Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 13:42



Отговори на тема  [ 100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
НБА 2018 - Финали в Конференциите 
Автор Съобщение

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2880
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   26.05.2018 01:46


Нещо се бъркаш. Пол няма да играе в следващата среща и не е сигурно дали ще се възстанови за 7-мият мач. Хюстън не ги виждам без Пол, който им спечели последния мач.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   26.05.2018 01:58


Дюрант много взе да мишкува на клъч? Това ли е лидера? В последната четвърт трагичен, шубе го е да стреля напоследък.
Напълно заслужена победа за Хюстън, за по-смелия отбор, въпреки че ''брадата'' бе откровено слаб.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   26.05.2018 06:05


Плейофи - финали в конференциите

Резултати / ъпдейт в серията:

Кливлънд - 109 - 99 Бостън (3:3)
..........................................................


Balleta написа:
Vendome написа:
Аз се съмнявам в победата на Кливлънд. Време е Леброн да изиграе голям мач и Кавс да загубят. Селтикс в 6.


никакъв шанс в тяхната зала .... ;-)



както казах, шанса за Бостън в Кливлънд, клонеше към нула .... :yes:

Леброн пак изби рибата - 46 точки, 11 борби, 9 асистенции ... жалко, една асистенция не му стигна за чудовищен 46 точков трипъл-дабъл ...

Серията е изравнена и ще има класика - мач номер 7 на ТиДи Гардън :dance: :yes: :celebrate:


Последна промяна Balleta на 26.05.2018 06:08, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   26.05.2018 15:31


Не знам каква дрога взима Леброн ама е като Кинг Конг и Годзила едновременно. Няма пазене това чудо. А днес и тройките му влизаха. Изключителен талант наистина, спор няма.
Втората четвърт бе ключовата. Бостън отново се държаха мъжки, като в мач 4, но те просто нямат толкова огнева мощ в атака без контузените, а и силната им защита се проявява основно в Ти Ди Гардън. Леброн с 46 минути от 48 възможни?! Първото полувреме го изкара без смяна?! За мач 7 ако трябва и на адреналин ще го изкара ама за евентуален финал мисля, че ще е гроги.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2880
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   26.05.2018 21:40


Ако предната серия на Кливланд беше 6 или 7 мача, Леброн едва ли щеше да успее да добута до седмия мач в ТД Гардън. Очаквам оспорван мач без разгром.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   27.05.2018 12:16


Тия ГСУ, че са добри, добри са. Обаче, ще вземат ли една серия срещу силен съпврник без той да има контузена звезда?

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   27.05.2018 13:14


ГСУ изоставаха с 17 точки след 1-та четвърт, а биха с 29 точки? Как става това, не знам. Пореден слаб мач на Хардън, въпреки че мина 30 точки ако не се лъжа. Много грешки в атака за ракетите и то непредизвикани. При такова развяване на бялото знаме от тях рано, рано, то нищо добро не ги чака в мач 7, където се очаква и завръщането на Игудала. Мисля, че чисто психологически моментума не е техен. Феноменална стрелба на Клей Томпсън. Пореден безличен мач за Дюрантулата.
За първи път от 1979 г. насам и двата финала в конференциите ще се решават в седми мачове. :first: :basket:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   27.05.2018 15:06


Плейофи - финали в конференциите[/b]

Резултати / ъпдейт в серията:

Голдън Стейт - 115 - 86 Хюстън (3:3)
..........................................................

Това си беше от рода задължителни победи - "win or go home" за ГСУ и те си я взеха. Силна игра на триото Томпсън- Къри-Дюрант.

Тъпото за Хюстън е контузията на Пол, но това е спорта, няма време за хленчене - "next man up" ....

Деволе, какъв слаб мач на Хардън - 32 точки, 9 асистенции, 7 борби :-? Ако имаш предвид процента му от тройката, това не е нещо необичайно, но Хардън наорави силен мач, Ерик Гордън също, липсата на Пол обаче бе очевидна.

Класика 7-и мач и тук, уф дано Пол се върне, шансовете са малки, но ги има, без него ще е трудно за Хщстън, психологически най-вече ....


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   27.05.2018 15:11


Ок, не слаб мач, но сбърка много топки по левашки начин в ключови моменти. А че има 30 точки+ ами то ако той няма кой да има? Особено като го няма Пол остава той и Гордън.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2880
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   28.05.2018 05:02


Точно когато не трябваше, стрелбата от тройката не им вървеше и Бостън резонно загубиха. Въпреки че ако трябва да сме честни, всичко се свиреше в полза Кливланд, и нарушения за Тейтъм или Бейнс и пропуснаха да дадат фал на Леброн при един чудовищен чадър ( а си беше фал).

Единият ден почивка повече е огромно предимство за Кавс и затова не мисля, че ще бъдат статисти на финала. Даже ги слагам фаворити срещу Хюстън. ГСУ ще го вземат утрешният мач де :wave:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   28.05.2018 06:12


Плейофи - финали в конференциите

Резултати / ъпдейт в серията:

Бостън - 79 - 87 Кливлънд (3:4)
..........................................................


Кливлънд спечели конференцията и се класира за финала ... за 4-и пореден път.

Равен мач, който се реши в последната 4-та част когато Кавс наложиха волята си, а стрелбата на Бостън от тройката не вървеше.

Лукс е да имаш в състава си Леброн Джеймс, особено в мач номер 7.

Леброн - 35 точки, 15 борби, 9 асистенции и 48 минути игра - без почивка цял мач.

Отново зверско представяне на Джеймс, който печели 6-и пореден мач номер 7 и за 8-и пореден път се класира на финал в лигата - 4-и пъти с Маями и 4-и пъти с Кливлънд.

Общо, това ще е 9-и кариерен финал за Леброн.

Феноменално представяне на Джеймс в тия плейофи, сам избута Кавс до финала, днес дори. без помоща на Кевин Лов, който бе контузен и не игра.

Абсолютен МВП ...до тук.


Последна промяна Balleta на 28.05.2018 15:12, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   28.05.2018 11:00


Евала на Лебронката!!! За пореден път на финал със или без голяма помощ от съотборниците!
Не вярвах, че ще успеят да победят на ТД Гардън. Но пък психологически няма как да са по-добре играчите на Бостън, след като повечето са млади и неопитни на тази фаза от плейофите.
Психиката оказва влияние във всички спортове.
Довечера очаквам победа на Голдън Стейт, макар, че ми се иска ракетите да победят, ако ще да е с 1 точка.
Обаче, ако не играе Пол, едва ли Хюстън ще могат да направят кой знае какво. Хардън не е Леброн Джеймс.
Психологическото предимство е за GSW и ключовите им фигури, които могат да решат мача са доста повече от тези на Хюстън. Все пак с три поредни финала (2 титли) няма как да е иначе.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   28.05.2018 15:13


Леброн наистина е от друга планета. Не го слагам пред Джордан само защото срещу Джордан навремето имаше чуводищни защити, а и едно време се играеше много твърд, груб баскет, сега нападащите имат голям комфорт от съдиите, а и Джордан е по-нисък и слаб, няма тези габарити и бе първият гард, който доминираше лигата. Само заради тези неща, но Леброн с всяка година го настига. Само че му трябват титли/пръстени. Ок, бута отборите до финала ама там баланса му е лош. А знаем, че историята помни победителите.
Конкретно за мача, очаквано Бостън чоукнаха. Едно е домакинско предимство, но друго домакинско предимство ама в мач 7. Много лоша стрелба за келтите, това да не можеш да минеш 80 точки в НБА си е откровено много слаб мач. И двата отбора не стреляха добре, все едно гледах мач от Евролигата. Много добра защита на Кливланд второто полувреме и като цяло разликата се казваше Леброн Джеймс, който втори пореден мач не може да направи трипъл/дабъл заради лошата стрелба на съотборниците си.
Тази нощ всичко е ясно. ГСУ печелят и ще гледаме до болка познатото мега дерби ГСУ - Кливланд. :basket: Аз съм за ГСУ до края! Но ако някак си Хюстън бият, което не виждам как ще стане, то на финала твърдо за Кливланд! :basket:


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2880
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   28.05.2018 19:11


Това си е чист фал.

https://www.youtube.com/watch?v=c3Km3d3o4ww


Последна промяна Hiksa на 28.05.2018 19:11, променена общо 1 път



 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4969
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   28.05.2018 20:39


Така е, да - и?

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   29.05.2018 06:56


Очаквано ГСУ на финал. Без Пол толкова за Хюстън.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   29.05.2018 09:09


Отделно от липсата на Пол, при толкова лош процент от тройката (включително 27 поредни изпуснати), Рокитс сами са се закопали.

Честита титла на ГСУ. Шансът на Леброн да не бъде суипнат е ГСУ да имат лош ден в някой от двата мача в Охайо или да се смилят на него и му пуснат една победка.

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   29.05.2018 11:51


Гледах третата част и малко от четвъртата. Балет, не знам защо те дразнят ГСУ и все обясняваш какви неприятни тройкаджии са, ама според мен това се отнася много повече за Хюстън. Може ли да не ти влизат тройките и да продължаваш да мяташ като малоумен сто атаки подред. Не знам дали се води статистика за такова нещо, ама 27 поредни пропуска от тройката ми звучи абсурдно.

Иначе много се радвам за ГСУ, като цяло са ми много симпатични, а още повече че гадната Брада с титла щеше да е много неприятно :-D


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   29.05.2018 16:35


Тройкаджиите тръгна отпреди 4 години, когато ГСУ стана решаващ фактор и преди трейда на Кей Ди. Но от доста години насам отбори като Кавс и Рокетс мятат много повече тухли. Играта на ГСУ еволюира и е много приятна за окото. Могат да играят всичко. Бърз баскет, позиционен, да правят комбинации, да мятат от тройката и пр. А какво да кажем за Кливланд (те държат рекорда за най-много тройки в историята в един мач, а не ГСУ) и особено Хюстън. Всичко минава през Леброн и Хардън и ако те не вкарат някой мята за тройка. Абсолютни тухлари, особено ракетите. Много грозен баскет играят и много противняци има в този отбор. Но това е съвременния баскет, тенденцията е именно тази. Едно време се играеше много повече в подкошието. Брадата снощи пак чоукна мощно. И да 32 точки са малко за него, когато трябва да си великия лидер. Хардън е много далеч от най-големите, поне засега.
27 поредни изпуснати стрелби за тройка е антирекорд казаха американските коментатори.
ГСУ и Кливланд за четвърта поредна година са на финал, което е рекорд изобщо за северноамериканските профи лиги (визира се хокей, баскет, бейзбол и американски футбол).
Мача се реши отново в прословутата трета четвърт за ГСУ. На полувремето изоставаха с 11 точки, а в хода на мача имаха пасив и от 15 точки, но като по някаква команда в третата четвърт Стеф Къри се развихря и покрай него и останалите. Много силен мач на Дюрант, Къри и Томпсън, особено на Дюрантулата. Този път показа здрави нерви в клъча и вкарваше някакви невъзможни кошове един на един от абсурдни положения. Номер 1 е специално по този показател, когато е един на един и да вкарва от дистанция. На практика ако има ден няма пазене.
Иначе малко се преекспонира с отсъствието на Пол. Ако Игудала не се бе контузил, Хюстън изобщо нямаше да се върнат в серията. Сега се очаква да е на линия срещу Кавс и със сигурност Леброн няма да бележи толкова.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - Финали в Конференциите   |   29.05.2018 17:52


spurs написа:
Гледах третата част и малко от четвъртата. Балет, не знам защо те дразнят ГСУ и все обясняваш какви неприятни тройкаджии са, ама според мен това се отнася много повече за Хюстън. Може ли да не ти влизат тройките и да продължаваш да мяташ като малоумен сто атаки подред. Не знам дали се води статистика за такова нещо, ама 27 поредни пропуска от тройката ми звучи абсурдно.

Иначе много се радвам за ГСУ, като цяло са ми много симпатични, а още повече че гадната Брада с титла щеше да е много неприятно :-D



Спърсче, ти се движиш нещо 2-3 години назад, кога този сезон съм споменавал какви неприятни тройкаджии са ГСУ ??? Това го писах в сезона, в който биха рекорда на Булс и после паднаха от Кавс :rofl: :rofl: Именно те наложиха новата мода в съвременния баскет - стрелбата от тройката, като основно оръжие. Играта се промени много и в момента стрелбата от периметъра е доминиращ елемент сред всички отбори - процента стрелба от тройката е най-голям в последните 1-2 сезона, счита се, че отбор, който няма добър процент стрелба от тройката е обречен и неконкурентноспособен. Не е като едно време, яко се измени играта и всичко тръгна или по скоро се наложи, като мода от ГСУ.
Тази година Хюстън е отборът с най-много опити и стрелба от тройката, не напразно именно те и ГСУ са номер едно на Запад.
Не съм проверявал, ама този сезон може и други освен Хюстън да са пред ГСУ в срелбата от тройката, те бяха номер едно преди 2 години.
Нещо се бъркаш яко, какво съм бил казал, даже в превюто си, казах, че Хюстън може спокойно да се надстрелва в стрелбата от периметъра с ГСУ защото са номер едно по този показател през сезона.

А защо не ги обичам - ами защото са супер арогантен отбор със супер (бих казал най-големите ) противяци (изключение Къри) начело с избухливия, груб и кандидат за гонене във всеки мач противяк Дреймънд Грийн.
Освен това противния Кевин Дюрант, супер арогантен и надменен, избяга в най-добрия отбор само да печели титли (даже Леброн в Маями не бе толкова очевидно титлогонене).
И да завършим с друг противен играч (който вчера не игра) Игудала :tomate:

Предния сезон играха самос контузени отбори, този пак късмет с ПОл, амам това са си неща, част от играта, не са виновни за това, ама много се надуват. Виж Стив Кър кефи.

Няма как да ги обичам, най-горе в хейт-списъка са ми.

Брадата е супер, кво не му харесвате не знам, 100 пъти по скромен и не е дразнещ. Хюстън взе Крис Пол, има и Хардън, но толкова, 4:2 откъм супер звезди в полза на ГСУ и ония пак можеха да гризнат дървото при здрав Пол. Изобщо не са това, което бяха, ако ония лекета от Кливлънд започнат да помагат на Леброн, си имат определни шансове 'кавалерите'.
Лебронката е с калса над всички в ГСУ - който и от тия Къри-Дюрант да отиде в Кавс ще се осере яко с техния отбор.

Иначе се отварят :rofl: Тоя измекяр Дюрант нали го видяхме в Оклахома и то с Уестбрук, бяха сглобили як отбор около него и пак нищо ...е отиде при Къри титлогонеца арогантен :tomate: :sick: :tomate: :tomate: :tomate:


Последна промяна Balleta на 29.05.2018 18:38, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг