Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 15:00



Отговори на тема  [ 77 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
НБА финали 2015 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА финали 2015   |   07.06.2015 00:51


Balleta написа:
Кайри е с операция и аут за 4-и месеца...голям удар за Кавс....


Шампионът е ясен.

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА финали 2015   |   07.06.2015 04:44


не подценявай ЛеБрон


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА финали 2015   |   08.06.2015 05:22


Заслужена победа за Кливланд, голям мач на Кавс, съдиите неадекватни.... супер серия. Кавсзаслужавахс победата и в двата мача...Кайри аут, Лов аут, без проблеми за Леброн...


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА финали 2015   |   08.06.2015 05:29


Този недостатъчен обрат на Голдън Стейт си е измамен, защото Кливланд бяха по-добрият отбор през почти цялото време (както и в първия мач). Освен Томпсън, никой не игра на ниво. За Кливланд освен Джеймс, също и Делаведова, Шъмпърт и Мозгов се включиха. А Джей Ар смит се опитваше да им изгуби мача с глупавите си фалове.

1-1 е справедливо, но можеше и да е 0-2. Просто Голдън Стейт не играят на ниво и не могат да пробият защитата на Кливланд. Следващият мач им е най-голямата възможност да вземат мач в Охайо при само един ден почивка и изморен Леброн Джеймс.

Ако Къри и Томпсън не се разиграят по едно и също време, Голдън Стейт оттекоха.

А съдиите, както Балета е отбелязал, са големи неадекватници... и за двата отбора.


Последна промяна Hiksa на 08.06.2015 05:31, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА финали 2015   |   08.06.2015 14:15


Със сигурност Кавс спечелиха неутралния зрител в тия две срещи. ГСУ бяха просто длъжни да поведат с 2:0 у дома срещу Кавс току що загубили Кайри ..вместо това допуснаха едва третата си домакинска загуба, като последната им такава беше през редовния сезон от Булс преди 100 години :outofspace: :-D

Леброн с трипъл дабъл - 39 точки, 16 борби, 11 асистенции, само на една точка от втори пореден мач с 40+ във финалите :innocent:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА финали 2015   |   08.06.2015 16:03


Мемфис не би ли ГСУ като гост?

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА финали 2015   |   08.06.2015 16:15


Vendome написа:
Мемфис не би ли ГСУ като гост?



Всъщност да, значи до вчера са били с 3 загуби и това им е едва 4-та. Паднали се на Оракъл от Сан Антонио, Булс, Мемфис и снощи Кавс :-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА финали 2015   |   10.06.2015 03:32


Много голям мач, две поредни класики :yes:
коментаторите от NBC казаха, че за първи в историята първите два финални мача завършват с овър тайм. :-)
Бях доста изненадан от поведението на ГСУ при целия моментум, който имаха, може би страх от победата/титлата, не знам, но сега са длъжни да бият тазни нощ като гости още в първия мач, да използват по-дългата скамейка и уморения Леброн.
Джеймс с трипъл-дабъл, изобщо прави чудовищни плейофи, уникален!
заслужена победа за Кливлънд, но и те бяха на път да изтърват втори пореден мач след продължения, а водеха с 11 точка 3.5 мин. преди края.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА финали 2015   |   10.06.2015 04:51


Кавс в момента се гаври с Г С У, а Къри е незабележим само с два коша две минути преди края на 3-та част :outofspace:


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА финали 2015   |   10.06.2015 05:01


ГСУ се излагат. Не може втори пореден мач да вкарват толкова малко точки. Къри пак се насира. Делаведова има повече точки от него.

Хюстън или Клипърс щяха да се представят по-добре.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА финали 2015   |   10.06.2015 05:52


Леброн с 40 точки, той и Делаведова герои за Кавс. Къри намери ритъма си но късно отделно елементарни негови търновъри...


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА финали 2015   |   10.06.2015 13:59


Тоя Делаведова обаче егати питбула се оказа, уникум, втори сезон в НБА, родом от Австралия, дотук е сензацията на плейофите. Има ли спорна топка Делаведова я стига, решаващи тройки, уникална защита.
Някой представя ли си ГСУ без Клей Томпсън и Ендрю Богът да речем :-D Е това разликата в класите между Леброн и Къри, защото малко преди финала явно да нагнетят обстановката в НБА и НБА форумите се опитаха да ги сравняват.
Между другото, аз го писах и по горе, но Къри е доста слаб в асистенциите и дрибълите на финала. Не знам дали напрежението оказва роля, но толкова елементарни пасове в ключови моменти на мача не съм виждал. Добре, че компенсира яко в стрелбата от тройката (там му влизат дори и комичните опити и тея от 1583 метра :-D ) и изобщо в стрелбата.
Като цяло обаче за втори пореден мач ГСУ са с уникално слаба атака и най-ниския вчера като точки на полувремето резултат за целия сезон.

Ако Кавс вземат и другия си мач у дома са шампиони. Леброн ще изоре терена но в 6-я мач ще затвори ....


Последна промяна Balleta на 10.06.2015 14:03, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА финали 2015   |   10.06.2015 14:08


Balleta написа:
Тоя Делаведова обаче егати питбула се оказа, уникум, втори сезон в НБА, родом от Австралия, дотук е сензацията на плейофите. Има ли спорна топка Делаведова я стига, решаващи тройки, уникална защита.
Някой представя ли си ГСУ без Клей Томпсън и Ендрю Богът да речем :-D Е това разликата в класите между Леброн и Къри, защото малко преди финала явно да нагнетят обстановката в НБА и НБА форумите се опитаха да ги сравняват.
Между другото, аз го писах и по горе, но Къри е доста слаб в асистенциите и дрибълите на финала. Не знам дали напрежението оказва роля, но толкова елементарни пасове в ключови моменти на мача не съм виждал. Добре, че компенсира яко в стрелбата от тройката (там му влизат дори и комичните опити и тея от 1583 метра :-D ) и изобщо в стрелбата.
Като цяло обаче за втори пореден мач ГСУ са с уникално слаба атака и най-ниския вчера като точки на полувремето резултат за целия сезон.

Ако Кавс вземат и другия си мач у дома са шампиони. Леброн ще изоре терена но в 6-я мач ще затвори ....


Сега чета че след снощи Делаведова е в болницата за схващане. Шъмпърт също игра полуконтузен в края на мача вчера заради контузия на рамото ...абе накрая ще остане Леброн срещу ГСУ :laugh:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА финали 2015   |   10.06.2015 14:28


Следващият мач или ще реши титлата или ще завърже серията. Очаквам обаче ГСУ да хвърлят всичко и нищо чудно да има драма или нов ОТ.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА финали 2015   |   10.06.2015 21:44


Абе то направо си е Леброн срещу ГСУ. Кой ли не се контузи от Кавс и Леброн пак кара някой да блесне покрай него. Не знам дали им действа надъхващо, но с такъв човек в отбора кой ли няма да се раздава.
Сравнявали го с Роналдо :rofl: Тоя мазньо не може да му стъпи на малкия пръст на Леброн, но това е друга тема.
ГСУ кефят и срещу който и отбор да е, щях да съм за тях, но Леброн тая година (неочаквано за мен) пак е на финал, с нов отбор... раздава се на макс и няма как да не съм за Кливлънд.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА финали 2015   |   10.06.2015 21:52


Нема Значка написа:
Абе то направо си е Леброн срещу ГСУ. Кой ли не се контузи от Кавс и Леброн пак кара някой да блесне покрай него. Не знам дали им действа надъхващо, но с такъв човек в отбора кой ли няма да се раздава.
Сравнявали го с Роналдо :rofl: Тоя мазньо не може да му стъпи на малкия пръст на Леброн, но това е друга тема.
ГСУ кефят и срещу който и отбор да е, щях да съм за тях, но Леброн тая година (неочаквано за мен) пак е на финал, с нов отбор... раздава се на макс и няма как да не съм за Кливлънд.



преди началото на серията и аз бях повече за ГСУ, но Кавс определено спечелиха доста хора със съцатата си игра и хъс, с който се борят, а и с такъв осакатен състав, няма как да не искаш да бият уж тежкия и нямащ проблеми с контузии "фаворит" ... Кефят в момента без Кайри :yes:


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА финали 2015   |   11.06.2015 02:33


Ами дори и да не го бях гледал мача, знам че 91 точки не са достатъчни за победа.

Който каквото да ми говори, според мен ГСУ са на път да загубят спечелена серия. Цял сезон да мачкаш всичко на запад и накрая лидерите ти (Къри и Томпсън) се излагат. Кливланд може би ще бъде най-слабият шампион след Маями през 2006-та. Кавс са без Лов, Ървинг и Варежао. Каква въобще е разликата им с онзи отбор от 2007-ма, който беше разглобен от Сан Антонио на финал? Даже тогава Кливланд имаха по-силни единици като Илгаускас, Варежао, Хюз, Павлович, Гибсън (по-добри са от еквивалентите им Мозгов, ТТомпсън, Шъмпърт, Смит, Делаведова).

И въобще за какъв отбор говорим, щом Делаведова надиграва лидера ти, вторият ти най-силен играч има само един силен мач от три?
Другите им играчи не могат да им помогнат. Барнс се е спекъл. Грийн е най-последователният им играч, но той е повече защитник и не може да изведе отбора до победата. Богът почти винаги е нула е нападение. От скамейката Игудала няма силен мач освен първия, а и той има репутацията на сдуханяк в най-важните моменти, така че не може да се разчита на него освен като защитник срещу Джеймс. Лий направи сносен мач, ама Кър защо не го пуска по-често? Барбоса е вече на години и става само да пуца тройки. Вчера ме вбеси като изпусна едно елементарно поднасяне. Езили и Ливингстън са само добри защитници.

И като се тегли чертата, ако Къри И Томпсън не се разиграят, ГСУ няма да вземат повече мач в тази серия и ще бъдат критикувани в следващите няколко години за този изпуснат шанс.Това ще навреди на крехката психика на Стефка Къри :wave:

И не е никакво оправдание, че Делаведова пази Къри какво Пейтън го правеше с Джордън. И Леброн го пазят даже по-добре, но намира начин да вкарва по 40 точки на мач в серията и дава 10 асистенции.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА финали 2015   |   11.06.2015 02:39


Balleta написа:
Нема Значка написа:
Абе то направо си е Леброн срещу ГСУ. Кой ли не се контузи от Кавс и Леброн пак кара някой да блесне покрай него. Не знам дали им действа надъхващо, но с такъв човек в отбора кой ли няма да се раздава.
Сравнявали го с Роналдо :rofl: Тоя мазньо не може да му стъпи на малкия пръст на Леброн, но това е друга тема.
ГСУ кефят и срещу който и отбор да е, щях да съм за тях, но Леброн тая година (неочаквано за мен) пак е на финал, с нов отбор... раздава се на макс и няма как да не съм за Кливлънд.



преди началото на серията и аз бях повече за ГСУ, но Кавс определено спечелиха доста хора със съцатата си игра и хъс, с който се борят, а и с такъв осакатен състав, няма как да не искаш да бият уж тежкия и нямащ проблеми с контузии "фаворит" ... Кефят в момента без Кайри :yes:


Никакво сърце не могат да спечелят. Това е същата сбирщина като Маями - няколко звезди се събират, за да печелят титли. По-голямата част от феновете е на ГСУ.

И Кливланд не са никакъв отбор според мен щом само разчитат на някакви изолации на Леброн. Ще е срам за баскетбола, ако спечелят титлата, нещо, което е 90% факт. :uuu:

По-скоро :finger: за ГСУ ако се оставят да бъдат победени от такъв "отбор".


Последна промяна Hiksa на 11.06.2015 02:40, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА финали 2015   |   11.06.2015 09:25


Е то кой не знае, че Леброн бега от Маями защото там загуби титлата миналата година и се усети, че трябва да предприеме друг ход. Той точно това иска - да печели титли на всяка цена и да стане GOAT.
Така както я кара сега, да товари целия отбор на гърба си и пак да печели, какво да се каже за "баскетбола"? Леброн е баскетбола в момента, колко и да не им се иска на хейтърите (хакерите :laugh: ) Другите отбори ли са слаби или става нещо? Какво е това "нещо"? :rofl:
Спърс щели да се справят по-добре, Клипърс също, Хюстън също... :rofl: еми що не са на финал? Буахахахахаха
:wave:


Последна промяна Нема Значка на 11.06.2015 09:25, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА финали 2015   |   11.06.2015 13:38


Hiksa написа:
Никакво сърце не могат да спечелят. Това е същата сбирщина като Маями - няколко звезди се събират, за да печелят титли. По-голямата част от феновете е на ГСУ.

И Кливланд не са никакъв отбор според мен щом само разчитат на някакви изолации на Леброн. Ще е срам за баскетбола, ако спечелят титлата, нещо, което е 90% факт. :uuu:

По-скоро :finger: за ГСУ ако се оставят да бъдат победени от такъв "отбор".



Не е истина колко глупости си наговорил поради хейтщина :rofl: Погледни малко реално на нещата, а те са че Леброн прави разликата където и да отиде и че покрай него средностатистически играчи заиграват феноменално и правят мачовете на живота си.

Какво стана с ултрасилния Запад дето толкова набиват на всички цял сезон :rofl:

Виж си двата поста от по горе -първо Кливлънд били сбирщина щото събрали звезди да печелят титли - хеле ако искаш да спечелиш титла Кливлънд е последното място в УСА дето ще отидеш :rofl: , след това ако станели шампиони щели да са най слабия шампион щото видиш ли тия звезди дето били събрани били изпоконтузени :outofspace:

Нали така и Хюстън и те шяха да са шампиони с Ем Джей в Булс :rofl:

Приеми че има играчи които правят разликата - Ем Джей, Леброн, Шак ..... за мен първите двама с Меджик са тримата най-добри играли играта. На Леброн все още му липсват няколко титли, но е там в класацията


П.П. БТВ как стана така, че Лебрончо счупи рекорда сумарно за най-много вкарани точки в първите три срещи на Финалите срещу Дреймънд Грийн и защитата на ГСУ дето толкова беше прехвалена цял сезон.... и за да не си помислиш че говоря ей така, да добра им е защитата на ГСУ в последните два сезона, но то и на Тибс беше най-яката в НБА от 2011, ама пак Леброн ни детронира.....гледали сме го тоя филм

Егати не мога да повярма че изписах толкова за Леброн, ама няма как, а това е работа на Стенли :-D


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 77 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг