Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 04:01



Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
НБА - Февруари 2023 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  НБА - Февруари 2023   |   01.02.2023 15:15


ЛеБрон Джеймс и Антъни Дейвис пропуснаха мача на Лейкърс при загубата от Бруклин Нетс, но се завърнаха подобаващо при успеха над Ню Йорк Никс, при втория back to back мач в града на Pepsi.
Лейкърс победиха Никс със 129-123 след продължение, след като изпуснаха победата още в редовното време.
Джеймс постигна трипъл-дабъл, негов шести срещу Никс и трети в "Медисън скуер гардън", докато Дейвис остана на крачка от такъв.
ЛеБрон записа постижението си още в редовното време, в което водачеството в мача се смени общо 15 пъти.
Лейкърс изпуснаха преднина от 7 и 6 точки в последната четвърт, като най-добрият играч на Никс Дж.Брънсън прати мача в продължение. Лейкърс решиха да изтискат максимално часовника в последната си атака, но можеха да бъдат наказани. Резултатът бе равен, а Никс имаха последното владение. Те обаче не се възползваха.
В продължението Лейкърс дръпнаха, а при оставащи малко над 30 сек. Никс трябваше да фаулират, но чудно защо не го направиха.
Чак при свършен мач в последните секунди решиха да го направят, абсолютно ненужно.
Лейкърс впечатлиха с играта си в защита в този мач, но и отборите водени от Тибодо не изпъкват с реализаторски способности.
А Джеймс вече е четвърти по асистенции в лигата, изпреварвайки Стив Неш.

Един анонс за вечерта. Играят Нетс и Селтикс, а Кайри Ървинг е в изключителна форма. Дали ще накаже бившия си отбор?


За Булс най-добрата новина е, че Вучевич още е в отбора. Ако го махнат спирам да ги гледам, спирам и да ги следя като резултати. Стига инвалиди от драфта, стига свършили играчи като Драгич, стига олигофренщина. 20 загубени топки при загубата от Клипърс, ДеРозан с осем търноувъра.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Февруари 2023   |   02.02.2023 14:25


За съжаление очакванията към двубоя между Бостън Селтикс и Бруклин Нетс не се оправдаха. Това беше една скучна среща за наблюдване от неутралния зрител.
Въпреки че Нетс бяха с постижение от 16 победи като гост, второ най-добро в лигата, те влязоха доста лошо в мача в "TD Garden", като домакините вкараха 8 тройки от 8 опита само през първата четвърт, като наред с това тотално домиираха и в подкошието. Нетс опредделено не бяха подготвени да атакавуват към подкошието и им трябваше време докато се напаснат.
Селтикс направиха серии от 21-3 и 33-7 в началото на частта, като след първата четвърт водеха с 46-16. Втората четвърт Нетс се опитаха да се върнат в мача, но Селтикс бързо ги отказаха. На полувремето резултатът беше 79-54.
През второто полувреме, за моя изненада въпреки резултата, Нетс излязоха напълно примирени, срещата просто се доиграваше.
Гостите от Бруклин бяха без Бен Симънс и Кевин Дюрант, а Кайри Ървинг бе съхранен през по-голямата част от второто полувреме, след като му се натрупаха много игрови минути напоследък. Той пак успя да реализира 20 точки, но нямаше как да направи нещо повече.
В крайна сметка домакините от Бостън реализираха цели 26 опита за 3 точки, докато Нетс само 9. Селтикс взеха и много повече борби - 57 срещу 32. През първото полувреме те имаха и изразено предимство в точките в подкошието, преди Нетс да се напаснат и да поизравнят баланса. Но Бостън спечели и по този показател 54 срещу 40. Те вкараха и 30 точки от бързи атаки, а най-голямата им преднина в хода на мача беше 49 точки.


Мемфис Гризлис и Портланд Трейблейзърс направиха много интересен мач, макар и да не хванах достатъчно от него. Доста физически баскетбол, по мой вкус. Гостите от Трейлблейзърс биха със 122-112, но резултата малко лъже, защото нещата през почти цялото времетраене бяха на кантар. Може би физическите сили на Гризлис не стигнаха. През по-голямата част от второто полувреме те поддържаха разлика от поне 5-6 точки, гостите през повечето време бяха изоставащи, но накрая надделяха.
Деймиън Лилард направи пореден силен мач за Блейзърс, завърши с 42 точки, 10 асистенции и 8 борби.
Джа Морант завърши с 32 точки и 12 асистенции за Гризлис.


За Булс прогнозата ми е, че е по-вероятно да паднат от Хорнетс и Трейлблейзърс, с което ще намалят значително шансовете си и за плей-ин турнира. Може би ще успея да ги гледам срещу Мемфис, няма да е лесен мач, но според мен могат да направят нещо в него.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Февруари 2023   |   04.02.2023 12:48


Звездата на Бруклин Нетс Кайри Ървинг е подал молба да бъде трансфериран. Информацията е на ESPN. Това се е случило, след като той не е постигнал договорка с ръководството на тима за дългосрочен контракт.

След ядрено-магнитен резонанс стана ясно, че звездата на Далас Маверикс Лука Дончич ще пропусне срещата с Голдън Стейт Уориърс. Той има контузия в петата.

Масово сбиване на срещата Орландо Меджик - Минесота Тимбъруулвс. Остин Ривърс и Мо Бамба са сред петимата играчи отстранени от игра.

Бой и на Мемфис Гризлис - Кливлънд Кавалиърс. Дилън Брукс от Гризлис е със спрени права от лигата за един мач, а Донован Мичъл от Кавс е глобен с 20,000 долара.


Слънцата от Финикс засенчиха силата на бостънските келти в TD Garden.

Максимата, че мач с мач нме си прилича е валидна не само за футбола. Това видяхме от срещата между Бостън Селтикс и Финикс Сънс в Бостън. Както и че домакинките се "боцкат" с "Модерна", след като рекламата много държеше да ни го покаже по време на мача.
Гостите от Сънс започваха силно всяка една от четвъртите, което в крайна сметка им помогна за успеха. Селтикс съумяваха да заличат голяма разлика в заключителните секунди на всяка четвърт, с изключение на последната, която Финикс завършиха също много силно.
За разлика от мача с Нетс тройките на Селтикс не вървяха, като те вкараха само три през първата четвърт. Отделно, нямаше отборна игра. Браун и Брогдън от домакините реализираха 18 от общо 20 точки за Бостън в първата четвърт. През втората четвърт Сънс отвориха преднина, но треньорът на домакинките даде повече минути в ротацията на Дерик Уайтм което даде резултат. Селтикс направиха серия от 11-0, което им позволи да завършат полувремето с разлика която може да бъде заличена. 57-44 за гостите на полувемето.
Второто полувреме започна с предимство за Бостън, те намалиха разликата до 2-3 точки изоставане, но Финикс в нито един момент не им позволи да поведат. В последната четвърт треньорът на Финикс гласува доверие на резевния център Джак Ландейл, който заедно с изигралия солиден мач Дарио Шарич, даде солидно предимство на гостите в защита. Те имаха и върлината Иш Уейнрайт на разположение. Псовете на Крис Пол вървяха като по конец, а Микел Бриджис направи много силна последна четвърт, като завърши общо с 24 точки срещата. Сънс доминираха в заключителната четвърт, като направиха и серия от 14-2. Люк Корнет получи контузия за Бостън и не можа да довърши срещата, което също повлия донякъде.
Финикс Сънс се поздравиха с успех 106-94. А Микел Бриджис продължава да няма пропуснат мач в лигата в кариерата си.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Февруари 2023   |   06.02.2023 00:52


Все още няма официално потвърждение, но по всичко изглежда, че Кайри Ървинг ще премине в Далас Маверикс. Мавс ще получат още и Маркиф Морис, като в замяна ще дадат на Нетс Дориън Фини-Смит, Спенсър Дънуили, както и незащитен ( в момента ми избяга точната дума) избор за първи кръг в драфта през 2029г. и два избора за втори кръг.

Ървинг е качествен играч, но лично аз не си го представям в Далас. Това е отборът на Лука. Вярно е, че Кайри игра заедно с К.Дюрант и Хардън, но те са от една порода, докато за мен в Далас е друго. Ще видим.

В ранния неделен мач Орландо Меджик би Шарлът Хорнетс като гост със 119-113. Равностоен мач, но нищо особено. Общо взето в Хорнетс се откроява ЛаМело Бол, чудя се какво прави в този отбор. Тази вечер завърши с 33 точки и 8 борби, а той е пойнт-гард. Добави и 6 асистенции.
За Меджик силно се представи бившият новак на Булс Уендъл Картър-младши, който направи дабъл-дабъл от 20 точки и 12 борби. Най-много за гостите вкара Паоло Банчеро, който също завърши с дабъл-дабъл от 22 точки и 10 борби.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Февруари 2023   |   06.02.2023 10:43


И аз много се изненадах от този трансфер на Ървинг точно в Далас. Много по-логично би било да иде в Лейкърс в замяна на Уестбрук.
В момента Лука е контузен и явно се очаква Ървинг да ги задържи в плейофна позиция до завръщането на му.
Иначе, според мен Далас по-скоро се възползват от опцията да привлекат втора суперзвезда в сравнително добра сделка за тях, но честно казано не ми се вярва, че ще задържат Ървинг прекалено дълго. По-скоро си мисля, че ще го трейднат срещу качествен тежък играч след известно време, който наистина да пасне на Лука.

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Февруари 2023   |   06.02.2023 12:03


Е той Лука не е контузен за месеци бе, скоро би трябвало да се върне. По-скоро е другото, че е излязла възможност да се вземе суперзвезда в добра сделка. А и като цяло винаги се е търсел втори бол хендлър, който да облекчи малко Лука от постоянното държане на топката (не е ясно самият Лука какво мисли по въпроса де :-) ).

За мен също е много неясно как ще си разделят топката Кайри и Лука, според мен идеята е да се види дали ще се получи и тогава да се прецени дали ще се подпише удължаване с Кайри или ще си тръгне лятото. Ще видим, миналата година играхме финал в конференцията, а сега вече отборът категорично ще е по-добър, защото вместо Брънсън, Дийнуиди и Фини-Смит, имаш Кайри и Крисчън Ууд.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Февруари 2023   |   07.02.2023 12:21


spurs написа:
Е той Лука не е контузен за месеци бе, скоро би трябвало да се върне. По-скоро е другото, че е излязла възможност да се вземе суперзвезда в добра сделка. А и като цяло винаги се е търсел втори бол хендлър, който да облекчи малко Лука от постоянното държане на топката (не е ясно самият Лука какво мисли по въпроса де :-) ).

За мен също е много неясно как ще си разделят топката Кайри и Лука, според мен идеята е да се види дали ще се получи и тогава да се прецени дали ще се подпише удължаване с Кайри или ще си тръгне лятото. Ще видим, миналата година играхме финал в конференцията, а сега вече отборът категорично ще е по-добър, защото вместо Брънсън, Дийнуиди и Фини-Смит, имаш Кайри и Крисчън Ууд.


Говори се, че още не сте се отказали и от намирането на център и то още сега. Говори се за Клинт Капела или Никола Вучевич, чийто договори изтичат лятото. Ако успеете да го направите ми се струва, че при добра сработка до края на редовния сезон да избухнете в плейофите. Стискам палци, особено при тази разколебана Западна конференция този сезон. Реално само Денвър са стабилни и постоянни.

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Февруари 2023   |   07.02.2023 14:23


Точно това с Вучевич се надявам да не стане, макар че от ESPN провеждат поредната си много гнусна и агресивна кампания срещу Булс, но за това ще стане въпрос по-долу.
Но ако бях на мястото на Вучевич бих приел, в Чикаго и без това съм останал с впечатлението, че имат сериозни предрасъдъци към европейските играчи, като се изключи Ноа, макар че него не знам дали точно да го квалифиирам като европейски играч.
Биг Вуч би паснал идеално в Далас и определено ще им помогне в борбата за високи цели.
Иначе съм съгласен с изразените мнения за Ървинг, още повече и в Щатите настроенията са такива. Ако пасне добре, ако не имат опция да го махнат.

Снощи Маверикс изнесоха много хубав мач в гостуването на Юта, въпреки отсъствието на Дончич и новото попълнение Ървинг. Действаха със самочувствие, комбинативно, с активна игра под коша, много ми харесаха. Биха със 124-111, като през повечето време те водеха в резултата, макар че разликата беше малка. Отличен мач за Джош Грийн, харесаха ми Тим Хардуей - младши и
Крисчън Уууд, който не вкара много, но взе 9 борби. И други момчета се представиха добре, но тези тримата ми направиха най-голямо впечатление.
Юта не ми харесаха, а и няма за какво, конкретно в тази среща. Съдийте откровено си ги подпираха, толерирайки техните симулации. В наглостта си стигнаха дотам, че след един фаул в атака на Марканен да искат преразглеждане. Естествено, без успех. По време на мача доста се ядосах, но после ми стана смешно. Особено нелеп в действията си бе Джордан Кларксон, няма такъв смешник. Той и без това си прилича на маймун. Заслужава при всичките негови преигравания действително да му стане нещо. Човек трябва да бъде поне малко спортсмен и да покаже достойнство.


Бруклин Нетс се представиха съвсем достойно в домакинството си на ЛА Клипърс, въпреки че бяха без напусналия Ървинг, невъзстановения Кевин Дюрант, Бен Симънс и Сет Къри. Клипърс спечелиха, макар да имаше известно подценяване според мен, но можеха и да бъдат наказани. Бруклин им направи серия от 14-0 в последната четвърт, а също така, в нито един момент не позволиха на гостите да се откъснат в резултата. В крайна сметка Клипърс биха със 124-116, но мачът беше по-равностоен, отколкото показва в резултата.
Кауай Ленърд и Пол Джордж бяха с най-добри показатели за Клипърс, докато за Нетс центърът Ник Клакстън направи дабъл-дабъл с 15 точки и 16 борби, докато гардът Кам Томас вкара цели 47 точки, добавяйки 4 борби и 3 асистенции.


Снощи окончателно се отвратих от ESPN и техните "идеолози". Може и да не съм прав, но реших да прекратя влизането си в този сайт. Не харесвам да ми натрапват някакво мислене, като дори не са си направили труда да приложат някакви основателни аргументи. Въпросният "материал", както и много други техни през годините могат да бъдат квалифиирани с думата "пасквил".
Надявам се ръководството на Булс да не се поддаде на психозата и да не направи поредния грешен ход, както в много предишни години. Разбира се, че когато ги няма желаните резултати дълго време са нужни промени, но някои хора хубаво трябва да се замислят защо ги няма желаните резултати. Когато с години наред едно звено в трансферната политика - драфта, ти е ахилесова пета, то трябва да промениш нещо.
Омръзна ми Булс с лека ръка да се лишават от най-добрите си играчи, уж търсейки нещо по-добро за в бъдеще, а в тима да идват откровени некадърници като Боби Портис, Камерън Пейн, Патрик Снел, Уендъл Картър Джуниър, Патрик Уилямс, Райън Арчидяконо и много други подобни. Свършили с баскетбола играчи като Драгич, Дръмонд (въпреки снощното му избухване), Тадиъс Йънг, дори Дуейн Уейд.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Февруари 2023   |   08.02.2023 12:23


Без изненади Чикаго Булс загубиха рутинно гостуването си на по-силнния отбор на Мемфис Гризлис със 104-98, макар до средата на заключителната четвърт да показваха съпротивителни сили. Едва ли има мач, който по-добре да илюстрира "голият задник" на ръководните фактори в клуба и това, че процесът "селекция" е на катастрофално ниво.

Булс бяха принудени да играят с високото темпо на Гризлис в началото, които бяха много агресивни. Това доведе до множество загубени топки, като само през първото полувреме Булс регистрираха двуцифрен брой търноувъри. Играта и на Зак Лавийн, и на Никола Вучевич не вървеше, а липсваше ДеМар ДеРозан. Патрик Уилямс започна титуляр, като през първото полувреме се представи трагично. Не по-добре игра и Андре Дръмънд, който предизвикваше смях, както на коментатора на мача, така и на зрителите в залата.
Все пак Булс съумяха да направят серия от 10-0 и да губят на полувремето с 10 точки, като можеха да са много повече.
В третата четвърт и Лавийн, и Вучевич заиграха на познатото ниво, а Патрик Уилямс подобри малко изявите си. "Биковете" дори направиха серия от 12-0 и водеха преди заключителната четвърт.
Там психологическият момент беше изпуснат, защото играчите на Гризлис бяха поизгубили малко самочувствие и не можаха да вкарат кош дълго време. Само че няма как в един мач едни и същи хора да са през цялото време на терена. Последната четвърт я започна Горан Драгич, като това веднага си пролича. С лекота домакините обърнаха мача, заличиха пасива си и на свой ред го преобърнаха в 10 точки преднина, като посмачкаха Булс в заключителните минути. Били Донован се опита да реагира с ротация, но вече бе късно. Той прекалено дълго задържа на паркета най-слабия играч, който съм гледал през живота си с екипа на Булс - Горан Драгич. Ако е мъж на място той трябва да се откаже от заплатата си и да си тръгне незабавно, но няма да го направи.
Булс завършиха мача с цели 10 борби повече, но 18 загубени топки си казаха думата.
Джа Морант завърши с 34 точки за домакините, Джарън Джаксън - младши с 24, а Брендън Кларк направи дабъл-дабъл за Мемфис, с 13 борби и 13 точки.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Февруари 2023   |   09.02.2023 10:09


Раздвижиха се трансферите преди крайния срок.

Троен трансфер между Лейкърс, Юта и Минесота.

Лейкърс получават:
* Д'Анджело Ръсел
* Малик Бийзли
* Джаред Вандербилт

Юта получават:
* Ръсел Уестбрук
* Хуан Тоскано-Андерсън
* Деймиън Джоунс
* 2027 първи пиик

Минесота получават:
* Майк Конли
* Н. Аликзандър-Уокър
* 3 втори пика (2024-2026)


Другият трансфер е още по-интересен (според мен) - между Финикс и Бруклин.

Финикс получават:
* КейДи
* ТиДжей Уорън

Бруклин получават:
* Микъл Бриджис
* Камерън Джонсън
* Джей Краудър
* 4 (четири) първи пика
* 2028 пик суап

С тия 4 зевзди, ако са здрави, Финикс Сънс се очертават сериозен претендент - поне за финал срещу Тейтъм или Янис...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Февруари 2023   |   09.02.2023 10:26


Чаво, ти не помниш Бялата Мамба с екипа на Булс?

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Февруари 2023   |   09.02.2023 10:48


Vendome написа:
Чаво, ти не помниш Бялата Мамба с екипа на Булс?


Честно казано напълно го бях забравил, а и в онези години не помня дали някоя наша телевизия изобщо излъчваше първенството.


Иначе според мен на Сънс изобщо не им трябваше Кевин Дюрант, той е типична "цветарка" и "помпач".

Гледам, че Кайри Ървинг се е отчел с 24 точки в дебюта си за Далас.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Февруари 2023   |   17.02.2023 12:12


Негово Въздушно Височество стана на 60! :-)


_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Февруари 2023   |   18.02.2023 17:01


Булс със 6-та поредна загуба :uuu:


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Февруари 2023   |   24.02.2023 11:59


Whats up people, are you ready to push? :-D


_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Февруари 2023   |   25.02.2023 13:30


Не бих казал, че следя сериозно, даже въобще не следя, но наминавам из мрежата да видя резултатите. Обикновено, около 8 сутринта са свършили всички мачове и от НБА и от НХЛ. Тази сутрин, обаче ми направи един мач впечатление, тъй като беше 8:30, а се играеше още. Клипърс и Сакраменто, тамън бяха започнали продължението. Сега видях крайния резултат и доста се учудих на резуталността. Краен 176 на 175 за Кингс. Нямам скорошни спомени за толкова резултатен мач и си викам да пиша тук. Спомняте ли си подобно нещо?

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Февруари 2023   |   25.02.2023 14:09


Жоро, резултатността в лигата се вдигна много през последните години, заради многото стрелби от тройката, така че на мен лично големите резултати вече не ми правят такова впечатление. То и последния "мач на звездите" бе свръхрезултатен, макар че за мен такива срещи вече отдавна са изгубили смисъла си.

Но..........! Интересното е, че срещата между Сакраменто Кинг и Лос Анджелис Клипърс е втората най-резултатна в историята на лигата, а най-резултатната среща въобще се е играла на 13-ти Декември 1983 г., когато Детройт Пиостънс побеждава Денвър Нъгетс със 186-184, след три продължения. Но Кингс и Клипърс играха "само" две продължения, така че може би процентно техният мач е най-резултатен.


Иначе Янис Антетокунмпо се е контузил, но още няма индикации колко ще отсъства.

Булс с впечатляваща победа след паузата, но евентуално ще ги коментирам по-обстойно, ако успея да гледам мача им с Торонто.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Февруари 2023   |   25.02.2023 15:34


Янис може и да е контузен, но Бъкс все още са в берсерк мод: 13 поредни победи и са само на победа от лидерите Селтикс...

А за втория най-резултатен мач - взе да става заразно и честно казано вече дразнещо (като на мача на звездите). Това вече не е толкова баскетбол, колкото цирк. Нещо като ония, как се казваха - Глобълтротърс ли бяха...

Преди месец имаше 130:150, сега е 153:153 в редовното време...
Интересно, че в сравнение с предния мач, тоя е малко по-ралзичен като статистика:
280 -- 351 точки
185 -- 209 опита за кош от игра
84 -- 86 опита за 3 точки !!!
36 -- 44 успешни тройки
93 -- 85 борби !!!
64 -- 72 асистенции

В последния мач процента успешни стрелби от игра е 60.2% за Клипърс и 58.6% за Кингс - WTF?!?!

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Февруари 2023   |   25.02.2023 17:01


Мача на звездите изобщо не трябва да бъде сравняван с тези от редовния сезон и плейофите … Мача на звездите отдавна е вече само едно шоу за публиката и там в първите три куотъра защита не се играе, дори при доста от забивките защитниците се отдръпват и правят шпалир на атакуващия играч :-D


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Февруари 2023   |   26.02.2023 09:08


Мале, тия Филаделфия и Бостън какво са си спретнали снощи. Колко обрати, колко добри отигравания...
А накрая безумна драма... Първо Тейтъм с тройка 5 секунди преди края, а после Ембийд откъде вкара, но след края на мача (някакви стотни не му стигнаха)... Краен резултат 107:110 за Бостън.

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 26 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг