Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 13:14



Отговори на тема  [ 50 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
НБА 2022 -Февруари 
Автор Съобщение
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   06.03.2022 02:06


albertz написа:
Това кой от колко време гледа не е аргумент, иначе и аз мога да си отяоря устата кой от кога гледа и кой отбор следи.
Не вярвам чак толкова да ме лъже паметта, но и Коби бе сравняван с Джордан. Даже Майкъл беше казал, че предпочита Брайънт пред ЛеБрон.

Радвам се на интересните мнения на Спърс и Балета, но за ЛеБрон достатъчно се е писало, няма нужда от още:)

Стига и с тия Меси и Роналдо. Кристиано няма да играе утре, лично се обадих на Рангник да го извади от групата. :)

Булс пак наредиха няколко поредни загуби. Яд ме е за Карузо и Бол, без тях отборът не е същия. Тристан Томпсън е добър трансфер, но двамата си липсват.

Фили добре се наместиха на Изток, ще разбъркат класирането. Нямя да се изненадам и да са първи в редовния сезон.
Булс с малък състав добре се държат. Пристрастен съм, но за мен за по-класен отбор от Маями. В плейофите не се притеснявам от тях.

На Запад за мен ГСУ са класата, трябва далеч да стигнат, до финал в Конфереренцията, защо не и до финал за титлата.
Слънцата ще залезнат. :)



Булс продължават да бият средняци и слабаци и да падат от считаните за силни отбори, вече не мога да си спомня откога нямаме победа над силен отбор, само в началото на сезона бихме Бруклин, Клипърс и Лейкърс и малко след това Нъгетс айде и Далас, но дойде ли ред да играем с Фили, ГСУ, Мемфис, Маями, Бъкс и нещата закучват и то яко ... това започва доста да ме дразни, Карузо и Бол наистина липсват, но все пак ....

Да, имаше и сравнения с Кобе, но не чак в толкова голяма степен, докато за Джордън - Леброн имаше, особено след титлата с Лейкърс ... тогава няколко капацитета ме издразниха много, особено имайки се предвид, че са играли заедно с Джордън ..както и да е, друга беше идеята - Леброн нито е лузър, нито играе за статистика, и в никакъв случай не е "не лидер" и изобщо не е далеч от Джордан ... само факта, че вече е на 37 и има показатели този сезон 28.8 т на мач, 8 борби и 6.2 асистенции е достатъчен.

Спърсче ти помниш ли периода на Ем Джей във Вашингтон ??? Тогава е на 38 ... в нито един от двата сезона не стигнаха плейофите, въпреки всичко показателите на Джордан не бяха никак зле.


 
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   06.03.2022 02:16


spurs написа:

Това че Леброн играе за статистика от много години е повече от очевидно и не знам как може да се отрече. Че нали даже наскоро го бяха хванали как гледа статистиките си по време на мач преди да влезе в игра, даже Уестбрук се беше шашнал като го видя. Друг пример, помниш ли контузията му миналата година, заради която не игра доста време - падна лошо и си изкълчи глезена, ама не излезе веднага, застана на тройката, вкара една тройка и след това директно излезе и не се върна 2 месеца (примерно, не съм сигурен колко точно време отсътстваше). Знаеш ли защо го направи? Защото беше в серия от над хиляда поредни мача, в които е вкарал над 10 точки и щеше да си я наруши. Също така в момента очевидно не се старае изобщо в защита, а единствената му цел е да трупа точки, за да мине рекорда на Карим. И съответно Лейкърс са пълна трагедия.

Що се отнася до дебата относно Джордан, както и Чаво каза отдавна се правеха такива сравнения с Коби, така че това просто не е вярно.



Езтествено, че ще бие фала бе човек, това всички го правят при контузия, нали е фаулиран и трябва да бие и какво му пречи да бие фал като е контузен :outofspace: какво като изостава някой с 20 точки 4-та част, това е НБА, обрат в 4-та част се прави, тъпо е да излезеш и да се предадеш безславно, Леброн най-малкото ще го направи.

Това какво го били хванали да гледа, пълни глупости, нито знаеш какво и защо е гледал, нито нищо, а това, че в момента трупал да точки да минел рекорда на Карим е някакво твое виждане, нищо друго.

П.П. Само ми е интересно, не се ли смееше ти на това и не спореше ли настървено, че Девола псува по Камбура ... :whistle:


 
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   06.03.2022 02:35


albertz написа:
..

Булс пак наредиха няколко поредни загуби. Яд ме е за Карузо и Бол, без тях отборът не е същия. Тристан Томпсън е добър трансфер, но двамата си липсват.



Кардашанката не ми е любимец, все пак дано помогне с нещо ....


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   06.03.2022 02:55


Balleta написа:
spurs написа:

Това че Леброн играе за статистика от много години е повече от очевидно и не знам как може да се отрече. Че нали даже наскоро го бяха хванали как гледа статистиките си по време на мач преди да влезе в игра, даже Уестбрук се беше шашнал като го видя. Друг пример, помниш ли контузията му миналата година, заради която не игра доста време - падна лошо и си изкълчи глезена, ама не излезе веднага, застана на тройката, вкара една тройка и след това директно излезе и не се върна 2 месеца (примерно, не съм сигурен колко точно време отсътстваше). Знаеш ли защо го направи? Защото беше в серия от над хиляда поредни мача, в които е вкарал над 10 точки и щеше да си я наруши. Също така в момента очевидно не се старае изобщо в защита, а единствената му цел е да трупа точки, за да мине рекорда на Карим. И съответно Лейкърс са пълна трагедия.

Що се отнася до дебата относно Джордан, както и Чаво каза отдавна се правеха такива сравнения с Коби, така че това просто не е вярно.



Езтествено, че ще бие фала бе човек, това всички го правят при контузия, нали е фаулиран и трябва да бие и какво му пречи да бие фал като е контузен :outofspace: какво като изостава някой с 20 точки 4-та част, това е НБА, обрат в 4-та част се прави, тъпо е да излезеш и да се предадеш безславно, Леброн най-малкото ще го направи.

Това какво го били хванали да гледа, пълни глупости, нито знаеш какво и защо е гледал, нито нищо, а това, че в момента трупал да точки да минел рекорда на Карим е някакво твое виждане, нищо друго.

П.П. Само ми е интересно, не се ли смееше ти на това и не спореше ли настървено, че Девола псува по Камбура ... :whistle:


Не става дума за фал. Вече контузен остана в игра и вкара тройка, не фал, като веднага след това директно отиде в тунела.

За 20-те точки в четвъртата част, не става въпрос за началото, а че са загубили мача с 20 и повече точки. Много добре знаеш, че в такава ситуация винаги в един момент основните играчи излизат, когато е станало ясно че мачът ще бъде загубен. Недей да се правиш на луд сега, съвсем ясно ти е за какво говоря.

Това че трупа точки за да мине рекорда е повече от очевидно. И естествено че самият факт че иска да мине рекорда няма нищо лошо, проблем е че отборът страда от това, защото той изобщо не играе защита, само и само да вкарва повече точки.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   06.03.2022 10:20


Ей, Леброн все едно ни чете какво си пишем тука и снощи 56 точки и 10 борби при победа над ГСУ :) Ако повечето такива мачове ги печелеха, вместо да гравитират около девето-десето място, нямаше какво да му кажа :)

Междувременно ние с много сладка победа без контузения Лука. Сакраменто цял мач ни водеха с 15 точки, ама в четвъртата част ги настигнахме и накрая спечелихме с победна тройка на Фини-Смит три секунди преди края. Много силен мач на новото попълнение Дийнуиди, който се нагърби в отсъствието на Лука и вкара 36.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   06.03.2022 10:31


На сбирката в Халбите, редондо ми каза, че Дончич качил кила и направил гъз. Затова и се контузвал често. Много малко съм гледал Далас този сезон, вярно ли е това?

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   06.03.2022 11:27


Принципно е вярно, самият той си призна че се е поотпуснал лятото защото имаше много малко почивка, нали игра и Олимпиада. Но всъщност имаше една по-сериозна контузия, сега вече се постегна и заигра много силно, тази контузия сега е някаква дребна, май се очаква само тоя мач да пропусне.

Ама Лука го остави, очаквам от теб подкрепа по темата за Леброн, а ти си траеш :)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   06.03.2022 11:34


Е какво да кажа за ревливата Кралица? Тя е ясна, сдава вече фира, даже феновете й го знаят, но не си признават.Той дори не е в топ 5 на най-великите. Там са Джордан, Джабар, Бърд, Меджик и Ръсел. Чудесно се събра с друг помпач на статистика - костенурката Ръсел.

_________________
Изображение


 
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   06.03.2022 15:57


spurs написа:
Ей, Леброн все едно ни чете какво си пишем тука и снощи 56 точки и 10 борби при победа над ГСУ :) Ако повечето такива мачове ги печелеха, вместо да гравитират около девето-десето място, нямаше какво да му кажа :)

Междувременно ние с много сладка победа без контузения Лука. Сакраменто цял мач ни водеха с 15 точки, ама в четвъртата част ги настигнахме и накрая спечелихме с победна тройка на Фини-Смит три секунди преди края. Много силен мач на новото попълнение Дийнуиди, който се нагърби в отсъствието на Лука и вкара 36.



Благодаря и лека нощ :wave: ... нямам какво повече да кажа по темата, освен да не пишеш толкова небивалици :-D


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2022 -Февруари   |   06.03.2022 18:45


Никакви небивалици не пиша, тоя мач нищо не променя.

Между другото по темата с най-великите в историята, попаднах на една доста интересна статистика. Майкъл Джордън 9 пъти е бил реализатор номер едно и същевременно е бил в идеалния отбор на защитниците. Коби го е постигал това нещо 2 пъти. Всички останали играчи в историята, включително Леброн, са го постигали общо НУЛА пъти. Ето ти един факт, който мери индивидуален принос и в защита, и в нападение и разликата там е фрапираща :wave:

Интересно ми е кои са твоите факти и статистики, според които Леброн е почти на нивото на Джордън?


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 50 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг