Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18.04.2024 19:51



Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
НБА - Декември 2016 
Автор Съобщение
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Декември 2016   |   19.12.2016 17:01


Ръсел Уестбрук, тая година ако не му дадат МВП не знам кога, ако ОКС влезе в плейофите мисля му е сигурна наградата.

В Събота, Уестрбук записа 50-ти юбилеен кариерен трипъл-дабъл и личен кариерен рекорд по брой асистенции - 26 точки, 11 борби и ... 22 асистенции.

Ръсел е с 13 трипъл-дабъл за сезона, ОКС биха Сънс.

Също в Събота, Уориърс се подиграха с Портланд и ги смазаха с 45 точки разлика.

Свободното падане на Булс и срамните игри продължават с пълна сила. Две поредни загуби от отбот, като Милуоки в два поредни дни :outofspace: Милуоки са известни, като боксовата круша на Булс. Срам, особено домакинската загуба, еднотипни загуни - бурзо повеждане на Милуоки с 20 точки още в първия куотър и поддържане на разлика почти до края, айде в първта среща се опитаха Булс да се върнат, ама с опита си останаха. И всичко това не е защото отбора е слаб, а в липсата на мотивация и хъс.

Последните 7 мача - 5 срамни загуби от Портланд (след обрат в 4-та част), Детройт, Минесота (след обрат от 21 точки) и два пъти Милуоки и в същото време две победи над едни от лидерите и фаворити за титлата - Кавс и Спърс :dunno:


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2880
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Декември 2016   |   24.12.2016 17:08


Ако не уволнят Хойберг скоро, втори пореден сезон ще бъде провален на Булс. Ебаси и скапаното ръководство.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Декември 2016   |   25.12.2016 17:25


Жалко, Булс имат както и миналия сезон добри играчи, бих казал и добър отбор, но нещата не се получават.
Конкретно срещу Хорнетс пак не стояха зле, с изключение на това че бяха пасивни в защита през повечето време и затова загубиха. Шарлът използваха силните оръжия на Булс, борби в нападение и second chance points, показатели по които "биковете" са номер едно в лигата. Те пак се справиха добре с това, но липсваше същото желание за игра в защита.
По - добре е да се класират за плейофите, но дори да го сторят, там максимум да отстранят един съперник.
Хойбърг трябва много да работи, за да си заслужи треньорското място в Булс и занапред. Ако нещата продължават по същия начин, то по - добре да се стигне до раздяла с него.

Довечера мисля че Булс ще бият Спърс, ще се опитам да гледам и Кливлънд - Голдън Стейт.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6721
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Декември 2016   |   25.12.2016 21:44


albertz написа:
Жалко, Булс имат както и миналия сезон добри играчи, бих казал и добър отбор, но нещата не се получават.
Конкретно срещу Хорнетс пак не стояха зле, с изключение на това че бяха пасивни в защита през повечето време и затова загубиха. Шарлът използваха силните оръжия на Булс, борби в нападение и second chance points, показатели по които "биковете" са номер едно в лигата. Те пак се справиха добре с това, но липсваше същото желание за игра в защита.
По - добре е да се класират за плейофите, но дори да го сторят, там максимум да отстранят един съперник.
Хойбърг трябва много да работи, за да си заслужи треньорското място в Булс и занапред. Ако нещата продължават по същия начин, то по - добре да се стигне до раздяла с него.

Довечера мисля че Булс ще бият Спърс, ще се опитам да гледам и Кливлънд - Голдън Стейт.


И мене ме е яд братле! Загубихме някакви мачове, които трябваше да вземем. Освен това и домакинството ни куца нещо и не е хубаво това. Но много често сезонната форма е доста различна от плейофите и това ми е надеждата. Отборът е силен, но всичко зависи най-вече в главата! Много се надявам пролетта да е друга!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2880
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Декември 2016   |   26.12.2016 00:18


Разликата между Кливланд и Голдън Стейт е че първите имат играчи с топки, които ще играят както трябва в решаващите моменти. Затова са шампиони. От -14 точки обърнаха. За Голдън Стейт само Дюрант и Томпсън бяха на ниво. Но пък Дюрант направи простотия в последната атака.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Декември 2016   |   26.12.2016 01:26


Кавс биха като домакини ГСУ със 109-108.

Интересен мач става в Сан Антонио. Булс започнаха много лошо и изоставаха с 20 точки разлика, но този път скамейката е на ниво. Много силно включване на Миротич, може би най - добрия му мач дотук през сезона, тройките също почнаха да влизат.
На полувремето Булс изостават с 5 точки разлика, 55-50. Джими Бътлър е неубедителен, очаквам второто полувреме да се разиграе.
Но и на Спърс много им върви стрелбата. ЛаМаркъс Олдридж е с 25 точки, стрелба 11 от 12, пропусна първия си кош едва в края на втората четвърт.
Куай Ленърд е със 16 точки, 5 от 8 при стрелбата.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2880
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Декември 2016   |   26.12.2016 02:37


На Олдридж му вървеше стрелбата, защото нямаше кой да го пази и Хойберг не направи никакви пормени в начина, който го пазеха. И ония си вкара 10 поредни стрелби по идентичен начин останал сам след пик енд рола :rofl: 11-тия му кош беше лей ъп.

От 20 точки Булс се върнаха в мача, даже поведоха с 3 точки в третата част, но после резервите Дедмънд, Джинобили и Грийн отказаха Булс. Те Булс се върнаха в мача заради тройките на Миро, Уейд и Бътлър, но реално това не е силата на Булс - на последно място като процент са все пак. И въобще няма как да стане със стабилна игра в една и половина част от мача (втората и третата). Като не си на ниво през всичките 48 минути е така. А за защитата няма да говоря, че ми става смешно като си помисля на какво ниво беше преди 2 години и сравня със сегашното положение.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Декември 2016   |   26.12.2016 02:58


Обективно мнение на Хикса , аз няма какво да добавя.

Друго обаче ме издразни много. Исках да поздавя хората тук за Коледа с една напълно безобидна моя снимка, коледно тематична, качих я в какви ли не сайтове и заради тази глупост изпуснах половината трета четвърт.
Не става и не става. Най - обикновена снимка. Грешка, глупости, огромна грешка е, че си губя времето да пиша тук; Спирам окончателно да пиша. Така де се ядосам навръх Коледа, това няма да го простя никога. Не искам да чета жалкарски оправдания и малоумни обяснения, нито лицемерни писания. Простотия българска. И без това не съм си в Бг, защо ми трябваше пак по някакъв начин да се връщам към нашата действителност. Хубавата вечер завърши с горчивина.

Допълнително ще реа за Британиадата, както и да е, Весела Коледа на всички !

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Декември 2016   |   26.12.2016 17:28


albertz написа:
Обективно мнение на Хикса , аз няма какво да добавя.

Друго обаче ме издразни много. Исках да поздавя хората тук за Коледа с една напълно безобидна моя снимка, коледно тематична, качих я в какви ли не сайтове и заради тази глупост изпуснах половината трета четвърт.
Не става и не става. Най - обикновена снимка. Грешка, глупости, огромна грешка е, че си губя времето да пиша тук; Спирам окончателно да пиша. Така де се ядосам навръх Коледа, това няма да го простя никога. Не искам да чета жалкарски оправдания и малоумни обяснения, нито лицемерни писания. Простотия българска. И без това не съм си в Бг, защо ми трябваше пак по някакъв начин да се връщам към нашата действителност. Хубавата вечер завърши с горчивина.

Допълнително ще реа за Британиадата, както и да е, Весела Коледа на всички !


С Хойберг и тая никаква скамейка тая година толкова.

Относно снимките това е стар проблем, който съм повдигал във Въпроси и предложения - увеличиха малко пикселите, но малко, не искат картинки да затормозяват сайта. Аз също съм си губил времето да поствам нещо и накрая не съм успявал и съм се нервил страшно, просто няма опция която автоматино да намаля снимките, а човек не може да минава през 100 приложения че да постне нещо в ПМЛ, където така или иначе ще го прочетат 10 човека.

Тоя сайт е за играта и е доста скучен от дълго време насам, не знам защо изобщо се ядосваш. Весели празници и на теб .... :basket:

П.П. Поне ГСУ - Кавс си струваше :basket:


 
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Декември 2016   |   27.12.2016 00:22


:laugh:

Ама вестниците в Охайо са си гаднички :laugh:

Изображение


Последна промяна Balleta на 27.12.2016 00:25, променена общо 1 път



 
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Декември 2016   |   27.12.2016 19:24


Hiksa написа:
Разликата между Кливланд и Голдън Стейт е че първите имат играчи с топки, които ще играят както трябва в решаващите моменти. Затова са шампиони. От -14 точки обърнаха. За Голдън Стейт само Дюрант и Томпсън бяха на ниво. Но пък Дюрант направи простотия в последната атака.



Абе реално си беше фаулиран Дюрант, Ричард Джеферсън си го настъпа явно и КД загуби баланс и падна, дори и от НБА днес признаха за грешката на съдиите. Най-вероятно ГСУ щяха да бият ако беше отсъден фала, но пък Кавс си заслужиха победата след като се върнаха от 14 точки в 4-та част, ГСУ изпусаха питомното и сега бълват срещу съдиите, но сами са си виновни за 4-та поредна загуба от Кавс.

Определено това е най-якия сблъсък в НБА в момента


 
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Декември 2016   |   29.12.2016 05:44


Джими Джи 'Бъкетс' с 40 точки и гейм-уинър с бъзера за измъчената победа на Булс над Бруклин.
Голям Бътлър, вкара 9 точки в последните 2 минутки за Булс, Майкъл Картър добави две и Булс измъкнаха победа изоставайки 7 точки 2 минути и половина преди края.


Последна промяна Balleta на 29.12.2016 05:45, променена общо 1 път



 
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Декември 2016   |   29.12.2016 14:59


Balleta написа:
Джими Джи 'Бъкетс' с 40 точки и гейм-уинър с бъзера за измъчената победа на Булс над Бруклин.
Голям Бътлър, вкара 9 точки в последните 2 минутки за Булс, Майкъл Картър добави две и Булс измъкнаха победа изоставайки 7 точки 2 минути и половина преди края.


Статистиките в НБА са уникални и понякога абсурдни :laugh:

Оказва се че Джей Би е едва 4-я играч в НБА за последните 10 години, вкарал поне 40 точки в мача и завършил с гейм-уинър бъзър бийтър. Останалите трима са Дуейн Уейд, Блейк Грифин и Антъни Дейвис.
Е как се сетиха за тая статистика :outofspace:



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10431
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Декември 2016   |   29.12.2016 15:31


Нищо странно. В базата данни влизат все повече"събития" от и около корта, колкото и маловажни да са те. Оттам нататък всичко опира до въображението на тези, които теглят статистиката. Нормално е да се измислят все повече комбинации от ключове. Доколкото съм чел, в тази база се въвеждат дори неща като марка, модел, цвят и размер на обувките на всеки играч, така че смятай. Матрял доста!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 11.01.2013 22:28
Мнения: 3568
Местоположение: София област
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Декември 2016   |   31.12.2016 13:23


Малко офф: Супер-лесно картинки/снимки се намаляват и/или се променят в друг формат (PNG/JPG/каквото е там) с това:
http://www.getpaint.net/index.html

Напълно безплатно програмче! :-)


 
ICQ YIM WWW

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА - Декември 2016   |   31.12.2016 23:42


За да не завършвам с негативно, Балет , всичко най - добро ти пожелавам за Новата Година, на теб и близките ти и всички тук бъдете здрави и щастливи;

При мен е 22.40 и ще излизам, хубаво посрещане на всички !






http://www.hostingpics.net/viewer.php?id=55686120161225183035.jpg

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


Последна промяна albertz на 31.12.2016 23:44, променена общо 2 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг