Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 21:46



Отговори на тема  [ 100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
НБА 2018 - Финали в Конференциите 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   29.05.2018 17:56


Плейофи - финали в конференциите

Резултати / ъпдейт в серията:

Хюстън - 92 - 101 ГСУ (3:4)
..........................................................


ГСУ взе мач номер 7 и е на финал :tomate: :tomate:

Тревор Ариза - бухахаххахаххахаха :outofspace: :-o :no: :helpless: :help: :dunno:

41 минути игра - 0 точки, 0 от 12 стрелби или 0% стрелба .... е как да бият Хюстън, 10 точки да бе вкарал щеше да е достатъчно :tomate:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   29.05.2018 18:36


Балет, е ''брадата'' като е толкова скромен защо се изниза като обран евреин, а не поздрави съперника. Има си етикет, той и това не направи.
най-противния отбор е аут, сега вече може да гледаме истински баскет. :basket:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   29.05.2018 21:14


Какъв истински баскет играе трупата от Охайо? :outofspace: :outofspace:

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   30.05.2018 03:13


Аз смятам, че с Пол, Хюстън имаха големи шансове да отстранят Голдън Стейт. Без Пол, атака на Хюстън се състоеше от целене на коша от тройката или дриблиране на Хардън 15 секунди и стрелба през човек.

На финала, аз не отписвам Кливланд, защото смятам, че ще вземат един от първите 2 мача. После обаче Голдън Стейт като по-балансиран отбор би трябвало да спечелят. 4-2 според мен.

Неутрален съм, защото Голдън Стейт са ми неприятни заради Дюрант. :-)


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   30.05.2018 09:43


Balleta написа:
spurs написа:
Гледах третата част и малко от четвъртата. Балет, не знам защо те дразнят ГСУ и все обясняваш какви неприятни тройкаджии са, ама според мен това се отнася много повече за Хюстън. Може ли да не ти влизат тройките и да продължаваш да мяташ като малоумен сто атаки подред. Не знам дали се води статистика за такова нещо, ама 27 поредни пропуска от тройката ми звучи абсурдно.

Иначе много се радвам за ГСУ, като цяло са ми много симпатични, а още повече че гадната Брада с титла щеше да е много неприятно :-D



Спърсче, ти се движиш нещо 2-3 години назад, кога този сезон съм споменавал какви неприятни тройкаджии са ГСУ ??? Това го писах в сезона, в който биха рекорда на Булс и после паднаха от Кавс :rofl: :rofl: Именно те наложиха новата мода в съвременния баскет - стрелбата от тройката, като основно оръжие. Играта се промени много и в момента стрелбата от периметъра е доминиращ елемент сред всички отбори - процента стрелба от тройката е най-голям в последните 1-2 сезона, счита се, че отбор, който няма добър процент стрелба от тройката е обречен и неконкурентноспособен. Не е като едно време, яко се измени играта и всичко тръгна или по скоро се наложи, като мода от ГСУ.
Тази година Хюстън е отборът с най-много опити и стрелба от тройката, не напразно именно те и ГСУ са номер едно на Запад.
Не съм проверявал, ама този сезон може и други освен Хюстън да са пред ГСУ в срелбата от тройката, те бяха номер едно преди 2 години.
Нещо се бъркаш яко, какво съм бил казал, даже в превюто си, казах, че Хюстън може спокойно да се надстрелва в стрелбата от периметъра с ГСУ защото са номер едно по този показател през сезона.

А защо не ги обичам - ами защото са супер арогантен отбор със супер (бих казал най-големите ) противяци (изключение Къри) начело с избухливия, груб и кандидат за гонене във всеки мач противяк Дреймънд Грийн.
Освен това противния Кевин Дюрант, супер арогантен и надменен, избяга в най-добрия отбор само да печели титли (даже Леброн в Маями не бе толкова очевидно титлогонене).
И да завършим с друг противен играч (който вчера не игра) Игудала :tomate:

Предния сезон играха самос контузени отбори, този пак късмет с ПОл, амам това са си неща, част от играта, не са виновни за това, ама много се надуват. Виж Стив Кър кефи.

Няма как да ги обичам, най-горе в хейт-списъка са ми.

Брадата е супер, кво не му харесвате не знам, 100 пъти по скромен и не е дразнещ. Хюстън взе Крис Пол, има и Хардън, но толкова, 4:2 откъм супер звезди в полза на ГСУ и ония пак можеха да гризнат дървото при здрав Пол. Изобщо не са това, което бяха, ако ония лекета от Кливлънд започнат да помагат на Леброн, си имат определни шансове 'кавалерите'.
Лебронката е с калса над всички в ГСУ - който и от тия Къри-Дюрант да отиде в Кавс ще се осере яко с техния отбор.

Иначе се отварят :rofl: Тоя измекяр Дюрант нали го видяхме в Оклахома и то с Уестбрук, бяха сглобили як отбор около него и пак нищо ...е отиде при Къри титлогонеца арогантен :tomate: :sick: :tomate: :tomate: :tomate:


Явно съм смесил нещата, понеже често казваш че са ти неприятни и съм останал с впечатление че е заради тройките, за които си говорил навремето. На мен пък са ми много симпатични и от силните отбори съм за тях, май заради Къри основно ги харесах и покрай него и отбора като цяло.

Хюстън пък са ми отвратителни във всяко едно отношение. Айде, не във всяко, защото Крис Пол ми е симпатичен, ама като отбор, като стил не ме кефят хич, треньорът също не ми е симпатичен, а най-много дразни разбира се Брадата. Едно време не харесвах Леброн и Дюрант (сега вече като е в ГСУ не ме дразни той :-D ), ама в момента определено Брадата ми е най-противен. Самото му излъчване е едно такова измекярско, само като го видя и се ядосвам :laugh: И като стил също е много дразнещ, особено с това печелене на фалове, с тая постоянна игра с топката (това и при Леброн го има, ама той поне е истински лидер, а не като тоя мишок), абе изобщо неприятник отвсякъде, още от ОКС ме дразнеше когато беше резерва, а сега като лидер вече е супер противен.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   30.05.2018 09:59


Всъщност, тройката като основно оръжие стана неизбежна в един момент заради позволяването на класическа зонова защита в НБА. Най-доброто оръжие срещу зоната е стрелбата от средно и далечно разстояние, най-вече тройката. ГСУ не откриха топлата вода, просто имаха късмета да намерят гениален стрелец като Къри и отличен такъв като Томпсън.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   30.05.2018 10:08


Колкото до Дюрант, на него просто му писна да играе в един отбор с човек, който преследва само едно - статистика. Беше свободен агент и къде трябваше да отиде? В Уизардс? Безсмислено. В Бостън? Тогава нямаше такава перспективе пред моите хора. Дюрант може да е всякакъв, но жертва личното си его и статистика за сметка на титлите. Такива като Хардън и Уестбруук надали някога ще го направят. Те искат да са първа цигулка, да държат основно топката и да помпат статистиката.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   30.05.2018 11:01


В момента положението при кавалерите е същото. Джеймс, заобиколен от средняци, някои даже посредствени.
Когато бяха с Ървинг (и Лов) какво стана? Мъка, мъка, обръщалка от 3:1 и победа в седмия мач. Не беше никак лесно. Тази година Лов едва ли е гигант, на който може да се разчита.
Ървинг си тръгна и остана Леброн с четата :laugh:
Иска се някой добър играч, както казваш да жертва егото си и да няма проблем с това.
Да си втора цигулка при Леброн е неизбежно. Там даже и Къри/Дюрант/Хардън/Уестбрук биха били такива. Не знам само кой ще се навие. Всички искат да са лидери. ОК, но титлата я взима един отбор и такива като Хардън, колкото и да лидерстват, много трудно ще я спечелят. Вижда се, че и с Пол е доста тегаво.
Ще е интересно догодина дали ще дойде някой при Леброн или той ще отиде някъде. Не ги следя нещата отблизо, Балета да каже какво се говори.

От друга страна се вижда, че един балансиран отбор като Бостън, без изявен лидер могат да дадат отпор и на най-големите. Но на финал се иска нещо повече от баланс...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   30.05.2018 12:25


Бостън на хартия още от сега са си топ 3 фаворити за догодина, но пък и напрежението ще е много по-голямо заради очакванията, така че ще видим.
За Леброн има упорити слухове, че ще отиде в Лейкърс, а дано бих добавил аз, ама надали... :-D


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   30.05.2018 13:01


Леброн иска още една титла, а тя с Лейкърс е почти невъзможна. Затова го виждам в някой от следните отбори - Филаделфия, Сан Антонио, Милуоки или по някакъв начин рестартиран Кавс.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   30.05.2018 13:52


Лично мое мнение е, че Леброн би отишъл в отбор с ИМЕ и ИСТОРИЯ. Филаделфия и Милуоки не ми се вярва.
САС, Лейкърс... по-вероятно, или да привлекат някой в Кавс, де да знам...
Макар, че какво име бяха Маями преди Леброн?
2006 година с Шак взеха титла за първи път. Макар, че действащата фигура тогава си беше Ди Уейд, или? Нямам много ясен спомен.
После вече 4-те поредни финала (2 титли) с "the big three" - Джеймс, Уейд и Бош.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   30.05.2018 14:08


Филаделфия е трикратен шампион на НБА и с общо девет финала в Лигата. За отбора са играли легенди като Уилт Чембърлейн, Джулиъс Ървинг, Морис Чийкс, Моузес Малоун, Чарлз Баркли, Алън Айверсън, Дикембе Мутомбо, Хал Гриир, Били Кънингам. Един от най-култовите франчайзи в НБА с фанатична публика.

Бъкс, макар и посредствени или слаби в последните години, имат титла с Карийм и Оскар Робъртсън в състава си.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   30.05.2018 14:13


Vendome написа:
Колкото до Дюрант, на него просто му писна да играе в един отбор с човек, който преследва само едно - статистика. Беше свободен агент и къде трябваше да отиде? В Уизардс? Безсмислено. В Бостън? Тогава нямаше такава перспективе пред моите хора. Дюрант може да е всякакъв, но жертва личното си его и статистика за сметка на титлите. Такива като Хардън и Уестбруук надали някога ще го направят. Те искат да са първа цигулка, да държат основно топката и да помпат статистиката.



За Уес може и да важи, за Хардън - не :stop:

Жертвал собственото си его - тоя арогант ли бе :rofl: Тоя отиде в отбор направил 73-9 с една единствена цел да спечели колкото се може по лесно титлата. Пълен хахо е като лидер, на малкия пръст на Леброн не може да се опре, той не може да е първа цигулка, никъде не е бил и няма да бъде, не може да поема отговорност за отбора, абсолютно леке и измекяр. И като характер извън корта е арогантен - пак казвам, заявявам го от първо лице, не от жълтурски вестници или интервюта и клипове. Личен досег ..


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   30.05.2018 14:16


Vendome написа:
Филаделфия е трикратен шампион на НБА и с общо девет финала в Лигата. За отбора са играли легенди като Уилт Чембърлейн, Джулиъс Ървинг, Морис Чийкс, Моузес Малоун, Чарлз Баркли, Алън Айверсън, Дикембе Мутомбо, Хал Гриир, Били Кънингам. Един от най-култовите франчайзи в НБА с фанатична публика.

Бъкс, макар и посредствени или слаби в последните години, имат титла с Карийм и Оскар Робъртсън в състава си.



Леброн на село няма да отиде, ти знаеш ли какво е Милуоки :laugh:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   30.05.2018 14:18


Balleta написа:
Vendome написа:
Филаделфия е трикратен шампион на НБА и с общо девет финала в Лигата. За отбора са играли легенди като Уилт Чембърлейн, Джулиъс Ървинг, Морис Чийкс, Моузес Малоун, Чарлз Баркли, Алън Айверсън, Дикембе Мутомбо, Хал Гриир, Били Кънингам. Един от най-култовите франчайзи в НБА с фанатична публика.

Бъкс, макар и посредствени или слаби в последните години, имат титла с Карийм и Оскар Робъртсън в състава си.



Леброн на село няма да отиде, ти знаеш ли какво е Милуоки :laugh:


Леброн иска лесен достъп до финала /за предпочитане от Изток/ и титла. Затова му трябва отбор с перпективен състав. В момента такива от Изтока са Бостън /абсурдно/, Филаделфия и Милуоки.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   30.05.2018 15:25


Vendome написа:
Balleta написа:
Vendome написа:
Филаделфия е трикратен шампион на НБА и с общо девет финала в Лигата. За отбора са играли легенди като Уилт Чембърлейн, Джулиъс Ървинг, Морис Чийкс, Моузес Малоун, Чарлз Баркли, Алън Айверсън, Дикембе Мутомбо, Хал Гриир, Били Кънингам. Един от най-култовите франчайзи в НБА с фанатична публика.

Бъкс, макар и посредствени или слаби в последните години, имат титла с Карийм и Оскар Робъртсън в състава си.



Леброн на село няма да отиде, ти знаеш ли какво е Милуоки :laugh:


Леброн иска лесен достъп до финала /за предпочитане от Изток/ и титла. Затова му трябва отбор с перпективен състав. В момента такива от Изтока са Бостън /абсурдно/, Филаделфия и Милуоки.


Е какво има Милуоки, един Янис, който не е знае как ще приеме ролята на втора цигулка. Втория им най-добър играч е ... Бледсоу :laugh: Джабари е стъклен. Те едва се класираха за плейофите. Да не говорим, че Милуоки интервюират Беки Хамън за главен треньор. :whistle: :innocent:

Филаделфия са ок, имат какво да предложат, въпроса е дали Леброн ще иска да отиде там. Леброн предпочита големия пазар (освен, ако не е у дома). Затова навремето отиде в Маями - там е фън, топло е, голям пазар, океан. Към момента най-голяма оферта е ЛА - много добри млади играчи с голям потенциал и голям пазар, в светлините на прожекторите. (навремето не дойде в Чикаго зарадо студеното време :laugh: )

Сан Антонио не ми се вярва (Поп е аут), там предстои пълна реконструкция .... макар, че там би се събрал с Ленърд.

Ако Кавс вземат правилнте играчи, най-вероятно би останал там.

Според мен ЛА или Кавс, ама кой знае .... всичко зависи от разпределението на другите големи играчи на пазара, ще видим.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   30.05.2018 16:25


Янис е скромно момче и ще склони. Забравил си Мидълтън. Брогдън е добър. Имат добри ролеви играчи. Джабари може да бъде трейднат на добра цена. Въпреки контузиите, той е голям талант.

На Запад с тея младоци, дори с Брон Лейкърс нямат шанс за титла.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   30.05.2018 16:27


Леброн трябва да съжалява за слабото си представяне през 2011г. и контузиите на Ървинг и Лов през 2015г. С тези две титли щеше да оспори короната на Джордан.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   31.05.2018 01:19


Това със "супер-отборите" започна преди десетина години от Бостън, после Маями го копираха и сега Голдън Стейт го усъвършенстваха като Кливланд се опитаха да ги преборят, но не успяха/няма да успеят. Това убива бакетбола и конкуренцията. През 90-те беше невъзможно да стигнеш до финал с 12-0 или 12-1, а миналият сезон и двата финалиста го направиха. НБА се превърна в тотална гавра и една безинтересна лига.

Такива като Дюрант не мога да ги трая - тоя си продаде душата, за да печели пръстени.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   31.05.2018 07:20


ГСУ спечелиха първата титла и направиха 73-9 с отбор, изграден от пикове и умни трейдове. Дюрант беше джакпот, който Уориърс заслужено взеха заради успешната си политика.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг