Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 15:26



Отговори на тема  [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
ВОЛЕЙБОЛ 
Автор Съобщение
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Пламен Константинов пое националния   |   09.07.2014 00:06


Ако има бойкот, то той несъмнено е дело на негодниците и дезертьорите, които - както добре знаем тяхната философия - са готови да жертват родния волейбол само и само да очернят един достоен човек като инж. Данчо Лазаров.

Вън платените клакьори и соросоиди от българския волейбол! Инженере, с теб сме! :first:

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Пламен Константинов пое националния   |   16.07.2014 16:53


Върнаха Андрей Жеков в национала.

Eвала, Пацко, със стари курви нов бардак ще правиш..... :uuu:


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световна лига 2014   |   21.07.2014 10:53


И какво стана сега - Мейджъра, като типичен пуканкоядящ сеираджия, загуби интерес, след като нашите ливади отпаднаха. :stop: Дори няма кой да отбележи, че снощи се игра финалът и Щатите опукаха циганьорите. :ura:

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световна лига 2014   |   21.07.2014 11:01


Много съм доволен че USA спечелиха! :first:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световна лига 2014   |   21.07.2014 11:18


Аз пък не, бях за Бразилия, въпреки че сегашният американски отбор е далеч по-симпатичен от отбора дето стана олимпийски шампион начело с оня ужасен селянин Лой Бол :)


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световна лига 2014   |   21.07.2014 14:48


Henman написа:
И какво стана сега - Мейджъра, като типичен пуканкоядящ сеираджия, загуби интерес, след като нашите ливади отпаднаха. :stop: Дори няма кой да отбележи, че снощи се игра финалът и Щатите опукаха циганьорите. :ura:


Нашите ливади са ми през хуя, да ти кажа =)

Иначе какъв интерес при финал между двата най-помиярски отбора във волейбола :uuu:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световна лига 2014   |   21.07.2014 17:54


Мачът беше на много високо ниво в първите два гейма, ама бразилците много им падна процентът на посрещане след това. Американците показаха характер в ключови моменти - в началото на третия гейм например, когато не само не позволиха бразилците да тръгнат устремно след 3:0, ми обърнаха до 3:6 и на свой ред всъщност поеха инициативата.


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ВОЛЕЙБОЛ   |   06.11.2015 21:26


Днес най-сетне имах удоволствието да присъствам на мач от родния шампионат по волейбол - Славия срещу Локомотив Пловдив от втория ешелон. Като цяло слаб волейбол, предимно млади момчета на терена и обидно малко публика. Гледам статистиката на другите мачове - даже отбори като Левски и ЦСКА събират по я има, я няма 100 човека зрители. После ще ми излиза оня тумбак - министърът, да ми говори, че сме били волейболна нация. Смех!


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: ВОЛЕЙБОЛ   |   08.11.2015 17:28


Medved написа:
Днес най-сетне имах удоволствието да присъствам на мач от родния шампионат по волейбол - Славия срещу Локомотив Пловдив от втория ешелон. Като цяло слаб волейбол, предимно млади момчета на терена и обидно малко публика. Гледам статистиката на другите мачове - даже отбори като Левски и ЦСКА събират по я има, я няма 100 човека зрители. После ще ми излиза оня тумбак - министърът, да ми говори, че сме били волейболна нация. Смех!


Има много по-приятни неща за правене в неделя от това да мръзнеш в очукана зала и да гледаш посредствен волейбол. Да го направят това първенство да прилича на нещо и може и да се съберат повече от 100 човека.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ВОЛЕЙБОЛ   |   09.12.2015 16:20


Минавам само да изригна, изпълнен с най-дълбоко възмущение и презрение срещу ДАНЧОВЩИНАТА и цялата му свита некадърни чиновници, които систематично убиват този спорт в България!!!!!! Не можете да си представите каква мизерия цари дори на ниво висши (?!?!?) лиги - сковани от студ зали, протъркани настилки, ламарини за уплътнение, прокъсани мрежи, сгрешени резултати и протоколи, занемарени източници на информация.... Няма кой да ти отговори на мейл, няма кой да ти вдигне телефон...

МУМИИ НЕЩАСТНИ!!!!!!! ОСТАВКА!!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

п.п. Евала на ентусиастите от бегеволейбол и спортмедия, които се опитват да правят нещо наистина достойно за уважение, иначе този уж най-български спорт отдавна да е изпаднал в пълна апокрифност (повече от хандбала и водната топка)!

:moufan:


Последна промяна Medved на 09.12.2015 16:24, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ВОЛЕЙБОЛ   |   05.02.2016 23:31


Новият Матей Казийски се казва Стефан Иванов от Пловдив, 18-годишен, младежки национал, състезаващ се в момента за втородивизионния Виктория Волей.

Запомнете това име. Голям талант! Ръст, мощ, подвижност, комплексност. Уникален! Дано се развие и да стане голям играч! Предвижвам, че звездата му ще блесне на европейското до 20 години, което ще се проведе в началото на септември т.г. в Пловдив и Варна.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ВОЛЕЙБОЛ   |   06.02.2016 12:51


Medved написа:
Новият Матей Казийски се казва Стефан Иванов от Пловдив, 18-годишен, младежки национал, състезаващ се в момента за втородивизионния Виктория Волей.

Запомнете това име. Голям талант! Ръст, мощ, подвижност, комплексност. Уникален! Дано се развие и да стане голям играч! Предвижвам, че звездата му ще блесне на европейското до 20 години, което ще се проведе в началото на септември т.г. в Пловдив и Варна.


Ха дано!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ВОЛЕЙБОЛ   |   09.02.2016 17:11


9 февруари 1895 - ражда се волейболът!

http://www.obekti.bg/chovek/9-fevruari-1895-g-razhda-se-voleybolt


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ВОЛЕЙБОЛ   |   21.02.2016 23:17


Вчера присъствах на мача, за който се тръбеше, че щял да се превърне едва ли не във волейболното събитие на годината. Уви, типично по български всичко беше засрано и общо взето се получи една типично родна жалка картинка. Веднъж на ниво ръководство, което сложи нереалната сума за билет от 10 лева. Веднъж и на ниво фенове, които не пожелаха да дойдат и да гледат един стойностен волейболен мач между два от най-добрите отбори в България и класни играчи като Боян Йорданов и Методи Ананиев. Ако не бяха безплатните билети, които се раздадоха по шуробаджанашка и спонсорска линия, то едва ли щяха да се съберат и 300 човека. Иначе може би имаше около 1200 зрители - твърде рехаво за волейболния празник, който се обещаваше....

На Зарков лайняният пасквил пък се пъне да изкара този пълен провал - някакво небивало шоу, а публиката - едва ли не няколкохилядна ентусиазирана тълпа, която е създала неописуема атмосфера... В официалните сайтове си бъркат резултата за кой ли път, по-подробна статистика със свещ да дириш. Така де, какво са там някакви си цифрички в апокрифния ни роден волейбол, който сякаш съществува, колкото управленското тяло да си оправдае съществуването и таксичките.

Иначе утре Левски отново ще играе без публика, защото т.нар. "бижу" на федерацията по волейбол - зала "Христо Ботев", взе да се разпада и беше затворено за фенове, а явно други зали в столицата не съществуват. Онзи ден пък супердербито на мъжкия шампионат между "червени" и "сини" трябваше да се играе в заличката "Васил Симов"... Сашо Попов пусна 1000+ привърженици, част от които рискови, при капацитет на залата 400 места и после си пита ушите какво е станало и защо искат да го глобяват.... Въобще, как е възможно такъв мач да бъде вкаран в това мазе?!?! Ума ми не го побира.... Какво стана с Триадица, какво стана с Универсиада??? Къде са тия прошляци от федерацията и какъв волейбол развиват?!?!? А има качество, дори в долните групи - млади момчетата, талантливи и нахъсани, ама и те до време - докато не се опомнят в какъв цирк са се забъркали... Тъжно...



Този спорт се е засилил по пътя на хандбала. Добре че е националният отбор да дърпа и да бави процеса по разпада, но рано или късно си отиваме в канавката и по волейболна линия. Необратимо е просто при тези тенденции!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ВОЛЕЙБОЛ   |   23.02.2016 13:01


Истинската спортна журналистика за истинския спорт:

Манифест на едно фенство (Цветозар Цаков, Tetevenvolley.com)

Помня и притеснението, което изпитвах, не само от това, че заедно с президента бях най-ниският човек на масата и едва не се сдобих с комплекс за физическа малоценност, но и затова, че от мен се очакваше да пиша за нещо, от което не разбирам чак толкова, а и все още не бях набрал достатъчно увереност в способностите си и журналистическа рутина (бях започнал едва преди два месеца работа във вестника). Но бях длъжен да го направя, не само заради пламъка в погледите срещу мен. Бях длъжен да покажа, поне на общинско ниво, че приказки у нас и в днешно време все още са възможни и без много пари. Само с много любов, желание и труд. Изборът си беше мой, не беше спусната задача от вестника. Сам се командировах в Тетевен, сам издирих Иван, а той събра четата специално заради мен. Длъжен бях, защото знам, дори от личен фенски опит, колко важен може да бъде един отбор за залиняващ икономически, демографски и морално град като Тетевен (а и като Ловеч).

:moufan: :moufan: :moufan:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ВОЛЕЙБОЛ   |   08.03.2016 01:44


В четвъртък започват плейофите в Суперлигата при мъжете. Четвъртфиналните двойки са следните:

Нефтохимик 2010 (Бургас) - Тетевен Волей (Тетевен)
Монтана (Монтана) - ЦСКА (София)
Пирин (Разлог) - Арда (Кърджали)
Добруджа 07 (Добрич) - Марек Юнион-Ивкони (Дупница)

Играе се до две победи от три мача. Отборът, посочен на първо място, е домакин в първата и третата среща. В полуфиналите се срещат победителите от първа и четвърта, и втора и трета двойка.

От елита отпадна отборът на Миньор (Перник), докато Левски Бол ще играе плейаут за оставане срещу втория от Висшата лига, където надпреварата още е на етап редовен сезон, а водещото трио с претенции за промоция включва отборите на Славия (София), Черно море БАСК (Варна) и Ботев (Луковит).

При жените четвъртфинални плейофи започват в сряда, като отборът на Марица е поне две класи над останалите отбори и едва ли ще има проблеми да вземе поредна титла.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ВОЛЕЙБОЛ   |   08.03.2016 10:18


Че Добруджа и Марек не са ли най-силните отбори заедно с Монтана? Защо се срещат толкова рано?


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ВОЛЕЙБОЛ   |   08.03.2016 10:31


Ами четвърти срещу пети в редовния сезон. Марек са доста колебливи тази година, а и силите на няколко отбора са много изравнени и стана нещо като въртежележка:

--------------------------------
П З Т
--------------------------------
1 Нефтохимик 2010 13 5 40
2 Монтана 12 6 37
3 Пирин 12 6 33
4 Добруджа 07 11 7 32
5 Марек Юнион-Ивкони 10 8 32
6 Арда 10 8 29
7 ЦСКА 9 9 27
8 Тетевен Волей 7 11 22
--------------------------------
9 Левски Боол 5 13 15
--------------------------------
10 Миньор 1 17 3
--------------------------------


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ВОЛЕЙБОЛ   |   10.03.2016 21:08


Истинска драма в първите четвъртфинални плейофи от Суперлигата при мъжете

Всеки един от четирите мача си имаше своя интрига, но безспорният гвоздей на вечерта беше двубоят между Добруджа и шампиона Марек. Именно тези два отбора воюваха във финалния плейоф през миналия сезон, който беше спечелен от дупничани след 3:2 победи. Около 1000 зрители се събраха тази вечер в добричката зала "Добротица", за да видят един изключителен петгеймов трилър, който завърши щастливо за домакините (-21, 14, 18, -21, 15).

В друга петгеймова драма вторият след редовния сезон Монтана се наложи над столичния ЦСКА (26, -19, -22, 16, 11) пред 500 зрители в наподобяващата физкултурен салон зала "Огоста". Над всички бе разпределителят на домакините Любомир Агонцев, който разнищи защитата на "червените" с разнообразните си отигравания.

Като изненадата на днешния ден може да се определи сравнително бързия успех на Арда Кърджали при гостуването на един от стабилните волейболни отбори в последните години - Пирин Разлог. Кърджалийци изковаха чиста победа (-20, -23, -23) в полите на Пирин планина и взеха ценно психологическо предимство преди ответния мач във врящия котел на зала "Арпезос" идната неделя.

Може би най-ясният и предопределен мач откъм интрига мач в тази фаза противопостави домакините от Нефтохимик Бургас и хита на сезона - Тетевен Волей. Гостите започнаха нахакано и изненадващо взеха първия гейм, но в крайна сметка лидерите след редовния сезон обърнаха двубоя в своя полза (-18, 15, 22, 20).

Реваншите са в неделя, 13 март, а евентуалните трети мачове са предвидени за сряда, 16 март.

Вчера се изиграха и първите четвъртфинални мачове при жените. В единствения двубой с някаква интрига ЦСКА сломи съпротивата на Славия с 3:1 гейма. Следва ответен мач в олюпената зала в "Овча Купел", а съвсем вероятният трети мач ще се проведе отново на "армейски" терен идния вторник. В останалите три мача Марица, Левски и Казанлък постигнаха убедителни победи и вече са с крак и половина в полуфиналната фаза.


Последна промяна Medved на 10.03.2016 21:16, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ВОЛЕЙБОЛ   |   14.03.2016 15:44


Монтана, Арда Кърджали и Нефтохимик са на полуфинал при мъжете.
Марек и Добруджа ще определят последния полуфиналист.

В Португалия Бенфика с Иван Колев (екс ЦСКА) в състава си спечели Купата на Португалия за 16-ти път. На финала с 3-1 гейма бе победен отбора на Фонте до Бастардо.

Това е втора поредна купа за Бенфика.

Стартова седмица: Paulo Renan, Hugo Gaspar, Roberto Reis, Ivan Kolev, Mart Van Werkhoven, Zelão and Ivo Casas.


Изображение

В Бенфика играе и състезателят по тласкане на гюле Цанко Арнаудов, но за съжаление той е с португалски паспорт.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг