Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 00:59



Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
НБА 2018 - Януари 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  НБА 2018 - Януари   |   04.01.2018 14:48


Честита 2018 :celebrate:


В дербито на Изток, Бостън победи, като домакин Кливлънд след много добра игра в защита.

Айзея Томас се завърна на ТД Гардън и бе посрещнат с бурни овации от публиката на Бостън, но след това трябваше да преглътне горчилката от загубата от бившия си тим.

Булс се държаха много добре до началото на 4-та част с най-горещия тим в момента на ИЗток - Торонто Раптърс, но сдадоха багажа и бяха помлянив тая 4-а част. Трета поредна загуба за направилия преди това мини фурор Булс.

Хикса дали се е отрезвил вече ?

Далас бяха на път да направят голям обрат, като домакин на Голдън Стейт, но Стеф Къри ги закопа с победна тройка 3 секунди преди края.

Хюстън се върнаха на пътя на победите след като бяха загубили 5 поредни мача. Биха обача два от най-слабите отбори на Запад - Лейкърс и Далас.

Следва истинския тест - мач с шампионите от ГСУ, черешката на тортата на Запад.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Януари   |   04.01.2018 15:20


Без Хардън трудно ще бият.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Януари   |   06.01.2018 18:31


Булс снощи някак си излъгаха Далас, играха много добре цял мач и в последните 2-3 минути, даже последните 20-30 секунди направиха уникални глупости, криминални търновъри, направо вкараха вълка в кошарата :outofspace:
Доре, че последния опи за тройка на Далас не влезе - комбинация дошла 2.5 секунди преди края, като Далас нямаха повече овъртайми и трябваше да вкарват от собственото си поле и пак за малко да я вкарат :outofspace:

Торонто продължава с победната си серия, биха Милуоки, като гост, но най-голямата и изненадеваща новина за Милуоки дойде ден преди това с връщането на първите резултати за Ол-стара - Янис Антетокунмпо бе с най-много гласове на и от Изтока и от Запада :outofspace:

Ясно е, че прави велик сезон, но да биеш дори на първи тур Кевин Дюрант, Стеф Къри, Леброн Джеймс, Джеймс Хардън си е новина отвсякъде :-)

Иначе ден по рано ГСУ без Дюрант би Хюстън без Хардън в дербито на Запад и в един много добър мач, точно, като за дерби. Тоя Стеф продължава да мята нечовешки тройки от невъзможни позиции ... а когато е подкрепан и от Клей няма как да биеш дори да си играл много добре и дори да има СП3, Капела, Джералд Грийн и Ерик Гордън играещи най-силния си баскет.

Бостън снощи биха силния отбор на Минесота на Бътлър и Гибсън, но на изток сега със завръщането на Айзея Томас в Кливлънд ще стане още по интересно. Да видим колко убийствена ще е тази двойка.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Януари   |   06.01.2018 18:51


Бътлър и Гибсън? По-скоро Бътлър и Таунс.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Януари   |   06.01.2018 18:54


Vendome написа:
Бътлър и Гибсън? По-скоро Бътлър и Таунс.


не говоря за представяне .... акцентирам върху бившите Булс в Уулвс .... ;-)


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Януари   |   12.01.2018 16:07


Все по-малка става вероятността Никола Миротич да остане в Булс. Аз съм "за" негов трейд , но ръководството на Булс трябва да премисли внимателно ситуацията, за да направи добра сделка. Не бива целта да е той да си тръгне на всяка цена, само и само да са сигурни в клуба, че ще завършат на "правилното" място в крайното класиране на редовния сезон.
Миротич може да бъде изтъргуван добре, а и показа, че не може да бъде играч от фундаментално значение за Булс. Реално той е един добър точконосител, с моментни проблясъци и в други компоненти, но не може да внесе разнообразие в играта на "биковете".
Но се надявам с негов евентуален трейд шефовете на Чикаго да се успокоят и да има "ограничение на щетите". Защото се коментира, че и други играчи като Робин Лопес и Джъстин Халидей могат да напуснат скоро.
А напускането на Лопес ще бъде удар. Въпреки че е с ограничени качества, именно той наред с Крис Дън допринасят за разнообразието в играта на тима. Лопес със своите пасове към зоната на подкошието, физическото си присъствие и пробивите. Освен това е много сърцат играч, може да се каже, че е душата на отбора и неговото евентуално напускане ще се отрази морално на тима.
Най-после в игра ще влезе и Зак Лавин, в предстоящото домакинство на Детройт. Очаквам той да даде още повече разнообразие в играта на тима. Лавин е искал да играе още в гостуването на Никс в Ню Йорк, което Булс спечелиха след две продължения, но от треньорския щаб на Булс са предпочели да не избързват и той да направи още няколко пълноценни тренировки, преди да се появи в игра.
Има някакви критики към Марканен, на 100% фенски, но американците са си такива. Не са много доверчиви към чуждестранни играчи, най-вече европейски. За мен финландецът развива непрекъснато играта си, вече се справя на добро ниво в защита, по-уверен и агресивен е.
Мисля че и друг европейски играч, Пол Зипсър, има какво да даде, ако получава повече игрово време.
Много доволен съм и от Дейвид Нуаба. Той имаше контузия в хода на сезона, когато дойде и поредицата от 10 поредни загуби, но е добре че отново може да се разчита на него.



В лигата прави впечатление отличното представяне на Торонто Раптърс досега, които всеки сезон стават по-добри, макар и с малко. Отлично и изненадващо за мен добро представяне на Маями, Бъкс затвърдиха силните си игри от миналия сезон.

Минесота нормално с Тибодо се представят добре в редовния сезон. но в плейофите не ги виждам да стигнат далеч.
Повече се очакваше от Клипърс, Юта Джаз и особено от Ню Йорк Никс и Ел Ей Лейкърс, като изглежда, че възраждането при тях няма да се случи и този сезон.


Тази доминация на Кавс и ГСУ е неестествена за американските спортове, намя да е добре, ако двата отбора отново се срещнат на финал за титлата.
Но мисля, че не е невъзможно Кавс с тяхната селекция от ветерани да бъдат спрени от Бостън в плейофите, а на Запад се надявам Спърс да извадят някой коз за плейофите или имащият вече нужното самочувствие тим на Хюстън да направи нещо.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Януари   |   12.01.2018 16:59


Чаво, то систуацията с Миротич е малко по различна, не клуба иска толкова да го трейдва за да завърши на правилното място, а той продължава да настоява за трейд и дори вече е предоставил списък на мениджмънта с отборите в които би желал да продължи кариерата си. Иначе Портланд, Никс и забравих кой още вече са се интересували за Нико, но Булс настоява в трейда присъства пик за 1 раунд в драфта, иначе няма да го пуснат.

И аз очаквам с интерес дебюта на Зак Лавин, мисля, че с Дън ще се добра комбина.

А Марконен рулира, за мен най-качествения в Булс, не знам за какви критики си чел ,тук много му се кефят.

Иначе снощи Торонто се подиграха с Кавс. Това е втора поредна загуба на Кавс с 25+ точки. Мислч, че Леброн няма друг такъв сучай, с който и отбор да е играл.

А доминацията на ГСУ наистина е дразнеща, но с Къри и Дюрант не виждам кой ще ги спре. Кавс не са вече толкова опасни, макар, че Леброн в плейофите си е дзвер. Ще се радвам Бостън да е на финал, въпреки, че харесвам и Леброн и Айзея, но пък и Кайри ме кефи, а и новия проект на Бостън заслужава финал.

Спърс не ги брой, прекалено стар отбор са, дори върхова форма на Ленърд не би им стигнала. Изхабени ми се виждат и неуверени.

Отборите на Запад са ГСУ и Хюстън.

А Торонто са лузъри, сега бият, ама в напечените мачове още не са се диказали. Те и Хюстън де, но пък сега си имат Пол, който обаче никога не е играл финал.


Последна промяна Balleta на 12.01.2018 17:02, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Януари   |   13.01.2018 02:49


Реално Марканен, Миро и Портис играят на една и съща позиция. Някой трябва да напусне и това ще бъде Миро. Само трябва да го изтъргуват за правилната цена, защото следващият сезон се отваря възможност за атака в плейофите особено като се очаква Леброн да напусне Кливланд. :-)
Лавин ще го видим каква бира е. Аз съм малко скептичен за неговото пускане, да не развали химията на отбора. Дано Хойберг не го направи титуляр веднага.

Честно, нищо не ме изненадва засега през този сезон. Може би стабилното преставяне на Индиана и пропадането на Атланта. Маями още през миналия сезон се видя, че са силен отбор и ще бъдат фактор през следващите няколко години.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Януари   |   13.01.2018 17:05


Кливлънд водеха 22 точки и паднаха, като гост от Индиана :outofspace: В последните си 10 мача, Кливлънд са 3-7, това с връщането в игра на Айзея. Няма сглобка още там.

Минесота пак бият и вече са 4-и на Запад. Тибидо пак си изгради печеливш отбор.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Януари   |   14.01.2018 16:59


Дебют на Зак Лавин за Булс - 14 точки и победа с минималните 2 точки над Детройт Пистънс.

Доволно представяне и много добър баланс между всички - Марканен (19т.), Дън (18), Миротич (16), Портис (15), Лавин (14), Лопез (12)

Много добър дебют за Лавин - 14 точки за 19 минути + 2 асистенции.

Доста интересно стана в Торонто където Раптърс приеха шампионите от ГСУ. Уникална стрелба за ГСУ особена през първата част до почивката, когато нанизаха 81 токи и маха успеваемсто над 70% :outofspace: В един момент разликата достигна 27 точки в полза на ГСУ. Торонто обаче направиха пълен обрат в мача, стопиха разликата и съвсем малко не им стигна - победа с едва 2 точки за ГСУ


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Януари   |   15.01.2018 00:44


Булс определено ми харесаха срещу Пистънс, а срещата беше много оспорвана и беше на кантар, за малко да се стигне до продължение, но Марканен хвана решителната борба.
Следващите две домакинства също са много интересни, срещу Маями и ГСУ.
Колкото до това че Миротич, Портис и Марканен играят на една позиция, това не е достатъчен аргумент за напускането на Нико. Хойбърг добре ротира състава си, а Портис и Миротич често са заедно на паркета.
Сред феновете се смяташе, че стомашните проблеми на Миротич са само параван и той повече няма да носи екипа на Чикаго, но появяването му в игра срещу Детройт показва, че може би сделката с неговото напускане ще се проточи и няма да дойде през новата седмица. Това е също така логично, след като пред перспективите за трансфер в отборите спрягани от медиите има въпросителни и те трябва да отпаднат по един или друг начин.
Но напускането на Миротич или някой друг, примерно Халидей, така или иначе ще нарушат химията в отбора, така че не виждам за основателни опасенията че присъствието на Лавин ще наруши по някакъв начин баланса в тима. Напротив, той е интелигентен играч, който ще се впише в състава. Но не вярвам и да стане титуляр в скоро време. Минутите му са ограничени, той все още не е на 100 %, по-скоро вече трябваше да влезе в игра, защото се създаде суматоха затова, че не е играл досега през сезона. Този сезон ще му е изцяло за адаптация и дано лошите контузии са зад гърба му, а не се получи като с Ди Роуз.


Колкото до Торонто Раптърс за мен сравнение с миналия сезон има подпбрение при тях, а те така или иначе бяха стабилен отбор. Мисля че могат да бъдат стабилни и в плейофите.
Зависи и от това кой ще им се падне в първи кръг, ситуацията със здравето на играчите им, ДеРоузън не трябва да се контузва и т.н.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Януари   |   16.01.2018 01:04


Булс спряха победната серия на Маями. Холидей вкара 25 и лека нощ деца. Лавин и в този мач ми хареса, но си личи, че още не е влязъл в час. Определено има спадане на нивото на играта на Миро. Днес изпусна прекалено много тройки. Дано да не е спрял да си дава зор, знаейки че може всеки момент може да му е последен мач.

Колкото до нивото на Булс, аз смятам че те с нищо нe отстъпват на Вашингтон и Маями и само Торонто, Кливланд и Бостън ги превъзхождат на изток. 100% се класираха за плейофите, ако не беше глупостта на Портис.

Следващият мач ще се види докъде е нивото на тройкаджиите и дали могат да надвкарат Голдън Стейт.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Януари   |   16.01.2018 16:52


Дербито Кливлънд - ГСУ завърши с рутинна победа за войните .. аман вече.

Кливлънд са в голяма дупка в момента - 4-и поредни загуби и общо 2-8 в последните си 10 мача. Скоро ще навъртят 20 загуби. Маями, Вашингтон, че и Индина вече ги настигат ....

Клипърс биха Хюстън (които още са без Хардън) и записаха 5-а поредна победа, с което минаха над 0.500, баланс 22-21. Пооправиха след завръщане на някои от многото контузени.

Да отбележим и постижението на Лаури Марканен от Булс, който стана най-бързо отбелязалия 100 тройки играч в историята на НБА.

Марканен заби 100-ната си тройка в 41-я мач, което е средно 2.5 тройки на мач, с което би постижението на Деймиън Лилард от 2.3 тройки на мач.

Стеф Къри стигна 100 тройки, като руки в 58-я си мач, а Рей Алън в 76-я.


Дано малкия продължава така, Булс години наред страдаха от липсата на изявен тройкаджия, като изключим Корвър и някои други проблясъци


Последна промяна Balleta на 16.01.2018 16:57, променена общо 2 пъти



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Януари   |   18.01.2018 05:24


Нелош мач на Булс, но ГСУ си е ГСУ, все пак мнооого по добре от мача в Оукланд.

Марканен, който отново направи силен мач, изтърва тройка в последните 20-на секунди, която щеше да доведе резултата до само 2 точки разлика в плза на ГСУ, но удара му тоя път дори не уцели коша ...иначе щеше да стане малка драмичка

Абе добре, като цяло :-)


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Януари   |   21.01.2018 18:00


Снощи две големи дербите на може би 4-те най-добри отбора в НБА на хартия и на практика, заедно с Бостън (някои биха сложили и Торонто, но аз съм леко скептичен към тях докато не се докажат в плейофите.

ОКС Тъндър рабиха, като гост Кливлънд Кавалиърс и задълбочиха кризата на изпадналия в немилост отбор на Леброн. Краен резлутата 148-124 за Тъндър.

Пол Джодж завърши с 36 точки, Кармело 29, Уестбрук 23, Адамс добави 25.

Ръс записа и 20 асистенции :outofspace: и 9 борби, на една от нов трипъл-дабъл. Все пак 20-20 е нещо рядко срещано през сезона.

Кливлънд определено страдат без Кайри и са по слаби, предвид, че Айздея е многокрактно по слаб защитник от Кайри.

В дербите на Запад, най-добрите отбори в НБА към момента:

Хюстън Рокетс - Голдън Стейт 116 - 108 :ura:

Уникални Рокетс в последните минути, въпреки, че преди това ГСУ се бе върнал в мача след 17 точки пасив и дори поведоха с 4 точки 3-4 минути преди края. Много голям Джеймс Хардън, който направи няколко ключови отигравания в последните две минути - 3-ка, открадната топка, аситенция, общо взето всичко и дефакто спечели мача играейки малко повече от предвидените по програма, предвид контузията му лимитирани 30 минути. ДиАнтъни бе принуден да го вкара в игра (щеше да е лудост, ако не бе) след като 6 минути преди края Хардън стигна лимитираното си време, почина една две, но после влезе и реши мача.

Така Рокетс прекъснаха серията на ГСУ от 14 поредни победи като гост и го оставиха само на две от вечния рекорд а Лейкърс от 16 такива.

Дефакто, лично за мен Рокетс са единствените, които могат да спрат или поне имат някакъв шанс - ГСУ в серия. Дюрант е просто невероятен и ГСУ трудно могат да бъдат спряни.

Булс с очаквана донякъде победа над последния на Изток - Атланта. Върнаха се на победния ход, след загубата си от ГСУ.


:basket: :ludnica: :cheers:


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Януари   |   24.01.2018 03:14


Само да напиша, че Булс имат много нелепи загуби този сезон - и двете срещу Пеликанс в продълженията (вчера загубиха по много невъзможен начин след като поведоха с някъде 18 точки в третата част и водеха с 10 някъде 3 минути преди края).

Да не говоря, че като се върна назад се сещам (ако не ме лъже паметта) за срещи, където Булс водеха но бяха обърнати в края - с Лейкърс, Финикс, Маями.

Този отбор има потенциал, но няма кой да затваря мачовете или по-скоро не трябва да допускат обрати по такъв начин. Тука вината е и в Хойберг, но все пак смятам, че трябва чак през следващия сезон да му се даде оценка.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Януари   |   24.01.2018 20:10


Леброн Джеймс стана 7-я член в историята на престижния "Клуб 30 000" - играчите отбелязали 30 000+ точки в НБА :celebrate: :cheers:

Освен това Леброн стана и най-младия играч отбелязал 30000 точки ...

Клуб 30 000:

1. Карим Абдул Джабар - 38 387т
2. Карл Малоун - 36 928
3. Кобе Брайънт - 33 643
4. Майкъл Джордан - 32 292
5. Уилт Чембърлейн - 31 419
5. Дърк Новитцки - 30 837
6. Леброн Джеймс - 30 0121


Ако Леброн Джеймс е здрав и играе поне още 5 сезона със средно 20 точки на мач може да завърши кариерата си на 1-о място.
Предвид съвременната медицина и правилата в НБА, които все повече защитават играчите от физически сблъсъци, както и предвид структурата и атлетизма на Леброн мисля, че спокойно ще завърши 1-и или най-малкото втори в класацията ....


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Януари   |   28.01.2018 15:45


Суперяко дерби снощи между водачите в двете конференции - ГСУ и Бостън и минимална победа за войните след изросдски мач на Стеф Къри :outofspace:

Изобщо мача се превърна в минишоу и борба между Стеф Къри и Кайри Ървинг. Феноменална игра и от двамата, които не позволиха някой да се откъсне в резултата. В момента в който единия направеше тройка, другия правече 3-point play, като отговор.

На почивката Бостън водеха с 54-50, но в крайна сметка ГСУ се наложиха със 109-105,кото последните 2-3 минутки си бяха истинска класика и тъкмо си мислиш, че ГСУ са си осигурил победата и следваше моментален отговор от страна на Селтикс.

Този Бостън не успяха да победят на Оракъл, но бяха много близко до трети пореден успех там :outofspace:

Стеф Къри какви тройки пак наниза не е истина, няма такава машина от тройката в историята и такава прецизност и дълбочина :outofspace: Къри завърши с 49 точки, Кайри отговори с 37 за Селтикс.

Ще е яко тия два отбора да са на финал (макар, че предпочитам Хюстън - Бостън), че това ГСУ-Кавс направо вече не се трае ......


В друг мач, Индиана заличи 21 точки преднина на Орландо и ги би с 2 точки разлика.

Кармело Антъни стигна кота 25 000 точки .... поздравления :celebrate:

Ръсел Уестбрук, който предния мач с Вашингтон наниза 46 точки, снощи срещу Детройт завърши с 30-ет точков трипъл-дабъл - 31 точки, 11 борби, 13 асистенции за победата на Тъндър като гост на "буталата".

За жалост преди два дни на мача на Ню Орлиънс с Хюстън, се контузи звездата на Пеликанс - ДеМар Къзинс. Къзинс скъса ахилес и ще пропусне остатъка от сезона :-( Голям удар за Пеликанс и дуито Къзинс-Дейвис.

Къзинс бе избран за един от стартерите в мача на звездите от Запада. На негово място сега ще играе Пол Джордж от ОКС, кокто изненадващо, като СП3 не бе избран при първоначалния вот.

Минестота с 10-та поредна победа у дома - Тибс пак изгради стабилен в редовния сезон отбор. Да видим как ще се справят в плейофите.

:basket: :basket: :basket:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Януари   |   30.01.2018 15:11


Изненадващия трейд от вчера, суперзвезда се премести от Запад на Изток:

Детройт Пистънс взе петкратния Ол-стар - Блейк Грифин + Уили Рийд и Брайс Джонсън

ЛА Клипърс получи Айвъри Брадли, Тобиас Харис, Бобан Мариянович + защитен пик за първи рунд от драфта + пик за втори рунд от бъдещ драф


Франчайз и голямата звезда на Клипърс, който дълги години бе лице на отбора вече е част от Детройт.

Клипърс решиха, че Блейк Грифин не може да вдигне отбора на по високо ниво след напускането на Крис Пол, а също така е прекалено чуплив и пропуска много мачове през сезона. Клипс са се решили на трейда след последната едномесечна контузия на забивач номер едно в лигата.

Клипърс освобождават близо 40 милиона селари кап с който мога да привлекат качествени свободни агети след края на сезона.

Блейк Грифин бе подписал 175 милионен 5 годишен екстеншън контракт с Клипърс.

След като Пол Джордж и Кармело поеха на Запад е добре, че друго голямо име се премести на Изток.

Клипърс взеха може би максималното за Грифин с два пика и 3-ма кчествени играчи.

От Блейк пък се очаква да вдигне нивото на загубилия 8 поредни мача Детройт.

Честито на печелившите ... очакват се нови трейдове в близките часове ....


:basket: :basket: :basket:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Януари   |   30.01.2018 18:19


Рисков трейд за Пистънс. Взимат Грифин, но дават твърде много добри играчи. За сметка на това, Блейк често се контузва в последните години. Клипърс са повече на печалба.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 27 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг