Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 31.05.2020 02:28



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
<> [S12W16 - 07.01/13.01.2013] Купа на ПМЛ (осминафинали) <> 
Автор Съобщение
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 3988
Мнение  <> [S12W16 - 07.01/13.01.2013] Купа на ПМЛ (осминафинали) <>   |   07.01.2013 17:58



Купа на ПМЛ (осминафинали)
————————————————————————————————————————————————————————————
[12167001]NEW MERSEY RAZORS 1:1 (3:4 ЕД) VALIANT KNIGHTS[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ] [ДУЗПИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12167002]DUNE WARRIORS 3:1 CDLM BLUE POWER[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12167003]THUG SLUGS 3:1 ЖФК БАБА ЯГА[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12167004]ARLITO 4:2 THE THRACIAN ORPHICS[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12167005]THE CURSED 1:0 КРИВА НИВА[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12167006]THE MUMMIES 1:1 (3:2 ЕД) СИНЯТА ЛАВИНА[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ] [ДУЗПИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12167007]PRIMUS MAXIMUS 1:1 (5:4 ЕД) DEMBA BOYZ[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ] [ДУЗПИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12167008]UNDERGROUND 2:1 CRAZY BAND[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————


[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]

---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10322 | Италия-А
10423 | Испания-1
10524 | Франция-1
10725 | Англия-Ш
11126 | Испания-2

20827 | Португалия
21428 | Гърция
21929 | Мексико
22830 | Англия-1
22931 | Англия-2
23732 | Англия-К
24033 | Израел
24134 | Португалия-2
24235 | Белгия-2
24336 | Шотландия-1
24437 | Гърция - 2
24538 | Италия-С1А

-
-
-
-
-
-

---------------------------------------------------------------------------

[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]

10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 10101 | Арсенал - Манчестър Сити
[H - 15:30] 10102 | Манчестър Юнайтед - Ливърпул
[C - 17:00] 10103 | Норич - Нюкасъл
[C - 17:00] 10104 | Евертън - Суонзи
[C - 17:00] 10105 | Сток Сити - Челси
[C - 17:00] 10106 | Фулъм - Уигън
[C - 17:00] 10107 | Рединг - Уест Бромич
[C - 17:00] 10108 | Съндърланд - Уест Хям
[C - 17:00] 10109 | Астън Вила - Саутхямптън

10322 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 10301 | Парма - Ювентус
[H - 16:00] 10302 | Удинезе - Фиорентина
[H - 16:00] 10303 | Лацио - Аталанта
[H - 16:00] 10304 | Катания - Рома
[C - 19:00] 10305 | Болоня - Киево
[H - 16:00] 10306 | Наполи - Палермо
[H - 21:45] 10307 | Сампдория - Милан
[C - 21:45] 10308 | Интер - Пескара
[H - 16:00] 10309 | Каляри - Дженоа
[H - 13:30] 10310 | Торино - Сиена

10423 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10401 | Малага - Барселона
[C - 21:00] 10402 | Осасуна - Реал Мадрид
[C - 23:00] 10403 | Валенсия - Севиля
[H - 13:00] 10404 | Бетис - Леванте
[H - 20:00] 10405 | Атлетико Мадрид - Сарагоса
[C - 17:00] 10406 | Валядолид - Майорка
[H - 18:00] 10407 | Реал Сосиедад - Ла Коруня
[C - 19:00] 10408 | Еспаньол - Селта

10524 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 10501 | Рен - Бордо
[C - 21:00] 10502 | Нанси - Лил
[C - 21:00] 10503 | Монпелие - Лориен
[C - 18:00] 10504 | Троа - Лион
[C - 21:00] 10505 | Евиан ТГ - Брест
[H - 22:00] 10506 | Сошо - Марсилия
[H - 18:00] 10507 | Ница - Валансиен
[H - 15:00] 10508 | Реймс - Бастия

10725 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10701 | Болтън - Милуол
[C - 17:00] 10702 | Мидълзбро - Уотфорд
[C - 17:00] 10703 | Кардиф - Ипсуич
[C - 17:00] 10704 | Брайтън - Дарби Каунти
[C - 17:00] 10705 | Чарлтън - Блякпул
[C - 17:00] 10706 | Хъдърсфийлд - Бирмингам
[C - 17:00] 10707 | Бристол Сити - Лестър
[C - 17:00] 10708 | Бърнли - Кристъл Палас
[C - 19:20] 10709 | Хъл Сити - Шефилд Уензди
[C - 17:00] 10710 | Барнзли - Лийдс
[C - 17:00] 10711 | Нотингам Форест - Питърбъро

11126 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 11101 | Алмерия - Виляреал
[H - 13:00] 11102 | Херкулес - Расинг Сантандер
[H - 20:00] 11103 | Кордоба - Нумансия
[H - 13:00] 11104 | Спортинг Хихон - Мирандес
[C - 19:00] 11105 | Барселона 'Б' - Херес
[H - 18:00] 11106 | Сабадел - Алкоркон
[H - 20:00] 11107 | Лас Палмас - Реал Мурсия
[C - 19:00] 11108 | Гуадалахара - Елче
[H - 18:00] 11109 | Уеска - Рекреативо Уелва
[H - 13:00] 11110 | Реал Мадрид Кастиля - Жирона
[H - 18:00] 11111 | Понферадина - Луго


20827 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:15] 20801 | Бенфика - Порто
[C - 22:30] 20802 | Насионал Мадейра - Брага
[C - 20:00] 20803 | Витория Гимараеш - Маритимо
[H - 20:00] 20804 | Олянензе - Спортинг Лисабон
[H - 18:00] 20805 | Пасош Ферейра - Академика Коимбра
[H - 18:00] 20806 | Жил Висенте - Рио Аве
[H - 18:00] 20807 | Витория Сетубал - Морейрензе

21428 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 21401 | ПАОК Солун - Атромитос
[C - 19:30] 21402 | Левадиакос - Олимпиакос Пирея
[H - 15:00] 21403 | ПАС Янина - Панатинайкос
[C - 17:15] 21404 | АЕК Атина - Ксанти
[H - 17:15] 21405 | ОФИ Крит - Арис Солун
[H - 17:15] 21406 | Паниониос - Верия
[C - 17:15] 21407 | Пантракикос - Платаниас

21929 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[H - 03:00] 21901 | Монтерей - Монаркас Морелия
[H - 05:00] 21902 | Атлас - Пачука
[H - 20:00] 21903 | Толука - Пуебла
[H - 03:00] 21904 | Тихуана - Леон
[H - 01:00] 21905 | Крус Асул - Сан Луис
[H - 01:00] 21906 | Керетаро - УНАМ Пумас

22830 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22801 | Портсмут - Нотс Каунти
[C - 17:00] 22802 | Стивънидж - Донкастър
[H - 17:00] 22803 | Карлайл - Ковънтри
[C - 17:00] 22804 | Милтън Кийнс Донс - Бери
[C - 17:00] 22805 | Шефилд Юнайтед - Йоувил
[C - 17:00] 22806 | Олдъм - Брентфорд
[C - 17:00] 22807 | Колчестър - Скънторп
[C - 17:00] 22808 | Борнемут - Суиндън

22931 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22901 | Екзитър - Саутенд
[C - 17:00] 22902 | АФК Уимбълдън - Уикъмб
[C - 17:00] 22903 | Джилингам - Порт Вейл
[C - 17:00] 22904 | Честърфийлд - Нортхямптън
[C - 17:00] 22905 | Дагенъм Редбридж - Рочдейл
[C - 17:00] 22906 | Бъртън - Торки
[C - 17:00] 22907 | Олдършот - Акрингтън
[C - 17:00] 22908 | Брадфорд - Оксфорд Юнайтед

23732 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 23701 | Мансфийлд - Кидърминстър
[C - 17:00] 23702 | Херефорд - Олфритън
[C - 17:00] 23703 | Брейнтрий - Телфорд
[C - 17:00] 23704 | Нънийтън - Форест Грийн
[H - 15:00] 23705 | Уокинг - Ебсфлийт
[C - 17:00] 23706 | Линкълн Сити - Нюпорт

24033 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:15] 24001 | Бней Сахнин - Апоел Тел Авив
[C - 18:00] 24002 | Макаби Нетаня - Ашдод
[C - 18:00] 24003 | Апоел Кирят Шмона - Апоел Хайфа
[C - 20:00] 24004 | Макаби Хайфа - Апоел Ако
[C - 18:00] 24005 | Апоел Рамат Хашарон - Бней Йехуда
[H - 20:15] 24006 | Бейтар Йерусалим - Апоел Рамат Ган

24134 | Португалия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 24101 | Арука - Портимонензе
[C - 18:00] 24102 | Трофензе - Авеш
[H - 13:15] 24103 | Фейрензе - Беленензеш
[H - 17:00] 24104 | Фреамунде - Униао
[H - 17:00] 24105 | Спортинг Лисабон Б - Оливейрензе
[H - 18:00] 24106 | Порто Б - Тондела
[H - 18:00] 24107 | Санта Клара - Навал
[H - 18:00] 24108 | Спортинг Брага Б - Бенфика Б

24235 | Белгия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:00] 24201 | К.С.В Оденаардe - Оостенде
[C - 21:00] 24202 | Дессел Спорт - Рьозеларе
[C - 21:00] 24203 | К.С.К Хейст - Юпен
[C - 21:00] 24204 | КВСК Юнайтед - Антверп
[C - 21:00] 24205 | Мускрон - Тюбице
[H - 16:00] 24206 | Аалст - Вестерло
[H - 16:00] 24207 | Ц.С. Визе - Р.Б.Д Боринаж
[H - 19:00] 24208 | Уайт Стар Волуве - Сейнт Трюиден

24336 | Шотландия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 24301 | Дъмбъртън - Партик тисъл
[C - 17:00] 24302 | Дънфърмлин - Еърдри
[C - 17:00] 24303 | Фолкърк - Мортън
[C - 17:00] 24304 | Хамилтън Академикъл - Каудънбийт
[C - 17:00] 24305 | Ливингстън - Рейт Роувърс

24437 | Гърция - 2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:00] 24401 | Анагениси Яница - Ираклис Псахинон
[H - 15:00] 24402 | Аполон Смирнис - Анагениси Епаномис
[H - 15:00] 24403 | АЕЛ Калонис - Лариса
[H - 15:00] 24404 | Кавала - Фокикос
[H - 15:00] 24405 | Олимпиакос Волос - Ерготелис
[H - 15:00] 24406 | Панахайки 2005 - Трасиволос Филис
[H - 15:00] 24407 | Пиерикос - Пансерайкос
[H - 15:00] 24408 | Висас Мегарон - Докса Драма

24538 | Италия-С1А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 24501 | Албинолефе - Кремонезе
[H - 15:30] 24502 | Лече - Кунео
[H - 15:30] 24503 | Павия - Судтирол
[H - 15:30] 24504 | Портогруаро - Лумедзане
[H - 15:30] 24505 | Трапани - Фералпидзало
[H - 15:30] 24506 | Тревизо - Виртус Ентела


400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:30] 41301 | Анталияспор - Трабзонспор (Турция)
[C - 17:00] 42802 | Транмиър - Кроули (Англия-1)
[C - 17:00] 42803 | Шрозбъри - Хартлипул (Англия-1)
[C - 17:00] 42804 | Лейтън Ориент - Крю Александра (Англия-1)
[C - 17:00] 42905 | Челтнъм - Йорк Сити (Англия-2)
[C - 17:00] 42906 | Родъръм - Барнет (Англия-2)
[C - 17:00] 42907 | Флийтууд - Бристол Роувърс (Англия-2)
[C - 17:00] 42908 | Плимут - Моркамб (Англия-2)
[C - 17:15] 41409 | АЕК Атина - Ксанти (Гърция)
[C - 17:15] 41410 | Пантракикос - Платаниас (Гърция)
[C - 17:00] 42811 | Милтън Кийнс Донс - Бери (Англия-1)
[C - 17:00] 42812 | Колчестър - Скънторп (Англия-1)

500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 51301 | Сивасспор - Бурсаспор (Турция)
[H - 17:00] 52802 | Престън - Уолсол (Англия-1)
[H - 13:00] 54103 | Маритимо Б - Лейсойеш (Португалия-2)
[H - 17:00] 54104 | Атлетико - Пеняфирел (Португалия-2)
[H - 17:00] 54105 | Спортинг Корвиля - Гимараеш Б (Португалия-2)
[H - 22:15] 50806 | Бенфика - Порто (Португалия)
[H - 18:00] 50807 | Пасош Ферейра - Академика Коимбра (Португалия)
[H - 18:00] 50808 | Жил Висенте - Рио Аве (Португалия)
[H - 15:00] 51409 | ПАС Янина - Панатинайкос (Гърция)
[H - 17:15] 51410 | Паниониос - Верия (Гърция)
[H - 20:00] 51911 | Толука - Пуебла (Мексико)
[H - 20:15] 54012 | Бейтар Йерусалим - Апоел Рамат Ган (Израел)
[H - 13:15] 54113 | Фейрензе - Беленензеш (Португалия-2)
[H - 17:00] 54114 | Фреамунде - Униао (Португалия-2)
[H - 17:00] 54115 | Спортинг Лисабон Б - Оливейрензе (Португалия-2)
[H - 16:00] 54216 | Ц.С. Визе - Р.Б.Д Боринаж (Белгия-2)
[H - 19:00] 54217 | Уайт Стар Волуве - Сейнт Трюиден (Белгия-2)
[H - 15:00] 54418 | Кавала - Фокикос (Гърция-2)
[H - 15:00] 54419 | Олимпиакос Волос - Ерготелис (Гърция-2)
[H - 15:00] 54420 | Панахайки 2005 - Трасиволос Филис (Гърция-2)
[H - 15:00] 54421 | Пиерикос - Пансерайкос (Гърция-2)
[H - 15:30] 54522 | Албинолефе - Кремонезе (Италия-С1А)
[H - 15:30] 54523 | Павия - Судтирол (Италия-С1А)
[H - 15:30] 54524 | Портогруаро - Лумедзане (Италия-С1А)


Забележки:


ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ

ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ

ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Указания за ползване:

- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница "Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница "Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница "Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в клетки С5:С12.


ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ

- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.

СРОКОВЕ

Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00


Технически коментари и забележки: http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=64&t=400


Последна промяна PMLeague на 20.08.2014 20:58, променена общо 6 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг