Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 16:25



Отговори на тема  [ 256 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016   |   27.02.2016 16:58


тия организатори са за разстрел като чета условията на пистата да рискуват здравето на състезателите и за съжаление Линдзи е пострадала тежко, дано не стане като със Свиндал и да пропусне края на сезона, че то останаха доста малко състезания и ще е жалко такъв край за нея :-(


Последна промяна juve на 27.02.2016 16:59, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016   |   27.02.2016 19:26


Пълна подигравка на съдбата с Линдзи.
То бива, бива, но такава простотия няма никъде. :uuu: :-x

Аз все пак съм оптимист за утре, ако имаше нещо лошо щеше вече да изтече инфо.
Баси и скапания сезон, при мъжете пълна пародия и подигравка, а сега и при жените.


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016   |   27.02.2016 20:45


Diavolo написа:
Пълна подигравка на съдбата с Линдзи.
То бива, бива, но такава простотия няма никъде. :uuu: :-x

Аз все пак съм оптимист за утре, ако имаше нещо лошо щеше вече да изтече инфо.
Баси и скапания сезон, при мъжете пълна пародия и подигравка, а сега и при жените.

май е извадила късмет, не е страшно и може още утре да се върне, но не е решила напълно, поне ще си довърши сезона, случайно и мернах туитъра, че ми стана любопитно :-)


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016   |   27.02.2016 21:40


juve написа:
Diavolo написа:
Пълна подигравка на съдбата с Линдзи.
То бива, бива, но такава простотия няма никъде. :uuu: :-x

Аз все пак съм оптимист за утре, ако имаше нещо лошо щеше вече да изтече инфо.
Баси и скапания сезон, при мъжете пълна пародия и подигравка, а сега и при жените.

май е извадила късмет, не е страшно и може още утре да се върне, но не е решила напълно, поне ще си довърши сезона, случайно и мернах туитъра, че ми стана любопитно :-)



Аз не знам как не е страшно след като има hairline fracture на коляното. Счупване при което коста не е разместена. За мен трябва да е аут за сезона, hairline fracture заразства за 4-6 седмици, след което има рехабилитация. Аз имам в момента hairline fracture на рамото. Просто нямам идея как говори изобщо за състезание :outofspace: Освен да има някакви чудеса в медицината ......



Последна промяна Balleta на 27.02.2016 21:40, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016   |   27.02.2016 21:48


Balleta написа:
juve написа:
Diavolo написа:
Пълна подигравка на съдбата с Линдзи.
То бива, бива, но такава простотия няма никъде. :uuu: :-x

Аз все пак съм оптимист за утре, ако имаше нещо лошо щеше вече да изтече инфо.
Баси и скапания сезон, при мъжете пълна пародия и подигравка, а сега и при жените.

май е извадила късмет, не е страшно и може още утре да се върне, но не е решила напълно, поне ще си довърши сезона, случайно и мернах туитъра, че ми стана любопитно :-)



Аз не знам как не е страшно след като има hairline fracture на коляното. Счупване при което коста не е разместена. За мен трябва да е аут за сезона, hairline fracture заразства за 4-6 седмици, след което има рехабилитация. Аз имам в момента hairline fracture на рамото. Просто нямам идея как говори изобщо за състезание :outofspace: Освен да има някакви чудеса в медицината ......


значи ако е такава диагнозата, както обясни какво значи и се върне утре рискува сериозно, ако не си вземе почивка, все пак здравето е преди всичко и трябва много да внимава, че може и да си рискува кариерата


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016   |   28.02.2016 15:51


Егати, това не може да е истина :outofspace: Ден след като направи фрактура в коляното, Линдзи Вон не само се пусна днес, но и спечели Супер-Джито в комбинацията с 0.40 стотни преднина :outofspace: :-o :outofspace: :-? С две шини на колената ... :outofspace:

Това момиче остава в историята, като един от най-големите спортисти евър.

Ясно е, че няма да спечели комбинацитя след слалома, но това постижение е велико и малко спортисти в който и да е спорт са го правили. ЕВАЛА за характера, макар, че за мен си рискува здравето, след такава контузия не би трябвало да погледнеш към ските :outofspace:

Да видим какво ще направят Киршгасер и Шифрин след слалома.



Последна промяна Balleta на 28.02.2016 15:52, променена общо 2 пъти



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016   |   28.02.2016 16:07


Дотук добре, 5-та след Супер-джито, Лара Гут отпадна на слалома, да видим дали Линдзи ще завърши и ...къде


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016   |   28.02.2016 16:19


браво на Линдзи с пешеходно темпо и лека контузия си взе ценни точки и даже взе супер-джито просто си е класи над всички, а Лара се осра яко вместо да използва проблемите на Вон, тя даже не завърши изостана с 30 точки в генералното, поне има още интрига, иначе ако не бяха отпаданията на американката досега да и води над 150 точки и отдавна да е приключил спора :-)


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016   |   28.02.2016 16:24


Balleta написа:
Дотук добре, 5-та след Супер-джито, Лара Гут отпадна на слалома, да видим дали Линдзи ще завърши и ...къде



В крайна сметка Линдзи остана 12-а след слалома при оставащи Кирхгасер и Шифрин, които можеха да я изместят, само Шифрин успя завършвайки 8-а и измести Линдзи на 13-о място. Вон си върна преднината пред Гут, която изгуби вчера.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016   |   28.02.2016 22:58


Уникална Линзи, просто нямам думи за това което направи днес. :moufan:
Какво огромно шампионско сърце, уфф. :yes:
Дано, дано да спечели тази пуста 5 титла, че ще е голяма гавра на съдбата с нея.
И всички тези грандиозни успехи с един куп тежки контузии през кариерата и с толкова много значими отсъствия. :first:


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016   |   29.02.2016 02:42


Diavolo написа:
Уникална Линзи, просто нямам думи за това което направи днес. :moufan:
Какво огромно шампионско сърце, уфф. :yes:
Дано, дано да спечели тази пуста 5 титла, че ще е голяма гавра на съдбата с нея.
И всички тези грандиозни успехи с един куп тежки контузии през кариерата и с толкова много значими отсъствия. :first:

май е сериозно за съжаление, но дано греша. проверих и туитъра и е пуснала снимка на която има фрактура 16,1 мм. ето това е написала, балета ще постне снимката, че аз не мога

lindseyvonnSo the MRI shows a pretty substantial fracture in my tibial plateau. MCL looks decent as well as the rest of my knee. Now I will talk to my trainers and make a plan. I'll keep you guys updated. Big thanks to everyone who helped me get through today and to the fans that always supported me!

доколкото четох в гугъл това си е опасно за костната тъкан и си трябва почивка и лечение, рискува много Линдзито, ясно е че иска много глобуса, но дали ще може да изкара докрая


Последна промяна juve на 29.02.2016 02:50, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016   |   29.02.2016 16:49


Balleta написа:
Егати, това не може да е истина :outofspace: Ден след като направи фрактура в коляното, Линдзи Вон не само се пусна днес, но и спечели Супер-Джито в комбинацията с 0.40 стотни преднина :outofspace: :-o :outofspace: :-? С две шини на колената ... :outofspace:

Това момиче остава в историята, като един от най-големите спортисти евър.

Ясно е, че няма да спечели комбинацитя след слалома, но това постижение е велико и малко спортисти в който и да е спорт са го правили. ЕВАЛА за характера, макар, че за мен си рискува здравето, след такава контузия не би трябвало да погледнеш към ските :outofspace:

Да видим какво ще направят Киршгасер и Шифрин след слалома.



No one can ever call me a whimp!

:moufan:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016   |   02.03.2016 16:32


Линдзи все пак очаквано се отказа от стартовете до края на сезона, няма как тежка си е тая контузия, даже има цели три фрактури, въобще не трябваше да стартира в неделя, да си почива и догодина свежа пак ще си е фактор, че има световно и скоро олимпиада, все пак е най-великата скоростна състезателка в историята и ако е здрава си е тотален фаворит. Лара си е късметлийка тоя сезон и се радвам за нея, че ще вземе световната купа, тъй като и стисках палци, стига да не стане нещо, че тоя спорт си е рисков и никой не е застрашен от контузии


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016   |   02.03.2016 16:40


Дяволе, моля те, дай ни знак, че си жив. Притеснявам се. Сериозно! :-(

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016   |   02.03.2016 18:59


juve написа:
Линдзи все пак очаквано се отказа от стартовете до края на сезона, няма как тежка си е тая контузия, даже има цели три фрактури, въобще не трябваше да стартира в неделя, да си почива и догодина свежа пак ще си е фактор, че има световно и скоро олимпиада, все пак е най-великата скоростна състезателка в историята и ако е здрава си е тотален фаворит. Лара си е късметлийка тоя сезон и се радвам за нея, че ще вземе световната купа, тъй като и стисках палци, стига да не стане нещо, че тоя спорт си е рисков и никой не е застрашен от контузии


това беше ясно още след излизането на диагнозата, аз още недоумявам как кара Супер-джи на следващия ден и ....спечели. :outofspace:

Цитат:
Lindsey Vonn
4 hrs ·

..

Today I am making the difficult decision to end my season and leave the World Cup circuit due to an injury I suffered last Saturday. Because I am currently leading the Overall World Cup standings, this is one of the toughest decisions of my career.

When I crashed on Saturday in Andorra, I fractured my tibial plateau. The traditional X-rays that were taken that afternoon showed a hairline fracture, but the tibial plateau appeared to be stable and did not pose significant risk to competing. So I raced on Sunday. After the Super Combined on Sunday, I went to Barcelona where more precise MRI and CT equipment was available and scans were performed on Tuesday morning. Those images showed that there was not just 1 hairline fracture, but in fact 3. And the fractures are not hairline, but instead they are significant enough that they are not sufficiently stable to permit me to safely continue skiing. Further damage any of the fragments could result in a serious surgery that would risk my future in ski racing. With the World Championships in St. Moritz next year and the Winter Olympics in South Korea the following year, I cannot take that risk.

So I have made the decision to end my season. I am very proud of what I have been able to accomplish this year: 9 World Cup victories, breaking the World Cup downhill win record, breaking the World Cup Super G podium record, and winning the most World Cup discipline titles--20--of any skier, male or female. While I am confident that I'm making the right decision, it still doesn't make this decision any easier. Thanks to everyone who supported me and stood by me through it all. Best of luck to all the World Cup competitors. I'll see you again next year. Xo LV


Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016   |   02.03.2016 21:50


@1^890-897!!!!!!!!!``14%79A8909E093

приключвам със спорта :-(


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016   |   04.03.2016 15:27


Бухахахахаххаа, Лара Гут :rofl: :rofl: :rofl: :tomate: :tomate:

Поредната лузърка. Вчера четох какво била казала след контузията на Вон и последвата победа в Супер-джито на комбинацията. Ами какво да каже след такъв звучен шамар, да те бият на куц крак трябва много да боли :rofl:

"According to Dan Quarrell of Eurosport, the 24-year-old Swiss skier accused Vonn of being overly dramatic in an interview with ZDF in Germany (h/t Swiss outlet Blick): "She always makes theater. It is not the first time and will not be the last time.""

След това Вон е постнала резултата от MRI и поста в който написа:

"No one can ever call me a whimp!"

Интересно колко глупаво ли се чувства сега, след като заради "театъра", Линдзи се отказа не заради една, а заради цели три фрактури на коляното. Гадна симулантка е тая Линдзи, да ме бие със счупен крак, при това след контузии и скъсани ACL и MCL на 31 години :rofl: :rofl: :wave:


Смешко, по-голям смешко, най-голям смешко - Лара Гут, късметлийката.


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016   |   04.03.2016 18:16


между другото изказването на Лара е било веднага след отпадането и в комбинацията и нормално да е била бясна и нервирана, но е факт че Линдзи даже и контузена си я би на супер-джито и за разлика от нея завърши слалома и нормално да я заболяло, а и доколкото съм чел швейцарката признавала е неведнъж че с Вон няма приятелски отношения, просто не споделят общи теми и такива работи и само с Ана Фенингер се разбира и са много близки, но също е факт че тоя сезон всички основни нейни претендентки се контузиха. Ана и Тина преди началото на сезона, Шифрин по средата, а Линдзи в края, по-големи подаръци нямаше как да получи и предполагам го знае, тъй че да си завърши сезона спокойно да се наслаждава на крайната победа, че догодина като се върнат всички е ясно, че пак ще е четвърта или пета, въпреки че за мен си остава симпатяга на външен вид и ме кефи излъчването и :-)


Последна промяна juve на 04.03.2016 18:18, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016   |   04.03.2016 22:59


мръсна свиня


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ски алпийски дисциплини - сезон 2015/2016   |   05.03.2016 16:02


Марсел Хиршер спечели гигантския слалом в Кранска Гора, Словения и си осигури за трети път в кариерата малкия кристален глобус в дисциплината Гигантски слалом. Хиршер този сезон има 16 подиума в 20 старта за СК.

Пинторо, който спечели последните 4 Гигантски слалома, остана 2-и. Пинторо стана 2-я французин спечелил 4- поредни Гигантски, след Жан-Клод Кили. Алекси Пинторо вече си осигури малкия кристален глобус в Комбинацията, негова първа титла в кариерата.

Кристоферсен с трето място и вече 333 точки изоставане от Марсел за СК, което на практика означава почти сигурна 5-а поредна титла на австриеца за Световната купа.

Гигантския в Ясна при жените бе отложен заради лошо време и е пренасрочен за 7-и Март ....жалко, че очаквах Мика да се подиграе с ГуГУТката :laugh:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 256 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг