримата и поставиха рекорд - най-много допуснати точки през първото полувреме в историята им. С човек по-малко в защита толкова ;)



Бруклин са без Дюрант,не че и без него не трябваше да вземат поне няколко победи, но все пак :)

... а Булс от известно време не могат да бият топ отбор :uuu: Да, водят на Изток, но паднаха от всички претенденти и топ контендъри в последните 5-6 мача, в които играха с такива отбори ... едва ли само липсата на Карузо и Лонзо е причина за това ...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   09.02.2022 23:24


Махайки Сабонис, Индиана остава без един от двамата си най-добри играчи. Още един странен трейд.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   09.02.2022 23:28


Балет, не се ядосвай за Булс. Така или иначе, през Милуоки няма да минете.

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   10.02.2022 00:02


Изглежда че Хардън за Симънс може и да се случи всъщност, чета че Брадата го искал и го демонстрирал с поведението си.

Лейкърс също искали да вземат още някой, че така очевидно няма да стане, на Леброн явно не му стигат Дейвис и Уестбрук ;) То май търсят да трейднат Уестбрук всъщност, аз се притеснявам да не вземат Лилард както са тръгнали да разпродават Портланд.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4969
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   10.02.2022 07:44


Vendome написа:
Балет, не се ядосвай за Булс. Така или иначе, през Милуоки няма да минете.


А че срещу Джаз или Сънс все едно пък имат шансове... (Не че Кливлънд и Филаделфия не са също много сериозни тоя сезон.)

Ама не разбирам защо се ядосвате, че тия или ония постоянно не биели - то сега Сънс и донякъде Уориърс са най-дразнещите... Друго си е да не се знае кой кого може да бие и кой ще е на плейофите... Супер интересно ми е тоя сезон...

Портланд направиха още един троен с Юта и Сан Антонио. По-скоро Юта се подсилиха за плейофите, защото Инглес е аут до края на сезона, когато пък е unrestricted free agent (и има вероятност да се върне)...

А какъв е проблема на Лейкърс? Май къса скамейка?
Портланд без Лилард и със СиДжей, ама не МакКълъм (а някакъв друг) ги биха преди малко... Ще е епична битката между ЛА отборите за 8мото място и честта Сънс да ги набият в първи кръг на плейофите...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


Последна промяна alexbg на 10.02.2022 07:47, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   10.02.2022 09:14


Аз имах предвид, че нямат шанс за повече от финал на Изток. Ти къде намеси Сънс и Джаз.

76ърс и Кавс не ми вдъхват доверие за плейофите. Първите не впематляват с бенча, а вторите не мисля, че ще са повече от силен отмор за редовния сезон.

Засега Юта са също неплейофен отбор, но да видим.

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   10.02.2022 10:52


Алекс, няма битка за осмо място, отборите между 7-мо и 10-то играят плей-ин. Те Лейкърс и миналата година през плей-ин се класираха за плейофите, пожелавам си тая година да играят с Клипърс там :-D

А за Кавс ясно че няма да направят нищо в плейофите, то е шокиращо че изобщо са на тая позиция в момента. Иначе тоя Гарланд е приятен за гледане.

За мен най-впечатляващо от сезона досега е предтсавянето на Гризлис, изобщо не го очаквах това. А Джа Морант е ебати изрода, аз лично бих го включил в борбата за МВП даже.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   10.02.2022 11:02


Мемфис ще бъдат неприятен отбор в плейофите

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4969
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   10.02.2022 12:29


Вярно, че промениха класирането за плейофите...

Аз пък ще стискам палци за Кавс, защото са отбор без звезди, но с доста равностойни и заменими играчи - крайно време е тази игра отново да стане отборна. А не да се прехласваме по единици - и в момента не спираме да го правим...

Нека дойдат плейофите пък ще видим кой е плейофен отбор и кой не е...

Стенли, идеята ми беше, че дори и да имат шанс срещ Бъкс - срещу западните отбори няма да имат...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   10.02.2022 12:54


Това и преди сме го коментирали - за мен, въпреки наличието на Стеф, ГСУ са абсолютен пример за топ отборна игра.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   10.02.2022 17:09


Не само ГСУ. Сънс също са отборен тим. При Бъкс Янес не помпа напразно статистика. Като цяло, в последните години повечето водещи са с отборен стил.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   10.02.2022 17:13


alexbg написа:
Vendome написа:
Балет, не се ядосвай за Булс. Така или иначе, през Милуоки няма да минете.


А че срещу Джаз или Сънс все едно пък имат шансове... (Не че Кливлънд и Филаделфия не са също много сериозни тоя сезон.)

...



Джаз пък къде ги сложи на финал :outofspace: ... а и аз изобщо не мисля, че Булс имат шанс да стигнат финал, че да играят със западен отбор ... щото то друг вариант няма за среща със западняци :-D

Особено тия Филаделфия лошо ни бият ...нямаме матчъп на Ембийд ...


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5080
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   10.02.2022 17:56


Много бързате напред с прогнозите. Нека изчакаме трейдовете, Мача на звездите и към края на март ще почне да се изяснява картинката.

Говорите за Чикаго предимно на Изток, но всъщност Маями са тези, които след слабия минал сезон възвръщат позициите си от преди две години и вече оглавиха конференцията. Аз лично очаквам между тях и Милуоки да се реши кой ще има предимство преди плейофите. Чикаго и Кливланд очаквам дадат леко заден, а Филаделфия да засилят - особено ако трейднат Симънс. Бостън също мисля, че ще покажат по-постоянна игра, а и чакаме Дюрант да се върне по някое време за да вкра Бруклин в плейофите, ако трябва и през плей-ина. С контузията на Брадли Бийл, симпатичният отбор на Вашингтон се отказва от гонене на плейофи и първата десетка на Изток е ясна. Единствено не е ясно кои ще са в плей-ин турнира освен Шарлът и Атланта, очаквам там да са Торонто и Бруклин.

На Запад, Финикс са абсолютно стиковани и ако са здрави не виждам кой ще ги спре да спечелят конференцията, дори си мисля, че са фаворит и за плейофите и титла като цяло. Такъв велик играч като Крис Пол го заслужава определено. ГСУ и Мемфис също са фактор - първите наистина играят красив отборен баскет и очаквам догодина да са в играта за титлата, а Мемфис са приятната изненада на сезона. Докато Чикаго се очакваше да избухнат, то Мемфис са абсолютно неочаквано там където са. Джаз очаквам да се сринат малко в класирането поради многото контузии и Далас и Денвър да минат пред тях. Отделнен топик, но очаквам Дончич и Йокич да се съберат в един отбор до две години - особено Далас изобщо не могат да направят нормална селекция, а имат чудото в състава си. Минесота играят добре напоследък, но не вярвам да се класират дирекно за плейофите, нито през плей-ина. Добре, че Клипърс са без Джордж и Ленърд та да могат Лейкърс да го добутат до плейофи (едва ли Ню Орлиънс и Минесота ще ги спрат). Вижда се обаче, че без пейка работата не става. Изобщо привличането на Уестбрук срещу раздялата с Карузо, Кузма и Коудуел-Поуп бе огромна грешка и езерняците ще има да си плащат още дълго за нея, защото нищо чудно Джеймс да реши да си тръгне - нито отборът отговаря на мегаломанските му амбиции, нито те ще го търпят да му плащат огромната заплата още дълго.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   10.02.2022 20:00


За мен, всичко освен повторение на финала, ще бъде изненада. Този път очаквам Финикс да го спечели.

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   10.02.2022 20:32


Стана май трейда - Хардън и Милсап за Симънс, Сет Къри, Дръмънд и два пика. Въпреки че Симънс е палячо, според мен общо сделката е по-добра за Бруклин.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   11.02.2022 09:04


Далас пък трейднали Порзингис. След серията от контузии латвиецът не успя да върне звездната си форма и Маверикс логично се отървават от голямата му заплата.

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   11.02.2022 11:21


Наистина е логично, не само защото не си върна звездната форма, а и защото редовно е контузен и изпуска адски много мачове, не може да се разчита на него.

Странно е обаче за кого го разменихме - Дийнуиди и Бертанс от Вашингтон. Оставаме съвсем без високи играчи, а за сметка на това на пойнт гарда имаме Лука, Дийнуиди, Брънсън (който прави много добър сезон засега) + Трей Бърк и Нтиликина, странно.

Междувременно в първия мач след Порзингис снощи Лука вкара рекордни 51 точки за победата срещу Клипърс. Можеше да се опита и да изравни/подобри франчайз рекорда на Дирк, но прояви стандартното уважение и не тръгна да стреля в последната атака, а изчака да свърши времето - няма да правя сравнения с други съвременни звезди за това :whistle:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 50 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг