Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 10:45



Отговори на тема  [ 85 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 21:27


Diavolo написа:
navy написа:
15-1 не е ли рекорд в плей-офите?


16-1
изравниха рекорда на моите хора от Лейкърс, но поне не го подобриха, както подобриха рекорда на извънземния Чикаго с Майкъл Джордан и Скоти Пипън за най-добър баланс в редовния сезон (73-9).
Иначе подобриха рекода за най-много последователни победи в плейофи: 15 поредни победи - само от тази 2017 г. Сега са в рън от 1-0, ама догодина съм почти сигурен, че САС ще им нанесат поне 1/2 загуби.
Тия ГСУ за 3 години счупиха или изравниха трите най-тежки отборни рекорда в историята. :helpless: :outofspace:
Но все още са далеч от това да ги провъзгласим за най-добрия отбор в историята. Трябват им поне още 2 титли, за да се дискутира върху това. Ако миналия сезон не бяха допуснали тази загуба от Кливланд и то след аванс от 3-1 победи вече щеше вече да се дебатира, но все още могат да го направят, а и с КД имат повече козове.


Никога няма да са номер 1 в историята. В сравнение с 60-те, 80-те и 90-те нивото на конкуренцията е много по-ниско.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 21:28


Diavolo написа:
Balleta написа:
Diavolo написа:
На мен Дюрант повече ми харесва като стрелец и талант от Леброн :-)
Но не оспорвам, че Леброн е по-велик.


по голям талант :outofspace: поспри малко


ами специално в стрелбата мисля, че е по-добър. Има уникален нюх. Леброн е по-класен компактно, но Дюрант непрекъснато се развива и в тези аспекти.
Спомням си как сам донесе световната титла на САЩ в Истанбул във враждебна атмосфера с един доста лимитиран американски отбор. Доста говорихме тогава, надълго и нашироко и ти и Стенли се скъсахте да го хвалите. :-)


Е чак лимитиран. В отбора бяха Уестбрук, Роуз, Къри, Ламар Одъм.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 21:43


SUBXERO написа:
Diavolo написа:
Vendome написа:
То се знаеше, че с Дюрант в състава на ГСУ няма да има интрига. Ако се опазят здрави за плейофите, очаквам династия при това ниво на конкуренция освен ако не се заформи друг супер отбор. Например САС с Уестбрук, Ленърд и Антъни Дейвис например.


Е, къде ако не на запад да се заформи друг супер отбор. А на изток кой и кога ще спира Кливланд, защото там конкуренцията е меко казано плачевна. Твоите хора от Чикаго няма ли да направят нещо? Бостън съм ги отписал. Вашингтон ме кефят ама нямат този потенциал и все пак имат отбор.

Точно Бостън, а не Чикаго са на Стенли хората. Ние, Булс-феновете сме малко повечко.


Хъх? И аз сякаш не го знам ли, що ли? Я виж пак какво съм писал.
Всъщност аз съм отговарял на Балета, не на Стенли. Много добре знам кой на кого е фен.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 21:44


Vendome написа:
Balleta написа:
Diavolo написа:
На мен Дюрант повече ми харесва като стрелец и талант от Леброн :-)
Но не оспорвам, че Леброн е по-велик.


по голям талант :outofspace: поспри малко


По-добър е само в стрелбата. Иначе, най-чистият стрелец от 15-на години насам е Мело.


дори и в стрелбата, като цяло не е по добър, може да се каже, че е по добър в джъмп-шотовете, това е факт, в стрелбата, като цяло - джъмп-шотове, дънкове, лейъпи, добавки - не е по добър и статитстиката го показва най-добре.

Все пак стрелбата не е само джъмп-шотове. Иначе и процента му на тройки е малко по добър.

Но дотам .... за асистенциите да не говорим


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 21:45


Vendome написа:
Никога няма да са номер 1 в историята. В сравнение с 60-те, 80-те и 90-те нивото на конкуренцията е много по-ниско.


Бе ти чакай да направят титлите и ще видиш как ще почне масово да с говори за това. :outofspace:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 21:47


Balleta написа:
Деволе, не се обиждай, ама ти личи , че баскета не ти е сила :-D


верно? доколкото виждам и Стенли е съгласен с мен. :wave:
Може и да не е стихия баскета ми, но ми е в топ 10, а и имам много богата спортна култура и нюх.
Бъдещето е пред Дюрант, само това ще ти кажа. Няма непостижими неща. А и Дюрант отиде в отбор в който никой няма да играе за него или за рекордите му. Леброн е всичко за Кливланд, без него този отбор е едно голямо нищо. Докато ГСУ могат и без Дюрант.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 22:22


Diavolo написа:
Но все още са далеч от това да ги провъзгласим за най-добрия отбор в историята. Трябват им поне още 2 титли, за да се дискутира върху това.

Дяволе, не искам да се впускам в безсмислени дискусии относно това, колко разбираш от баскет, какъв нюх и каква култура имаш. Отдавам го по-скоро на еуфорията, в която вероятно се намираш, след като си гледал последните мачове на Уориърс, но това горе е абсолютно клулес коментар.

ГСУ първо имат да спечелят още три титли за да стъпят до сан Антонио на прага на нивото "династия". Оттам нагоре започва пътят към династиите на Булс, Лейкърс и Селтикс. Когато се наместят между трите големи, можем да отпочнем дискусия относно това дали са най-добрите.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   14.06.2017 02:53


Династия в Америка значи три поредни титли. Вече имат една, т.е. остават им още две, а отгоре на всичко имат още една, т.е. ще имат четири за пет години + всички най-важи рекорди.
Казвам 'ако' се случи. Ако не се случи няма какво да се коментира.
Така че твоя коментар издиша :wave:

И не поправяй хората за щяло и нещяло. Цитирал съм Вандома, а си мислех, че отговарям на Балета, явно толкова и съм гледал. :-D Остава и да не знам, че Балета е фен на Чикаго, а Вандом на Бостън. Това го знам още от повече от 10 години, а доколкото си спомням само допреди 10 дена именно тук спорих с Вандома относно това кой франчайз е по-велик в исторически план и не е ставало въпрос за Булс...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   14.06.2017 07:09


Diavolo написа:
Династия в Америка значи три поредни титли. Вече имат една, т.е. остават им още две, а отгоре на всичко имат още една, т.е. ще имат четири за пет години + всички най-важи рекорди.
Казвам 'ако' се случи. Ако не се случи няма какво да се коментира.
Така че твоя коментар издиша :wave:

И не поправяй хората за щяло и нещяло. Цитирал съм Вандома, а си мислех, че отговарям на Балета, явно толкова и съм гледал. :-D Остава и да не знам, че Балета е фен на Чикаго, а Вандом на Бостън. Това го знам още от повече от 10 години, а доколкото си спомням само допреди 10 дена именно тук спорих с Вандома относно това кой франчайз е по-велик в исторически план и не е ставало въпрос за Булс...

Ами гледай тогава да не се бъркаш толкова често, нали си уж най-големият разбирач тук и навсякъде.

Това с династиите и трите поредни не знам от чии пръсти е смукано, може би си е твое определение, запази си го за себе си, ако обичаш. В Щатите за три поредни си има специален термин - three-peat, в случай, че си се объркал нещо.

Относно династиите няма твърдо наложен критерий, кога един отбор става династия. В общи линии спечелването на три (не задължително поредни) титли се смята от повечето за една от стъпките към изграждането на династия. Останалото са неща, които за жалост на такива като теб, влюбени в статистики, таблички и цифрички, никога няма да им станат ясни. Говорим си за разширяване и обогатяване на съответната спортна култура в съответния отрязък от време, изобилие на personalities, талант, собствен стил/почерк, оставяне на траен отпечатък върху цялостната popular culture,... с две думи, все неща, които не можеш или не искаш да разбереш.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   14.06.2017 07:56


Diavolo написа:
Vendome написа:
Никога няма да са номер 1 в историята. В сравнение с 60-те, 80-те и 90-те нивото на конкуренцията е много по-ниско.


Бе ти чакай да направят титлите и ще видиш как ще почне масово да с говори за това. :outofspace:


То може да се говори, но в момента гледаме най-малко конкурентната Лига от години.

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   14.06.2017 08:19


Balleta написа:
П.П. Дюрант избра най-лесния начин да стане шампион - отиде в готов, изграден шампионски отбор. Реакциите в ОКС бяха много подобни на тези в Кливлънд при напускането на Леброн - горяха плакати, фланелки, нарекоха го предател и безпринципен, лепнаха му етикета "Cupcake" и т.н.

Това обаче беше в ОКС, в града, иначе, като цяло останалия свят прие трансфера доста нормално, докато Леброн го сринаха феновете във и извън Кливлънд, най-вероятно заради - 'дисижъна', слаб пи-ар на екипа му.
Обаче, Леброн отиде в нешампионски тим (въпреки наличието на Уейд и това, че взеха Бош), докато Дюрант отиде в шампионски тим с два поредни НБА финала и една титла в джоба и немислимия рекорд от 73-9.
Леброн направи Маями шампионски тим и това което беше, Дюрант само го усъвършенства.
На пръв поглед може да изглежда подобен избора им, но дефакто е много различен.


Айде айде, много различен бил. Точно същия беше изборът, Леброн ако искаше да прави шампионски тим щеше да си го направи в Кливлънд (както се видя впоследствие, не е невъзможно), там точно си отиде наготово - Уейд вече беше ставал шампион с дъртия Шак, а сега добавиха Леброн и Бош. Само че за разлика от Дюрант, на Леброн не му излязоха веднага сметките, та трябваше да чака две години за първа титла. И другата разлика е, че Дюрант просто си подписа, а не направи такива безобразни циркове като "дисижъна".

А иначе не знам Леброн в кой топ на всички времена е, ама статистика на финали 3-5 доста тежи, при положение че във всички загубени финали си имаше суперзвезди около него, не е като да е играл с разни Прийст Лодърдейловци и Джавейл МакГийта само :laugh:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   14.06.2017 08:44


Кои бяха суперзвездите през 2007г. около 22 годишния Леброн? Илгаускас и Ерик Сноу ли :)

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   14.06.2017 11:14


Това съвсем го бях забравил, видях му статистиката и реших, че всичките са от последните години с Маями и Кливлънд след това, моя грешка :-)

Значи се поправям, в 4 от 5-те загубени финала имаше суперзвезди около него :-D


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   14.06.2017 12:15


SUBXERO написа:
Ами гледай тогава да не се бъркаш толкова често, нали си уж най-големият разбирач тук и навсякъде.

Това с династиите и трите поредни не знам от чии пръсти е смукано, може би си е твое определение, запази си го за себе си, ако обичаш. В Щатите за три поредни си има специален термин - three-peat, в случай, че си се объркал нещо.

Относно династиите няма твърдо наложен критерий, кога един отбор става династия. В общи линии спечелването на три (не задължително поредни) титли се смята от повечето за една от стъпките към изграждането на династия. Останалото са неща, които за жалост на такива като теб, влюбени в статистики, таблички и цифрички, никога няма да им станат ясни. Говорим си за разширяване и обогатяване на съответната спортна култура в съответния отрязък от време, изобилие на personalities, талант, собствен стил/почерк, оставяне на траен отпечатък върху цялостната popular culture,... с две думи, все неща, които не можеш или не искаш да разбереш.


Нормално е да се бърка, но не е нормално да търчиш да поправяш хората, като некоя свекърва. :laugh:
Ами мисля, че в ГСУ има доста талант, а с какво обогатиха играта ли? Ами с две неща, яко отбора игра, нещо като тотален баскет (общо взето всеки може да прави всичко и го правят когато се налага), а също така и силно високата и процентна стрелба от зоната за 3 точки и то след бързи атаки при които не се целят 2 точкки, а целенасочено и тренирано се стреля за 3. Кливланд например имат по-добри показатели от зоната за 3 точки, но тук говорим за концепция и тактика, което при ГСУ е много по-изчистено и си личи, че е тренирано и е част от отборната тактика. Дали ще оставят отпечатък върху историята? Ами те вече оставиха и то само за 3 години, а и по форуми и социални мрежи доста се коментират. Това свирепо съперничество с Кливланд също е много важно, за да има наистина епична история, за която да се разказва след години (както между Лейкърс и Бостън или Надал - Федерер, Сампрас - Агаси и т.н.). 3 поредни финала между два отбора е добро начало към едно легендарно съперничество, но за това и Кливланд трябва да помогнат и ако могат да направят още по-силен отбор.
И пак много бързаш, аз само ти казвам какво може да стане и че почвата е благоприятна именно за това. Няма как да знаем какво ще стане след 2 или 3 години. Ако направят тези поредни титли и т.н. то не аз, а именно социалните мрежи, журналисти, анализатори, коментатори и обикновени фенове ще започнат с класациите и сравненията, а не аз. Помни ми думите. Аз просто ти казвам какво може да стане, само не знам защо скачаш като ощипана девица, не знаех, че си толкова запален баскет фен (не съм видял да коментираш тук) и всъщност какво ти пука кой отбор ще бъде определен за най-силния в историята, освен ако не си мега запален фен на Чикаго, като Балета. Аз например съм болен Лейкърс фен, но не съм тръгнал да твърдя, че Лейкърс с Меджик или Лейкърс с ШАК и Кобе са най-добрите в историята, въпреки че имам мегдан за това. :wave:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   14.06.2017 12:59


spurs написа:
Това съвсем го бях забравил, видях му статистиката и реших, че всичките са от последните години с Маями и Кливлънд след това, моя грешка :-)

Значи се поправям, в 4 от 5-те загубени финала имаше суперзвезди около него :-D


В три от финалите. Извади финалите през 2015г. Лов беше контузен и пропусна цялата серия. Кайри се контузи в първия мач и не игра в останалите пет.

2014г. също е спорна. Уейд го торвозиха контузии и не беше във форма. А Бош направи слаба серия.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   14.06.2017 13:04


Първо, "поправката" беше по-скоро спонтанна и по-скоро "напомняне". Постфактум беше ясно, че си объркал нещо в бързината. Нямах за цел да ти соча с пръст някаква фактологическа грешка.

Второ, съгласен съм, че ГСУ имат почти всички предпоставки да съградят династия, НО:

1. Всичко това засега виси в бъдещето, а както знаем всяка следваща стъпка става все по-трудна.

2. Както отбеляза Стенли, липсата на сериозна конкуренция на всички нива винаги ще им се пише като недостатък, макар и те самите да нямат пряка вина за това.

Трето, не ми пука кой ще бъде "обявен" за най-добър отбор, тук пак изпадаш в цифромания. Такъв няма как, а и няма смисъл да бъде "обявяван". Аз съм фен на Булс, щастлив съм, че преживях това което сътвориха и това в общи линии ми стига. Контрирах те не за друго, ами понеже тръгна да намесваш ГСУ в темата за "най-добрите евър" далеч преди да са събрали достатъчно credentials да могат да бъдат споменавани в една подобна дискусия.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   14.06.2017 13:55


spurs написа:
Balleta написа:
П.П. Дюрант избра най-лесния начин да стане шампион - отиде в готов, изграден шампионски отбор. Реакциите в ОКС бяха много подобни на тези в Кливлънд при напускането на Леброн - горяха плакати, фланелки, нарекоха го предател и безпринципен, лепнаха му етикета "Cupcake" и т.н.

Това обаче беше в ОКС, в града, иначе, като цяло останалия свят прие трансфера доста нормално, докато Леброн го сринаха феновете във и извън Кливлънд, най-вероятно заради - 'дисижъна', слаб пи-ар на екипа му.
Обаче, Леброн отиде в нешампионски тим (въпреки наличието на Уейд и това, че взеха Бош), докато Дюрант отиде в шампионски тим с два поредни НБА финала и една титла в джоба и немислимия рекорд от 73-9.
Леброн направи Маями шампионски тим и това което беше, Дюрант само го усъвършенства.
На пръв поглед може да изглежда подобен избора им, но дефакто е много различен.


Айде айде, много различен бил. Точно същия беше изборът, Леброн ако искаше да прави шампионски тим щеше да си го направи в Кливлънд (както се видя впоследствие, не е невъзможно), там точно си отиде наготово - Уейд вече беше ставал шампион с дъртия Шак, а сега добавиха Леброн и Бош. Само че за разлика от Дюрант, на Леброн не му излязоха веднага сметките, та трябваше да чака две години за първа титла. И другата разлика е, че Дюрант просто си подписа, а не направи такива безобразни циркове като "дисижъна".

А иначе не знам Леброн в кой топ на всички времена е, ама статистика на финали 3-5 доста тежи, при положение че във всички загубени финали си имаше суперзвезди около него, не е като да е играл с разни Прийст Лодърдейловци и Джавейл МакГийта само :laugh:


доста прозаично и нелепо, после ще отговоря, иначе ако си пропуснал и този факт, говориш подигравателно за настоящ шампион в НБА, по леко с определенията :laugh: :dance:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   14.06.2017 14:51


SUBXERO написа:
Трето, не ми пука кой ще бъде "обявен" за най-добър отбор, тук пак изпадаш в цифромания. Такъв няма как, а и няма смисъл да бъде "обявяван". Аз съм фен на Булс, щастлив съм, че преживях това което сътвориха и това в общи линии ми стига. Контрирах те не за друго, ами понеже тръгна да намесваш ГСУ в темата за "най-добрите евър" далеч преди да са събрали достатъчно credentials да могат да бъдат споменавани в една подобна дискусия.


Ами Дявола просто вижда няколко годни напред във времето... :-D
Далеч съм от тази мисъл, повярвай ми...
има 'АКО' и пак може да е недостатъчо... :-)


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   14.06.2017 15:18


Balleta написа:
spurs написа:
Айде айде, много различен бил. Точно същия беше изборът, Леброн ако искаше да прави шампионски тим щеше да си го направи в Кливлънд (както се видя впоследствие, не е невъзможно), там точно си отиде наготово - Уейд вече беше ставал шампион с дъртия Шак, а сега добавиха Леброн и Бош. Само че за разлика от Дюрант, на Леброн не му излязоха веднага сметките, та трябваше да чака две години за първа титла. И другата разлика е, че Дюрант просто си подписа, а не направи такива безобразни циркове като "дисижъна".

А иначе не знам Леброн в кой топ на всички времена е, ама статистика на финали 3-5 доста тежи, при положение че във всички загубени финали си имаше суперзвезди около него, не е като да е играл с разни Прийст Лодърдейловци и Джавейл МакГийта само :laugh:


доста прозаично и нелепо, после ще отговоря, иначе ако си пропуснал и този факт, говориш подигравателно за настоящ шампион в НБА, по леко с определенията :laugh: :dance:


Къде пък говоря подигравателно, факт е че ме дразни Леброн, ама никъде не съм му отричал класата. Честно казано мен най-много ме впечатли през 2015 г., за която спомена и Стенли, когато другите бяха контузени и той буквално сам даде ебати отпора на ГСУ, никога не съм го подценявал или нещо подобно.

За дисижъна само говоря подигравателно, ама той си беше подигравка сам по себе си, така че за там си заслужава всичко :clown:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   14.06.2017 15:34


Diavolo написа:
SUBXERO написа:
Трето, не ми пука кой ще бъде "обявен" за най-добър отбор, тук пак изпадаш в цифромания. Такъв няма как, а и няма смисъл да бъде "обявяван". Аз съм фен на Булс, щастлив съм, че преживях това което сътвориха и това в общи линии ми стига. Контрирах те не за друго, ами понеже тръгна да намесваш ГСУ в темата за "най-добрите евър" далеч преди да са събрали достатъчно credentials да могат да бъдат споменавани в една подобна дискусия.


Ами Дявола просто вижда няколко годни напред във времето... :-D
Далеч съм от тази мисъл, повярвай ми...
има 'АКО' и пак може да е недостатъчо... :-)


Деволе, айде по сериозно, Булс от 90-те имат 6 титли за 8 сезона със Джордан и Пипън, нито един загубен финал, вярно е, че отборите спечелили първите три и втроите три титли са различни, с изключение на Джордън и Пипън, но то и ГСУ е различен отпреди 2 сезона.

Къри и Клей трябва да спечелят още 4-и титли за да стигнат династията на Булс. Сериозно ли си мислиш, че едно 73-9 е толкова съществено спрямо едно 72-10, да не говорим, че цел на ГСУ беше да бият рекорда и имаха отправна цел, Булс никога са нямали защото такъв баланс не съществуваше, ако им беше цел можеше вероятно и да е повече ...
Тоя рън в плейофите какво ми го слагаш като някакво велико постижение, виж кои отбори с КОИ контузени играчи биха, та то техния път до финала бе разходка, бяха тествани единствено от Леброн. Сан Антонио без Ленърд и Тони Паркър, за какво си говорим, изобщо.

За обръщалката 3:1 до 3:4 от миналия сезон няма да говорим, черно петно, най-великия отбор не може да има такъв чоук и срам.

айде малко по сериозно ....

Определено е еднаот най-силните формации евър, но за най-силна е много пресилено да се говори, по скоро плод на насточщи емоции, колкото на факти.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 85 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг