Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:49



Отговори на тема  [ 72 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Световно първенство по хокей на лед' 2017 (Кьолн/Париж) 
Автор Съобщение
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световно първенство по хокей на лед' 2017 (Кьолн/Париж)   |   22.05.2017 21:24


Дяволе, аз не гледам почти и футбол. Просто часовата разлика и куп ангажименти през уикенда не ми дават тази възможност. Как да гледам Канада - Русия или финала за Лига Европа като по това време съм на работа :-) Добре, че последният мач за ШЛ е в събота.

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световно първенство по хокей на лед' 2017 (Кьолн/Париж)   |   22.05.2017 21:27


Diavolo написа:
съгласен съм, че всяка година СП не е ОК, но така е в хокея от край време. :dunno:
Проблема на СП е че са по време на плейофите в НХЛ.
А иначе няма как зимна олимпиада или СП да не съвпаднат с НХЛ. Знаеш кога се провежда зимната олимпиада, за това е и зимна, а не лятна.
А СП по хокей през август/септември, как ти се вижда? Смешно. Това е зимен спорт все пак.
Ама тогава пак ще реват, защото някой може да се контузи преди началото на сезона или да си прецака подготовката и т.н.
Би било добре поне веднъж на 2 г.
при баскета просто е по-различно, интереса го има, защото световното е лятото и няма как да съвпадне с НБА, а и това вече е традиция от години и си се знае.


интереса в баскета го има, защото се организира веднъж на 4-и години, което го прави стойностно, макар, че най-големите звезди го отказват за да не си нарушат почивката :laugh:
Въпреки всичко, откъм отразяване е на топ ниво и си го предават, гледат и коментират.

Просто е смешно всяка година да събираш отбори от колективен спорт на национално ниво, неразумно е, абе то едни ски, които са индивидуални, световното ти е на две години, ти ще впрягаш огромни екипи всяка година, не става.
Ти искаш да прекъсне шампионата в НХЛ за да може играчите да играят на Световното ВСЯКА година ли ?
Това е все едно да прекъснеш шампионатите в Европа по футбол за световно или айде, да правиш световно по футбол ВСЯКА година и да събираш играчите след всеки сезон за по още един турнир ...мислиш, че клубовете няма да ревнат ли, то сега има ФИФА Вирус и големи неустойки за контузени играчи само за кфалификациите


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световно първенство по хокей на лед' 2017 (Кьолн/Париж)   |   22.05.2017 21:30


Forest_fan написа:
Дяволе, аз не гледам почти и футбол. Просто часовата разлика и куп ангажименти през уикенда не ми дават тази възможност. Как да гледам Канада - Русия или финала за Лига Европа като по това време съм на работа :-) Добре, че последният мач за ШЛ е в събота.


що бе идеални са часовете на футбола за събота и неделя, даже перфектни :yes: Почваш от 6 сутринта, та чак до 5 следобед, мене ми е супер сутрин или следобед да си изгледам по един или два мача, особено зимата


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световно първенство по хокей на лед' 2017 (Кьолн/Париж)   |   22.05.2017 21:36


Казах ти веднъж на 2/3 г. е ОК. 4 год. са много за един толкова изхабяващ и динамичен спорт.
Но ти как ще решиш проблема с датите, защото мисля, че сам си съгласен, че едно СП няма как да е през лятото, т.е. проблема с НХЛ винаги ще го има.
СП по баскет е лятото и не съвпада с НБА, това му е плюса, по-големия, а не защото е веднъж на 4 г.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световно първенство по хокей на лед' 2017 (Кьолн/Париж)   |   22.05.2017 21:38


Diavolo написа:
Е, това е ясно.
Публиката в СА е под всякаква критика, нямат никаква фенска култура. Изключвам 3, 4 по-горещи публики и то само в плейофите и до там.
А да не отварям думи за непрекъснатите прекъсвания за реклами и какво ли още не. :uuu:
Никога няма да ги разбера, нито ме вълнуват.


не знам каква е фенската култура в Щатите и Канада, ако е да се пускат димки, събличаш гол и да палиш факли,след като си се напил преди това в близката кръчма и изпоначупил един два автобуса и откраднал един два шала или телефона от малчуганите - да, тука няма такава :laugh:
Иначе залите по баскет и хокей пращят всеки мач, специално на Юнайтед средната посещаемост е 20К, тоест пълна зала средна посещаемост, хората си ходят с кеф, забавляват се, прекарват си приятно и не се притесняват, че на път за вкъщи някой може да им счупи главата с някое паве .... Общо взето всеки един мач е празник и залите са пълни, мен не ми трябва някой хайванин да крещи като обезумял до мен


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световно първенство по хокей на лед' 2017 (Кьолн/Париж)   |   22.05.2017 21:49


Diavolo написа:
Казах ти веднъж на 2/3 г. е ОК. 4 год. са много за един толкова изхабяващ и динамичен спорт.
Но ти как ще решиш проблема с датите, защото мисля, че сам си съгласен, че едно СП няма как да е през лятото, т.е. проблема с НХЛ винаги ще го има.
СП по баскет е лятото и не съвпада с НБА, това му е плюса, по-големия, а не защото е веднъж на 4 г.


абе варианти има, НХЛ ще изтегли сезона с две седмици напред, световното ще почне две седмици по късно примерно 15 Юни и готово, но само ако е на 4-и години, всяка година няма как да ти се съгласят отборите.

Има и нещо друго, такъ е спорта и така се получава - купа Стенли, НХЛ и Олимпиадата са най-важните в тоя спорт и с приоритет.
Във футбола е световното и вътрешните турнири, ти що не ревеш, че на Олимпиадата, най-големия форум няма мъжки футбол ... ами щото не се връзва, така е и със световното и хокея


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световно първенство по хокей на лед' 2017 (Кьолн/Париж)   |   22.05.2017 23:06


Balleta написа:
Forest_fan написа:
Дяволе, аз не гледам почти и футбол. Просто часовата разлика и куп ангажименти през уикенда не ми дават тази възможност. Как да гледам Канада - Русия или финала за Лига Европа като по това време съм на работа :-) Добре, че последният мач за ШЛ е в събота.


що бе идеални са часовете на футбола за събота и неделя, даже перфектни :yes: Почваш от 6 сутринта, та чак до 5 следобед, мене ми е супер сутрин или следобед да си изгледам по един или два мача, особено зимата


Аз често работя и в събота и когато ми остане една неделя за цялата домашна работа, познай дали жената ще ме остави да гледам футбол :fatal: :-)

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световно първенство по хокей на лед' 2017 (Кьолн/Париж)   |   23.05.2017 00:04


Balleta написа:
Diavolo написа:
Е, това е ясно.
Публиката в СА е под всякаква критика, нямат никаква фенска култура. Изключвам 3, 4 по-горещи публики и то само в плейофите и до там.
А да не отварям думи за непрекъснатите прекъсвания за реклами и какво ли още не. :uuu:
Никога няма да ги разбера, нито ме вълнуват.


не знам каква е фенската култура в Щатите и Канада, ако е да се пускат димки, събличаш гол и да палиш факли,след като си се напил преди това в близката кръчма и изпоначупил един два автобуса и откраднал един два шала или телефона от малчуганите - да, тука няма такава :laugh:
Иначе залите по баскет и хокей пращят всеки мач, специално на Юнайтед средната посещаемост е 20К, тоест пълна зала средна посещаемост, хората си ходят с кеф, забавляват се, прекарват си приятно и не се притесняват, че на път за вкъщи някой може да им счупи главата с някое паве .... Общо взето всеки един мач е празник и залите са пълни, мен не ми трябва някой хайванин да крещи като обезумял до мен


Е, не е казано че трябва да има такива крайности, ама някак си не можеш да сравниш 20 хиляди души, които викат ДИ - ФЕНС, и Лет'с гоу не-знам-си-кой, лет'с гоу, с това примерно:



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световно първенство по хокей на лед' 2017 (Кьолн/Париж)   |   23.05.2017 00:18


Балет, не говоря за изцепки и хулиганства, въпреки че понякога и тях ги има в щатите.
Говоря за разнообразно пеене и нон-стоп поддръжка, а не да се тъпчеш с хотдог и да опразваш залата 10 минути преди края при негативен резултат.

А за пълните зали, че то ако в огромна Америка с колко там, 300 млн. човека, оставаше да не може да се напълни 20 хилядна зала. ;-)


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световно първенство по хокей на лед' 2017 (Кьолн/Париж)   |   23.05.2017 01:00


Diavolo написа:
Балет, не говоря за изцепки и хулиганства, въпреки че понякога и тях ги има в щатите.
Говоря за разнообразно пеене и нон-стоп поддръжка, а не да се тъпчеш с хотдог и да опразваш залата 10 минути преди края при негативен резултат.

А за пълните зали, че то ако в огромна Америка с колко там, 300 млн. човека, оставаше да не може да се напълни 20 хилядна зала. ;-)


София е почти 2 милиона, що не може да събере повече от 3000 души на мач ...... що за логика бе това :outofspace:
Има градове по малки от София, които пълнят 20к зали, вземи една Оклахома, тука нищо не каза. Ама айде да не сравняваме с България :laugh: Сезона в НХЛ и НБА е 82 мача, тоест 41 домакински, колко мача е в Европа/БГ ???


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световно първенство по хокей на лед' 2017 (Кьолн/Париж)   |   23.05.2017 01:01


spurs написа:
Balleta написа:
Diavolo написа:
Е, това е ясно.
Публиката в СА е под всякаква критика, нямат никаква фенска култура. Изключвам 3, 4 по-горещи публики и то само в плейофите и до там.
А да не отварям думи за непрекъснатите прекъсвания за реклами и какво ли още не. :uuu:
Никога няма да ги разбера, нито ме вълнуват.


не знам каква е фенската култура в Щатите и Канада, ако е да се пускат димки, събличаш гол и да палиш факли,след като си се напил преди това в близката кръчма и изпоначупил един два автобуса и откраднал един два шала или телефона от малчуганите - да, тука няма такава :laugh:
Иначе залите по баскет и хокей пращят всеки мач, специално на Юнайтед средната посещаемост е 20К, тоест пълна зала средна посещаемост, хората си ходят с кеф, забавляват се, прекарват си приятно и не се притесняват, че на път за вкъщи някой може да им счупи главата с някое паве .... Общо взето всеки един мач е празник и залите са пълни, мен не ми трябва някой хайванин да крещи като обезумял до мен


Е, не е казано че трябва да има такива крайности, ама някак си не можеш да сравниш 20 хиляди души, които викат ДИ - ФЕНС, и Лет'с гоу не-знам-си-кой, лет'с гоу, с това примерно:




нали се сещаш, че тия сафутболни фенове, а и това е стадион, не зала. както казах транспарантите и димките ги няма, както и побоищата, но има заря и фоейверки :laugh:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световно първенство по хокей на лед' 2017 (Кьолн/Париж)   |   23.05.2017 09:23


Абе баш зала си е, не си го изгледал явно, това е на баскет.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 72 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг