Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 10:54



Отговори на тема  [ 96 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
НБА - Трансфери лято 2014 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Трансфери лято 2014   |   14.07.2014 15:08


Vendome написа:
Бътлър не игра ли последно в ОКС?


там беше да, верно, че сплитна сезона между Бъкс и Тъндър, той тоя толкова се мести, че вече му губиш дирите :-D


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Трансфери лято 2014   |   14.07.2014 15:15


SUBXERO написа:
Balleta написа:
Миротич е туитнал, че през новия сезон ще играе за Булс, като близки до Чикаго споменават че контракта му ще е за 3 години и 17 милиона долара. Така бившия Реал Мадрид става поредното ново полълненоие на Чикаго
Кърк Хайнрих също е постигнал договореност и остава в Чикаго, като бекъп пойнт-гард.
Към момента стартовата 5-ца на Булс - Роуз, Бътлър, Дънлеви, Гасол, Ноа с резерви Хайнрих, Миротич, Снел, Таж Гибсън, пиковете МакДърмът и Камерън Бейрстоу, както и Антъни Рандолф от Денвър.
Булс имат време до сряда да амнистират Карлос Бузър.

Ди Джей Аугустин напуска Булс в посока Детройт Пистънс. Карон Бътлър също става играч на Детройт и напуска Милуоки.

Днег се е споразумял с Маями за 2 години и 20 милиона

Хюстън Рокетс взимат Тревор Ариза от Уизърдс и няма да метчнат офертата за Чандлър Парсонс, който вече е играч на Далас Маверикс с конракт за 3 години и 45 милиона.
Сделката за Ариза е трейд между Хюстън, Вашингтон и Ню Орлиънс. Хюстън взимат Ариза от Вашингтон, както и Алонсо Гий и защитен 1-и рунд пик от Пеликанс. Пеликанс получават Омер Ашик, Омри Каспи и 1.5 милиона кеш от Хюстън. Вашингтон взимат Мелвин Елай от Пеликанс и 8.5 милиона кеш от Хюстън.

Балет, аз в общи линии НБА само оттук следя (за което съм ви много благодарен, най-вече на тебе). За този Аугустин лоша дума не чух. Уж на пожар го взехме, а се оказа добро попълнение. Аз ли нещо грешно съм разбрал и въпросният всъщност не е добър или има други причини за трейда му? Сори, ама аз нещата ги виждам по прекалено футболен начин сигурно, затова ми се вижда ненормален този трансфер, ама Пистънс с нищо не ни превъзхождат.


Аугустин ми беше любим играч миналия сезон, направи невероятни неща, като за взет на пожар. Кофтито е, че в НБА не може да държиш всеки заради селари капа. Отделно след силен сезон на свободен агент веднага следват по добри предложения от тимове в нужда, които те принуждават да им метчваш и подобряваш офертата. Отделно се връща Роуз. Хайнрих не вкарва много но е много по голям балансьор на играта и с него отбора играе по стабилно в защита, иначе видимо, като атракция Аугустин кефеше на макс, а и Булс нямаше друг дрибльор.


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Трансфери лято 2014   |   14.07.2014 15:31


Няма пари да се задържат и Хайнрих, и Огъстин. Аз лично предпочитах втория. А и не е като да става въпрос за много пари - 6 милиона за 2 години е договорът му с Пистънс.

А корабчето на Хюстън според мен излезе извън контрол и върви към тежко крушение. Тревор Ариза, дето предния път като му дадоха подобен контракт, още след първата година се чудеха как да се отърват от него. :)

_________________
Let's Make PML Great Again!


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Трансфери лято 2014   |   15.07.2014 13:03


Понеже през уикенда не бях в нас и разбрах грешно, че Булс са взели Марк Гасол. А то какво било :-(
Какво да кажа. Поредния безумен трансфер. Ясно е, че Пау очаква в Булс да сложи края на кариерата си и търсеше шаранче, което да налапа стръвта. Велик баскетболист, но свършил с големия баскетбол. Миротич е ОК, но изпускат Аугустин. Както винаги много ще се разчита на Роуз, в бъдеще време, но аз лично не разчитам на него. Не е трудно да се прогнозира, че Булс ги очаква поредния посредствен сезон.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Трансфери лято 2014   |   15.07.2014 14:34


Абе при всички положения Пау Гасол > Карлос Бузър.

Иначе на Роуз и аз не разчитам особено. Дано не съм прав, но ме съмнява някога да успее да се върне към старото си ниво.

Аз лично се надявах на Мело или евентуално на Кевин Лав. Според мен от един такъв играч има нужда този отбор - да знаеш, че има кой да бележи едни 25 точки всеки мач, а когато се наложи, и повече.

Честно казано най-големите ми надежди този сезон са МакДърмът и Миротич. Поне един от тях да се окаже способен да бележи по 20-тина точки регулярно.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Трансфери лято 2014   |   15.07.2014 15:02


albertz написа:
Понеже през уикенда не бях в нас и разбрах грешно, че Булс са взели Марк Гасол. А то какво било :-(
Какво да кажа. Поредния безумен трансфер. Ясно е, че Пау очаква в Булс да сложи края на кариерата си и търсеше шаранче, което да налапа стръвта. Велик баскетболист, но свършил с големия баскетбол. Миротич е ОК, но изпускат Аугустин. Както винаги много ще се разчита на Роуз, в бъдеще време, но аз лично не разчитам на него. Не е трудно да се прогнозира, че Булс ги очаква поредния посредствен сезон.



Чаво, Пау е на 34, има поне още 2-3 силни години пред него. Идеята е как ще се сработят с Ноа, защото Ноа и Бузър се разбираха понякога и със затворени очи. Надявам се да не си пречат както Хауърд и Пау в ЛА, но да не забравяме, че в Булс треньор е Тибидо не ДиАнтъни. Гасол е и много по добър вкарвач и номер едно пост играч в лигата. При силен Роуз, Булс е на финал в конференцията.
Относно вкарвача - всички очакват това да е МакДърмът, да видим, колко минутки обаче ще му даде Тибс през руки сезона.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Трансфери лято 2014   |   15.07.2014 16:52


Джош МакРобъртс (Шарлот) и Дани Грейнджър (Клипърс) вече са играчи на Маями Хийт. МакРобъртс е подписал за 4 години и ще взима 5 милиона този сезон, Грейнджър е с контракт за 2 години и един милион заплата през този сезон,. Това Грейнджър как стремглаво му тръгна надолу кариерата :outofspace:
Марио Чалмърс е преподписал с Маями и остава в тима поне още 2 години и заплата малко над 4 милиона


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Трансфери лято 2014   |   16.07.2014 06:05


Булс официално амнистираха Карлос Бузър, и след 4-и години престой Бузи напуска Чикаго. Майк Джеймс и Антъни Рандолф също бяха освободени за да се освободи селари кап за Гасол и Миротич.

Табо Сефолоша бе трейднат от Оклахома сити в Атланта Хоукс.

Уейд преподписа с Маями, а Новитцки с Далас.

Майк Милър подписа контракт за 2 години с Кливлънд и отново става съотборник с Леброн, след като двамата играха и спечелиха 2 шампионски титли с Маями, за едната от които Милър бе с основен принос на финала.


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Трансфери лято 2014   |   16.07.2014 13:59


Бай бай, Бузър. :wave: Доста закъснял ход, но по-добре късно, отколкото никога.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Трансфери лято 2014   |   16.07.2014 14:52


Гасол е много по-добър от Бузър, то е ясно. Може да помогне много на Булс, обаче за целта е нужен поне още 1 играч с шампионски манталитет там, не съм сигурен дали го имат. Ако Роуз е във форма, имат шансове да стигнат поне до финала на Изток, но за повече ще е нужен и дух на шампион и победител, което не съм никак сигурен дали го има у Дерик.

Един е КОБИ и няма друг като него в света, не знам защо Пау напусна Черната мамба :dunno:


Последна промяна Balleta на 16.07.2014 15:29, променена общо 1 път



 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Трансфери лято 2014   |   16.07.2014 15:41


Много слагате Роуз в сметките, но според мен той е свършил с баскетбола, заради тея постоянни контузии.

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Трансфери лято 2014   |   16.07.2014 15:47


falkenbach написа:
Много слагате Роуз в сметките, но според мен той е свършил с баскетбола, заради тея постоянни контузии.


ами то е валидно и обратното - че много хора побързаха вече да го пенсионират :yes:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Трансфери лято 2014   |   16.07.2014 16:08


Ланс Стефънсон, може би най-добрия играч на Индиана за миналия сезон вече е играч на ... Шарлот Хорнетс. Тимът на Ем Джей взима играча с най-много трипъл-дабъли за изминалия сезон за 2 години +1 допълнителна. Стефънсон ще взима по 9 милиона на сезон, като ако избере да играе и през третата година ще взима малко повече.
Индиана бяха предложили 44 милиона на Ланс за 5 години, но до споразумение не се стигна тъй като според Стефънсон той заслужава повече. Така най-прогресиращия на Инди играч напуска.


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Трансфери лято 2014   |   16.07.2014 18:31


Шарлът уж смениха името да започват за пореден път нова епоха, а накрая си пръснаха парите за тоя тумор. Те си знаят. :)

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Трансфери лято 2014   |   16.07.2014 22:08


Уцелиха с Биг Ал, може и с Лудия да успеят.

_________________
Изображение


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Трансфери лято 2014   |   16.07.2014 23:09


Ще успеят, той не е лош играч. До момента, в който я Кемба, я Биг Ал не започнат да дават енигматични интервюта за егоисти и разни такива. :)

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Трансфери лято 2014   |   17.07.2014 08:15


Е добре де, как може играч който прави доста асистенции на мач да бъде наречен егоист? :)
Според мен Шарлът правят добър удар и са в плейофите тоя сезон.


Последна промяна falkenbach на 17.07.2014 08:15, променена общо 1 път



 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Трансфери лято 2014   |   17.07.2014 14:14


Стивънсън има някои много лоши навици. Сред топ изпълненията от арсенала му са например краденето на борби от съотборници. Борбата отива примерно в Хибърт, около него няма никой, но отнякъде се появява Стивънсън и скача заедно с Хибърт, за да вземе борбата той.

Що касае асистенциите му - доста от тях са от типа Рондо, особено когато Ланс е решил, че ще гони трипъл дабъл. И друго се набива на очи, когато гледаш повечко мачове. Ланс подава топката на някого и очаква съотборникът да стреля и да вкара. Обаче онзи се забавя малко, прави един дрибъл повече или пък подава на друг и хоп - няма асистенция. При което Стивънсън прави разни начумерени физиономии и ръкомаха в стил Барби.

И естествено върхът е като тръгне сам срещу петима с някакъв невъзможен дрибъл и накрая или губи топката, или стреля някакво цирково изпълнение.

Така че тия приказки на Хибърт и на Джордж не бяха случайни. Както не е и случайно, че от всички по-сериозни играчи от неговия тип (Парсънс, Хейуърд, Ариза, Денг) той последен си намери отбор и прибра най-малко пара. Даже самите Хорнетс първо бяха предложили договор на Гордън Хейуърд, но Юта го match-наха, и чак след това се пренасочиха към Стивънсън.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Трансфери лято 2014   |   17.07.2014 14:23


Тея Лейкърс съвсем изпаднаха. Бяха тръгнали да взимат Леброн и Кармело, а се оказаха с Джереми Лин и ...Ед Дейвис. Последния, вече бивш играч на Мемфис е подписал с Лейкърс за 2 милиона и две години.
След преподписването с Джордън Хил и Ник Йънг, след привличането на Лин и Дейвис и след драфта на Джулиъс Рандъл, Лейкърс са изразходили почти изцяло свободния си селари кап, дори и след напускането на Гасол (Булс) и Крис Кейман (Портланд) и на практика са вече комплектовани за новия сезон. Естествено все още се търси треньор - като освен фаворита до тук Байрън Скот, Лейкърс са интервюирали Майк Дънлеви, Кърт Рамблис, Алвис Джентри, бившия Мемфис - Лайнъл Холинс и неформално бившия Денвър - Джордж Карл.

Очаква се поредния сезон в сянката на Клипърс :uuu:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Трансфери лято 2014   |   17.07.2014 14:31


Stuart написа:
Стивънсън има някои много лоши навици. Сред топ изпълненията от арсенала му са например краденето на борби от съотборници. Борбата отива примерно в Хибърт, около него няма никой, но отнякъде се появява Стивънсън и скача заедно с Хибърт, за да вземе борбата той.

Що касае асистенциите му - доста от тях са от типа Рондо, особено когато Ланс е решил, че ще гони трипъл дабъл. И друго се набива на очи, когато гледаш повечко мачове. Ланс подава топката на някого и очаква съотборникът да стреля и да вкара. Обаче онзи се забавя малко, прави един дрибъл повече или пък подава на друг и хоп - няма асистенция. При което Стивънсън прави разни начумерени физиономии и ръкомаха в стил Барби.

И естествено върхът е като тръгне сам срещу петима с някакъв невъзможен дрибъл и накрая или губи топката, или стреля някакво цирково изпълнение.

Така че тия приказки на Хибърт и на Джордж не бяха случайни. Както не е и случайно, че от всички по-сериозни играчи от неговия тип (Парсънс, Хейуърд, Ариза, Денг) той последен си намери отбор и прибра най-малко пара. Даже самите Хорнетс първо бяха предложили договор на Гордън Хейуърд, но Юта го match-наха, и чак след това се пренасочиха към Стивънсън.


...като изключим всичко това обаче (има доста хора в НБА, които играят и за статс) Стифънсън беше топ 10 играч предния сезон, примерно аз го желаех в Булс, при Тибс щеше да влезе в час, а и не е толкова луд колкото го изкарвате, примерно тип Къзинс, Байнъм или Макгий :-)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 96 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг