Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 14:09



Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
I'M COMING HOME!!! 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  I'M COMING HOME!!!   |   11.07.2014 19:05


Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: I'M COMING HOME!!!   |   11.07.2014 20:36


Централната дивизия стана изродска


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: I'M COMING HOME!!!   |   11.07.2014 21:05


Поредната палячовщина от страна на Леброн. :)

А тоя състав на Кливланд няма никакъв шанс за титла без сериозно подсилване.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: I'M COMING HOME!!!   |   11.07.2014 22:46


Stuart написа:
Поредната палячовщина от страна на Леброн. :)

А тоя състав на Кливланд няма никакъв шанс за титла без сериозно подсилване.


Е той Леброн е достатъчен за финал в конференцията, имат си и Кайри и много переспективни младоци а иначе евала на Леброн че избра да се върне у дома вместо глорихънтарския Лейкърс


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: I'M COMING HOME!!!   |   11.07.2014 22:52


Малко тъпо ми се струва да бегаш в Маями в търсене на слава, и после да се върнеш "насран" у дома.
Леброн е уникален играч, но явно е очаквал повече и след като не взеха титла тази година, нещо го е прехванало...
И за мен не е сериозно да се каже, че Кливланд с Леброн имат шанс за титла. Верно, преди време играха финал ама дотам. Дано намерят поне още един голям до него. А и нахъсаните младоци ще се раздават до дупка ;-)
Според мен следващия сезон ще е преходен към нещо... голямо... или към нов/и трансфер/и... ба ли го :laugh:


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: I'M COMING HOME!!!   |   11.07.2014 23:46


Абе там работата е ясна - ще коткат Кевин Лав. Иначе тоя отбор няма ама абсолютно никакъв шанс за мене, колкото и славни ветерани да добавят.

Верно, че изминалия сезон не съм писал много тук, така че сигурно не е ясно моето мнение за Кайри Ървинг. Абсолютно недоразумение е тоя пич и най-важното - никакъв пойнт гард не е, ами си е най-обикновена двойка, която обича да стреля от средно разстояние (щото тройки не може, а пък под коша очевадно го е страх да се бута), но по неволя се налага да играе единичка. Добре, че беше Джарет Джак в тоя отбор да изнася топката и да е реалния плеймейкър, щото иначе отиваха на битка с Филаделфия и Милуоки за най-лош баланс в лигата.

А пък нахъсаните младоци са пълни дупки. ;) За мене и Уигинс се оказа доста надценен (тва след като му гледах 4-5 мача) и съвсем скоро и това ще лъсне. Така че не съм убеден дали Леброн ще ги издържи тия повече от една година.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: I'M COMING HOME!!!   |   12.07.2014 12:02


Леброн ще ги дърпа, честно казано според мен е той вее е доволен с 2 титли и не му е такава фикс идея да печели още пръстени, просто иска да се опита да успее и с отбора от родния щат.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: I'M COMING HOME!!!   |   12.07.2014 12:03


За Кайри Ървинг съм съгласен, надценен играч, има по-добри на неговия пост младоци.

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: I'M COMING HOME!!!   |   12.07.2014 17:31


Stuart написа:
Абе там работата е ясна - ще коткат Кевин Лав. Иначе тоя отбор няма ама абсолютно никакъв шанс за мене, колкото и славни ветерани да добавят.

Верно, че изминалия сезон не съм писал много тук, така че сигурно не е ясно моето мнение за Кайри Ървинг. Абсолютно недоразумение е тоя пич и най-важното - никакъв пойнт гард не е, ами си е най-обикновена двойка, която обича да стреля от средно разстояние (щото тройки не може, а пък под коша очевадно го е страх да се бута), но по неволя се налага да играе единичка. Добре, че беше Джарет Джак в тоя отбор да изнася топката и да е реалния плеймейкър, щото иначе отиваха на битка с Филаделфия и Милуоки за най-лош баланс в лигата.

А пък нахъсаните младоци са пълни дупки. ;) За мене и Уигинс се оказа доста надценен (тва след като му гледах 4-5 мача) и съвсем скоро и това ще лъсне. Така че не съм убеден дали Леброн ще ги издържи тия повече от една година.

да не забравяме антъни бенет, който по-скоро трябва да се нахъса да падне под 200 кг :)
голям цирк направиха пак, искам снимка как леброн и оня пич от кливланд, дето му сипа жестоко преди 4 години, се прегръщат просълзени и си прощават.
за кайри съм съгласен, че е 2ка, иначе не е надценен, не си ли гледал клипчето с ънкъл дрю какво ги прави? :ДДД


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: I'M COMING HOME!!!   |   12.07.2014 18:09


redo написа:
Stuart написа:
Абе там работата е ясна - ще коткат Кевин Лав. Иначе тоя отбор няма ама абсолютно никакъв шанс за мене, колкото и славни ветерани да добавят.

Верно, че изминалия сезон не съм писал много тук, така че сигурно не е ясно моето мнение за Кайри Ървинг. Абсолютно недоразумение е тоя пич и най-важното - никакъв пойнт гард не е, ами си е най-обикновена двойка, която обича да стреля от средно разстояние (щото тройки не може, а пък под коша очевадно го е страх да се бута), но по неволя се налага да играе единичка. Добре, че беше Джарет Джак в тоя отбор да изнася топката и да е реалния плеймейкър, щото иначе отиваха на битка с Филаделфия и Милуоки за най-лош баланс в лигата.

А пък нахъсаните младоци са пълни дупки. ;) За мене и Уигинс се оказа доста надценен (тва след като му гледах 4-5 мача) и съвсем скоро и това ще лъсне. Така че не съм убеден дали Леброн ще ги издържи тия повече от една година.

да не забравяме антъни бенет, който по-скоро трябва да се нахъса да падне под 200 кг :)
голям цирк направиха пак, искам снимка как леброн и оня пич от кливланд, дето му сипа жестоко преди 4 години, се прегръщат просълзени и си прощават.
за кайри съм съгласен, че е 2ка, иначе не е надценен, не си ли гледал клипчето с ънкъл дрю какво ги прави? :ДДД


абсолютно, Кайри ако е надценен то значи 90% от пойнтовете са надценени :unsure: Кайри, Леброн и Лов е сигурен финал в конференцията.
Антъни Бенет е провал до тук, това е ясно, но Дион Уейтрес и Тристан Томпсън тепърва ще стават още по добре, Варехао е стабилен ветеран. Ендрю Уигинс не го броим, защото ще е разменна монета за евентуално привличане на Лов. Да не говорим, че сега с идването на Леброн, Кливлънд ще стане привлекателна дестинация за доста свободни агенти ветерани търсещи последен шанс за нещо голямо, които могат да са доста ценни.


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: I'M COMING HOME!!!   |   12.07.2014 21:31


Абе малко смешно стана тема за Леброн да се превръща в дискусия за тоя средняк. :)

Естествено, че е надценен. С новия си договор се превърна в един от най-скъпо платените пойнт гардове в лигата. Със спечелени около една трета от мачовете си досега, нула класирания за плейофите, три години поред регрес в статистиките (които впрочем са и основното му достойнство), защита малко над ниво Хардън, всяване на раздори и делене на групички в съблекалнята и т.н.

За Уигинс мнението ми е субективно на базата на няколко мача, така че може и да се окажа в грешка.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 11 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг