Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 11:49



Отговори на тема  [ 87 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
NHL плейофи 2023 (старт 17 април) 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   15.04.2023 12:04


Дойде време за плейофите :hockey:

Доста мачове изгледах от редовния сезон и ще е чудо ако някой спре Бостън. Надеждите са ми в Едмънтън!
До последно се бореха няколко отбора за последните квоти: Флорида ; Айлендърс ; Питсбърг и Бъфало / Уинипег и Нешвил

За жалост моите любимци от Вашингтон тотално затънаха (очаквано). Но голямата новина е, че Питсбърг за първи път от 16 години насам пропускат плейофите! :-o
Имаха невероятен шанс да се класират, но загубиха скандално от дупката Чикаго.

За моя жалост само 3 канадски отбора се промъкнаха до плейофите (1 на изток и 2 на запад), като ще им стискам палци разбира се, особено на Едмънтън, които са ми втория най-любим отбор в момента след Капс, а и след като моите хора ги няма, то ще съм твърдо за Ойлърс! Те имат най-зрелищната атака в света в момента!

Любопитно от редовния сезон:

4-ти президентски трофей за Бостън!
Бостън подобриха рекорда на Монреал от 1976-1977 г. за отбор постигнал най-бързо котата от 100 точки. Още в 61-ия мач го направиха!
Бостън – 50 победи в 64 мача ; най-бързото подобно постижение подобрявайки рекорда на Тампа (2018-2019) и Детройт (1995-1996)
Бостън – най-много точки в историята в регулярния сезон – 135 точки *
Бостън – най-много победи в историята в регулярния сезон – 65 победи *

Сиатъл стана първия отбор в историята, който спечели всичките си 7 поредни гостувания!

Конър Макдейвид и Леон Драйзайтъл (и двамата от Едмънтън) водят убедително в голмайсторската листа!
Едмънтън за първи път от 1995/1996 г. Питсбърг имат трима играчи в топ 100 на голмайсторите
Макдейвид, Леон и Райън Хъджънт-Хопкинс

1 кръг / прогнози

ИЗТОК
Бостън – Флорида 4-0
Торонто – Тампа Бей 4-2
Каролина – Ню Йорк Айлендърс 4-1
Ню Джърси – Ню Йорк Ренджърс 4-3

ЗАПАД
Колорадо – Сиатъл 4-0
Далас – Минесота 4-3
Вегас – Уинипег 4-2
Едмънтън – Лос Анджелис Кингс 4-1


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   15.04.2023 12:35


Аз гледах Кингс няколко пъти и това ми е. Иначе всеки ден си следях резултатите. Но да те питам...

По спомени едно време играеха в плейофите 1-8, 2-7, 3-6, 4-5

Сега обаче не е така и специално на Запад са 1-8, 2-5, 3-7, 4-6
А на Изток е по друг начин : 1-8, 2-7, 3-5, 4-6

Каква е процедурата?

Иначе Вегас не са за подценяване също. Имат шансове определено...

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   15.04.2023 13:22


goro_levskara написа:
Аз гледах Кингс няколко пъти и това ми е. Иначе всеки ден си следях резултатите. Но да те питам...

По спомени едно време играеха в плейофите 1-8, 2-7, 3-6, 4-5

Сега обаче не е така и специално на Запад са 1-8, 2-5, 3-7, 4-6
А на Изток е по друг начин : 1-8, 2-7, 3-5, 4-6

Каква е процедурата?

Иначе Вегас не са за подценяване също. Имат шансове определено...


Малко по-различен е формата на плейофите. Ето как е ситуацията в Източната конференция (аналогично е и на Запад):

Класиране по дивизии:
Атлантическа
1. Бостън
2. Торонто
3. Тампа

Метрополитън
1. Каролина
2. Ню Джърси
3. НЙ Рейнджърс

Wild Card
1. НЙ Айлъндърс
2. Флорида

Първите три отбора във всяка дивизия се класират автоматично за плейофите. Последните два отбора, които добиват право на участие в плейофите са според общото класиране в съответната конференция, тези с най-много точки след 6-те, които вече са се класирали. Така може да се случи от едната дивизия да има 5 отбора, а от другата само 3 отбора.

Този сезон на Изток с най-много точки след 6-те отбора са НЙ Айлъндърс и Флорида. За по една точка плейофите пропуснаха Питсбърг (за първи път от 16 години) и Бъфало.

Победителят в конференцията Бостън играе срещу 8-ия в крайното класиране (вторият отбор с wild card) - Флорида
Победителят в другата дивизия среща 7-ия в крайното класиране (първият отбор с wild card) - НЙ Айлъндърс

Класираните на второ и трето място в съответната дивизия се срещат помежду си.
Торонто - Тампа
Ню Джърси - НЙ Рейнджърс

В следващия етап се играе, за да се излъчи победител в дивизията:
Бостън/Флорида - Торонто/Тампа
Каролина/НЙ Айлъндърс - Ню Джърси/НЙ Рейнджърс


https://www.nhl.com/standings/2022/wildcard

Може малко сложно да съм го написал, но на практика наистина е лесно и от линка по-горе лесно ще се ориентираш.
:hockey:

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   15.04.2023 13:33


Определено ще е много трудно някой да спре Бостън. Гледах последния мач на Монреал, който беше именно с "вечният враг" ;-) Вярно, че половината отбор на Монреал беше съставен от играчи от Лавал (съседен град на Монреал, където играе втория отбор на Канадиен), но се опитаха да окажат съпротива и играха на максимум. От другата страна Бостън общо взето се пазеха за плейофите и не си даваха много зор. Всеки път, когато Монреал повеждаше следваше вдигане на оборотите от Бостън и промяна на цифрите на таблото. Бостън си взеха мача с 5-4 без да унижават Канадиен, но и без кой знае какви усилия. Все пак в плейофите ще е по-различно. Преди няколко сезона Тампа направиха подобен изключителен сезон, за да загубят още в първия кръг на плейофите от Колъмбъс.
Каролина са много опасен тим и за мен те са тези, които могат да спрат Бостън.

На Запад не следя толкова подробно отборите, но Колорадо едва ли ще защитят титлата си. Надявам се Едмънтън най-после да направят нещо повече и Конър Макдейвид да играе първи финал за купата.

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   16.04.2023 06:20


Благодаря :-)
Схванах нещата.

Иначе все си мисля, че това да си със страхотни показатели през редовния сезон, не ти гарантира такива и по време на плейофите, като даже ти си дал и примера с Тампа. Така че можем само да изчакаме и да разберем :-)

Поздрави :cheers:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   18.04.2023 09:16


Драматична развръзка в първия мач на Кингс с Едмънтън. Изравнителен гол на Копитар 17 секунди преди края, доведе до продълженията, в които след спрахотна комбинация Айфало отбеляза победния гол за Кингс :first: :first: :first:


_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   18.04.2023 14:20


Тотално предимство за Каролина. 2 ПП гола. :-)

Бостън имаха игрово предимство. Икономично играха с тяхното прословуто и смазващо КПД от редовния сезон. Пантерите стреляха ли стреляха ама се удряха в стена.

Шок в Едмънтън?! :question:
16 секунди преди края, Кингс изравниха с ПП и празна врата след удар на Копитар, после имаха шанс в овъртайма и оцеляха, за да дойде нов ПП и смъртоносния гол на Айфало.

Далас - Минесота
и тук яко ПП голове. Първите 3 гола в мача паднаха на ПП.

На изток определено е по-лесно за прогнозиране. Както винаги Запада е тъмна Индия...

Жалко за Ойлърс, дано се вземат в ръце и победят в следващия ключов домакински мач.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   18.04.2023 14:30


За кой ще викам в плейофите :devil: :hockey:

1. Едмънтън
Това е моя отбор, ако загубят ще го приема тежко :sick:

След това в този ред:
2. Уинипег
3. Торонто
4. Колорадо
5. Каролина
6. Далас

След това вече нямам симпатии, а по-скоро отбори за които ми е все тая и да кажем, че няма да приема с лоши чувства евентуален техен успех:
Ню Джърси ; Флорида ; Айлендърс ; Рейнджърс ; Сиатъл ; Минесота

А кои са ТОП противняците или мордор?
1. Вегас - те са ми трън в очите още от основаването си
2. Тампа Бей - не мога да ги понасям

Кои други отбори ако спечелят да кажем, че няма да съм никак доволен:
1. Лос Анджелис Кингс
2. Бостън (Брюинс са ми малко на границата ама реших да ги сложа в черната листа, заради враждата им с Монреал, а и като цяло въпреки че са голям франчайз никога не съм ги харесвал)

Като тегля чертата всичко на всичко има само 4 отбора, които не трябва да спечелят купа Стенли, за да има справедливост и да не умре хокея! :-D :devil:


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   18.04.2023 15:41


Дяволе, твоят отбор в НХЛ не беше ли Кепитълс? :-o

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   18.04.2023 16:21


SUBXERO написа:
Дяволе, твоят отбор в НХЛ не беше ли Кепитълс? :-o



Кепитълс не се класираха за плейофите, как да вика за тях :-D


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   18.04.2023 16:37


SUBXERO написа:
Дяволе, твоят отбор в НХЛ не беше ли Кепитълс? :-o



И то само заради Овечкин.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   18.04.2023 16:39


Викам Брюинс да спечелят Купа Стенли, за да зарадват Стенли отново след 2011 година.

_________________
Изображение


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   18.04.2023 17:24


Balleta написа:
SUBXERO написа:
Дяволе, твоят отбор в НХЛ не беше ли Кепитълс? :-o



Кепитълс не се класираха за плейофите, как да вика за тях :-D

Аз лично понятието "моя отбор" го разбирам като "любим отбор", а не като "отбора, за който ще викам". :-?

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   18.04.2023 18:44


SUBXERO написа:
Balleta написа:
SUBXERO написа:
Дяволе, твоят отбор в НХЛ не беше ли Кепитълс? :-o



Кепитълс не се класираха за плейофите, как да вика за тях :-D

Аз лично понятието "моя отбор" го разбирам като "любим отбор", а не като "отбора, за който ще викам". :-?



Девола е специална порода, той има вариант за всичко. На първо място харесва Кепитълс, но след това са всички канадски отбор, начело с Монреал и после Едмънтън на великия Грецки.

Нали виждаш, че като трети избор му за тия плейофи му е вечния враг на любимия му Монреал ... иди го разбери :laugh:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   18.04.2023 19:49


Бостън е по-голям враг на Монреал от Торонто ;)
Иначе да, ти си ме разбрал най-добре.

Шваба, под моя отбор визирам тези плейофи в момента, сезон 2022/23 г. :)

Капс си ми истават на сърцето. Монреал също ги няма. А Едмънтън са ми любимци още от ерата Грецки и Кофи.
Пък и там сега играе новия ми любмец, Макдейвид. :hockey:
Аз съм за взривния и екзалтиращ хокей! :devil:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   19.04.2023 14:17


4 от 4 за гостите и доста изненади.

Джетс разбиха Вегас, голям кеф :devil: :dance: :music: 8-)
Направо ги разсипаха

Тампа унищожи лузърите от Торонто, които ритуално се самоубиха с безброй нарушение. 4 ПП гола за светкавиците!
Добре, може ли да намалиш на 2-3 след 0-3 и да имаш целия моментум и екзалтирана публика (тази на Торонто е една от най-шумнит в НХЛ) и да се самоубиеш след това след безумни и тежки нарушения?! :uuu:

В дербито за река Хъдсън изглежда ще се спечели от Рейнджърс, които направиха по-слаб сезон, но са име. Това го има и във футбола. Не е изненада този погром, а 1/3 от публиката беше за Рейнджърс. Все пак очаквам някакъв отговор от дяволите!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   20.04.2023 11:03


Ойлърс изравниха серията! :devil:
Първите 14 минути, Кингс нямаха удар във вратата!!! Такова смазващо превъзходство за един отбор чисто като игра, не като голове, не бях виждал от години. Удари, греди, ужас. Истинска вихрушка беше пред вратата на кралете. И се отърваха само с 0-2?! В хокея когато на един отбор му влиза всичко много често виждаме разгроми. Дори и срещу топ фаворити.
Е, ако на Едмънтън всичките тези положения влизаха щяхме да видим двуцифрен резултат. Това смазващо превъзходство продължи до средата на втората третина, когато изведнъж от нищото Кингс живнаха и заиграха и естествено Ойлърс веднага се пропукаха и ей така от нищото стана 2-2, вместо да е 2-8 примерно. :outofspace: :-x
Третата третина най-накрая Ойлърс подходиха като отбор готов за нещо по-голямо. Убиха просто играта и ритъма на Кингс и си взеха своето не по зрелищния и красив начин, а по-трудния с повече позиционен и тактически хокей.
Радвам се, че показаха и това, защото ще изпадат в още много подобни ситуации този сезон.

Далас размазаха Минесота, щом и без Джо Павелски ги мачкат така, то всичко е решено.
Първите два гола бяха първо с намален състав и после с числено превъзходство.
Хинц с хеттрик, на него му върви страшно много срещу точно този съперник.
Вълците показаха характер когато се върнаха от 4-1 за 2 минути, но след това бяха разпилени.

Някой ако може да ми обясни какво се случи в Бостън. :outofspace: :helpless: :-D
Пантерите изядоха мечките! :laugh: :wave: :devil:
6-3?! ахахахахаха

Браво на Каролина, измъкнаха ключовия втори домакински мач в който Айлендърс вложиха всичко. Знаеше се, че ще е сложно, така и стана. Но ураганите издържаха теста и са готови поне за финал според мен. Много солиден отбор са Каролина във всички линии. И това е отбор, който се гради от години и постоянно надгражда.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   21.04.2023 12:06


Торонто се развихри! :devil: :hockey:
Мордор бе унищожен!
Таварес с първи хеттрик в плейофите за Торонто от 20 години насам. Направо ги попиляха с шампаня хокей. :celebrate:

Дяволите вървят към неприятен суип в тяхна вреда. Толкова са затънали под сянката на големия батко, все едно гледам Барса и Еспаньол... :-?
Рейнджърс летят по пързалката!

Колорадо реагираха като шампиони. Сиатъл поведоха с 2-0 и играехе по-добрия хокей. И изведнъж лавината се отприщи. Велик обрат с оглед психологията и начина на игра на двата отбора. Много ми хареса мача, имаше много хокей и тактика в него.

Мордорите очаквано победиха. Джетс много ги харесвам, но скамейката им е къса и ще е сензация да вземат серията. В края видимо се умориха и Вегас ги смляха. А до средата на втората третина Джетс помиташе рицарите от удари и бърз хокей. Домакините не знаеха къде се намират. Третата третина обаче бяха смачкани от грозния физически хокей на орките.

На Запад е уникум. 4 мача, 4 пъти 1-1 в серията! :-D


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   22.04.2023 13:35


Толкова талант и толкова слаби ангели.
Големи лузъри моите хора бе ей. Как все такива си ги избирам. :uuu: :-?
Като игра смачкахме Кингс, но всеки път когато те търсеха гола или бе критичен момент им се получаваше веднага като по поръчка. Нямам думи! Втори овъртайм губят Едмънтън, а това да извършиш глупаво нарушение и да оставиш отбора си с 4 човека в този овъртайм е безумие.
Самоубийство! Макдейвид вкарва 2 гола в 2 пауър плея, повеждаш с 2-1 и единия ти лидер Драйзайтел се прави на клоун и е наказан и веднага след това 2-2?! :-x
И в продължението, другия хубостник Райън Хъджънт-Хопкинс с простотия. :ireful:
Следващия мач ще е ключов за Ойлърс! :-x

Вълците с 5 гола и 3 греди срещу горкия Далас?! :outofspace:

Айлендърс и Каролина резултата лъже, мача бе равностоен с едно все пак подчертано домакинско предимство като по-голяма агресия и контрол над мача. Но 4 минути преди края резултата бе 1-1 и отивахме към овъртайм. И изведнъж ПП гол, 2-1 и след това се случи нещо което само в хокея го има. Влизаха шайби откъдето си поискат, а в следващия мач сигурно за 3 третини няма да вкарат толкова голове... :-D
Този шамар дойде навреме, малко отрезвително за Ураганите.

Брюинс категорично надиграха Флорида. Пантерите са много опасен отбор, но просто изтеглиха късата клечка. Все пак ми прави впечатление, че мечоците допускат доста голове и положения пред тяхната врата, което липсваше в редовния сезон в такъв процент.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   23.04.2023 11:37


Снощи беше най-якия ден от началото на плейофите. Говоря като качество на хокея и драма до последно. И 3 от 4-те мача по програма влязоха в ОТ. :hockey:
Успях да изгледам всичко.
А тази нощ ще се палят свещи за Ойлърс! :-D :devil:

Най-''слабия'' мач беше между Девилс и Рейнджърс, но само защото двата отбора играха тактически хокей с поведе подсигуряване. Дяволите мисля, че налучкаха правилната рецепта как да победят Рейнджърс. И това не е с надпързалване и надстрелване... Браво на Дъги Хамилтън. :-)

Маккинън и Рантанен разсипаха кракъните от Сиатъл. Въпреки, че Колорадо поведоха с 2-1, то Сиатъл са приятната изненада този сезон и в момента просто са изтеглили късата клечка. Много силен хокей играят Сиатъл, но срещу тях е изключително класен отбор.

Торонтоооо :devil:
Кленовите листа най-накрая показаха характер, това за което ги критикувам безмилостно през последните 2, 3 години. Изключително талантлив отбор, койото е крайно време да се е обиграл и съзрял. Не можах да повярвам, че виждам две неща в едно: Първо, канадски отбор побеждава в овър тайм и второ, канадски отбор побеждава в мач, в който през по-голямата част е надигран от противника. :-D
Райън О' Райли изравни за Торонто за 3-3, 50 секунди преди края след изваждане на вратаря и 6 на 5. Нямам думи. Овър тайма отбово бе за Тампа, но Морган Райли препарира светкавиците с далечен удар секунди преди края на първото продължение. Вратаря просто не видя шайбата от толкова много трафик пред себе си.

Ах, как ме е яд за Джетс!!! Полудех от яд. :-x :ireful: :uuu:
Това бе ранния мач и го даваха по Макс Спорт (които са много зле, честно ; дават само по 1 мач на ден, а понякога и нито един, като онзи ден) с коментара на култовата Чешанка.
Върнаха се от 1-4 след 3-0 в третата третина?! 5 минути преди края беше 2-4. Джетс изравниха също като Торонто в последните секунди (20 сек. преди края) и при изваден вратар и 6-5 на леда. Уникален натиск упражниха и рицарите капитулираха. Но веднага след това Марк Стоун можеше да вкара, на магия изтърва. Нарушение на Дюбоа и овъртайма започна с човек повече за Лайтинг. Джетс удържаха, но моментума вече бе за Вегас, а и бяха по-свежия отбор. Удържаха в първия овъртайм, но във втория сами си го направиха. Нарушение, човек по-малко, голяма умора вече за тях. Рицарите отново за 2 път не се възползваха от численото си предимство, но гола падна следствие на това. В смисъл, Джетс бяха твърде уморени. Убиха наказанието, но смъртоносния гол за орките от Мордор дойде секунди след това от умора в Джетс, които не изчистиха добре шайбата и Амадио ги покоси жестоко.
Не знам как ще се възстановят най-вече психологически след този мач и май отиваме към 3-1 за Вегас. :dunno:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 87 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг