Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 14:48



Отговори на тема  [ 85 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
НБА 2015 Плейофи - 1-и Кръг 
Автор Съобщение

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2015 Плейофи - 1-и Кръг   |   03.05.2015 04:57


Това е краят на една ера за Спърс. Дънкан и Джинобли май са пред отказване и са свободни агенти. Паркър май също. Ленърд е рестриктед.

Мачът беше много напрегнат почти кош за кош. Накрая Крис Пол показа, че е голям играч. Дано да не е контузен сериозно и да играе срещу Хюстън. Все пак 4-1 за Хюстън - те са по-отпочиналия отбор. :-)

А за всички, които бяха сигурни, че Спърс са фаворити и вземат серията в шест мача - вземете си думите назад. И двата отбора бяха абсолютно равностойни. Просто така се получи, че се срещнаха в тази ранна фаза.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2015 Плейофи - 1-и Кръг   |   03.05.2015 12:39


Това беше първия изцяло изгледан мач от мен този сезон и грам не съжалявам. :-) Класика седми мач, много драма, много ключови моменти.
Как я вкара тази топка Крис Пол не знам, ама беше против физическите закони :-o Невероятен баскетболист.
Но да благодарят и на двете поредни тройки на Джей Джей Редик в края. От другата страна Тим Дънкан само не стигна, поуморени са старите лъвчета и не е изнендаващо, че бяха детронирани толкова рано. Според мен обаче и съдията повлия след като отсъди несъществуващ фаул срещу Дънкан малко преди края на мача, когато Клипърс поведоха с две точки, които впоследствие бяха неутрализирани от самия Дънкан след две негови точки от фаул, но едно е да догонваш, друго е теб да те гонят в резултата...


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2015 Плейофи - 1-и Кръг   |   03.05.2015 14:23


Hiksa написа:
А за всички, които бяха сигурни, че Спърс са фаворити и вземат серията в шест мача - вземете си думите назад. И двата отбора бяха абсолютно равностойни. Просто така се получи, че се срещнаха в тази ранна фаза.


Е то и аз от кога ти намеквам да си върнеш приказките назад за Бостън и Кливлънд, ама ти се правиш на чукнат :laugh: При това ние сме постнали веднъж един резултат, който като нищо можеше и да се получи, а ти пропищя форума с Бостън, с 15+ точки, с поредните победи, с чудовищната им форма и накрая вземи това рутинно 4:0 :-D ;-)


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2015 Плейофи - 1-и Кръг   |   03.05.2015 16:30


Balleta написа:
Hiksa написа:
А за всички, които бяха сигурни, че Спърс са фаворити и вземат серията в шест мача - вземете си думите назад. И двата отбора бяха абсолютно равностойни. Просто така се получи, че се срещнаха в тази ранна фаза.


Е то и аз от кога ти намеквам да си върнеш приказките назад за Бостън и Кливлънд, ама ти се правиш на чукнат :laugh: При това ние сме постнали веднъж един резултат, който като нищо можеше и да се получи, а ти пропищя форума с Бостън, с 15+ точки, с поредните победи, с чудовищната им форма и накрая вземи това рутинно 4:0 :-D ;-)


В серията срещу бостън, Кевин Лов игра на високо ниво. Затова я завършиха набързо. Без него едва ли ще са шампиони.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2015 Плейофи - 1-и Кръг   |   04.05.2015 08:26


Balleta написа:
alexbg написа:
Макар че - аз като ги гледах Спърс, направо се чудя как така са сочени за фаворит... Хубаво - опитни са, хитри са (Деандре по едно време го отказаха с фаулове), обаче... Клипърс някак си ми изглеждаха доста над тях....


Ами ако беше гледал предния мач ... иначе Паркър нищо не играе в момента, но Спърс пак са в играта, а ако беше гледал предния мач щеше да видиш защо ги пишат фаворити в тая серия. След тоя мач обаче Клипърс пак са с предимство, но тея винаги се дънят да видим...


As I said: Спърс не струват... А пък сега като се разотидат старите кучета ми е интересно дали въобще ще додрапат до плейофите догодина... 'Щото, тоя Леонард на мен лично не ми вдъхва доверие да е лидер, да води отбора и прочее... Както и да е - ще видим другия сезон - по-важното е, че по-добрия отбор продължи... Да видим сега умората и Хардън&ко дали и как ще бъдат преодоляни...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 85 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг