Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:01



Отговори на тема  [ 87 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
NHL плейофи 2023 (старт 17 април) 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   24.04.2023 00:44


Каролина и Бостън очаквано спечелиха комфортно и поведоха с 3-1
Техния сблъсък ще е нещо като финал преди финала. Нямам търпение за тази серия! :devil: :hockey:
Айлендърс започнаха взривно с 5 поредни удара, но след това направиха чутовна глупост и направиха две нарушения. 5-3 е над 80% гол. Урагабите поведоха и след това на леда имаше само един отбор, Каролина! :devil:

Брюинс смляха пантерите. Чисто физически. Резултата лъже, Флорида играха добре, но мечоците са ужасно добре подготвени... Не виждам слабо място. На ПП са добри, в защита са добри, в атака са добри. Абе готови са за шампиони, но надявам се, че Каролина ще ги спре.


Последна промяна Diavolo на 24.04.2023 00:45, променена общо 1 път



 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   24.04.2023 01:27


Бостън би трябвало да играят с победителят от серията Торонто - Тампа.
С Каролина могат да се срещнат едва на финал на Изток, ама има доста време до тази среща :-)

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   24.04.2023 01:51


Естествено. Аз това имах предвид. Финал преди финала ще е финала на Изток. Не че това ще е следващия мач. Но не виждам как Бостън ще загуби от Торонто/Тампа, още по-малко Каролина от Рейнджърс (хмм, макар че тук ще си е изпитание) или Джърси.


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   24.04.2023 02:32


Така е по-ясно :-) Напълно съм съгласен, че най-логичният финал на Изток би бил Бостън - Каролина, обаче през годините се убедих, че прогнозите в плейофите са най-несигурното нещо. Общо взето на Изток се очертават изключителни 1/2 финали.

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   24.04.2023 10:14


Оййлъъррссссс :devil: :hockey:
Едмънтън направиха обрата на сезона, особено предвид цената на този мач (2-2 или 1-3). Кингс започнаха шокиращо ефикасно и бързи 3 гола, буквално ураган с пета степен се стовари върху Едмънтън. Вместо да се сринат обаче те се събраха и отвърнаха на удара по шампионски. След този мач мисля, че Едмънтън е готов за нещо голямо. Поне финал хайде. Сякаш за титла се иска по-добра защита... От 0-3 до 3-3, пак Драйзайтел герой. И второто завръщане беше в края на мача, 3 минути преди края, Ивандър Кейн изравни. Овъртайм и първа победа в него за тази серия за Ойлърс. Хайман с бомба! :devil: :hockey:


И за Далас Старс мача бе решаващ. И там или щеше да 1-3 или 2-2 за тях. Само че Далас си водеха през целия мач, въпреки че вълците от Минесота направиха много силен мач.
Също много здрав плейофен мач с много положения и драма в края. Минесота се върнаха 2-3 при празна врата и ПП, 6 на 4. Последните секунди вратаря на Минесота ги извади от овъртайм. Добро попадение на Макс Спорт с коментара на Чешанката. :)


Последна промяна Diavolo на 24.04.2023 10:17, променена общо 2 пъти



 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   24.04.2023 10:32


Diavolo написа:
Оййлъъррссссс :devil: :hockey:
Едмънтън направиха обрата на сезона, особено предвид цената на този мач (2-2 или 1-3). Кингс започнаха шокиращо ефикасно и бързи 3 гола, буквално ураган с пета степен се стовари върху Едмънтън. Вместо да се сринат обаче те се събраха и отвърнаха на удара по шампионски. След този мач мисля, че Едмънтън е готов за нещо голямо. Поне финал хайде. Сякаш за титла се иска по-добра защита... От 0-3 до 3-3, пак Драйзайтел герой. И второто завръщане беше в края на мача, 3 минути преди края, Ивандър Кейн изравни. Овъртайм и първа победа в него за тази серия за Ойлърс. Хайман с бомба! :devil: :hockey:



Бях сигурен, че стомничката ще се счупи. След два мача, в които Кингс взеха своето след продължение, то нямаше как това да стане и трети път. Недай да ги отписваш толкова бързо, обаче...

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   25.04.2023 11:07


Истинска лудница са тазгодишните плейофи. Мега резултатни и осорвани, някои и нелогични, но това е хокея.
В половината мачове имаме 2-2 до момента, а шокиращо или не, но след 32 мача, гостите са спечелили 20 от тях?! :-o :hockey:

Девилс и Рейнджърс ще си вземат ли изобщо домакинство? :-D Така ако я карат Рейнджърс ще икзлатят с 4-3, да видим, би било рекорд.
Ами заслужено спечелиха дяволите, но определено това бе най-слабия и немощен мач от началото на плейофите.


Торонто с ново геройство! :devil: :rock:
Не съм очаквал такова геройство от тях. Да вземат и двете гостувания на супер отбора на Тампа (вярно вече и започнал да се амортизира) и то по какъв начин. Снощи изоставаха с 1-4 след 2 третини и бяха тотално надиграни, но изведнъж се надигнаха и просто смачкаха и пречупиха Тампа в последната третина. Надстреляха ги, надпързаляха ги и ги победиха с втора поредна Овъртайм победа след смъртоносния гол на Керфут. Героя обаче е Остин Матюс с двата си гола, които върнаха кленовите листа в мача.


Вега са като питони. Увиват се около теб и малко по малко те пречупват. Абе нещо като Марк Селби в снукъра. Противняци с една дума. Играят най-грозния ефикасен хокей в НХЛ и са много успешни. Но дано никога не взимат купата. Заслужено спечелиха спор няма. Просто Унипег няма дълбочината да ги победят. Герой на мача Брет Хойдън с двата си гола, но за мен Марк Стоун ги извади, защото всичко най-важно стана след негови пробиви.


Колорадо изтеглиха късата клечка с тези подивели кракъни. Сиатъл са приятната изненада на тези плейофи. Играят супер хокей и са в пикова форма. :outofspace:
Буквално унищожиха лавините и резултата яко ама яко лъже. Това ако не бяха Колорадо отиваха на разгром. Такъв натиск почти през целия мач рядко се вижда. И въпреки това Колорадо бяха близо да измъкнат мача по шампионски, което поне трябва да бъде позитивното мислене при тях. Петия мач ще е ключов!
Два гола на Рантанен лавините.
Смъртоносния гол дело на Джордан Еберле след ПП към края на овъртайма.
Герой на мача: нашето момче Александър Георгиев!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   25.04.2023 14:14


А не Деволе, какъв ти е проблема с Вегас :-o :-?


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   25.04.2023 14:32


Изкуствен отбор с много пари в един дразнещ и изкуствен град еманация на всичко най-лошо и пошло.
И освен това играят антихокей.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   25.04.2023 15:46


Diavolo написа:
Изкуствен отбор с много пари в един дразнещ и изкуствен град еманация на всичко най-лошо и пошло.
И освен това играят антихокей.



Ами когато има разширение на лигата има възможност за създаване на нови отбори, ако Вегас е изкуствен, то и други отбори са изкуствени и създадени при предишен разширения на лигата.

Не, че нещо просто съм забелязал голям хейт от теб към Вегас, затова питам.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   25.04.2023 16:41


Александър Георгиев е българин само по баща, но по самосъзнание е руснак, така че за мен не е наше момче.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   26.04.2023 15:36


Ойлъъъърссссс :rock: :devil: :hockey:
Унощожихме Кингс. Много ефикасна атака, изключително високо КПД. Двойката Макдейвид-Драйзайтел няма спиране! 8-)
Красота!


Много бозави мачове в Далас и Северна Каролина. Особено в Далас, това за мен бе най-слабия мач в този плейофен сезон. След това е четвъртия мач между Рейнджърс и Девилс и Каролина - Айлендърс.
Радвам се само защото Далас поведе, а те са ми малко по-симпатичния отбор.


Не съм очаквал тази тъпотия от Каролина. За мен подцениха мача и ситуацията и сега вместо да почиват ще трябва да се морят допълнително. А ги чака тежък мач, който задължително трябва да вземат, защото никой не обича решаващ мач номер 7... :uuu:


Последна промяна Diavolo на 26.04.2023 15:37, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   27.04.2023 15:45


Е, ходи прогнозирай плейофен хокей. :outofspace: :-D
Никаква логика не намирам в тази победа на Флорида. Но много се радвам де, хаха Гледах го по Макс Спорт 2 мача и всеки път Флорида повеждаше и Бостън изравняваше.
Е, в овъртайма нямаше как да изравнят... :devil: Груба грешка на Улмарк и Ткачук се възползва.

От руснаците дръпнах и изгледах Колорадо и Сиатъл.
Амии какво да кажа, Колорадо и този мач си бяха надиграни. Сиатъл просто играят невероятно. Подцених много Кракън и надцених много Колорадо. Като ги гледах миналата година и колко са страховити си казах, че могат поне да дублират ако не да направят династия (нещо почти невъзможно в съвременния хокей), но не знам, няма я тази лекота и свежест от миналия сезон. Все пак нищо не е решено. :hockey:
Лавините изоставаха с 1-3 и се блъскаха безпомощно в стената на Сиатъл, но намалиха все пак на 2-3 след като извадиха вратаря в последните 4 минути. Даже имаха цели 3+ минути да изравнят, но се стигна само до няколко мелета.

Айде тази нощ Торонто да затваря!


Последна промяна Diavolo на 27.04.2023 15:46, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   28.04.2023 11:31


Дяволите разнищиха рейнджърите! :devil:
Първа домакинска победа в тази серия. Някой да ми обясни как е възможно Джърси да водят с 3-2 в серията след като загубиха първите 2 мача у дома с идентичното 1-5 :outofspace: :-D

Вегас са първия отбор, който се класира за 2 кръг на плейофите, което автоматично им дава леко предимство, защото ще са една идея по-свежи.
Много беззъби се оказа Унипег, но не съм изненадан, това им е потенциала просто. Орките ме притесняват.


За съжаление Торонто не устояха на напрежението и не показаха играта, която могат. Гледах мача по Макс Спорт. Слаб мач като цяло. По-събрания и търсещ победата отбор спечели, но без да блестят. 19 годишната мъка продължава... Стигне ли се до 7 мач ще е лудница, пф.


Едва за 5 път в историята в 7 от 8-те срещи се стига до мач 6! :hockey:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   29.04.2023 11:42


Браво на Каролина, много се радвам :cheers:
Затвориха си мача без да се стига до психологическата драма мач номер 7
Много хитър удар на Щастни в овъртайма, търсейки именно рикошет във вратаря.
6 поредна победа в овъртайм за ураганите! :-o :hockey:


Необяснимо ми е това което се случва с Брюинс. Най-добрата защита в редовния сезон в тази плейофна серия е разкъсана от изгладнелите пантери! :-o :devil:
7-5?! :outofspace: Като мечоците поведоха с 5-4 и след това получиха 3 безответни шайби. По 2 гола за Ткачук, Пастърнак и Бертуци.
Така мач 7 в Бостън Гардън, където ми е много любопитно какво ще се случи. Дали не се готви най-голямата сензация? :music: :whistle: 8-)


Много се радват за звездите от Далас. Надиграха тотално вълците и съвсем заслужено се клаисират в 2 кръг.


Преди малко приключих със Сиатъл и Колорадо.
Ами шампионите отговориха по шампионски! Когато играят така е почти невъзможно да се играе срещу тях. Нямат спиране просто! :devil: :hockey:
Спокоен съм за мач 7. Знам, хокей е, а Сиатъл са страхотни в тази серия, но класата на лавините е безспорна.


Последна промяна Diavolo на 29.04.2023 11:43, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   30.04.2023 11:01


Оййййййййййлъъъъъъъррррррссссссссс :hockey: :devil:
За втора поредна година Едмънтън е в 2 кръг и дано този път надградят. Въпреки кошмарната грешка на Скинър, Едмънтън успяха малко преди овъртайма да вкарат победния 5 гол след изстрел в трафика на Ямамото.
Чао чао Кингс! :wave:
Първи гол на Макдейвид при 5 на 5 и 6 от 6 за Драйзайтел. 6 мача, минимум 6 точки, по 1 точка на мач поне.
Логично Едмънтън спечелиха в тази серия. Все пак Кингс имаха предимство в резултата само за 8 минути в цялата серия (?!) и това се случи само веднъж?! :-o
Сега идва тежкия тест срещу орките!
За спасението на хокея и спорта като цяло дано Едмънтън победят световното зло! :-x :devil:


19 годишното проклятие е в историята! :devil: :cheers: :hockey:
Кленовите листа са в 2 кръг на плейофите. :-D
Матюс и Таварес ще бъдат записано в златните страници на този славен отбор с армия от фенове.
Тампа дадоха всичко от себе си, но въпреки игровото им предимство я нямаше тази искра и свежест. Съвсем друг отбор са в момента в сравнение с това което бяха преди 2/3 години.


Рейнджърс очаквано вкара мача в 7 решителна серия. Преди началото на 1 кръг ако имаше мач, който крещеше 7 мача, то бе именно тази битка между Джърси и Ню Йорк.
Любопитното тук е, че Рейнджъра вкараха пауър плей гол след 14 поредни неуспеха?! :-o


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   01.05.2023 15:17


Е, как ме е яд за лавините. В ШОК съм! :outofspace:
Но според мен Сиатъл заслужено печелят. Най-малкото във всеки един мач от серията именно те повеждаха в резултата и през цялото време изглеждаха като по-гладния и търсещ победата отбор. 7 мача, 7 пъти Кракънс отбелязват първи! :-o
Голям мач на датчанина Бьоркстранд.
Сиатъл са за втора година в хокея, а стават първия отбор след експанзията (1967 г.), който печели първата си плейофна серия срещу настоящия шампион! :-o


Нова сензация, супер отбора на Бостън, големия фаворит се сгромоляса още в 1-ия кръг на плейофите?!?! :-o :-o :outofspace: :outofspace:
Втора поредна година отбора с Президентския трофей (най-добрия отбор в редовния сезон) отпада рано, рано. Миналата година именно Флорида, но в 2 кръг.
Все пак Флорида не са случайни. Миналия сезон тръгнаха с голямата кошница, но налетяха на Тампа. Сега са по-мъдри. Отделно и в редовния сезон, именно пантерите бяха сред малкото неудобни на Бостън отбори.
Бостън играха много слабо до 1-2. Имах усещането, че насила са изкарани на леда. Анемични, мудни.
Но както става в хокея. Играеш слабо, падаш с 0-2 и изведнъж правиш обрат! Брюинс обърнаха мача с 3-2 и всичко отиваше за тяхна победа. В края Флорида извадиха вратаря и в последната минута на празна врата изравниха?! Шок и ужас, гробовно мълчане в ТД Гардън! Казах си край, овъртайма е за тях и така и стана. Мечоците наляха гипса и бяха наказани.
Много се радвам :dance: :devil:


За 3 път в своята история Бостън са обърнати в плейофна серия от преднина 3-1?!


Едва за 6 път в историята в 1 кръг на плейофите и двата отбора финалисти са АУТ!




Цели три двойки в 2 кръг (полуфиналите) се случват за първи път в историята:
Флорида - Торонто ; Сиатъл - Далас ; Вегас - Едмънтън

?!
Баси сезона

Е, след такъв сезон и ако сега канадски отбор не вземе купа Стенли, не знам кога. :devil:




ПОЛУФИНАЛИ

Торонто - Флорида 4-3
Каролина - Ню Джърси 4-1
или
Каролина - Ню Йорк Рейнджърс 4-2
-
Далас - Сиатъл 4-3
Вегас - Едмънтън 3-4

Биий орките, главата, бий бий бий! :-x :devil: :hockey:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   01.05.2023 19:24


Дяволе, 2010 Бостън не беше ли обърнат от 0-3 от Филаделфия?

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   01.05.2023 20:09


Да, ама това е 3-0, аз визирах само за ситуация 3-1
Иначе тогава е единственото обръщане от 0-3 до 4-3 във вреда на Бостън.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: NHL плейофи 2023 (старт 17 април)   |   02.05.2023 13:06


Ню Джърси смачката Ню Йорк. Много се натягаха и навиваха рейнджърите, целия хайлайф на Ню Йорк застана зад тях, то направиха цяла кампания все едно Уилям Уолас ще освобождава шотландците. :-D
Ама битката за река Хъдсън бе спечелена категорично от народните хора от Джърси. :rock:
Заковах го и на точен резултат! :devil:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 87 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг