Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:36



Отговори на тема  [ 62 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
НБА 2018 - ФИНАЛ 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - ФИНАЛ   |   04.06.2018 15:13


Давам макс един мач на Кавс. Ако серията не е 4-1, ще бъда много учуден.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - ФИНАЛ   |   04.06.2018 15:51


Vendome написа:
Давам макс един мач на Кавс. Ако серията не е 4-1, ще бъда много учуден.



предполагам си се учудил и първия мач, добре, че порязха тогава Кавс с фала и оня чукиан Джей Ар игра я вкрая за ГСУ .... не знам защо толкова високомерно подхождаш към кавс, верно, че са разпасана команда от средняци, но пък имат Краля :-D

Серята трябваше да е 1:1, но уви, щеше да е интересно ... две победи за Краля в Кливлънд :rock: :-) ;-)

Ти що си срещу Кавс, щото ви биха ли? нали си фен на Изтока и на Леброн ...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - ФИНАЛ   |   04.06.2018 16:09


Balleta написа:
Vendome написа:
Давам макс един мач на Кавс. Ако серията не е 4-1, ще бъда много учуден.



предполагам си се учудил и първия мач, добре, че порязха тогава Кавс с фала и оня чукиан Джей Ар игра я вкрая за ГСУ .... не знам защо толкова високомерно подхождаш към кавс, верно, че са разпасана команда от средняци, но пък имат Краля :-D

Серята трябваше да е 1:1, но уви, щеше да е интересно ... две победи за Краля в Кливлънд :rock: :-) ;-)

Ти що си срещу Кавс, щото ви биха ли? нали си фен на Изтока и на Леброн ...


Първо, в живота няма ако и можем да гадаем дали Хил щеше да вкара пребития наказателен или не. Можем да гадаем дали ако Смит беше разиграл, както трябва, Кавс щяха да вкарат. Имаха продължения, да бяха били.

Кавс са жив ташак и само с Краля нямат никакъв шанс срещу машина като ГСУ. Те миналата година, с Кайри бяха разбити, а какво остава за тази.


Аз съм фен на отборния баскетбол, това което Кавс играе, няма нищо общо с него, докато при Уориърс е точно обратното.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - ФИНАЛ   |   04.06.2018 16:11


Абе какви са тия слухове дето пращат Леброн в Хюстън? Сериозно ли е това или мокри сънища на ГСУ хейтъри? :-D
Знам, че Леброн е много добър приятел с Крис Пол, ама как ще мелят брашно с Хардън не знам, защото последния няма да иска да свири втора цигулка.
Аз все пак си искам Леброн при нас в Лейкърс и около него да се изгради нов шампионски отбор. :-)
Но най-вероятно ще отиде във Филаделфия.
Май това ще е най-чаканото нещо лятото за баскет феновете. Къде ще отиде Леброн, защото май на 90% напуска разпасания Кливланд.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - ФИНАЛ   |   04.06.2018 16:14


Vendome написа:
Balleta написа:
Vendome написа:
Давам макс един мач на Кавс. Ако серията не е 4-1, ще бъда много учуден.



предполагам си се учудил и първия мач, добре, че порязха тогава Кавс с фала и оня чукиан Джей Ар игра я вкрая за ГСУ .... не знам защо толкова високомерно подхождаш към кавс, верно, че са разпасана команда от средняци, но пък имат Краля :-D

Серята трябваше да е 1:1, но уви, щеше да е интересно ... две победи за Краля в Кливлънд :rock: :-) ;-)

Ти що си срещу Кавс, щото ви биха ли? нали си фен на Изтока и на Леброн ...


Първо, в живота няма ако и можем да гадаем дали Хил щеше да вкара пребития наказателен или не. Можем да гадаем дали ако Смит беше разиграл, както трябва, Кавс щяха да вкарат. Имаха продължения, да бяха били.

Кавс са жив ташак и само с Краля нямат никакъв шанс срещу машина като ГСУ. Те миналата година, с Кайри бяха разбити, а какво остава за тази.


Аз съм фен на отборния баскетбол, това което Кавс играе, няма нищо общо с него, докато при Уориърс е точно обратното.


очевидно е, че не си гледал целия мач ... както и да е


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - ФИНАЛ   |   04.06.2018 17:40


Кажи си възраженията Балет. Нека поспорим. Нали затова е форумът.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - ФИНАЛ   |   04.06.2018 18:02


Vendome написа:
Кажи си възраженията Балет. Нека поспорим. Нали затова е форумът.



Не ми се спори. Не кзвам, че Джей Ар или на който бе подал щеше да вкара, но имаше голяма верояност.

Относно фала, не се видя ясна причина за това да го обърнат в полза на ГСУ, но го направиха. Според много специалисти Леброн бе в леглна позция при чаржа и бе застанал там преди Кевин да го връхлети. Имаше мнимално движение в момента на удара, но позицията бе легална, все пак не може да е като статията на свободата .... това беше ключов момент в мача, момент в който Кавс владееха положението и при който можеха да затворят ако бе даден в полза на Леброн.

През цялото редовно време разлика за единия или другия не бе повече 5-6 точки, и двата отбора играеха,като отбор до проявата на Джей Ар. След това психически се сринаха в ОТ-то + Макгий, но като цяло в тая 1-а среща Кавс стояха по добре и за всички остана впечетлението, че заслужаваха победата повече от ГСУ, но един два малки камъка (съдии+ДжейАр) обърнаха каруцата.

Не казвам, че са някакъв балансиран отбор или ала бала, не казвам, че са по силни, но пък чак такова пренебрежение ми се струва прекалено - по милостиня щели да им ададат ГСУ ...
Очевидно е, че ти е криво от отстраняването на Бостън. Все пак на Изток Кавс обърнаха Бостън и Индиана след като изоставаха и доста хова ги бяха отписали.

ГСУ не ме впечетляват, нималите сезони бяха по силни. ПОследните два мача Макгий, любимеца на Шак се оказва клюов, въпреки, че пак си имаше Макгий-изпълнения - сам под коша без никой наоколо, опит за жестика забивка, вместо лесен лейъп и директен удар в обръча :laugh: Макгий си е Макгий.

И не нямам възражения, само наблюдения ....


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - ФИНАЛ   |   07.06.2018 05:34


Неизбежното се случи. Дюрант закла Кливлънд с дълга тройка и дефекто спечели мача.

Леброн да се маха от тоя средняшки отбор и да отива някъде където имашанс да спечели поне още една титла, че така си заминава таланта му, язък за всичко което направи този сезон за Кавс в плейофите ...просто ГСУ с прекалено много оръжия, само Хюстън, но със здрав Пол можеха да им се опънат, жалко ...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - ФИНАЛ   |   07.06.2018 07:18


Леброн да се оплаче на треньора и главен мениджър Леброн Джеймс.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - ФИНАЛ   |   07.06.2018 08:38


Balleta написа:
Vendome написа:
Кажи си възраженията Балет. Нека поспорим. Нали затова е форумът.



Не ми се спори. Не кзвам, че Джей Ар или на който бе подал щеше да вкара, но имаше голяма верояност.

Относно фала, не се видя ясна причина за това да го обърнат в полза на ГСУ, но го направиха. Според много специалисти Леброн бе в леглна позция при чаржа и бе застанал там преди Кевин да го връхлети. Имаше мнимално движение в момента на удара, но позицията бе легална, все пак не може да е като статията на свободата .... това беше ключов момент в мача, момент в който Кавс владееха положението и при който можеха да затворят ако бе даден в полза на Леброн.

Все пак го гледаха на повторение, а и тялото на Леброн не беше в покой. Не мисля, че някой е искал да ощетява Кавс, а и за мен е по-скоро фаул на Леброн.

През цялото редовно време разлика за единия или другия не бе повече 5-6 точки, и двата отбора играеха,като отбор до проявата на Джей Ар. След това психически се сринаха в ОТ-то + Макгий, но като цяло в тая 1-а среща Кавс стояха по добре и за всички остана впечетлението, че заслужаваха победата повече от ГСУ, но един два малки камъка (съдии+ДжейАр) обърнаха каруцата.

Не казвам, че са някакъв балансиран отбор или ала бала, не казвам, че са по силни, но пък чак такова пренебрежение ми се струва прекалено - по милостиня щели да им ададат ГСУ ...
Очевидно е, че ти е криво от отстраняването на Бостън. Все пак на Изток Кавс обърнаха Бостън и Индиана след като изоставаха и доста хова ги бяха отписали.

Не е заради Бостън, просто тая трупа Кавс е жалка в момента. Неприятна е за гледане. Така и не разбрах защо разкараха дребосъка, Уейд, Краудър и Роуз. Определено щяха да са много по - полезни в плейофите от заместниците им, от които ни един не става за отбор, който претендира титлата.

ГСУ не ме впечетляват, нималите сезони бяха по силни. ПОследните два мача Макгий, любимеца на Шак се оказва клюов, въпреки, че пак си имаше Макгий-изпълнения - сам под коша без никой наоколо, опит за жестика забивка, вместо лесен лейъп и директен удар в обръча :laugh: Макгий си е Макгий.

Въпреки всичко, ГСУ остава най-балансираният и разнообразен отбор в лигата.

И не нямам възражения, само наблюдения ....

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - ФИНАЛ   |   07.06.2018 09:03


Видяло се е... трябва да се съберат Леброн, Хардън и Пол в един отбор, че да може да се опрат на ГСУ, иначе нема да стане. :helpless:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - ФИНАЛ   |   07.06.2018 14:32


Vendome написа:
Леброн да се оплаче на треньора и главен мениджър Леброн Джеймс.


Абсолютно. То всичко минава през него, как да не прави толкова много трипъл-дабъл. Той е мениджър, треньор, плеймейкър, център и гард :-D
Да добавя и факта че се покри снощи в края на мача. Трябваше да решава само той мача, да се нагърби с тази си роля и каквото стане. А той само раздаваше пасове и оставаше на другите да стрелят, това и друг път го е правил. За това го споменавам.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - ФИНАЛ   |   07.06.2018 14:42


Снощи много хубав мач заради драмата и че 2 минути преди края не се знаеше нищо, аз такива мачове обичам, а не погроми.
А мача тръгна идеално за Кавс. Те обикновено така започват у дома, когато са озлобени и нахъсани и обикновено следват разгроми. Аз по едно време отписах ГСУ, но някак си се задържаха в резултата и Кей Ди започна да ниже кош след кош, а точно той започна супер нервно с две поредни сбъркани топки в атака, а Кавс набързо поведоха с 10 точки, а мисля, че най-голямата им преднина бе 12 или 14 точки, по-скоро 12. Та Дюрантулата се разигра и в крайна сметка тази 1 част завърши със само 1 точка за Кавс. Втората четвърт пак се откъснаха на 10 точки и пак бяха догонени, но все пак на полувремето водеха с 6 точки при положение, че стрелбата на ГСУ бе трагична (като изключим Дюрант).
И дойде прословутата трета четвърт за ГСУ, където обърнаха мача, но всичко се реши накрая. Мача стана кош за кош, но Дюрант ги уби с една тройка от трибуните. Дежа ву на мача им миналата година. Същата работа. Трагичен мач за Стеф Къри, но все пак в последните минути вкара и 90% от кошовете си, както и единствената си тройка. Клей Томпсън също слабичък, но отлична работа на Макгий, който в последната четвърт бе уникален, като добавим и помощта на Грийн и Игудала и невероятни Кей Ди ето как измъкнаха мача.
Да отбележим и завръщането на Игудала. Първоначално не се усети, трябваше му време явно на напипа ритъм, но в последната четвърт нагледно се видя колко важен е за ГСУ и в защита и в атака. Твърдо съм на мнение, че с Игудала в редиците си ГСУ нямаше изобщо да допуснат Хюстън да мечтаят за обрат.
Трипъл дабъл за Леброн, десети и подобрен личен рекорд за финали.
и 43 точки за Дюрант, негов личен рекорд.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - ФИНАЛ   |   07.06.2018 15:25


Diavolo написа:
Снощи много хубав мач заради драмата и че 2 минути преди края не се знаеше нищо, аз такива мачове обичам, а не погроми.
А мача тръгна идеално за Кавс. Те обикновено така започват у дома, когато са озлобени и нахъсани и обикновено следват разгроми. Аз по едно време отписах ГСУ, но някак си се задържаха в резултата и Кей Ди започна да ниже кош след кош, а точно той започна супер нервно с две поредни сбъркани топки в атака, а Кавс набързо поведоха с 10 точки, а мисля, че най-голямата им преднина бе 12 или 14 точки, по-скоро 12. Та Дюрантулата се разигра и в крайна сметка тази 1 част завърши със само 1 точка за Кавс. Втората четвърт пак се откъснаха на 10 точки и пак бяха догонени, но все пак на полувремето водеха с 6 точки при положение, че стрелбата на ГСУ бе трагична (като изключим Дюрант).
И дойде прословутата трета четвърт за ГСУ, където обърнаха мача, но всичко се реши накрая. Мача стана кош за кош, но Дюрант ги уби с една тройка от трибуните. Дежа ву на мача им миналата година. Същата работа. Трагичен мач за Стеф Къри, но все пак в последните минути вкара и 90% от кошовете си, както и единствената си тройка. Клей Томпсън също слабичък, но отлична работа на Макгий, който в последната четвърт бе уникален, като добавим и помощта на Грийн и Игудала и невероятни Кей Ди ето как измъкнаха мача.
Да отбележим и завръщането на Игудала. Първоначално не се усети, трябваше му време явно на напипа ритъм, но в последната четвърт нагледно се видя колко важен е за ГСУ и в защита и в атака. Твърдо съм на мнение, че с Игудала в редиците си ГСУ нямаше изобщо да допуснат Хюстън да мечтаят за обрат.
Трипъл дабъл за Леброн, десети и подобрен личен рекорд за финали.
и 43 точки за Дюрант, негов личен рекорд.


ахахааа, точно така игудала, нищо, че Хюстън загубиха за най-важните си мачове, когато можеха да затворят най-добрия ПГ в лигата СП3, който е и само втроия им най-важен играч, за разлика от пълния със звезди (4-и) отбор на ГСУ, които взимат Дюрант след сезон 73-9 …. :yes: :wave:

Да, искам Лебронката да отиде примерно в Хюстън с Брадата и СП3 и да им начупи канчетата на тия, ама няма да стане ….

Мнооооого противен отбор, то само като споменеш Грийн, Игудала и Дюрант и ти става лошо …. :uuu:

Леброн,Джордж, Кузма, Бол, Инграм, Рандъл, стария Айзея не звучи зле ама не знам дали това е алтернатива на ГСУ ...


Последна промяна Balleta на 07.06.2018 15:48, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - ФИНАЛ   |   07.06.2018 15:46


Diavolo написа:
Vendome написа:
Леброн да се оплаче на треньора и главен мениджър Леброн Джеймс.


Абсолютно. То всичко минава през него, как да не прави толкова много трипъл-дабъл. Той е мениджър, треньор, плеймейкър, център и гард :-D
Да добавя и факта че се покри снощи в края на мача. Трябваше да решава само той мача, да се нагърби с тази си роля и каквото стане. А той само раздаваше пасове и оставаше на другите да стрелят, това и друг път го е правил. За това го споменавам.


За последното не си прав. Вкара 9 точки в последните шест минути, при две от крайните ситуации не можеше сам да отиграе топката и се наложи да поведе.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - ФИНАЛ   |   07.06.2018 15:47


Махнем ли статса, виждаме че цялата защита на ГСУ се базира върху Грийн и Игуадала. Иги е ключов играч за системата на ГСУ.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - ФИНАЛ   |   07.06.2018 15:50


Пол може и да не остане в Рокитс, ако шефовете на Хюстън са разумни. Иска максимален контракт. Стар е, чуплив е, ако му се вържат, след две или три години ще се чудят как да се отърват от този договор.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - ФИНАЛ   |   07.06.2018 15:56


Diavolo написа:
Vendome написа:
Леброн да се оплаче на треньора и главен мениджър Леброн Джеймс.


Абсолютно. То всичко минава през него, как да не прави толкова много трипъл-дабъл. Той е мениджър, треньор, плеймейкър, център и гард :-D
Да добавя и факта че се покри снощи в края на мача. Трябваше да решава само той мача, да се нагърби с тази си роля и каквото стане. А той само раздаваше пасове и оставаше на другите да стрелят, това и друг път го е правил. За това го споменавам.



бухахххахаххааа …….. Деволе моля ти спри, че се излагаш, ….

Вземаме който искаш играч от ГСУ - слагаме го за лидер на сегашния Кавс и му гледаме сеира :rofl: Най ще ми е кеф физиономията на Дюрант ...тая от плейофите му с ОКС :rofl:

Леброн ще завърши кариерата си, като потенциален топ 3 в историята на НБА, толкова по въпроса.

Къри - може би най-добрия стрелец в историята на играта (не играч, стрелец) няма никакъв шанс с Кавс за финал …


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - ФИНАЛ   |   07.06.2018 15:58


Vendome написа:
Махнем ли статса, виждаме че цялата защита на ГСУ се базира върху Грийн и Игуадала. Иги е ключов играч за системата на ГСУ.


… а Пол не е :whistle:

Ига е резерва, Пол титуляр … и без Ига ГСУ щяха да вземат тая серия (то те я взеха без него на практика) ...видяхме какво стана с Хюстън без Пол ….


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: НБА 2018 - ФИНАЛ   |   07.06.2018 16:05


Липсата на Пол ли е главната причина или треньорът? Според мен, второто. Като виждаш, че не ти върви стрелбата от тройката, сменяш подхода, ама мустакатият едно си знае. Вместо да заложат на повече пробиви и игра в поста, те счупиха глупомера с тези 27 поредни пропуснати тройки.

Иги е резерва, но играе повече минути от мнозинството стартъри в НБА.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 62 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг