<> [ПМЛ LiveScore ~ S19W18] Купа на ПМЛ + Купа на Памела, четвъртфинали, първи мачове (FT) <>
| 24.01.2020 17:27
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
CRAZY BAND 2:1 VALIANT KNIGHTS
FT
СИНЯТА ЛАВИНА 1:1 DUNE WARRIORS
FT
THE MUMMIES 1:1 NEW MERSEY RAZORS
FT
DEMBA BOYZ 0:4 THUG SLUGS
FT
RED OR DEAD 1:0 THE THRACIAN ORPHICS
FT
UNDERGROUND 0:0 EXTREME ZOMBIES
FT
REAL GREEN 1:1 AIR FORCE
FT
THE GRIZZLIES 2:1 LES MOUSQUETAIRES
FT
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ◼||CRB|||SLV|||MUM|||DMB|||ROD|||UGR|||RGR|||GRZ|
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼||VKN|||DWR|||NMR|||TSL|||THO|||EXZ|||AFR|||LMQ|
◼Съб 16:00 10306 | Спал - Болоня Италия 1:3 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 16:00 20801 | Читадела - Беневенто Италия-ІІ 1:2 ◼|| ||| ||| A ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 16:00 20805 | Виртус Ентела - Кремонезе Италия-ІІ 1:1 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Съб 16:30 10201 | Айнтрахт Франкфурт - РБ Лайпциг Германия 2:0 (1:0)◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 16:30 10205 | Волфсбург - Херта Берлин Германия 1:2 (1:1)◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 16:30 10207 | Фрайбург - Падерборн Германия 0:2 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Съб 16:30 10208 | Унион Берлин - Аугсбург Германия 2:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 10101 | Саутхямптън - Тотнъм Англия 1:1 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Съб 17:00 10102 | Бърнли - Норич Англия 1:2 ◼|| ||| H ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 10104 | Уест Хям - Уест Бромич Англия 0:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 17:00 10106 | Милуол - Шефилд Юнайтед Англия 0:2 ◼|| ||| A ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 10107 | Рединг - Кардиф Англия 1:1 ◼|| ||| A ||| ||| A ||| H ||| ||| A ||| A |
◼Съб 17:00 10109 | Нюкасъл - Оксфорд Юнайтед Англия 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| H ||| |
◼Съб 17:00 10110 | Ковънтри - Бирмингам Англия 0:0 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 17:00 10111 | Портсмут - Барнзли Англия 4:2 (4:1)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Съб 17:00 22501 | Питърбъро - Родъръм Англия-ІІІ 2:1 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 22503 | Ипсуич - Линкълн Сити Англия-ІІІ 1:0 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Съб 17:00 22504 | Бристол Роувърс - Флийтууд Англия-ІІІ 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 22601 | Мансфийлд - Брадфорд Англия-ІV 3:0 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 22604 | Скънторп - Крю Александра Англия-ІV 2:2 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 22605 | Екзитър - Колчестър Англия-ІV 0:0 ◼|| H ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 33502 | Сътън - Солихъл Муурс Англия-V 0:0 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 33505 | Бромли - Барнет Англия-V 1:2 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 41002 | Спортинг Хихон - Фуенлабрада Испания-ІІ 1:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Съб 18:00 34303 | Мезоковезд - Кишварда Унгария 1:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Съб 18:00 34304 | Капошвар - Пушкаш Академия Унгария 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Съб 18:30 10503 | Марсилия - Анже Франция 0:0 ◼|| ||| A ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 19:00 10308 | Фиорентина - Дженоа Италия 0:0 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 19:00 21201 | Фенербахче - Истанбул Башакшехир Турция 2:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| A ||| |
◼Съб 19:00 21606 | Спортинг Шарльороа - Мехелен Белгия P:P ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 19:30 10105 | Хъл Сити - Челси Англия 1:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Съб 19:30 10406 | Алавес - Виляреал Испания 1:2 (1:1)◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 19:30 10603 | Хееренвеен - АЗ Алкмаар Холандия 1:2 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| A ||| A |
◼Съб 19:30 21804 | Лариса - Панатинайкос Гърция 0:2 (0:1)◼|| ||| ||| ||| A ||| A ||| ||| ||| |
◼Съб 20:45 10602 | Хераклес - Фейенорд Холандия 2:3 ◼|| ||| ||| A ||| A ||| ||| ||| A ||| A |
◼Съб 20:45 10607 | Ваалвийк - ВВВ Венло Холандия 1:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Съб 21:00 10502 | Сент Етиен - Ним Франция 2:1 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 21:00 10505 | Монпелие - Дижон Франция 2:1 ◼|| H ||| ||| H ||| ||| H ||| ||| ||| H |
◼Съб 21:00 10507 | Реймс - Мец Франция 0:1 ◼|| ||| H ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 21:00 10508 | Монако - Страсбург Франция 1:3 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 21:00 10509 | Стад Брест - Амиен Франция 2:1 ◼|| A ||| ||| A ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 21:45 10302 | Торино - Аталанта Италия 0:7 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 21:45 10608 | Спарта Ротердам - Фортуна Ситард Холандия 1:1 ◼|| ||| ||| H ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼ ◼||CRB|||SLV|||MUM|||DMB|||ROD|||UGR|||RGR|||GRZ|
◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼||VKN|||DWR|||NMR|||TSL|||THO|||EXZ|||AFR|||LMQ|
◼Нед 01:00 21501 | Крус Асул - Сантос Лагуна Мексико 3:0 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 05:00 21502 | Леон - Пачука Мексико 3:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 12:30 21204 | Денизлиспор - Анталияспор Турция 0:3 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Нед 13:00 10402 | Атлетико Мадрид - Леганес Испания 0:0 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Нед 13:00 21008 | Малага - Мирандес Испания-ІІ 2:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 13:15 10605 | Витес - Еммен Холандия 1:1 ◼|| ||| ||| H ||| H ||| H ||| H ||| H ||| H |
◼Нед 13:15 35401 | Шавеш - Насионал Мадейра Португалия-ІІ 0:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Нед 13:30 10304 | Интер - Каляри Италия 1:1 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 15:00 10103 | Манчестър Сити - Фулъм Англия 4:0 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| H |
◼Нед 15:00 21203 | Гьозтепе - Бешикташ Турция 2:1 ◼|| ||| ||| A ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Нед 15:00 21805 | Ксанти - ОФИ Крит Гърция 2:2 (1:2)◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 15:00 55007 | Юрдинген - Байерн Мюнхен II Германия-ІІІ 0:3 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Нед 15:30 10601 | Грьонинген - Аякс Холандия 2:1 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 15:30 10606 | Вилем II - ПЕК Цволе Холандия 0:0 ◼|| ||| ||| ||| H ||| A ||| H ||| H ||| H |
◼Нед 16:00 20803 | Кротоне - Специя Италия-ІІ 1:2 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 16:30 10206 | Вердер Бремен - Хофенхайм Германия 0:3 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Нед 17:00 10403 | Хетафе - Бетис Испания 1:0 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 17:00 21701 | Йънг Бойс - Базел Швейцария 2:0 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 17:00 21703 | Тюн - Сион Швейцария 2:1 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 17:00 35405 | Академико Визеу - Пенафиел Португалия-ІІ 1:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Нед 17:15 21803 | Панетоликос - Арис Солун Гърция 2:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| H ||| |
◼Нед 17:45 10604 | ПСВ Айндховен - Твенте Холандия 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 18:00 10506 | Нант - Бордо Франция 0:1 ◼|| A ||| H ||| ||| H ||| A ||| ||| ||| |
◼Нед 18:00 21202 | Коняспор - Галатасарай Турция 0:3 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| H ||| H ||| |
◼Нед 19:00 10108 | Шрозбъри - Ливърпул Англия 2:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| A ||| ||| |
◼Нед 19:00 10202 | Байер Леверкузен - Фортуна Дюселдорф Германия 3:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Нед 19:00 21602 | Кортрийк - Клуб Брюж Белгия 2:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Нед 19:30 10407 | Реал Сосиедад - Майорка Испания 3:0 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 19:30 21801 | АЕК Атина - Олимпиакос Пирея Гърция 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Нед 20:00 21503 | УНАМ Пумас - Монтерей Мексико 1:0 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 21:30 21001 | Жирона - Овиедо Испания-ІІ 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 22:00 10501 | Лил - Пари Сен Жермен Франция 0:2 ◼|| ||| A ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 22:00 20802 | Асколи - Фрозиноне Италия-ІІ 0:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
.
Купа на ПМЛ ● 2019-2020
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ | ─|ОСМИНАФИНАЛИ | ─|ЧЕТВЪРТФИНАЛИ |
| ─ ─
||THE NOTORIOUS LADS ||2||0|─ ─
||AIR FORCE ||2||1|┐ ─
| └|AIR FORCE ||1||1| ─
| ─|CRAZY BAND ||4||0|───┐
| ─ │
| ─ │
| ─ └|CRAZY BAND ||2||-|
| ─ ┌|VALIANT KNIGHTS ||1||-|
||КРИВА НИВА ||2||0|─ │
||REAL GREEN ||4||3|┐ │
| └|REAL GREEN ||2||2||4|│
| ─|VALIANT KNIGHTS ||2||2||5|┘
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─|LES MOUSQUETAIRES ||3||2||3|─
| ─|СИНЯТА ЛАВИНА ||3||2||4|┐
| ─ │
| ─ │
| ─ └|СИНЯТА ЛАВИНА ||1||-|
| ─ ┌|DUNE WARRIORS ||1||-|
| ─ │
| ─ │
| ─|THE THRACIAN ORPHICS ||1||1| │
| ─|DUNE WARRIORS ||2||1|───┘
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─|THE GRIZZLIES ||1||3| ─
| ─|THE MUMMIES ||3||2|───┐
| ─ │
| ─ │
| ─ └|THE MUMMIES ||1||-|
| ─ ┌|NEW MERSEY RAZORS ||1||-|
| ─ │
| ─ │
| ─|NEW MERSEY RAZORS ||4||3|───┘
| ─|UNDERGROUND ||1||2| ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─|DEMBA BOYZ ||3||0|───┐
| ─|EXTREME ZOMBIES ||1||1| │
| ─ │
| ─ │
| ─ └|DEMBA BOYZ ||0||-|
| ─ ┌|THUG SLUGS ||4||-|
| ─ │
| ─ │
| ─|RED OR DEAD ||3||0| │
| ─|THUG SLUGS ||3||1|───┘
|
© PML 2002-2020
Купа на Памела ● 2019-2020
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ЧЕТВЪРТФИНАЛИ |
|
||RED OR DEAD ||1||-|
||THE THRACIAN ORPHICS ||0||-|
|
|
|
|
|
|
||UNDERGROUND ||0||-|
||EXTREME ZOMBIES ||0||-|
|
|
|
|
|
|
||REAL GREEN ||1||-|
||AIR FORCE ||1||-|
|
|
|
|
|
|
||THE GRIZZLIES ||2||-|
||LES MOUSQUETAIRES ||1||-|
|
© PML 2002-2020
⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Фенгом CRAZY BAND 4 ( 4) 2 ( 2) 2 ( 1) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ ХюманФактор REAL GREEN 4 ( 4) 2 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 3. Жеката DUNE WARRIORS 3 ( 3) 1 ( 1) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Шифтър THUG SLUGS 3 ( 3) 1 ( 1) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 3 ( 3) 1 ( 2) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Доги THE MUMMIES 3 ( 3) 1 ( 2) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Тюлена NEW MERSEY RAZORS 3 ( 3) 2 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Вандом THE GRIZZLIES 3 ( 3) 1 ( 2) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 9. Бай Момчил КРИВА НИВА 2 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ К. Донев THE NOTORIOUS LADS 2 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Дъбрав AIR FORCE 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Томи NEW MERSEY RAZORS 2 ( 2) 0 ( 0) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 14. Сайлър CRAZY BAND 2 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Нуф VALIANT KNIGHTS 2 ( 3) 1 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 2 ( 3) 1 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Сперанца REAL GREEN 2 ( 3) 0 ( 1) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Надя THUG SLUGS 2 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ Лорд Брахилус THUG SLUGS 2 ( 3) 0 ( 1) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Мандор THE MUMMIES 2 ( 3) 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 21. БатРадо REAL GREEN 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 22. Симо AIR FORCE 2 ( 5) 0 ( 2) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 23. Терминатор CRAZY BAND 1 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ 24. Дел Пиеро LES MOUSQUETAIRES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Фогелфрай EXTREME ZOMBIES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Анфийлд Айрън THE MUMMIES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Резо NEW MERSEY RAZORS 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 29. Олимпия RED OR DEAD 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 30. Венабили DUNE WARRIORS 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Христов LES MOUSQUETAIRES 1 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Роби AIR FORCE 1 ( 3) 0 ( 0) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Хенман VALIANT KNIGHTS 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Тонзос RED OR DEAD 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Ивич RED OR DEAD 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Вожда RED OR DEAD 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 ( 3) 0 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Стифо UNDERGROUND 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Бай Гроздан UNDERGROUND 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Фалкенбах THUG SLUGS 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 3) 0 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Борката THE GRIZZLIES 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Енкели THE GRIZZLIES 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Рогач THE GRIZZLIES 1 ( 3) 0 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Гонзо DEMBA BOYZ 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Талиезин DEMBA BOYZ 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 55. Тиро CRAZY BAND 1 ( 4) 0 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Пениуайз AIR FORCE 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 1 ( 4) 1 ( 1) 0 ( 2) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ Роско REAL GREEN 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Дюнкеркю RED OR DEAD 3 ( 3) 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ 2. Дяволо EXTREME ZOMBIES 3 ( 4) 1 ( 1) 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ 3. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 2 ( 1) 0 ( 0) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 4. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 2 ( 2) 0 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Брут THE GRIZZLIES 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 6. Василико UNDERGROUND 2 ( 3) 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 7. Терминатор CRAZY BAND 2 ( 4) 0 ( 2) 2 ( 1) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ Киану REAL GREEN 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 9. Спаркито13 THE NOTORIOUS LADS 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Кори DUNE WARRIORS 1 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Романист NEW MERSEY RAZORS 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Шопченко DEMBA BOYZ 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|ОТБОР НА КРЪГА
▶.......◀||1|||Фенгом |||CRAZY BAND ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Фалкенбах |||THUG SLUGS ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Симо |||AIR FORCE ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Енкели |||THE GRIZZLIES ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Брут |||THE GRIZZLIES ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Терминатор |||CRAZY BAND ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Г|||Фалкенбах |||THUG SLUGS ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★
|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★|
|★ 1. Василико UNDERGROUND 5 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 2. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 5 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★|
|★ 3. Юве Фен EXTREME ZOMBIES 4 12 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 4. Киану REAL GREEN 4 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 5. Брут THE GRIZZLIES 4 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 6. Томи NEW MERSEY RAZORS 4 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 7. Легендата DUNE WARRIORS 4 15 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 8. Бай Гроздан UNDERGROUND 4 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Лорд Брахилус THUG SLUGS 4 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Шифтър THUG SLUGS 4 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 11. Доги THE MUMMIES 4 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 12. Ла Вила КРИВА НИВА 3 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 13. Тонзос RED OR DEAD 3 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 14. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 3 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 15. Кори DUNE WARRIORS 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Шопченко DEMBA BOYZ 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 18. Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Мандор THE MUMMIES 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Баба Тонка THE MUMMIES 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 21. Терминатор CRAZY BAND 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Фенгом CRAZY BAND 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Дяволо EXTREME ZOMBIES 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ БатРадо REAL GREEN 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 25. Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 26. Резо NEW MERSEY RAZORS 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 27. Дюнкеркю RED OR DEAD 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Редо THE THRACIAN ORPHICS 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Тюлена NEW MERSEY RAZORS 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Енкели THE GRIZZLIES 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 32. Талиезин DEMBA BOYZ 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 33. Нуф VALIANT KNIGHTS 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Фалкенбах THUG SLUGS 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Гонзо DEMBA BOYZ 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 37. Тиро CRAZY BAND 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Пепито EXTREME ZOMBIES 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ ХюманФактор REAL GREEN 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 41. Оейзис КРИВА НИВА 1 2 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 42. Дарксийд AIR FORCE 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 43. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 44. Крюшо AIR FORCE 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 45. Бай Момчил КРИВА НИВА 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ К. Донев THE NOTORIOUS LADS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Биг Смоук THE NOTORIOUS LADS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 48. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Пениуайз AIR FORCE 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 50. Роби AIR FORCE 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 52. Саутуинд THUG SLUGS 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 53. Гоа DUNE WARRIORS 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Жеката DUNE WARRIORS 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Венабили DUNE WARRIORS 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Хенман VALIANT KNIGHTS 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Алфи VALIANT KNIGHTS 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Сперанца REAL GREEN 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Стифо UNDERGROUND 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Надя THUG SLUGS 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Борката THE GRIZZLIES 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Вандом THE GRIZZLIES 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ванката DEMBA BOYZ 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 70. Роско REAL GREEN 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (27.01.2020-02.02.2020)
● Купа на ПМЛ - четвъртфинали, реванши ●
VALIANT KNIGHTS - CRAZY BAND
DUNE WARRIORS - СИНЯТА ЛАВИНА
NEW MERSEY RAZORS - THE MUMMIES
THUG SLUGS - DEMBA BOYZ
|
● Купа на Памела - четвъртфинали, реванши ●
THE THRACIAN ORPHICS - RED OR DEAD
EXTREME ZOMBIES - UNDERGROUND
AIR FORCE - REAL GREEN
LES MOUSQUETAIRES - THE GRIZZLIES
|