Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 16:46



Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
НБА 2017 - Декември 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  НБА 2017 - Декември   |   03.12.2017 18:24


11-а поредна победа за Кливлънд, които вече са втори на Изток на 3 загуби зад Бостън.

Детройт заппочнаха да издишат и паднха на 4-о място. Снощи загуба от Фили въпреки, че Бен Симънс вкара само 5 точки за 76'с, но пък Ковингтън и Ембийд се отчетиха с по 25.

Янис продължава да дърпа Милуоки в плейофни позиции на Изток, снощи с дабъл-дабъл 33 точки и 13 борби.

В отсъствието на контузилият се Антъни Дейвис, ДеМаркъс Къзинс се развихри и вкара 38 за победата над Портланд, като гост.

Денвър дръпнаха яко на Запад и са в челната 8-ца. Снощи победа над Лейкърс, за които Кузма пак отбеляза дабъл-дабъл, а Лонзо Бол съшо, като Рондо си играе в почти всеки мач с трипъл-дабъл, но с ниски показатели (близо до 10-та), снощи 9 точки, 9 борби, 5 асистенции.

Булс, очаквано са твърдо последни в Лигата, нямат никакво самочуствие, нямат игрчи, които да затварят мачовете и въпреки, че често водят по време на мача, винаги намират начин да паднат в края - типично за отбор, който не си вярва и няма клътчъри. Твърдо най-слабата стартова 5-ка в лигата и нито един играч над-средното ниво. А Зак Лавин още няма и минута записана заради контузията - велик мениджмънт :outofspace:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 - Декември   |   03.12.2017 20:46


Тая серия на Кавс е подвеждаща. Реално дойде предимно срещу слабаци.

Янис и Бъкс също забуксуваха. Добро е гърчето, но според мен малко надценено.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 - Декември   |   04.12.2017 15:12


Джими Бътлър с 20 точки само в последните 7 минути при победата на Минесота над Клипърс :outofspace: Общо 33 за Джей Би в срещата.

Трипъл дабъл на Уестрбук и нова победа над корав съперник, този път Спърс. ОКС падат от куцо и сакато но бият елитните отбори :laugh:

Рутинни победи и за лидерите на Запад - Хюстън и ГСУ.

Хюстън са с 13 победи в последните си 14 мача.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 - Декември   |   04.12.2017 18:17


ОКС имат проблем с организацията. Трябва изявен лидер и той да е Ръс, а Мело да поеме клъч изстрелите.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 - Декември   |   05.12.2017 15:11


Кливлънд с 12-а поредна победа, вече само на една от рекорда на франчайза.

Снощи Кавс без проблеми, като гост на Булс, които пък са вече с 9-а поредна загуба и баланс 3-19

Младата звезда на Финикс, Девин Букър с 46 точки при победата на Сънс, като гост на Филаделфия.

Годън Стейт наваксаха 21 точки изоставане при победата си, като гост над Ню Орлиънс. Стеф Къри завърши с 33 точки и 11 асистенции, но се контузи и не завърши срещата заради изкълчен глезен при ненужен опит за открадната топка.

Пеликанс губят 4-та среща в последните си 5 мача. Супер мач за бившия БУлс - Итуан Муур, но отсъствието на голямата им звезда - Антъни Дейвис е очевадно.

Мемфис прекъснаха серия от 11 поредни загуба след победа над Детройт.

Бостън продължават да водят Лигата след победа над Милуоки (въпреки 40-те точки на Янис за Бъкс) и вече са с баланс 21-4.

П.П. Стенли, какво му е надцененто на Янис - пича е с 30 точки средно на мач (втори след Хардън, който е с близо 32), мисля, че спокойно може да завърши сезона в тройката на реализаторите.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 - Декември   |   05.12.2017 21:02


Балет, Грийк Фрийк го цаниха за новия Леброн. Да, ама покрай Брон съотборниците му и тимът надграждат, а гръцкият нигериец расте, докато отборът му и другите играчи не се развиват. Гърчето иска всичката слава за себе си.

_________________
Изображение


Последна промяна Vendome на 05.12.2017 21:02, променена общо 1 път



 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 - Декември   |   05.12.2017 23:12


Е да бе - два сезона вече ги дърпа и ги носи на раменете си... Пак виновен... Сега не го следя толкова, ама миналия сезон мисля, че в много мачове всичките следени показатели му бяха повеече от 0 (имам предвид откраднати, чадъри и прочее, не само точки, пасове и отскочили)... Което за какво говори - на мен поне за играч, който се раздава на терена и който е всестранен... Извинявам се за сравнението, ама малко на Михалис Йорданис ми прилича... :laugh: :laugh: :laugh: Поне с такъв потенциал сякаш е...

А за останалите - ще ме извиняваш, ама първо той ли трябва да "развива" съотборниците си или те самите да го правят? И второ - силно се съмнявам, че на неговите години Леброн е "развивал" неговите (май пак в Кливланд) съотборници...

Сега - че си имаме симпатии/антипатии е ясно, но все пак...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 - Декември   |   05.12.2017 23:33


alexbg написа:
Е да бе - два сезона вече ги дърпа и ги носи на раменете си... Пак виновен... Сега не го следя толкова, ама миналия сезон мисля, че в много мачове всичките следени показатели му бяха повеече от 0 (имам предвид откраднати, чадъри и прочее, не само точки, пасове и отскочили)... Което за какво говори - на мен поне за играч, който се раздава на терена и който е всестранен... Извинявам се за сравнението, ама малко на Михалис Йорданис ми прилича... :laugh: :laugh: :laugh: Поне с такъв потенциал сякаш е...

А за останалите - ще ме извиняваш, ама първо той ли трябва да "развива" съотборниците си или те самите да го правят? И второ - силно се съмнявам, че на неговите години Леброн е "развивал" неговите (май пак в Кливланд) съотборници...

Сега - че си имаме симпатии/антипатии е ясно, но все пак...



не, че нещо, ама на същите години Леброн закара Кливлънд на финал в НБА ... е загуби го от Спърс с 4:0, но все пак ... :-)

Иначе съпоставка Леброн - Янис е просто нелепо да се прави ...


Последна промяна Balleta на 05.12.2017 23:34, променена общо 1 път



 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 - Декември   |   06.12.2017 10:25


Янис е пич и достоен за уважение. Роден в бедно имигрантско семейство живее в голяма нищета и до 18 годишната си възраст няма нито нигерийско, нито гръцко гражданство. И след това маляките като разбират, че всъщност това момче има потенциал и се размърдват. И въпреки това расистко отношение от страна на гръцката държава Янис нищо лошо не е казал по темата и изглежда скромен като цяло. А и какво звездоманско има в Янис при условие, че дори е 15ти избор в драфта чак във втората половина на втория си сезон започва да бъде пускан редовно в стартовата петица.
Извинявам се, ако те засягам Стенли, но според мен коментарите ти спрямо Янис са плод повече на някакви предразсъдъци.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 - Декември   |   07.12.2017 15:00


13-а поредна победа за Кливлънд и изравнен франчайз рекорд. Кавс ще гонят подобрение на рекорда си в следващия мач с Индиана.

Леброн с 32 точки, 13 борби и 9 асистенции при победата над Сакраменто.

Оладипо вкара 27 точки и закла Булс с гейм-уинър тройка. Булс с 20-та загуба за сезона при едва 3 победи

Бостън и ГСУ си биха рутинно.

ГСУ без контузения Къри и Грийн, но с Дюрант, който завърши с трипъл-дабъл 35 точки, 11 борби, 10 асистенции.

Нов изродски мач за Демаркъс Къзинс и Пеликанс. Къзинс с 40 точки и 22 борби при победата над Денвър :outofspace:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 - Декември   |   12.12.2017 14:49


Булс с най-престижната си победа за сезона - снощи, като домакин биха лидера на Изток - Бостън. Въпреки, че Селтикс бяха без Кайри Ървинг, победата си е повече от престижна и ще вдъхме поне малко самочуствие на отбора. Миротич и Портис отново заедно в игра :whistle:

Това е трета поредна победа на Булс - точно половината от всичките им победи за сезона - 6 :-D

Хюстън продължава да мачка, а Хардън е неудържим - снощи 26 точки и цели 17 асистенции + 6 откраднати топки при победата над Ню Орлиънс..
Хюстън записват 10-а поредна победа и държат най-дългия стрейк към момента.

ОКС пак паднаха от средняк и то у дома. Шарлот удари триото Ръс-Джордж-Кармело и ги отави под кота 0.500 с баланс 12-14.

39 точки на Деймиън Лилард не стигнаха на Портланд за нешо повече от почетна загуба от съседите им от Оукланд - ГСУ. Шампионите без особени проблеми дори при отсъствието на Стеф Къри и Дреймънд Грийн.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 - Декември   |   13.12.2017 20:57


Towns (C) 48 мин J. Butler (SG) 45 A. Wiggins (SF) 40 T. Gibson (PF) 39 J. Teague (PG). Тибодо никога няма да се научи.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 - Декември   |   13.12.2017 21:15


Vendome написа:
Towns (C) 48 мин J. Butler (SG) 45 A. Wiggins (SF) 40 T. Gibson (PF) 39 J. Teague (PG). Тибодо никога няма да се научи.



и аз в това се загледах днес гледайки статса на Джими, после видях и Таун :laugh:


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 - Декември   |   16.12.2017 05:29


Тука някои бълнуваха последни места на Булс и анти-рекорди, пък те току-що спечелиха 5-та поредна победа и то срещу силен отбор като Бъкс. 5 поредни победи Булс не успяха да направят и предния сезон, а Портис и Миро размазват. Кефи ме и Дън. :-)


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 - Декември   |   16.12.2017 16:41


Hiksa написа:
Тука някои бълнуваха последни места на Булс и анти-рекорди, пък те току-що спечелиха 5-та поредна победа и то срещу силен отбор като Бъкс. 5 поредни победи Булс не успяха да направят и предния сезон, а Портис и Миро размазват. Кефи ме и Дън. :-)


ахахахахахаа, след 3 месеца Хиксчето се обади и реши да се направи на smart-ass :yes: Браво Хиксче, да беше се изказал компетентно преди 5 мача, когато баланса беше 3-20 .....

Иначе, ако ми четеш писанията, аз вече писах, че въпреки позорния баланс, Булс в почти всички мачове или водеха в резултата или седяха близко (естествено имаше и изключения, като ГСУ и някои други), но в края винаги намираха начин да загубят, дори водейки с 20+ точки или с добра преднина примерно малко след началото на 4-т а част. Винаги следваха някакви недопустими рънове на изоставащия отбор и в крайна сметка загуба. Демек нямаше клътчър, който да затваря мачовете и не си вярваха защото са млади, неопитни и не със самочуствието на звезди.
Връщането на Миротич се отрази доста благоприятно и последва този меко казано втрещяващ рън от 5 поредни победи - снощи много добре, не дадоха никакъв шанс на Бъкс и Дъ Грийк-Фрийк.

Говори се, че Булс изчакват 15 Януари, когато вече ще могат да трейдват Миро и вече му търсят нов отбор. Снощи ги гледах с Портис - поздравяваха се, хай-файв, едно друго, не знам колко са си изгладили отношенията, но Миротич бе заявил, че не иска да играе в един отбор с Портис. Естествено обстоятелствата го изискват, дано са се оправили, макар да е трудно да повярвам, ама кой знае.

Булс трябва да завършат в последните 10 за да имат шанс за силен пик. Това им е целта след уникално тъпките действия на ръководството.

Иначе снощи гледах и Филаделфия - ОКС - уникален мач, яка класика с три овъртайма. В крайна сметка ОКС надделяха, аз бях естествено за Фили - Ембийд суперяк мач, това момче ще доминира НБА за дълги години, ако е здрав. Бен Симънс също уникален. Джей Джей Редик снощи не успя в последен опит за гейм-уинър тройка.

Гледах и Хюстън - Сан Антонио - горките Спърс бяха попиляни от Хардън, СП3 и Капела. Последния за мен трябва да вземе приза за най-прогресиращ играч :yes: . Швейцареца прави невероятен сезон - води НБА в процент вкарани топки (FG), води НБА по брой забивки, в топ 10 е по поне още два показателя ......


Последна промяна Balleta на 16.12.2017 17:34, променена общо 2 пъти



 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 - Декември   |   16.12.2017 17:25


Защо си изненадан от слабото начало като се има впредвид отсъствието на Портис и Миро? Ако бяха играли и двамата от първият мач досега, едва ли щяха да заемат предпоследното място. По-скоро щяха да са на мястото на Никс (които с нищо не превъзхождат Булс). Наистина Булс имат проблем в затварянето на мачовете, но се вижда че успяха да победят Хорнетс, Никс, Джаз и Бъкс в много напечени мачове, решени в последните няколко минути. Така че този проблем се решава.

В понеделник Филаделфия гостуват в Юнайтед Център. Да ги видим дали и тези проекто-участници в плейофите са нещо особено. :-)


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 - Декември   |   16.12.2017 17:38


Hiksa написа:
Защо си изненадан от слабото начало като се има впредвид отсъствието на Портис и Миро? Ако бяха играли и двамата от първият мач досега, едва ли щяха да заемат предпоследното място. По-скоро щяха да са на мястото на Никс (които с нищо не превъзхождат Булс). Наистина Булс имат проблем в затварянето на мачовете, но се вижда че успяха да победят Хорнетс, Никс, Джаз и Бъкс в много напечени мачове, решени в последните няколко минути. Така че този проблем се решава.

В понеделник Филаделфия гостуват в Юнайтед Център. Да ги видим дали и тези проекто-участници в плейофите са нещо особено. :-)



те повечето от Фили, снощи играха по-над 50 минути, Ембийс бе видимо изтощен и отпаднал в края .... до понеделник ще се възстановят, но кой знае може пък да са поуморенички.

Иначе бият, небият, Фили в момента са един от най-симпатичните и прогресиращи отбори ...знаем каква боксова круша бяха 3-4 сезона поред.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 - Декември   |   17.12.2017 16:35


Хюстън записаха 13-та си поредна победа в лигата при домакинството си на Милуоки Бъкс.

ОКС явно бяха тотално капнали след тройния овъртайм при победата им над Филаделфия и снощи загубиха, като гост на Никс, които играха без Порзингъс :outofspace:

Емоционално завръщане на Кармело на Медисън Скуеър Гардън и бурни овации от домакините при анонсиране на името му. Приятните му емоции обаче свършиха до там, Кармело завърши с мижавите за него 12 точки :-D

Леброн с трипъл -дабъл при победата на Кливлънд над Юта - 29 точки, 11 борби, 10 асистенции.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 - Декември   |   18.12.2017 14:32


Леброн с трети пореден трипъл-дабъл при победата на Кливлънд, като гост на Вашингтон ....


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2017 - Декември   |   19.12.2017 15:01


Булс с 6-та поредна победа :-D :outofspace: :-D Победа с 2 точки разлика над стабилния отбор на Филаделфия и нов силен мач на най-високо котирания в отбора - Никола Миротич, който иманеясно бъдещв след Нова Година.

Хюстън с 14-а поредна победа, нямат спирка в момента, определено най-добрия отбор в лигата.

Уориърс биха Лейкърс на Стейпълс, в ноща в която централно събитие беше изваждането от употреба на номер 24 и номер 8 в чест на един от най-великите играчи в историята им Кобе Брайънт.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг