Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 18:48



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Празник във "Васил Симов" 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Празник във "Васил Симов"   |   12.11.2016 23:36


Днес за мен бе един много хубав следобед в зала "Васил Симов" , въпреки че и двата мача на мъжете и жените закъсняха, а в залата поне при първия мач пак беше доста хладно.

Жените на ЦСКА записаха първа победа за сезона срещу Шумен, като втория гейм беше много емоционален и по някакъв начин ми напомни на женския двубой между Сърбия и САЩ на Олимпиадата в Рио.

ЦСКА допускаше доста грешки и загуби първия гейм, а изглеждаше че ще загуби и втория. Но две резерви дадоха нови сили на тима. Натали Петрова с номер 17 и особено номер 13 Мадлен Рашева, която се завърна след контузия и записа първи мач за сезона, но какъв ! Тя не влезе в първия гейм, появи се някъде по време на втория и за мен бе с основна заслуга за обрата и е играч на мача.
Изведнъж "армейките" се вдигнаха и след много трудности и обрати спечелиха втория гейм с 31 - 29 ! Така изравниха и резултата, а после им дойде самочувствие и спечелиха срещата с лекота. 3-1.
В самия край на втория гейм Натали Петрова, която беше много емоционална на пейката, дори се прекръсти при изпълнението на един сервис в самия край и това даде резултат!
А Мадлен Рашева игра малко еднотипно, но много ефективно. А каква усмивка само. Може би се радваше, че отново е в игра.
А ЦСКА не можеше да разчита на една от най - опитните си състезателки в този мач - Ралина Дошкова.

Радващото е, че след края на срещата по - голямата част от момичетата останаха в залата да гледат мъжете, а Мадлен по едно време видимо се кефеше на песните на агитката.

Агитката на ЦСКА , предвождана от Иван Кюстендилеца дойде организирано за мъжкия мач, но както писах , понеже той закъсня, хванаха и жените от 1-1 гейма.
Имаше и нови песни, атмосферата беше на ниво.
Видях и един съфорумец, но той ако иска да си каже.

Мъжете на ЦСКА пък записаха 5 победи от 5 мача .
Наред с Ивайло Стефанов и Христо Цветанов в този мач игра и третия най -опитен играч на тима Смилен Мляков. За мен той беше най - добрия на игрището, а ЦСКА би категорично с 3-0 Миньор, като само в последния гейм гостите дадоха сериозен отпор.
А Мляков ми се вижда натрупал мускулна маса, сравнение с това с което го помня отпреди.
Младият Тодор Костов отново ми хареса. Той блесна най -вече в първия гейм, но и това бе достатъчно.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Празник във "Васил Симов"   |   13.11.2016 17:22


albertz написа:
Видях и един съфорумец, но той ако иска да си каже.


Навсякъде сме, ЦСКА е епидемия! :cheers: Мерси за хубавите постове :cheers:

пс не съм аз ;-)


Последна промяна tonzos_justice на 13.11.2016 17:22, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг