Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 14:53



Отговори на тема  [ 50 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
НБА Април 2015 
Автор Съобщение

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА Април 2015   |   15.04.2015 05:18


Индиана биха Вашингтон след 2 продължения. Лошите новини са, че трябва да победят Мемфис в грайндхоуса утре, за да си гарантират осмото място. Нетс не вярвам да сбъркат, но знае ли се, стискм палци.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА Април 2015   |   15.04.2015 13:53


Hiksa написа:
Индиана биха Вашингтон след 2 продължения. Лошите новини са, че трябва да победят Мемфис в грайндхоуса утре, за да си гарантират осмото място. Нетс не вярвам да сбъркат, но знае ли се, стискм палци.



Измъкнаха си мача тия калитарчета от Инди. Толкова безпомощна игра отдавна не бях виждал. Един кош не могат да вкарат от по 5-6 минути игра на няколко пъти в мача. По едно време бяха под 30% стрелба, имаха успеваемост 15 от 50+ удара :outofspace: . Джордж Хил ги измъкна с една решаваща тройка във второто ОТ. Уол пък откровено се лигавеше на моменти, Уизърдс загубиха спечелен мач заради лиготиите му.
Пфу как исках да ги елиминират, нищо днес Гризлис ще ги ударят (все пак тежък мач бе снощи, би трябвало да са изтощени), Нетс бият и Инди са аут :-D

С победата си снощи, Индиана официално елиминира Маями от плейофите. Хийт ще гледат плейофите по телевизора, след като 4-и поредни години бяха на финал. Ето затова Леброн е голям, защото е човек-отбор. Беше в Кливланд, Кавс бяха на финали в НБА с рекордни за тях постижения в редовния. Махна се Кавс не помирисаха и един плейоф. Отиде в Маями, Хийт взеха 2 титли и играха 4-и финала. Махна се, пак се върна в Кливлънд - Кавс втори на Изток, Хийт аут от плейофите. Нама смисъл от повече приказки. Ем Джей имаше този ефект, затова е най-великия ...нещо ми е емоционално :-D

Сега гледам в сайта на НБА - Леброн е с най-много продажби на фланелки, Булс е с най-много продажби, като тим :yes:

П.П. Хиксче, много ясно, че с Милуоки ще ни е най-добре - едно са на един хвърлей място от Чикаго, второ са ни яки абонати (забравих колко поредни мача спечелуха Булс там, като гост преди последната загуба - 9 или 10 нещо такова) и трето това е втората домашна зала на Булс :laugh: Честно аз не съм виждал отбора гост да има по голяма подкрепа от отбора домакин, но това определено се случва понякога в Милуоки :-D А и четвърто - Пау Гасол е откровенно изключително труден матчъп за Бъкс, този сезон им напълни кошницата. Майкъл Картър-Уилямс няма да има този комфорт срещу Роуз, какъвто имаше в последния мач срещу Арън Брукс. Но за да се случи всичко това днес трябва да се бие Атланта ... :innocent: или Торонто да не спечели последния си мач


Последна промяна Balleta на 15.04.2015 13:56, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА Април 2015   |   15.04.2015 14:18


Иначе днес е изклютилно интересен ден в НБА. Няколко мача, с изключителен заряд за последните две места в плейофите, по едно на Запад и едно на Изток:

Сан Антонио - Ню Орлиънс
Мемфис - Индиана
Бруклин - Орландо
Минесота - ОКС

какво е сигурно до момента, не много неща :laugh:

на Запад:

1. Голдън Стейт
.....
4. Портланд
....
7. Далас

Това към момента са сигурните преди последния кръг, които няма да се променят. Клипърс в момента са втори, но могат да бъдат изместени от Спърс и Хюстън, Най-лошото място за Клипърс обаче ще е 3-то, не могат да паднат по надолу. Ако и Спърс и Хюстън бият, Спърс ще са втори, като водачи в дивизията. Хюстън ще са втори, ако Спърс паднат от Ню Орлиънс.
ОКС и Пеликанс са ясни - Пеликанс им трябва победа или загуба на ОКС за 8-о място. На ОКС им трябва задължителна победа и загуба на Пеликанс.

На Изток:

1. Атланта
2. Кливлънд
.......
6. Милуоки
7. Бостън
........

Първия сигурен матчъп в плейофите е Кливлънд - Бостън.
Торонто и Булс спорят за 3-о/4-о място.
Индиана им трябва задължителна победа, ако Нетс бият Орландо иначе го устройва и загубата за последното 8-о.


:basket: :-) :celebrate:


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА Април 2015   |   16.04.2015 03:10


На полувремето Булс губят с 42-49 от Атланта. По всичко личи, че Атланта играят нахъсано, нищо че този мач би трябвало да им е безразличен. Ако Булс не се стегнат до края, пак ще плачат от Вашингтон в плейофите.

Отсъствието на Ноа не може да бъде оправдание, Миротич си играе много добре. На Роуз обаче нещо не му се получава.


Последна промяна Hiksa на 16.04.2015 03:11, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА Април 2015   |   16.04.2015 04:26


ДААААА, победа и ни очаква съседска плейофна серия срещу Милуоки :celebrate: Атланта обаче се предадоха, треньора им реши да играе с резерви. Според мен Атланта щяха да победят ако Тийг, Милсап, Хорфорд играха в края.

Както и да е, ако Булс играят както могат, трябва да вземат серията срещу съседите с 4-1. Гибсън контузен ли е?

Бостън влизат в плейофите с победна серия от 6 мача. Кливланд изтеглиха най-късата клечка. :laugh:


Последна промяна Hiksa на 16.04.2015 04:35, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА Април 2015   |   16.04.2015 04:45


Гибсън игра с превръзка на ръката и гърба заради някакво разтежение и явно се докунтузи по време на мача, дано не е сериозно и е на линия за първия мач с Милуоки.
А Булс не играха нищо, но пак заличиха веднъж 12 точки преднина преди почивката, и още един път 18 точки преднина на Хоукс след почивката още когато титулярите на Атланата играеха. В 4-та част тренера на Атланта наистина реши да остави стартерите да почиват, но и Булс завърши мача с резервите, така, че не мисля,че щяха да бият с когото и да играеха.

ОКС би Минесота, но отпадна за сметка на Ню Орлиънс, които пък в последен решаващ мач у дома биха не кой да е, а играещия за домакиснко предимство шампион - Сан Антонио Спърс. Заслужено класиране за Пеликанс :yes:

Към момента очаквано след снощния изтощителен трлър с двойно ОТ, Индиана падат в Мемфис с двуцфрен резултат и едва ли ще направят нещо до края. Бруклин биха Орландо и за момента са на заветното 8-о място на Изток и най-вероятно гледат с надежда Мемфис - Индиана :-D


Последна промяна Balleta на 16.04.2015 04:51, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА Април 2015   |   16.04.2015 08:48


Супер, Индиана е Аут, Пеликанс са вътре (без Дюрант ОКС не ме кефи, а Дейвис пък ще ми става любимец).

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА Април 2015   |   16.04.2015 11:36


Хм, явно Спърс решиха, че е по-добре срещу Клипърс, но без Тъндър в плейофите... :unsure:

Интересно ми е - случвало ли се е досега цялата дивизия да се класира за плейофите?

Май на Запад ще е по-интригуващо: LAC - SAN, GGW - NOR, дори POR - MEM. Може и да съм пристрастен към Запада, де... Като се замисля и CLE - BOS хич не е лош мач... Само се чудя какво му е толкова лошото на това, че Кливланд излизат срещу отбор с 6 поредни... То по тая логика Спърс трябва да са още по-притеснени - Клипърс са със 7 поредни...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА Април 2015   |   16.04.2015 14:00


alexbg написа:
Хм, явно Спърс решиха, че е по-добре срещу Клипърс, но без Тъндър в плейофите... :unsure:

Интересно ми е - случвало ли се е досега цялата дивизия да се класира за плейофите?

Май на Запад ще е по-интригуващо: LAC - SAN, GGW - NOR, дори POR - MEM. Може и да съм пристрастен към Запада, де... Като се замисля и CLE - BOS хич не е лош мач... Само се чудя какво му е толкова лошото на това, че Кливланд излизат срещу отбор с 6 поредни... То по тая логика Спърс трябва да са още по-притеснени - Клипърс са със 7 поредни...



Няма нищо лошо, просто Хикса мрази Леброн и се е въодушевил, че Бостън има шанс. Сега, вярно е, че Айзея Томас играе супер за Бостън, след трейда си от Финикс, вярно е, че Бостън са с най-добър баланс на Изток от Януари насам, но също така е ясно, че Кливлънд са класа над тях, а това, че ги биха последните два пъти в редовния сезон е нереално и несериозно, предвид това, че кавс вече бяха приключили сезона и дадоха почивка на играчите си и в двата мача.

Спърс не са си правили никакви сметки, те си играха за 2-то място, но явно желанието за класиране на плейофите е по силно от това на вече класиралия се и Пеликанс са си взели своето. На Спърс също така кедва ли им пука за ОКС, че да падат нарочно - не мисля, ченякой се притеснява от ОКС без Дюрант и Ибака. Една птичка пролет не прави (освен ако не се казва Ем Джей :-D ), Уестбрук и 50 да вкара, ОКС пак си падаха, особено след загубата на Ибака. С него бяха със сигурност вътре в плейофите.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА Април 2015   |   17.04.2015 01:34


alexbg написа:
Хм, явно Спърс решиха, че е по-добре срещу Клипърс, но без Тъндър в плейофите... :unsure:

Интересно ми е - случвало ли се е досега цялата дивизия да се класира за плейофите?

Май на Запад ще е по-интригуващо: LAC - SAN, GGW - NOR, дори POR - MEM. Може и да съм пристрастен към Запада, де... Като се замисля и CLE - BOS хич не е лош мач... Само се чудя какво му е толкова лошото на това, че Кливланд излизат срещу отбор с 6 поредни... То по тая логика Спърс трябва да са още по-притеснени - Клипърс са със 7 поредни...


Спърс имаха 11 поредни победи преди вчерашната си загуба, така че и те са във форма. Обаче точно тази загуба ще им излезе пред носа, защото без домакинско предимство срещу силен отбор като Клипърс :help: Няма да е изненада, ако отпаднат. Дори и да продължат, аз не виждам как могат да играят без домакинско предимство до края, ще им е много трудно, особено срещу Хюстън примерно. :no:

Цялата централна дивизия на изток се класира в плейофите през 2006-та.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 50 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг