Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 18:33



Отговори на тема  [ 85 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   11.06.2017 18:22


Е тоя път вече Уориърс требе да бият, че миналия сезон побеснях! :-x

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 06:30


GOLDEN STATE WARRIORS - NBA CHAMPIONS 2017

:first: :first:

За втори път в рамките на 3 години, Уориърс са шампиони. Безапелационни по време на плейофите, тествани единствено и само от Кливлънд, които направиха каквото можаха, но определено не им стигна една идея в повече, идея наречена Кевин Дюрант. Бившия ОКС направи разликата в полза на ГСУ, без него Кливлънд биеше.

Много добър 5-и мач, ГСУ биха благодарение на изключителния си рън в края на втория куотър, когато обърнаха от (-8) до (+11) точки на почивката.

Леброн с 41 точки, 13 борби и 8 асистенции, отново недостатъчни за победа.

Очаквано Кевин Дюрант спечели МВП на Финалите.


:first: :celebrate: :first:


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 09:11


Balleta написа:
GOLDEN STATE WARRIORS - NBA CHAMPIONS 2017

:first: :first:

За втори път в рамките на 3 години, Уориърс са шампиони. Безапелационни по време на плейофите, тествани единствено и само от Кливлънд, които направиха каквото можаха, но определено не им стигна една идея в повече, идея наречена Кевин Дюрант. Бившия ОКС направи разликата в полза на ГСУ, без него Кливлънд биеше.

Много добър 5-и мач, ГСУ биха благодарение на изключителния си рън в края на втория куотър, когато обърнаха от (-8) до (+11) точки на почивката.

Леброн с 41 точки, 13 борби и 8 асистенции, отново недостатъчни за победа.

Очаквано Кевин Дюрант спечели МВП на Финалите.


:first: :celebrate: :first:

15-1 не е ли рекорд в плей-офите?


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 12:24


То се знаеше, че с Дюрант в състава на ГСУ няма да има интрига. Ако се опазят здрави за плейофите, очаквам династия при това ниво на конкуренция освен ако не се заформи друг супер отбор. Например САС с Уестбрук, Ленърд и Антъни Дейвис например.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 13:49


navy написа:
Balleta написа:
GOLDEN STATE WARRIORS - NBA CHAMPIONS 2017

:first: :first:

За втори път в рамките на 3 години, Уориърс са шампиони. Безапелационни по време на плейофите, тествани единствено и само от Кливлънд, които направиха каквото можаха, но определено не им стигна една идея в повече, идея наречена Кевин Дюрант. Бившия ОКС направи разликата в полза на ГСУ, без него Кливлънд биеше.

Много добър 5-и мач, ГСУ биха благодарение на изключителния си рън в края на втория куотър, когато обърнаха от (-8) до (+11) точки на почивката.

Леброн с 41 точки, 13 борби и 8 асистенции, отново недостатъчни за победа.

Очаквано Кевин Дюрант спечели МВП на Финалите.


:first: :celebrate: :first:



15-1 не е ли рекорд в плей-офите?


изравнен рекорд на Лейкърс


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 16:04


Леброн Джеймс не успя да спечели поредния си финал (с безхарактерния Кевин Лов и без душата на бенча от миналия сезон Делаведова, толкова) но отново доказа, че е безспорния номер едно на своето време и топ 5 играч за всички времена - вече от 1 до 5 който как иска така да си ги подрежда.

Постиженията на Леброн след плейофите 2017:

- 9 кариерни трипъл-дабъла в плейофи - рекорд
- номер едно по отбелязани точки в плейофи, като цяло
- първия в историята със средни показатели трипъл-дабъл във финал на плейофи


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 16:25


Не съм съвсем съгласен. Главният проблем на Кавс е липсата на същинска отборна игра, която при ГСУ е налице. Лов не е толкова безхарактерен, както го изкарват мнозина. Просто, в много моменти целият отбор, вкл. Лов са изолирани от играта за сметка на Леброн и Ървинг. Само сравни движението на топката на ГСУ и Кавс. Първите я движат леко и с невероятна скорост. При вторите е мудно и се разчита главно на индивидуални изяви на Джеймс и Ървинг. Освен това, едните имат истински треньор, а другите Лу. Томпсън изчезна в тази серия. Джей Ар се стегна, но събраният по телефона от Леброн бенч тотално се провали. Най-вече някогашният Ол Стар Дерън Уилямс и Корвър. Отделно, Кавс продължиха с трагичната защита. С такава нямам как да биеш ГСУ, защото просто е абсурд да ги надстреляш в серия.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 16:55


Vendome написа:
Не съм съвсем съгласен. Главният проблем на Кавс е липсата на същинска отборна игра, която при ГСУ е налице. Лов не е толкова безхарактерен, както го изкарват мнозина. Просто, в много моменти целият отбор, вкл. Лов са изолирани от играта за сметка на Леброн и Ървинг. Само сравни движението на топката на ГСУ и Кавс. Първите я движат леко и с невероятна скорост. При вторите е мудно и се разчита главно на индивидуални изяви на Джеймс и Ървинг. Освен това, едните имат истински треньор, а другите Лу. Томпсън изчезна в тази серия. Джей Ар се стегна, но събраният по телефона от Леброн бенч тотално се провали. Най-вече някогашният Ол Стар Дерън Уилямс и Корвър. Отделно, Кавс продължиха с трагичната защита. С такава нямам как да биеш ГСУ, защото просто е абсурд да ги надстреляш в серия.


ами не ми харесва Лов, малко ми е муден и сякаш не гори в играта, другото е така, най-вече бенча, аз затова написах, че липсва двигателя и сърцето на бенча от миналия сезон - Делаведова, колкото и лимитиран да е компенсираше с много хъс и емоция, така се печелят мачове. Кавс си нямаа свой Ливингстън без Делаведова, за какво го взеха тоя Дерон :outofspace: За Тристан Томпсън е ясно, много зле.
За треньора аз пък не съм много съгласен, Кър липсваше в голяма част от плейофите, но си мачкаха и без него, миналия сезон все едно не беше пак Леброн тренер на Кавс, те и тогава дефакто нямаха треньор :laugh:

Истината е, че Кайри и Леброн нямаха тая помощ, която имаха Къри и Дюрант, нямаха Ливингстън, нямаха Игудала. За сравнение Тристан - Грийн пък изобщо да не отваряме дума.


П.П. Дюрант избра най-лесния начин да стане шампион - отиде в готов, изграден шампионски отбор. Реакциите в ОКС бяха много подобни на тези в Кливлънд при напускането на Леброн - горяха плакати, фланелки, нарекоха го предател и безпринципен, лепнаха му етикета "Cupcake" и т.н.

Това обаче беше в ОКС, в града, иначе, като цяло останалия свят прие трансфера доста нормално, докато Леброн го сринаха феновете във и извън Кливлънд, най-вероятно заради - 'дисижъна', слаб пи-ар на екипа му.
Обаче, Леброн отиде в нешампионски тим (въпреки наличието на Уейд и това, че взеха Бош), докато Дюрант отиде в шампионски тим с два поредни НБА финала и една титла в джоба и немислимия рекорд от 73-9.
Леброн направи Маями шампионски тим и това което беше, Дюрант само го усъвършенства.
На пръв поглед може да изглежда подобен избора им, но дефакто е много различен.

Сега чакаме един ден Дюрант да се върне в ОКС и да ги направи шампиони :whistle: :innocent:

П.п.2 Да не се бърка по горното с някакъв хейт по Дюрант, определено един от най-великите стрелци в историята на НБА евър, уникално чувство за стрелба, вече и много, много добър защитник, но нищо общо като цяло с това, което е Леброн.


Последна промяна Balleta на 13.06.2017 17:13, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 20:38


На мен Дюрант повече ми харесва като стрелец и талант от Леброн :-)
Но не оспорвам, че Леброн е по-велик.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 20:44


Най-накрая изгледах записа.
Много як мач, страхотна атмосфера и безапелационна победа за ГСУ. Поведох още в началото с 7 или 9 точки бяха, но допуснаха на свой ред пасив от 7 точки, но във втората четвърт решиха мача с някакъв уникален рън от 19-2 точки, като после до края на мача не допуснаха разликата да падне под 5 точки. Фантастичен Дюрант, яд ме е, че не мина 40 точки, той има потенциала и за +50 точки, но не е егоист, а и в ГСУ такива индивидуални рекорди не са приоритет, гледа се отборното начало. За това и са такава сила, защото не разчитат само на индивидуализма на Леброн и Кайри.
Дефакто този пети мач не се реши от големите звезди на ГСУ (въпреки Дюрант и Къри, който също мина 30 точки), а от 'бенча' Точно резервите на ГСУ се превърнаха в герои и нанизаха 28 точки срещу само 2 точки за резервите на Кливланд. Ей я разликата. В ГСУ всеки помага, всичко това е работа на Стив Кър. Игудала, кой да очаква такова избухване с 20 точки?!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 20:46


Vendome написа:
То се знаеше, че с Дюрант в състава на ГСУ няма да има интрига. Ако се опазят здрави за плейофите, очаквам династия при това ниво на конкуренция освен ако не се заформи друг супер отбор. Например САС с Уестбрук, Ленърд и Антъни Дейвис например.


Е, къде ако не на запад да се заформи друг супер отбор. А на изток кой и кога ще спира Кливланд, защото там конкуренцията е меко казано плачевна. Твоите хора от Чикаго няма ли да направят нещо? Бостън съм ги отписал. Вашингтон ме кефят ама нямат този потенциал и все пак имат отбор.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 20:56


Diavolo написа:
На мен Дюрант повече ми харесва като стрелец и талант от Леброн :-)
Но не оспорвам, че Леброн е по-велик.


по голям талант :outofspace: поспри малко


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 20:58


navy написа:
15-1 не е ли рекорд в плей-офите?


16-1
изравниха рекорда на моите хора от Лейкърс, но поне не го подобриха, както подобриха рекорда на извънземния Чикаго с Майкъл Джордан и Скоти Пипън за най-добър баланс в редовния сезон (73-9).
Иначе подобриха рекода за най-много последователни победи в плейофи: 15 поредни победи - само от тази 2017 г. Сега са в рън от 1-0, ама догодина съм почти сигурен, че САС ще им нанесат поне 1/2 загуби.
Тия ГСУ за 3 години счупиха или изравниха трите най-тежки отборни рекорда в историята. :helpless: :outofspace:
Но все още са далеч от това да ги провъзгласим за най-добрия отбор в историята. Трябват им поне още 2 титли, за да се дискутира върху това. Ако миналия сезон не бяха допуснали тази загуба от Кливланд и то след аванс от 3-1 победи вече щеше вече да се дебатира, но все още могат да го направят, а и с КД имат повече козове.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 21:00


Balleta написа:
Diavolo написа:
На мен Дюрант повече ми харесва като стрелец и талант от Леброн :-)
Но не оспорвам, че Леброн е по-велик.


по голям талант :outofspace: поспри малко


ами специално в стрелбата мисля, че е по-добър. Има уникален нюх. Леброн е по-класен компактно, но Дюрант непрекъснато се развива и в тези аспекти.
Спомням си как сам донесе световната титла на САЩ в Истанбул във враждебна атмосфера с един доста лимитиран американски отбор. Доста говорихме тогава, надълго и нашироко и ти и Стенли се скъсахте да го хвалите. :-)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10439
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 21:08


Diavolo написа:
Vendome написа:
То се знаеше, че с Дюрант в състава на ГСУ няма да има интрига. Ако се опазят здрави за плейофите, очаквам династия при това ниво на конкуренция освен ако не се заформи друг супер отбор. Например САС с Уестбрук, Ленърд и Антъни Дейвис например.


Е, къде ако не на запад да се заформи друг супер отбор. А на изток кой и кога ще спира Кливланд, защото там конкуренцията е меко казано плачевна. Твоите хора от Чикаго няма ли да направят нещо? Бостън съм ги отписал. Вашингтон ме кефят ама нямат този потенциал и все пак имат отбор.

Точно Бостън, а не Чикаго са на Стенли хората. Ние, Булс-феновете сме малко повечко.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 21:21


Diavolo написа:
Balleta написа:
Diavolo написа:
На мен Дюрант повече ми харесва като стрелец и талант от Леброн :-)
Но не оспорвам, че Леброн е по-велик.


по голям талант :outofspace: поспри малко


ами специално в стрелбата мисля, че е по-добър. Има уникален нюх. Леброн е по-класен компактно, но Дюрант непрекъснато се развива и в тези аспекти.
Спомням си как сам донесе световната титла на САЩ в Истанбул във враждебна атмосфера с един доста лимитиран американски отбор. Доста говорихме тогава, надълго и нашироко и ти и Стенли се скъсахте да го хвалите. :-)


световната титла в баскета е като световната в ските :laugh: Преди нея са НБА и олимпийската.

Леброн има 350+ повече мача от Дюрант, а статистиката в стрелбата им е:

Леброн - 0.501% стрелба и 27.1 точки на мач
Дюрант - 0.488% стрелба и 27.2 точки на мач

как точно е по добър в стрелбата ? Говорим и за 350+ мача отгоре

Но да оставим чистата статистика, че там много неща зависят, Леброн е един от малкото който стигна дотам, че да почнат да го сравняват с Ем Джей ....

Изобщо даже не знам защо се обяснявам на тази тема :outofspace:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 21:24


Деволе, не се обиждай, ама ти личи , че баскета не ти е сила :-D


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 21:24


Diavolo написа:
Най-накрая изгледах записа.
Много як мач, страхотна атмосфера и безапелационна победа за ГСУ. Поведох още в началото с 7 или 9 точки бяха, но допуснаха на свой ред пасив от 7 точки, но във втората четвърт решиха мача с някакъв уникален рън от 19-2 точки, като после до края на мача не допуснаха разликата да падне под 5 точки. Фантастичен Дюрант, яд ме е, че не мина 40 точки, той има потенциала и за +50 точки, но не е егоист, а и в ГСУ такива индивидуални рекорди не са приоритет, гледа се отборното начало. За това и са такава сила, защото не разчитат само на индивидуализма на Леброн и Кайри.
Дефакто този пети мач не се реши от големите звезди на ГСУ (въпреки Дюрант и Къри, който също мина 30 точки), а от 'бенча' Точно резервите на ГСУ се превърнаха в герои и нанизаха 28 точки срещу само 2 точки за резервите на Кливланд. Ей я разликата. В ГСУ всеки помага, всичко това е работа на Стив Кър. Игудала, кой да очаква такова избухване с 20 точки?!


Игуадала е бивш Ол Стар и МВП на финалите през 2015г.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 21:25


Diavolo написа:
Vendome написа:
То се знаеше, че с Дюрант в състава на ГСУ няма да има интрига. Ако се опазят здрави за плейофите, очаквам династия при това ниво на конкуренция освен ако не се заформи друг супер отбор. Например САС с Уестбрук, Ленърд и Антъни Дейвис например.


Е, къде ако не на запад да се заформи друг супер отбор. А на изток кой и кога ще спира Кливланд, защото там конкуренцията е меко казано плачевна. Твоите хора от Чикаго няма ли да направят нещо? Бостън съм ги отписал. Вашингтон ме кефят ама нямат този потенциал и все пак имат отбор.


Аз съм от Селтикс. Уизардс нямат резерви.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 ФИНАЛ - ГСУ - Кливлънд   |   13.06.2017 21:26


Balleta написа:
Diavolo написа:
На мен Дюрант повече ми харесва като стрелец и талант от Леброн :-)
Но не оспорвам, че Леброн е по-велик.


по голям талант :outofspace: поспри малко


По-добър е само в стрелбата. Иначе, най-чистият стрелец от 15-на години насам е Мело.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 85 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг