Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 20:35



Отговори на тема  [ 12 мнения ] 
Ла дечима за Реал! 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Ла дечима за Реал!   |   20.05.2018 22:21


Невероятни последователни победи над фаворитите ЦСКА и Фенербахче 10 титла в Евролигата за Реал. Така имаме 10-та за Реал, а 10-та за Желко. :basket:
Голям мач стана, 1-то полувреме бе за вече миналогодишния шампион, но второто Реал играха страхотно в защита и имаха отлична успеваемост от тройката.
Радвам се, бях за тях на финала, не ми се искаше резняците да си защитят трофея. Парите не са всичко и ЦСКА и Фенербахче го разбраха. Лука Дончич МВП, да видим дали ще го вземат в НБА. Голям талант.
за бронза, инфарктна победа за Жалгирис над поредното голямо разочарование, краха на най-скъпия отбор, ЦСКА.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ла дечима за Реал!   |   20.05.2018 22:38


Каква десета за Желко? Накрая Реал удържа с по-силни нерви.

Дончич е твърдо в НБА. Да видим в Сънс или Кингс.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ла дечима за Реал!   |   20.05.2018 23:41


Ами ако не се лъжа Обрадович има 9 евролиги като треньор или се бъркам? :-?


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ла дечима за Реал!   |   20.05.2018 23:44


Стенли, да те питам. Според теб ако да речем Реал Мадрид се изправи срещу ГСУ (примерно) в един мач, за кой би заложил? Ако е серия от 3 или 4 победи мисля, че отборите от САЩ биха имали сериозно предимство все пак заради физиката си и въпреки всички по-голямата си класа. Имам предвид, слушам не малко капацитети в ефира на Мтел, включително Тити Папазов, Барчовски и кой ли още не, да твърдят и то с някаква невероятна убеденост, че истинския и правилен баскетбол се играел в Европа, докато НБА било само шоу? И че едва ли не Леброн ако дойде да играе в Евролигата никога няма да вкара 40 точки, да не говорим за трипъл/дабъл, защото в Европа имали по-добра защита?!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ла дечима за Реал!   |   20.05.2018 23:46


Vendome написа:
Каква десета за Желко? Накрая Реал удържа с по-силни нерви.

Дончич е твърдо в НБА. Да видим в Сънс или Кингс.


Опа, не съм го написал правилно.
Искал съм да напиша, така имаме 10 титла за Реал, а не 10 за Желко. :-D


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ла дечима за Реал!   |   21.05.2018 00:09


Diavolo написа:
Стенли, да те питам. Според теб ако да речем Реал Мадрид се изправи срещу ГСУ (примерно) в един мач, за кой би заложил? Ако е серия от 3 или 4 победи мисля, че отборите от САЩ биха имали сериозно предимство все пак заради физиката си и въпреки всички по-голямата си класа. Имам предвид, слушам не малко капацитети в ефира на Мтел, включително Тити Папазов, Барчовски и кой ли още не, да твърдят и то с някаква невероятна убеденост, че истинския и правилен баскетбол се играел в Европа, докато НБА било само шоу? И че едва ли не Леброн ако дойде да играе в Евролигата никога няма да вкара 40 точки, да не говорим за трипъл/дабъл, защото в Европа имали по-добра защита?!


:rofl: :rofl: :rofl:
:rofl: :rofl: :rofl:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Това е отговора ми ...... :rofl: :rofl:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ла дечима за Реал!   |   21.05.2018 08:44


Diavolo написа:
Стенли, да те питам. Според теб ако да речем Реал Мадрид се изправи срещу ГСУ (примерно) в един мач, за кой би заложил? Ако е серия от 3 или 4 победи мисля, че отборите от САЩ биха имали сериозно предимство все пак заради физиката си и въпреки всички по-голямата си класа. Имам предвид, слушам не малко капацитети в ефира на Мтел, включително Тити Папазов, Барчовски и кой ли още не, да твърдят и то с някаква невероятна убеденост, че истинския и правилен баскетбол се играел в Европа, докато НБА било само шоу? И че едва ли не Леброн ако дойде да играе в Евролигата никога няма да вкара 40 точки, да не говорим за трипъл/дабъл, защото в Европа имали по-добра защита?!


Нашите БГ „специалисти” си ги знаем. За толкова години не постигнаха нищо на национално и клубно ниво. Не създадоха нито един топ играч. Дори Везенков да стане такъв, той е продукт на гръцката школа. Те НБА не гледат, не познават отборите, системите и играчите. Американците могат да играят по-добре защита и го показаха на последните два финала срещу Сърбия. Виж как ограничиха сърбите в атака. Конкретно за ГСУ у Реал, в един мач всичко става. Обаче, ако могат да играят в разгара на НБА сезона и не само за шоу, ГСУ вероятно ще размаже Реал.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ла дечима за Реал!   |   21.05.2018 08:45


В момента, с тези си играчи ако Реал се пусне в НБА, трудно ще се класира в плейофите.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ла дечима за Реал!   |   21.05.2018 08:46


Един пример, миналата година МВП на Файнъл Фор стана Екпе Удох. Последния сезон в НБА Удох търкаше пейката в Юта.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ла дечима за Реал!   |   21.05.2018 14:12


Стенли, ти сериозно ли дори обясняваш :outofspace:

То това твърдение е толкова безумно, почти колкото да кажеш, че истинския сокър е в Щатите, а в Европа е повече шоу и пари :laugh:

Тия разбирачи, които ги твърдят тия неща дали са изгледали и един цял сезон сезон в НБА, като брой мачове ей така, от началот на мача до края .... а 10 сезона поред ... а малко статистика, история и традиции ... как изобщо може да се коментира такова нещо, безумие :-? а спортен фен, като теб дори да пита такъв въпрос и да има съмнение по върпоса :-o

Деволе - 129 - 17, мисля сам ще се сетиш какво представлява този баланс :wave:

А 15-3 ???

А 44 точки средно на мач разлика за победа..... ?

А 1-4, айде тук ще ти подскажа великия Съветски съюз срещу отбори от НБА ....


В по горните числа влизат интернационални отбори, не само европейски, ама европейските са на 90% ... Шоу било :rofl:

:rofl: :rofl: :rofl:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ла дечима за Реал!   |   22.05.2018 00:58


Ами все мастити специалисти се изявяват и тръбят наляво и надясно, като им дават думата. И то не един и двама и така уверено говорят, направо недоумявам и си викам, абе какво става тука ве. А може да правят и реклама на Мтел и Евролигата, за да ги гледат повече. Иначе знаете, че съм 100% НБА фен в баскета и то от най-върлите. Знам, че има голяма разлика в класите, знам и за тия напъни навремето по подобие на хокея за дрийм сблъсъци изтока-запада, ама баскета не е хокея. Разликата е очевидна. Просто в Европа играят твърде дефанзивно и основно се залага на тройката.

:basket:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ла дечима за Реал!   |   22.05.2018 07:51


Аз ти казах вече мнението си за нашите мастити "специалисти". Тях в НБА няма да ги пуснат за повече от разносвачи на топките и водата. Всъщност каква НБА, тях и в Евролигата не ги броят за нищо.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 12 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг