Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 00:51



Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Любо Ганев: Радо Стойчев е интригант и страхливец!   |   28.09.2012 22:34


интересно четиво:

http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=387950

"Много неща съм продавал. В Гърция съм носил пити кашкавал, във Финландия съм продавал водка, от Русия съм купувал кехлибар и перли и съм го продавал в Япония, в Холандия търсеха пък червен хайвер. Във Финландия съм пласирал по 70 бутилки водка. С кашкавала е свързан един смешен случай. Тръгваме на турне в Гърция. Аз бях този, който се занимаваше с далаверите в нашия отбор. Отворих и останалите на далаверата. Целият рейс беше пълен с кашкавал. Спират ни митничари, хванаха се за главата. „Кво става тука? За какво са ви 45 пити кашкавал?” А треньорът отвърна: „А това е суха храна за момчетата”. (Смее се). Настанихме се после в хотела. Жега, 40 градуса. Аз, понеже съм тарикат момче, сложих моята пита под климатика и отидох на тренировка. Добре, ама останалите не се светнали и не пуснали климатиците. Като се върнахме, в техните стаи не се дишаше от смрад. Кашкавалът се разтекъл под гардеробите. Винаги съм бил баровец.

Първата ми сателитна антена я купих от Финландия след едно европейско. 1000 долара струваше апартаментът ми тогава. Курсът на долара беше 20 лева – т.е. дадох пари за една антена на цената на тристаен апартамент в „Младост”. Бях първият българин със сателитна антена. У нас се събираха много приятели да гледат западна телевизия. Ицо Стоичков гледаше Евроспорт у нас на дивана."
:rofl:


Последна промяна Balleta на 28.09.2012 22:43, променена общо 1 път



 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   28.09.2012 23:45


Определено никога не е късно да станеш за резил.


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   29.09.2012 00:50


Смешна работа... Радо Стойчев вече месеци е далеч от мутренско-комунистическата им губерния, а те и сега продължават да лаят по него... Нищо, ще има Видовден...


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   29.09.2012 23:00


Е как ще е далеч, като оня ден промотираната от него "опозиция" даде пресконференция, на която се обяви официално. Аз даже си мисля, че бях пуснал тук мнение по темата, ама нещо не го виждам, понеже едва ли сте го изтрили, най-вероятно аз нещо не съм го пуснал като хората.

Въпросът беше че при скандалите със Стойчев който поиска целия УС да подаде оставки, единственият който подаде оставка беше точно човекът на Стойчев - Ивайло Константинов, който каза, че си поема отговорността, защото така било редно. И сега същият този човек е лице на опозицията - е каква отговорност е поел тогава? И освен това на пресконференцията поиска БФВ да им дадяла администрирането на първенството. Не стана много ясно в какво качество го искат и какво точно очакват - БФВ да обяви "даваме на опозицията право да администрира първенството"?!?


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   29.09.2012 23:17


Радо Стойчев бил далеч хахахахаха. Ама да не повтарям Спърса.

По-интересното е какво казва за него Любо Ганев, който може и да е всякакъв, но надали си измисля точно по този въпрос.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   30.09.2012 02:25


Последно, Стойчев е човек на Ивайло Константинов или Ивайло Константинов е човек на Стойчев?!? :unsure:

Не знам защо типично по йезуитски се измества фокуса на въпроса към някакви си там опозиции и борби за власт. Единственото, което има значение в случая и което трябва да се повтаря непрекъснато, е фактът, че един от най-добрите треньори в света беше прогонен по най-долния начин от БГ волейбола, защото не правеше наколенки на когото трябва.

А Любо е абсолютен дембелак и поредният жалък амбриаж на мутрите на деня. С това интервю го потвърди за пореден път, макар малко да ме съмнява да ги е казал точно тези неща и точно по този начин, вземайки предвид източника на "новината" .


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   07.10.2012 09:23


Вярно ли, че този кандидат на т.нар. опозиция щял да дава лични пари за школите на клубовете, които гласуват за него? Това не мирише, а е явна оферта за подкуп. Е такъв ли ще бори Инженера?

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   31.10.2012 12:57


Пресконференция на Красимир Илиев - член на УС на БФВ в оставка

:dunno:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг