Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 10:30



Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   18.08.2012 16:39


Радостин Стойчев разби националния тим по волейбол непосредствено преди Олимпиадата, преследвайки свои лични амбиции за власт и демонстрира псевдопатриотизъм. Такова е мнението на вече бившия капитан на отбора Владимир Николов, изказано в интервю за бТВ.

"Стойчев е човекът, който винаги опитва да се изкарва патриот. Той жертва националния отбор за неясни негови цели, които за мен лично са борба за власт. Така виждам аз нещата", каза волейболистът, който напусна отбора, след класирането му на 4-то място на завършилия олимпийски турнир.


Цялата новина: http://www.sportal.bg/news.php?news=381271

Този мръсен интригант винаги ми е бил крайно антипатичен, но тук вече се записа окончателно в групата на най-големите боклуци в спорта за всички времена. Владо, изчезвай в забвение, подлого нещастна!!! :x


Последна промяна Medved на 18.08.2012 16:41, променена общо 1 път



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   21.08.2012 23:35


Сигурен бях, че ще напишеш нещо такова. Не виждам за какво му е на Владо да интригантсва, при положение, че се отказа от националния отбор, има си къде да играе, въобще не зависи нито от Лазаров, нито от който и да е друг. Човекът просто си казва мнението и, което е по-важното, прави го СЛЕД Олимпиадата, т.е. независимо какво мисли, се постара да не създава излишно напрежение преди или по време на Олимпиадата.

С всичко което е постигнал, Владо си е извоювал правото да си казва мнението, а и както знаем той никога не се е притеснявал да казва какво мисли, така че не виждам какъв е проблемът, освен че мнението му не съвпада с твоето?


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   21.08.2012 23:49


Проблемът е, че е долен интригант, който открай време нагнетява обстановката в националния (което, разбира се, не мога да твърдя с пълна убеденост, тъй като не съм част от този отбор, но не е като да няма достатъчно индикации в подкрепа на горното твърдение). Не знам защо го прави - може да си е шибаняк по природа, а може и да е подлога на някой силен фактор във федерацията. И в двата случая не му прави чест да пада толкова ниско, но който каквото сам си направи, никой не може да му го направи. Да потъва в забрава!

:uuu:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   22.08.2012 09:00


А изключваме ли варианта просто да му е такова мнението и това всъщност да е самата истина?


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   22.08.2012 09:16


Лично за мен Владо постъпни професионално. В разгара на скандала каза че дори и 2 минути да има нужда от него на Олимпиадата, ще бъде наличен въпреки добрата форма и игра на Цецо Соколов. През целото време апелираше да не се говори за скандалите и че ще говори след форума. Е, Олимпиадата мина, нормално беше Владо да си каже мнението като капитан и лидер на този отбор, който бе заклеймяван като група туристи, а в последствие бе оплют че нямал топки за повече от 4-о място.
Не виждам интригата на този етап. Владо си има договор, каза страхотни думи за наследника си Цецо Соколов, не каза нищо лошо за никой от хората които изнесоха тежестта на игрите и които са бъдещето на националния отбор, превключва на ниво клубен отбор и това е. Че си е казал мнението за Радо Стойчев ли е интригата? Ами честно казано точно това:

Цитат:
Ако имаше някакви проблеми, ако той наистина мислеше за българския волейбол. Това което направи, щеше да го направи сега - след Олимпиадата. Щеше да остане с отбора до Олимпиадата, да ни подготви по най-добрия начин. И да видим какво щеше да стане. Това, което беше направено не беше избран точния момент


мисля че е най-трезвото, професионално и мъжко поведение. В никакъв случай не защитавам изпъзделия вече Данчо Сиконкото, но воденето на битки е едната страна на медала, моралните задължения към момчетата които си водил е другата.

И всъщност защо това което направи Матей не е интрига, а това което каза Владо е интрига, това което казва Гибона е интрига. :)

_________________
Изображение


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   22.08.2012 13:59


Мажоре, няма да плюеш Владо!

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
Аватар

Регистриран на: 18.08.2012 18:31
Мнения: 21
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   22.08.2012 14:36


Радо С. и Матей К. са предатели и боклуци. Моето мнение напълно се припрокрива с това на Владо Н. Браво, Владо! Да го духат предателите на НАЦИОНАЛНИЯ отбор.


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   22.08.2012 17:26


Момчета, стига вече с тази куха патриотарщина. Казах го и в дирчето, ще го кажа и тук - олимпиадата трябваше да бъде жертвана в името на дългосрочното развитие на волейбола у нас. ТОВА Е!!! Каква полза от четвъртото място в света за футболерите, когато футболът удари дъното; каква полза от четвъртото място на олимпиада за волейболистите, когато волейбола постепенно ще замре с легализираното комуняшко управление...

Иначе Радо и Матей жертваха турнира на мечтите си заради една, смея да кажа, общонационална кауза - най-малкото, което заслужават е, да бъдат наричани предатели!!! ЗАСРАМЕТЕ СЕ!!!!!


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   22.08.2012 18:42


Каква патриотарщина има в това да зачиташ труда на хора, които са се готвили 4 години за тая олимиада и са живяли с мечтата да играят и да се представят добре на нея?! :unsure:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   22.08.2012 18:53


Патриотарщината се корени в това да поставяш представянето в някакво епизодично състезание, пък било то и Олимпиада, пред дългосрочното развитие на съответния спорт! Не се подкрепят каузи, а някакви преходни успехи... Тъжно...

п.п. пише се живЕли! :unsure:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   27.08.2012 10:20


Това е - волейболът просто ще си живурка. Няма да умре като футбола ни, защото все пак ние раждаме достатъчно талант, но е логично големите промени да не се осъществяват, тъй като повечето хора трудно виждат голямата картинка.


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   05.09.2012 22:52


И коя е голямата картинка? Махането на президента ли?

Айде да не говорим на изуст. Не може да жертваш ти Олимпиада, за да си начесваш егото и да си водиш дребните лични войнички. Аз съм сигурен, че т.нар. "голяма картинка" според т.нар. "опозиционери" се изразява в преразпределяне на държавните субсидии и изобщо средствата на федерацията. Поне на мене работата ми е ясна. Дали на своя глава или под нечие давление, но Стойчев разби отбор, който имаше сили за нещо голямо на най-големия форум в този спорт. И това е неоспорим факт.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   05.09.2012 23:06


Бате, я по-сериозно. ИзтрЕбвали са им на Радо и Матей, дето са едни от най-добрите в своята професия и отдавна са си уредили кариера и живот, въшливите субсидии на разни мухлясали тикви.

Разбира се, че олимпиадата трябваше да се жертва за някаква по-висша кауза, каквото е дългосрочното развитие на волейбола у нас. Макар че беше доста наивно да се вярва, че при тази силната гърбинка с разни отрепани тиквочи и продажни журналисти (+ заблудени фенове) , ще има промяна към по-добро... за жалост.

Иначе четвъртото място на олимпиада е над всякакви възможности към настоящия момент, тъй че ми е доста трудно да си представя за какво "разбиване" иде реч, когато отборът надскача себе си на най-големия спортен форум...

Кур за номенклатурните отрепки, продажните журналя и шибаните тикви!!! Радо Стойчев - завинаги в нашите сърца! С вечна признателност, че направи отбор, който да играе за медал на олимпиада!


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   06.09.2012 13:42


Добре, разясни ми в какво точно се изразява "дългосрочното развитие" на волейбола, за което се бори Стойчев. Освен в махането на сегашното ръководство и идването на хора, които нямало да взимат, ами щели да дават. Това принципно е много хубаво, само че вече сме го чували десетки пъти от всевъзможни псевдо опозиционери и радетели за светло бъдеще в почти всички спортни федерации в България.

И не, четвъртото място не е над възможностите ни. С играч от калибъра на Казийски възможностите бяха доста над четвърто място. И тука трябва да кажа, че съм напълно убеден, че ако Стойчев, Казийски и компания бяха останали и примерно бяха стигнали финал, всяко тяхно искане и всеки техен протест щяха да имат много по-голяма тежест. Защото хората щяха да са безрезервно зад тях. А в момента поне за мен Стойчев е един господин никой. И не само за мен.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   06.09.2012 15:43


Stuart написа:
И тука трябва да кажа, че съм напълно убеден, че ако Стойчев, Казийски и компания бяха останали и примерно бяха стигнали финал, всяко тяхно искане и всеки техен протест щяха да имат много по-голяма тежест. Защото хората щяха да са безрезервно зад тях. А в момента поне за мен Стойчев е един господин никой. И не само за мен.


Ей това и аз сто пъти му го казвам на Мейджъра, ама той така и не го приема. Последния път каза, че с Радо и Матей отбора нямало как да стане чевтърти, но те със саможертвата си създали условия за това класиране :)

п.с. и Мейдж, пише се Утрепан :whistle:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   07.09.2012 00:10


Ключовата думичка тук е "АКО". Ако бяха стигнали финал. При наличието на такива отрепки като Владо Интригата, които да тровят атмосферата и да играят със свалени гащи в услуга на номенклатурчиците, как ли щеше да е възможен този славен поход към медалите, как мислите... И, честно казано, вече ми е доста съмнително, че дори при олимпийска титла щеше да има каквато и да е съществена промяна в статуквуто. Тези уроди са се вкопчили като пиявици и имат пълната подкрепа на оная шибана мутра, дето иска да огрее навсякъде!!! В най-добрия случай щеше да се извърши някаква фиктивна смяна на главното действащо лице, за да е мирна обществеността и да се продължи постарому, като се чака нов удобен момент да се скрои шапката на Радо, защото амбициозни и НЕЗАВИСИМИ хора като него са абсолютен таралеж в гащите на боклуците. Толкова ли ви е трудно да го проумеете, бахмааму... :/ Всъщност няма какво да говорим повече - дето вика Сандето, губи ви се нещо голямата картинка. Заради едната загубена патриотарщина и болни фенски амбиции за медали на някакъв обезценен и компроментиран спортен форум, заклеймихте достойната и самопожертвователна позиция на хората. Срам, срам и пак срам! Ето затова още дълги години ще ни мачкат всякакви долни комунисти, мутри и бандити - защото не умеем да заставаме като един зад достойните каузи... :(

п.п. Спърси, мерси за поправката :innocent:


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   07.09.2012 23:05


Горното мнение ще го оставя без коментар.

Само искам пак да попитам, понеже не получих отговор досега. Каква е голямата картинка, каква е достойната кауза и за какво изобщо се бори Стойчев? Ама конкретно, ако е възможно. И, нали, нещо различно от "вън тоя и оня", щото това не е кауза.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   09.09.2012 00:59


Каузата е следната: когато в цялата тази сива посредственост наоколо все пак се появат можещи, знаещи и амбицирани хора - доказани личности и световнопризнати специалисти в своята област - те да се оставят да работят и да им се осигурят най-добрите условия за това, а не да им се пречи с всякакви подмолни средства, за да си тече тихо и спокойно далаверката на някои (полу)хора. Ей това е част от голямата картинка, ама само част... Друга голяма част можеш да си откриеш и сам, ако вникнеш в казаното в това интервю (особено частта с есемесите е доста показателна).

Иначе и ти си прав - "вън еди-кой си" не е кауза и въобще не е гаранция, че на мястото на боклуците няма да дойдат още по-големи боклуци (пак ще дам пример с футбола). И не е гаранция, че с протеста си Стойчев не защитава някакви користни цели и интереси. Но тук сблъсъкът не е Стойчев срещу Данчо Авантата, за да се хващаме на подобни дребни опасения. Тук сблъсъкът е много по-глобален - СПОРТЪТ срещу НОМЕНКЛАТУРАТА, интересите на спортистите срещу интересите на комунистите/мутрите. Мисля, че всеки мислещ човек има точно определено отношение в този сблъсък и то точно в една конкретна посока и не мога да повярвам, че толкова много хора губят тази посока заради някоя кирлива победа в някое утрепано състезание (какъвто е и конкретният случай тук).

В цялата работа най-много ме ядосва фактът, че хора, които ежедневно си затварят очите пред неправдите наоколо, са тръгнали да търсят морална отговорност на Стойчев и Казийски, да ги обвиняват в предателство и да ги наричат родоотстъпници. Не, уважаеми мои, всички ние, дето обръщаме гръб на абсурдите навред и си намираме дребни залъгалки с разни преходни (спортни) успехчета, сме предателите и родоотстъпниците!!!!!!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   09.09.2012 08:48


Аз пък искам Стойчев да отговори искрено на въпроса, дали би започнал въпросната кампания, ако не беше уволнен след първия мач с Германия? А Казийски да отговори, дали би започнал същото без махането на Стойчев? Само тогава бих им повярвал.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Интригантът Владо Николов: Стойчев разби националния   |   09.09.2012 11:08


Както виждаш от горния линк, "кампанията" е започнала много преди уволнението. По-скоро уволнението е последствие на "кампанията", а не обратното.

Честно да си кажа, и на мен ми харесва, че Радо отиде да срича някакви цифри по пресконференции, вместо да хвърли сценариите и да каже цялата картинка "едно към едно" - ама наистина цялата, така че на някои шибани отрепки в сянка да им си подпалят насраните задници! Но имал си е причини, премълчал е. Понякога е хубаво да премълчиш (временно) някои неща, вместо да влезеш по бели гащи в огъня. Да се надяваме, че някои ден истината ще излязе наяве.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг