Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 00:28



Отговори на тема  [ 12 мнения ] 
миазми изместили Лейкърс от първото място по най-мразен отбор 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  миазми изместили Лейкърс от първото място по най-мразен отбор   |   02.08.2014 21:51


http://www.lakersnation.com/reddit-lakers-second-most-hated-team-in-the-nba/2014/08/02/

Благодарение на курвалъците на леброна и въобще зомби комерсиализма на шит проекта.

А Лейкърс са мразени, защото са най-великите в историята и логично съвкупността от subhuman реднеци и всякакви йо-йо-джи гетомен да е негативно настроена към доброто, правилното, великото и красивото! ;-)


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: миазми изместили Лейкърс от първото място по най-мразен отбор   |   03.08.2014 19:18


Искам да кажа,че не следя спорта по подхвърляне на топка, който се практикува от несеразмерни негри, който иначе не биха могли да управляват и такси, НО е важно да ви информирам,че Маями е изключително място, където е пълно с хора като Тони Монтана и Чико, а в Саут Бийч афтърпартитата започват в 11 на обед на следващия ден и обичайната гледка е да видиш силиконови латиноамерикански жени полу или чисто голи да си цъкат шампанско в басеина :bluefan:

Също искам да отбележа, че мой голям приятел и ВИП дилър на бело в саут бийч живее в един мултиманекенски квартал, където сградите са РОЗОВИ ако се сещате за кое сещане ви се намеква :bluefan: :bluefan: :bluefan:


Така,че Крал Блуфен дава пълната си подкрепа за отбора на Маями, а също и на Маями Долфинс, които практикуват спорта по блъскане и ръгане наречен американски футбол, но аз лично го харесвам защото всички спортисти са над 100кг и са на около 6 вида хормони и 10 вида стероиди!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: миазми изместили Лейкърс от първото място по най-мразен отбор   |   03.08.2014 20:59


Дори и в тая класация втори, както и в тая за титлите, ей така, между другото :rofl: Толкова сте смотани, че и в първенството по смотанячество ще сте втори.


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: миазми изместили Лейкърс от първото място по най-мразен отбор   |   04.08.2014 14:49


Споко, до средата на сезона ще сте си върнали първото място. :laugh:

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: миазми изместили Лейкърс от първото място по най-мразен отбор   |   05.08.2014 09:27


Stuart написа:
Споко, до средата на сезона ще сте си върнали първото място. :laugh:


И това защо? Защото мизерниците от изостаналите щати мразят богатите, красивите и умните? И по тази линия мразят най-добрия отбор в историята. ;-)


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: миазми изместили Лейкърс от първото място по най-мразен отбор   |   05.08.2014 11:45


Защото Маями като закретат, няма да има за какво да ги мразят. Ти да не си помисли, че е, защото Лейкърс ще почнат да мачкат? :laugh:

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: миазми изместили Лейкърс от първото място по най-мразен отбор   |   05.08.2014 18:46


Става дума за омразата към Лейкърс по принцип, формирала се особено силно по времето на showtime. Мисля, че не малка част от нея се дължи и на някаква омраза към ЛА по принцип и също и към Калифорния като цяло.

Между другото имам идея не много далеч в бъдещето (срок до няколко години) да си намеря имот в мексиканската част на Калифорния, по-точно в щата Baja California Sur (примерно в Todos Santos)- хем е слабо населен, хем има всичко, което ми трябва - хубава природа, приятна храна, плажове и т.н. А е и не много далече от Л.А., за да мога периодично да прескачам за мачове на Лейкърс. Ако някой има информация по въпроса, нека сподели! :yes:


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: миазми изместили Лейкърс от първото място по най-мразен отбор   |   05.09.2014 02:16


Dobril написа:
Между другото имам идея не много далеч в бъдещето (срок до няколко години) да си намеря имот в мексиканската част на Калифорния, по-точно в щата Baja California Sur (примерно в Todos Santos)- хем е слабо населен, хем има всичко, което ми трябва - хубава природа, приятна храна, плажове и т.н. А е и не много далече от Л.А., за да мога периодично да прескачам за мачове на Лейкърс. Ако някой има информация по въпроса, нека сподели! :yes:


Бе намери си къща в Тихуана, сигурен съм, че ще ти е много добре. :rofl:

(Ще ми липсват коментарите ти след като безследно те отвлекат местните престъпници). :-D


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: миазми изместили Лейкърс от първото място по най-мразен отбор   |   06.09.2014 21:26


В Тихуана бих отскачал за някой купон, иначе не бих живял там (Сан Диего също е много хубав град, слънчев и т.н., но САЩ на този етап не ме влекат особено).

Привлича ме по-слабо населената част от Долна Калифорния. Сигурно ще се наложи там на място да закупя оръжие и вероятно да наема някаква охрана, но така или иначе всяко хубаво нещо си има цена. По света властва законът на джунглата.


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: миазми изместили Лейкърс от първото място по най-мразен отбор   |   06.09.2014 22:53


Що не в Сибир, там било хубаво, заплати по 1000 евро за клатене на крака по цял ден? :laugh:

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: миазми изместили Лейкърс от първото място по най-мразен отбор   |   06.09.2014 23:17


Stuart написа:
Що не в Сибир, там било хубаво, заплати по 1000 евро за клатене на крака по цял ден? :laugh:


:rofl: :laugh: :rofl:

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: миазми изместили Лейкърс от първото място по най-мразен отбор   |   07.09.2014 19:11


В Сибир може най-много за секс туризъм. Климатът е определящ фактор за мен, не е само слабата населеност.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 12 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг