Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 01:25



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
НБА Лятна лига 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  НБА Лятна лига   |   14.07.2017 00:25


Не ми се искаше да пускам отделна тема, но не намерих друг начин да си изразя мнението.

Гледах Чикаго Булс срещу Уошингтън Уизърдс в Лас Вегас. Като за такъв мач имаше приличен брой публика. Тези мачове са предимно за млади играчи, но не само по тази причина се различават от същинския сезон. Четвъртите са по 10 минути, а не по 12, както е в европейския баскетбол, а качеството на играта няма нищо общо с НБА.

Но все пак могат да се видят някои неща.

Разочарован съм от Дензъл Валънтайн. Точно в такива срещи трябва да покаже, че иска да е част от Булс, а той не се стара достатъчно. Предполагам, че няма още дълго да го бъде в тима.

Лаури Марканен може и да изпъкна на фона на слабия баскетбол и сред слабо известни съотборници и съперници, но лично на мен не ми хареса. Изглежда като играч, който ако получи един по-здрав чадър ще изгуби цялата си увереност. Уж е нахъсан, но си личи и че е доста уязвим.

Добро впечатление за Булс направи новакът с номер 9 Антонио Блекни, но първо че бъдещето му в Булс не е сигурно, второ, тези мачове са едно, официалните съвсем друго. Но е доста нахакан младеж, с това ми хареса, даже му искаха автографи след мача.

Други играчи не си струва да се отбелязват, докато от Уизърдс никой не успя да ме впечатли.

Гледам, че в рустъра за лятната лига има две интересни имена- Деян Тодорович и Никола Йованович. Никой от тях не се появи в игра, щеше да ми бъде интересно.

По време на срещата направиха интервю и с генералния мениджър на Булс Гар Форман. Говори обичайните си глупости. Как в Булс в близко бъдеще искат по-млад и атлетичен тим, който да играе бърз баскетбол.
Говори и че искат да задържат Никола Миротич. Но аз не му вярвам.

Въобще, има всички предпоставки за един слаб сезон.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг