Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 23:32



Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Русия - Бразилия 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Русия - Бразилия   |   22.07.2013 12:43


Руснаците ли са толкова силни или бразилците са адски слаби??? Още на финала на ОИ 2012 ми направи впечатление известна амортизация сред отбора на Бразилия и, че са нещо като трансмисия на поколенията. Отделно с обрата тогава ми направи впечатления страшно набиращия скорост отбор на Русия. Бразилия наистина не е това, което бяха преди няколко години, но факта, че две поредни години са на финал говори, че просто заедно с Русия последните две години са една класа над останалите.
А наще клоуни изобщо няма да ги коментирам, нека си бият всички в групите. Тая лузърщина просто няма край. 6-ти пореден загубен 1/2 финал! :help: :dunno:

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 22.07.2013 12:46, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия - Бразилия   |   22.07.2013 20:45


Руснаците са адски мощни. Такава мощ никога не съм гледал. Много се накефих как помляха циганите бразилски. И всичко това без Волков и Михайлов.
Освен Италия не виждам кой може да спре тази Русия, всъщност никой не може.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия - Бразилия   |   23.07.2013 14:09


Diavolo написа:
Руснаците са адски мощни. Такава мощ никога не съм гледал. Много се накефих как помляха циганите бразилски. И всичко това без Волков и Михайлов.
Освен Италия не виждам кой може да спре тази Русия, всъщност никой не може.


Мусерски е изрод. Италия са все още по-слаби от Бразилия, но имат бъдеще, показаха го още срещу Щатите миналата година. Световното ще е интересно, защото Бразилия доста ще си взема поука от последните две унижения от руснаците.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия - Бразилия   |   23.07.2013 21:44


Машини са руснаците, чак не е честно с тези мощни върлини! В Рио ще разплакват амортизираните кариоки!


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия - Бразилия   |   24.07.2013 19:29


Bjoern Bo написа:
Машини са руснаците, чак не е честно с тези мощни върлини! В Рио ще разплакват амортизираните кариоки!


Някои хора ще са доста изненадани след две години ми се струва. Отсега хващам бас, че Италия ще ядат кур на Олимпиадата в Рио и немат никакъв шанс срещу Русия или Бразилия.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия - Бразилия   |   25.07.2013 17:41


alessandron написа:
Bjoern Bo написа:
Машини са руснаците, чак не е честно с тези мощни върлини! В Рио ще разплакват амортизираните кариоки!


Някои хора ще са доста изненадани след две години ми се струва. Отсега хващам бас, че Италия ще ядат кур на Олимпиадата в Рио и немат никакъв шанс срещу Русия или Бразилия.


:thumbs:

Абе Санде да те питам, какво стана с Холандия? Защо така западна този бивш колос, any idea?

ЧРД на патерица! :cheers:

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия - Бразилия   |   26.07.2013 06:54


TheExorcist написа:
alessandron написа:
Bjoern Bo написа:
Машини са руснаците, чак не е честно с тези мощни върлини! В Рио ще разплакват амортизираните кариоки!


Някои хора ще са доста изненадани след две години ми се струва. Отсега хващам бас, че Италия ще ядат кур на Олимпиадата в Рио и немат никакъв шанс срещу Русия или Бразилия.


:thumbs:

Абе Санде да те питам, какво стана с Холандия? Защо така западна този бивш колос, any idea?

ЧРД на патерица! :cheers:


Че Холандия просто имаха един голям отбор, после си умреха, тва е. Де да ги занм що не щяха да се развиват. И мерси за честитката.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия - Бразилия   |   27.07.2013 15:10


Не бе, питам просто бе човеко, ти си експерт, та затва. Холандия беха машини 90-те. Затова се чудя, тия НЯМАТ ли политика за развиване генерално... :-?

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 8 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг