Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:28



Отговори на тема  [ 85 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   14.06.2017 15:35


spurs написа:
Balleta написа:
spurs написа:
Айде айде, много различен бил. Точно същия беше изборът, Леброн ако искаше да прави шампионски тим щеше да си го направи в Кливлънд (както се видя впоследствие, не е невъзможно), там точно си отиде наготово - Уейд вече беше ставал шампион с дъртия Шак, а сега добавиха Леброн и Бош. Само че за разлика от Дюрант, на Леброн не му излязоха веднага сметките, та трябваше да чака две години за първа титла. И другата разлика е, че Дюрант просто си подписа, а не направи такива безобразни циркове като "дисижъна".

А иначе не знам Леброн в кой топ на всички времена е, ама статистика на финали 3-5 доста тежи, при положение че във всички загубени финали си имаше суперзвезди около него, не е като да е играл с разни Прийст Лодърдейловци и Джавейл МакГийта само :laugh:


доста прозаично и нелепо, после ще отговоря, иначе ако си пропуснал и този факт, говориш подигравателно за настоящ шампион в НБА, по леко с определенията :laugh: :dance:


Къде пък говоря подигравателно, факт е че ме дразни Леброн, ама никъде не съм му отричал класата. Честно казано мен най-много ме впечатли през 2015 г., за която спомена и Стенли, когато другите бяха контузени и той буквално сам даде ебати отпора на ГСУ, никога не съм го подценявал или нещо подобно.

За дисижъна само говоря подигравателно, ама той си беше подигравка сам по себе си, така че за там си заслужава всичко :clown:


Леброн не е настоящ НБА шампион :wave: Кой ти говори за него ....


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   14.06.2017 15:49


Ааа, сега те разбрах. Прав си, поднасям официално извиненията си на многоуважаемия г-н МакГий! :laugh:


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   15.06.2017 02:43


Странното е, че още през редовния сезон си личеше, че защитата на Кавс не е на познатото ниво. Даже през плейофите в по-голямата част от мачовете си биеха заради безупречна игра от тройката и изригвания на Леброн. Аз си мислех, че това ще се промени през тази серия и че Кливланд ще измъчат ГСУ и ще гледаме равностойни мачове. Уви, не се получи. Толкова неадекватна защита на Кливланд оставяше сам човек на тройката или лесни поднасяния. Transition Defense нямаше от страна на Кливланд. Един спечелен мач след висок % от тройката им е достатъчен според мен. Лов се скри, но Джей Ар Смит защо се разигра чак в последния мач? Корвър, Уилямс и Джеферсън въобще не се запомниха с нищо. В това отношение Балета е прав, че ГСУ имат много по-класни role players от тези на Кавс. Но аз мисля и че треньорът е важен и Кър е изградил един сплотен колектив. Още като дойде в отбора, ги качи от 6-то на 1-во място в конференцията.

А Лю не е никакъв треньор, а плюнка на Леброн Джеймс. Би трябвало да го уволнят веднага след такъв резил. И да махнат Кевин Лов и повечето играчи, които не се наричат Джеймс, Ървинг и Томпсън.

Колкото до титлата на ГСУ, аз не им се радвам заради Дюрант. Ако той беше мъж, щеше да остане в Оклахома и да ги направи шампиони, както примерно Новитски направи Далас шампион. Вместо това, отиде в Голдън Стейт и стана шампион по к*****ския начин. Симпатичното на ГСУ беше, че гръбнака им беше събран от драфт пикове като Къри, Томпсън, Грийн и Барнс (преди да го разкарат). Вече не са симпатични.

Иначе специално за Дюрант, смятам, че той им беше много клътч и когато Кавс се опитваха да правят рън и да скъсят преднината (на 5 точки), той винаги отговаряше с кош. Изродска серия направи, но да беше направил такава с Оклахома и щях наистина да го призная за велик.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   15.06.2017 02:56


Vendome написа:
spurs написа:
Това съвсем го бях забравил, видях му статистиката и реших, че всичките са от последните години с Маями и Кливлънд след това, моя грешка :-)

Значи се поправям, в 4 от 5-те загубени финала имаше суперзвезди около него :-D


В три от финалите. Извади финалите през 2015г. Лов беше контузен и пропусна цялата серия. Кайри се контузи в първия мач и не игра в останалите пет.

2014г. също е спорна. Уейд го торвозиха контузии и не беше във форма. А Бош направи слаба серия.


През 2014-та Спърс го размазаха с извънземен баскетбол и е факт, че съотборниците му се скриха. Загубената серия от Далас е по-голям срам според мен, с много по-добър отбор, той се скриваше в 4-тата част. Иначе се сещам една серия срещу Бостън (в сезона преди десижъна), когато просто спря да играе и се предаде, знаейки, че през следващия сезон ще се бори за титлата с един или двама ол-стара.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   15.06.2017 07:48


2011г. срещу Далас е може би единствената му излагация на финали. Много слаб беше.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 85 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг