Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:57



Отговори на тема  [ 85 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
НБА - Октомври/Ноември 2016 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Октомври/Ноември 2016   |   16.11.2016 21:25


Balleta написа:
Vendome написа:
Balleta написа:
Струва ми се, че тоя сезон Дейвис и Уестбрук, като единствените суперзвезди в отборите си ще направат доста мачове с 40+ точки, а уестбрук няма начин да не завърши сезона с най-много опити за стрелба при липсата на Дюрант, той и преди се оливаше
Балет, добавям Хардън към горните двама!!



Да, Лилард също, може и Де Розен, но лакомията Уестбрук няма да има кой да го бие, може отсеха да му дадем реализаторската титла :laugh:


Ама как сме ги целнали дотук, след 11-12 изиграни мача :laugh:

1. ДеРозен 33.2
2. Уестбрук - 32
3. Антъни Дейвис - 30.5
4. Джеймс Хардън - 30.3
5. Лилард - 29.8


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Октомври/Ноември 2016   |   17.11.2016 15:11


Снощи лидерите в двете конференции Кливлънд и Клипърс загубиха едновременно - Клипърс падна у дома от Мемфис, а Кливлънд загуби, като гост на Индиана.

На Изток поведе Атланта, с еднакъв баланс с Кавс - 9-2

На Запад, Клипърс е 10-2, следван от ГСУ - 9-2 и Спърс - 9-3

Уестбрук с изродски дънк над Клинт Капела от Хюстън, 5 секунди преди края на мача, дънк който се оказа и гейм-уинър:



 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Октомври/Ноември 2016   |   17.11.2016 17:17


Обаче какви горилски радости след коша... :laugh: :laugh:

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Октомври/Ноември 2016   |   18.11.2016 22:20


Изгледах победата над Трейлблейзърс. Действително Булс направиха много солиден мач, но в моята лична класация досега поставям на първо място победата у дома над Индиана, след това победата като гост срещу Нетс и на трето място успеха в Портланд. Като по този начин трябва да не се съглася и с Фред Хойбърг.

Срещу Юта обаче Булс не ми харесаха чак толкова. Уейд каза, че трябва да има и такива, грозни победи. За мен мача не беше грозен, но Булс не играха равномерно, бяха на периоди.
Друго което не ми хареса е, че ротацията никаква я няма.
И това въпреки че отсъстват МакДермът, Рондо, Картър - Уилямс.
В началото на сезона си мислех, че ще се дава повече шанс на Фелисио.Излъхал съм се, сега въобще не го пуска.
Канаан също играе малко напоследък, очаквах, че ще му даде повече минути. За Валънтайн да не говорим. Той играе съвсем малко.

Позитивното от срещата е че Булс ограничиха Джаз до това да вкарат най - малко точки в една четвърт досега през сезона им - 15 в третата. Досеха най - лошия им показател бе 17 точки, а те всъщност вкараха толкова във втората.

Много ми хареса старанието на Робин Лопес, радвам се че е в тима.
В края на срещата Уейд и Бътлър вкараха важни точки, а Джими след мача похвали съотборниците си.

Юта действително са много симпатичен тим.
За тях най - добро впечатление направи Руди Гобер, който се отличи с дабъл - дабъл.
Там е и Борис Диао, също и Ингълс, който помня от Реал Мадрид, въпрейи че той не игра много.

Замислих се тези дни колко беше най - дългата победна серия на Булс под ръководството на Хойбърг.
Дали не я подобриха вече. После се сетих, че може и да имаха шест поресни победи миналия сезон, но може и да съм сънувал. :-)

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Октомври/Ноември 2016   |   20.11.2016 17:02


Клипърс - Булс - един от тия мачове за които не ми се коментира ......

Стоях до посреднощите само за да видя как Клипърс обръщат мача 6-7 инути преди края, след като цял мач бяха догонващи на моменти от по 19 точки. За съжаление Булс не можаха да затворят и изтърваха шанса да бият за 5-и пореден път най-силния противник до тук за сеозна, водача в лигата. Щеше да е сладка победа.
Ди-Уейд с отличен старт, супер процент от тройката, с основна заслуга Булс да поведат с 19 точки разлика.
Обрата за Клипърс го направиха Блейк Грифин и Марийс Спейтс. Много голям мач за двамата - Блейк с първия състав, Спейтс като водач на втория. Блейк се раздаде на корта, голям хъс показа, резултатност, игра в нападение и защита. СП3 е ясен - него няма кой да го спре при дръбъл, може да счупи кръста и да подмине всеки един играч в лигата.
Мисля, че обрата тръгна след един нечовешки дънк на Блейк над Робин Лопез, при който Таж Гъбсън вместо да излезе пред Блейк бягаше успоредно на него, а има ли пространство пред себе си Блейк не прощава. Публиката се вдигна на крака, разликата тогава все още бе двуцифрена, но точно тогава Клипърс си повярваха.
Грешки и на Хойберг, който прекалено дълго остави някои от резервите, като Боби Портис и Валънтайн в такъв момент от играта - 3-4 минути преди края в който всичко най-добро трябва да е на корта. Също и тактиката му за опазване на Блейк с ротация на играчите не се получи, като Блейк се възползваше от по нискоръстовите защитници на Булс. Джей-Би пазаше ту Пол ту Блейк, Хойберг трябваше да залепи един играч за Блейк, примерно Джими. При 3 точки разлика и минута до края Джими сгреши фатално при опазването на Блейк и го фаулира може би нелепо в момент когато часовника за атака изтичаше и Блейк хвърли топката към коша в отчаяние, но му бе свирен фал. Тия фалове би трябвало да се преразгледат като правило и да не се свирят защото са супер идиотски и на ол-стар играчите редовно им ги свирят.

Както и да е не е Джими виновен за загубата, просто Клипс си обърнаха с воля и бяха малко по добри след почивката от Булс и искаха по силно победата.

Голям мач, нищо че паднахаме и стояхме до посред нощ :laugh:


Последна промяна Balleta на 22.11.2016 01:41, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Октомври/Ноември 2016   |   21.11.2016 16:18


40 точки на Джей Би и сладка победа над Лейкърс в отсъствието на Ди Уейд.
Айзея Канаан продължава с добрите си игри от бенча, превръща се в новия Джон Лукас III, Нейт Робинсън, Ди Джей Аугустин и Ерън Бруукс. :yes:
Между другото оня ден на мача с Клипърс рабрах, че бекъп гарда Джериан Гранд е племенник на легендата на Чикаго - Хорас Грант и син на Харви Грант, двамата близнаци от 90-те. Брат му пък играе за ОКС. Тия Грант са превзели НБА, третия брат също е баскетболист, но в друга лига. :laugh:

За мача снощи мога да кажа само едно - Джей Би :rock: Малко се поотпуснаха последните 4-5 минутки и Лейкърс застрашително намалиха голяма преднина на около 5 точки, но всичко приключи както трябва.
Много лош ден за Джордан Кларксън от ЛА, който завърши 1 от 12 опита, слабичко игра и Рандъл, но Лейкърс, като цяло направиха добър ма, преди Булс да дръпне в резултата.

Предстои Денвър, а Пепси Център по традиция е кошмарен за Булс в последните 10-на години, сега Денвър са в криза, би трябвало Булс да бият. После се връщат на Изток и отиват на Фили.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Октомври/Ноември 2016   |   22.11.2016 01:31


Не мога да повярвам колко много си писал за Булс, но благодаря за споделеното мнение.
И на мен Булс ми харесаха срещу Клипърс, този мач беше с по - голям заряд от двата в Ел Ей.
Въпреки че с Лейкърс имаше и зрелищни изпълнения от двете страни.Много ми харесаха Гибсън и Рондо, също пореден добър мач на Лопес. Радвам се, че Валънтайн почва да играе по - често.

Иначе Лейкърс не ме впечатлиха. Да, имаше желание, но лично мое мнение е че нивото им доста е паднало, сравнение с това което съм гледал в близкото минало. Струват ми се по - слаби и от Хийт.
Жал ми беше да гледам Луол Денг. Какъв играч беше....явно на всеки мъюу минава времето.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Октомври/Ноември 2016   |   22.11.2016 23:31


Едно от многото спиращи дъха изпълнения на Блейк Грифин в срещата между Ел Ей Клипърс и Чикаго Булс :

https://www.youtube.com/watch?v=ADoRbjqiP6w&feature=youtu.be

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Октомври/Ноември 2016   |   23.11.2016 10:16


Все по-голямо впечатление ми прави негативният ефект от масовото навлизане на рукита, които идват директно от гимназията или след като са изкарали само по година в колежа. Масата са напълно неподготвени за НБА, търкат пейката и получават малко минути. Вместо да постоят 2-3 години в колежа, те се хвърлят в дълбокото бързо и като резултат има все повече рано увехнали таланти.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Октомври/Ноември 2016   |   23.11.2016 15:31


Vendome написа:
Все по-голямо впечатление ми прави негативният ефект от масовото навлизане на рукита, които идват директно от гимназията или след като са изкарали само по година в колежа. Масата са напълно неподготвени за НБА, търкат пейката и получават малко минути. Вместо да постоят 2-3 години в колежа, те се хвърлят в дълбокото бързо и като резултат има все повече рано увехнали таланти.



Определено това не се отнася за Джамал Мъри от Денвър. Вчера момчето просто ни разката от бенча и изглежда супер готов за НБА след само един сезон с колежанския Кентъки. Спокойно би могъл да е и стартер за Дневър, но в момента им е по полезен от бенча. Определено изпъква от рукитата тая година. 24 точки снощи за 21 минути игра и около 70% стрелба.

Джей-Би направи каквото можа, нов изродски негов мач и 35 точки, Уейд също, но втория състав спука тотално гума, освен Миротич, който завърши с 11 точки, останалите резерви бяха мега зле и общо вкараха едва 2 точки. :outofspace: Тактиката на Хойберг в последното отиграване за вкарване на мача в ОТ или победа също бе провал - не може да дадеш топката за гейм-уинър на Канаан при това да го вкараш от бена за последен позешън и да го натовариш с такава отговорност. Бътлър или Уейд трябваше да стрелят в тая ситуация. Жалко, няма оправия на Пепси Център - 10-а поредна загуба за Булс там, и общо 16-а от последните 17 мача :outofspace:
Резервите да се стягат, иначе отбора не е никак лош и Клипърс можехме да бием, там малко и съдиите се намесиха, както и да е. :-)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Октомври/Ноември 2016   |   23.11.2016 16:41


Е ти не се води по един мач. То и други рукита имаха проблясъци, но като цяло все по-малко стават фактори още в първия си сезон. От миналогодишните май само КАТ и Порзингис успяха, а в края на сезона Майлс Търнър и ДиАнжело Ръсел.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Октомври/Ноември 2016   |   23.11.2016 16:53


Vendome написа:
Е ти не се води по един мач. То и други рукита имаха проблясъци, но като цяло все по-малко стават фактори още в първия си сезон. От миналогодишните май само КАТ и Порзингис успяха, а в края на сезона Майлс Търнър и ДиАнжело Ръсел.


Ембийд ввърви към руки на годината засега, като и той е с една година колеж, но сигурно си прав за повечето.

Иначе това момче Джамал Мъри кефи, атлетичен, бърз и непукист, мисля, че ще има много добро бъдеще в НБА, но да видим де, да не го прихване комплекса за който говориш.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Октомври/Ноември 2016   |   23.11.2016 19:08


Срещата между Денвър и Чикаго беше уникална, голяма драма, Булс до последно отказаха да се предадат, въпреки че накрая записаха 10-та поредна загуба в гостуване там.

Искам да отбележа присъствието на многото фенове на Чикаго Булс в залата, беше радващо да се види.

Булс започнаха мача добре, но втората четвърт им тръгна много лошо. Допуснаха първоначално серия от 16-0, която нарасна на 22-0, след две поредни тройки на домакините. А като цяло тройките на Нъгетс вървяха в тази четвърт.
Въпреки това "биковете" не се стъписаха от този развой и завършиха полувремето при равен резултат 60-60.

Всичко се реши в последната четвърт, която се проточи безкрайно. Може би някои дребни детайли решиха мача.
Нико Миротич много майсторски си изпроси три наказателни удара в началото на частта, но за жалост успя да реализира само един от тях и така вместо да даде и психологическа преднина на Булс резултата остана равен.
В последните две минути беше най -интересно.
Първо минута и 40 секунди преди края Галинари вкара тройка за домакините и това сякаш наклони везните в тяхна полза.
Джими Бътлър обаче пробва тройка, която за жалост не влезе, но бе фаулиран и вкара успешно и трите си наказателни удара, като така намали изоставането на своя тим на само една точка 105-104.
След това обаче съдиите отсъдиха фаул на Робин Лопес при един наглед чист чадър. Между другото Роло отношо беше много луд и завърши срещата със шест чадъра.
Домакините вкараха и двата си наказателни удара и дръпнаха със 107-104.
Тогава Джими отново избухна и вкара тройка, за да изравни резултата 107-107.
Булс взеха таймаут, а в последвалата атака Джей Би отново пое отговорността да стреля, но този път неуспешно.
Беше ред за атака на Нъгетс. След двоен блок на Лопес и Уейд, който изглеждаше чист, съдиите отново отсъдиха два наказателни удара за домакините.
Резултата стана 109-107 в полза на Денвър.
След последвалия таймаут за Булс Рондо намери Канан на линията на трите точки, но Айзея не успя да вкара. Впоследствие, след края на мача той получи окуражително потупване и усмивка от лидера на тима Джими Бътлър.
Оставаше наистина много малко време,а съдиите на няколко пъти връщаха часовника. При отиграването на Канан за три точки имаше и още едно дискусионно отсъждане . Реферите гледаха на повторение състезател на кой от двата отбора е играл последен с топката, но отсъдиха топка в полза на домакините, като наистина изглеждаше, че топката за последно излиза от Миротич.
Денвър веднага си взеха и таймаут.
00.6 секунди преди края Галинари беше фаулиран и вкара първия кош за 110-107. Сякаш умишлено изпусна втория, за да "изстиска" времето.
Но оставаха 00.3 секунди и Булс успяха да вземат нов таймаут.
За това нищожно време те успяха да вкарат топката в игра и тя попадна в Гибсън, който нямаше друга опция освен да стреля за три точки, но логично не успя и така срещата завърши.

Много силен мач за Рондо и Гибсън, а Джими Бътлър вкара 35 точки и в девета поредна среща завършва с 20+ точки в актива си.

На Булс предстои гостуване на Филаделфия и домакинство на Лейкърс, но аз вече съм насочил вниманието си към нощта на 2 декември, петък срещу събота, когато в "Юнайтед Сентър" гостуват Кавс и Крал Джеймс.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


Последна промяна albertz на 23.11.2016 19:11, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Октомври/Ноември 2016   |   23.11.2016 20:45


Balleta написа:
Vendome написа:
Е ти не се води по един мач. То и други рукита имаха проблясъци, но като цяло все по-малко стават фактори още в първия си сезон. От миналогодишните май само КАТ и Порзингис успяха, а в края на сезона Майлс Търнър и ДиАнжело Ръсел.


Ембийд ввърви към руки на годината засега, като и той е с една година колеж, но сигурно си прав за повечето.

Иначе това момче Джамал Мъри кефи, атлетичен, бърз и непукист, мисля, че ще има много добро бъдеще в НБА, но да видим де, да не го прихване комплекса за който говориш.


Ембий при тази слаба конкуренция изпъква.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Октомври/Ноември 2016   |   24.11.2016 01:10


Ражон Рондооо :-)

https://www.youtube.com/watch?v=WkatUNEXo3g&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=_w16XTt4qZ8&feature=youtu.be

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Октомври/Ноември 2016   |   24.11.2016 17:12


Интересни статистики от вчера:

Кевин Лов - нов рекорд в НБА за отбелязани точки в рамките на един куотър - 34 точки за Лов в 1-я куотър на мача на Кавс с Портланд :outofspace: Лов завършва срещата с 40.
Леброн Джеймс с 44-и кариерен трипъл-дабъл - 31 точки, 10 борби, 13 асистенции
Деймиън Лилард с 40 точки за Портланд, 11 асистенции и 7 борби

Ню Орлиънс Пеликанс, които стартираха сезона мисля 0-6, вече са с 4-а поредна победа. Нов изродски мач на Антъни Дейвис - 45 точки, 10 борби и 4-и блока

Ръсел Уестбрук на косъм от нов трипъл-дабъл - 31 точки, 11 борби, 9 асистенции. Ръсел до снощи мисля имаше 6 трипъл-дабъла до тук за сезона, колкото всички останали играчи в НБА. Леброн развали статуквото Уестбрук версъс Лигата :laugh: Въпреки това ОКС паднаха от Кингс.

Разгром на Уориърс над ЛА Лейкърс - 149 на 106. Уориърс с франчайз рекорд от 47 асистенции в мача. :outofspace: Най-много асистенции в един мач от 1991, когато Финикс също правят толкова. Голдън Стейт са в стрейк от 9 поредни срещи с поне 30 асистенции в мач, рекорда е на Шарлот от 13 поредни срещи. ГСУ са и в стрейк от 9 поредни победи, като правят подобен стрейк за 4-а поредна година.

Хюстън загубиха от Торонто, като гост, а Джеймс Хардън завърши със своебразен 'трипъл-дабъл' - 29 точки, 15 асистенции и ...12 търновъра :-D

Далас с най-лош старт в лигата 2-12, най-лошия техен старт от 1993 когато почват 1-23. 7-а поредна загуба, нещо което не познават от руки сезона на Дърк Новитцки.
На другия полюс е Клипърс, които са вече с 14-а победа за сезона и най-добър баланс в лигата. Клипс са с 11 победи в последните си 12 мача.


Последна промяна Balleta на 24.11.2016 17:14, променена общо 2 пъти



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Октомври/Ноември 2016   |   24.11.2016 17:25


Balleta написа:
Кевин Лов - нов рекорд в НБА за отбелязани точки в рамките на един куотър - 34 точки за Лов в 1-я куотър на мача на Кавс с Портланд :outofspace: Лов завършва срещата с 40.


Аз четох, че Клей Томпсън е вкарвал повече в рамките на една четвърт (37 май беше), а рекорда на Лов бил за първата четвърт само.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Октомври/Ноември 2016   |   24.11.2016 17:30


spurs написа:
Balleta написа:
Кевин Лов - нов рекорд в НБА за отбелязани точки в рамките на един куотър - 34 точки за Лов в 1-я куотър на мача на Кавс с Портланд :outofspace: Лов завършва срещата с 40.


Аз четох, че Клей Томпсън е вкарвал повече в рамките на една четвърт (37 май беше), а рекорда на Лов бил за първата четвърт само.


Прав си да, рекорда е само за 1-я куотър, моя грешка:

Most points, one quarter

37 Klay Thompson, Golden State vs. Sacramento, Jan. 23, 2015 (3rd Quarter)
34 Kevin Love, Cleveland vs. Portland, Tonight (1st Quarter)
33 George Gervin, San Antonio at New Orleans, April 9, 1978 (2nd Quarter)
33 Carmelo Anthony, Denver vs. Minnesota, Dec. 10, 2008 (3rd Quarter)
32 David Thompson, Denver at Detroit, April 9, 1978 (1st Quarter)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Октомври/Ноември 2016   |   24.11.2016 23:12


Дейвид Томпсън е бащата на Клей :)

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Октомври/Ноември 2016   |   29.11.2016 17:13


За Ръсел Уестбрук трипъл-дабъла е вече нещо съвсем обикновенно. Гарда на ОКС снощи с трети пореден трипъл-дабъл и общо 8-и за сезона. За сравнение цялта останала лига има общо същия брой трипъл-дабъли - 8 :laugh:

Показателите на Уестбрук за сезона вече са средно трипъл-дабъл - Ръсел има средно точки, борби и асистенции 10 или повече на мач.
Той е едва 5-я играч в историята на НБА, който има средни трипъл-дабъл показатели след поне 5 изиграни мача и първия след трипъл-дабъл машината Оскар Робъртсън в такъв късен етап на сезона - след 19 изиграни срещи. Робъртсън има сезон в който завършва със средни трипъл-дабъл показатели :-D

Цитат:
"With 27 points, 18 rebounds and 14 assists against the New York Knicks in a 112-103 win Monday, Oklahoma City Thunder point guard Russell Westbrook is now averaging a triple-double and doing so later in the season than any player has since Oscar Robertson in 1963-64.

Westbrook is averaging 30.9 points, 10.3 rebounds and 11.3 assists in 19 games this season. He is one of only five players in NBA history to average a triple-double more than five games into the season.

"Winning is sustainable," Westbrook said of averaging a triple-double for the season. "My job is to go out and find the best way to win games. Right now, we won three straight, and that is the most important to me."

Chasing Oscar

Russell Westbrook is one of five players in NBA history to average a triple-double at any point more than five games into a season.

Most Games Into Season Averaging Triple-Double:

1961-62 Oscar Robertson 79 (Averaged triple-double for entire season )
1963-64 Oscar Robertson 67
2016-17 Russell Westbrook 19
1981-82 Magic Johnson 8
1960-61 Oscar Robertson 6

The only player to average a triple-double over the course of a full season was Robertson, who posted 30.8 points, 12.5 rebounds and 11.4 assists per game in the 1961-62 season.
"


Последна промяна Balleta на 29.11.2016 17:14, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 85 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг