Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 11:20



Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Ски бягане световно 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Ски бягане световно   |   12.03.2021 01:38


Някой гледа ли тоя скандал, че не се вижда добре от клипчето

Клаебо е дисквалифициран, но реално не се вижда как чупи щеката на руснака

https://corner.dir.bg/drugi/skandal-drama-i-salzi-otneha-svetovna-titla-na-zvezdata-klaebo-sled-ruska-zhalba-za-schupena-shteka

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски бягане световно   |   12.03.2021 12:52


Да, гледах разбира се. Цялото световно.
И съм много разочарован от това решение. За мен Клаебо бе ограбен и нямаше сила, която да го спре след като набере тази скорост на финала.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски бягане световно   |   13.03.2021 06:20


Diavolo написа:
Да, гледах разбира се. Цялото световно.
И съм много разочарован от това решение. За мен Клаебо бе ограбен и нямаше сила, която да го спре след като набере тази скорост на финала.


Изгледах 10-на различни повторения, абслолютно нелепо бе, оня видя ли как бута агресивно със ските преди това, после ше ми реве ...

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 13.03.2021 06:29, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски бягане световно   |   13.03.2021 07:12


Но чест прави на самия Клаебо, че сам оттегли жалбата и каза, че не иска да става шампион в съдебните зали...
За непредубедните хора всичко е ясно и видно. А и няма правило което да казва, че не може да се излиза от следата. Клаебо и не пречеше на Болшунов, но последния се заби в него като видя, че губи спринта с оправданието, че първи е влезнал в самата следа. Айде моля, моля, не на мен тия. Тук имаме много интересна ситуация. Ако се хванем буквално за буквата на правилника, руснаците имат право, но тази бувак от правилника е неточно формулирана, защото Клаебо я наруши, но без да нарушава основното правило и без да е виновен за какъвто и да е сблъсък. И също така много добре се вижда, че Клаебо вече взима превес и инерцията е негова, когато Болшунов го избута и си счупи щеката. Къде ли не влизах, в какви ли не форуми, навсякъде масово хората са на страната на Клаебо, дори в руския форум си личи как някои си признават, а друго само от национална чест го защитават под мустак.
За мен това е скандалът на годината от всички възможни спортове, защото класиката на 50 км. в ск бягането е равносилна на маратона в леката атлетика на олимпийски игри.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски бягане световно   |   15.03.2021 02:43


Diavolo написа:
Но чест прави на самия Клаебо, че сам оттегли жалбата и каза, че не иска да става шампион в съдебните зали...
За непредубедните хора всичко е ясно и видно. А и няма правило което да казва, че не може да се излиза от следата. Клаебо и не пречеше на Болшунов, но последния се заби в него като видя, че губи спринта с оправданието, че първи е влезнал в самата следа. Айде моля, моля, не на мен тия. Тук имаме много интересна ситуация. Ако се хванем буквално за буквата на правилника, руснаците имат право, но тази бувак от правилника е неточно формулирана, защото Клаебо я наруши, но без да нарушава основното правило и без да е виновен за какъвто и да е сблъсък. И също така много добре се вижда, че Клаебо вече взима превес и инерцията е негова, когато Болшунов го избута и си счупи щеката. Къде ли не влизах, в какви ли не форуми, навсякъде масово хората са на страната на Клаебо, дори в руския форум си личи как някои си признават, а друго само от национална чест го защитават под мустак.
За мен това е скандалът на годината от всички възможни спортове, защото класиката на 50 км. в ск бягането е равносилна на маратона в леката атлетика на олимпийски игри.


Именно!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски бягане световно   |   07.06.2021 22:55


.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 6 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг