<> [S12W16 - 07.01/13.01.2013] Купа на ПМЛ (осминафинали) <>
| 07.01.2013 17:58
Купа на ПМЛ (осминафинали)————————————————————————————————————————————————————————————
[12167001] ●
NEW MERSEY RAZORS 1:1 (3:4 ЕД)
VALIANT KNIGHTS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ] [ДУЗПИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12167002] ●
DUNE WARRIORS 3:1 CDLM BLUE POWER ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12167003] ●
THUG SLUGS 3:1 ЖФК БАБА ЯГА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12167004] ●
ARLITO 4:2 THE THRACIAN ORPHICS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12167005] ●
THE CURSED 1:0 КРИВА НИВА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12167006] ●
THE MUMMIES 1:1 (3:2 ЕД)
СИНЯТА ЛАВИНА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ] [ДУЗПИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12167007] ●
PRIMUS MAXIMUS 1:1 (5:4 ЕД)
DEMBA BOYZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ] [ДУЗПИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12167008] ●
UNDERGROUND 2:1 CRAZY BAND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10322 | Италия-А
10423 | Испания-1
10524 | Франция-1
10725 | Англия-Ш
11126 | Испания-220827 | Португалия
21428 | Гърция
21929 | Мексико
22830 | Англия-1
22931 | Англия-2
23732 | Англия-К
24033 | Израел
24134 | Португалия-2
24235 | Белгия-2
24336 | Шотландия-1
24437 | Гърция - 2
24538 | Италия-С1А-
-
-
-
-
----------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 10101 | Арсенал - Манчестър Сити
[H - 15:30] 10102 | Манчестър Юнайтед - Ливърпул
[C - 17:00] 10103 | Норич - Нюкасъл
[C - 17:00] 10104 | Евертън - Суонзи
[C - 17:00] 10105 | Сток Сити - Челси
[C - 17:00] 10106 | Фулъм - Уигън
[C - 17:00] 10107 | Рединг - Уест Бромич
[C - 17:00] 10108 | Съндърланд - Уест Хям
[C - 17:00] 10109 | Астън Вила - Саутхямптън
10322 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 10301 | Парма - Ювентус
[H - 16:00] 10302 | Удинезе - Фиорентина
[H - 16:00] 10303 | Лацио - Аталанта
[H - 16:00] 10304 | Катания - Рома
[C - 19:00] 10305 | Болоня - Киево
[H - 16:00] 10306 | Наполи - Палермо
[H - 21:45] 10307 | Сампдория - Милан
[C - 21:45] 10308 | Интер - Пескара
[H - 16:00] 10309 | Каляри - Дженоа
[H - 13:30] 10310 | Торино - Сиена
10423 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10401 | Малага - Барселона
[C - 21:00] 10402 | Осасуна - Реал Мадрид
[C - 23:00] 10403 | Валенсия - Севиля
[H - 13:00] 10404 | Бетис - Леванте
[H - 20:00] 10405 | Атлетико Мадрид - Сарагоса
[C - 17:00] 10406 | Валядолид - Майорка
[H - 18:00] 10407 | Реал Сосиедад - Ла Коруня
[C - 19:00] 10408 | Еспаньол - Селта
10524 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 10501 | Рен - Бордо
[C - 21:00] 10502 | Нанси - Лил
[C - 21:00] 10503 | Монпелие - Лориен
[C - 18:00] 10504 | Троа - Лион
[C - 21:00] 10505 | Евиан ТГ - Брест
[H - 22:00] 10506 | Сошо - Марсилия
[H - 18:00] 10507 | Ница - Валансиен
[H - 15:00] 10508 | Реймс - Бастия
10725 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10701 | Болтън - Милуол
[C - 17:00] 10702 | Мидълзбро - Уотфорд
[C - 17:00] 10703 | Кардиф - Ипсуич
[C - 17:00] 10704 | Брайтън - Дарби Каунти
[C - 17:00] 10705 | Чарлтън - Блякпул
[C - 17:00] 10706 | Хъдърсфийлд - Бирмингам
[C - 17:00] 10707 | Бристол Сити - Лестър
[C - 17:00] 10708 | Бърнли - Кристъл Палас
[C - 19:20] 10709 | Хъл Сити - Шефилд Уензди
[C - 17:00] 10710 | Барнзли - Лийдс
[C - 17:00] 10711 | Нотингам Форест - Питърбъро
11126 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 11101 | Алмерия - Виляреал
[H - 13:00] 11102 | Херкулес - Расинг Сантандер
[H - 20:00] 11103 | Кордоба - Нумансия
[H - 13:00] 11104 | Спортинг Хихон - Мирандес
[C - 19:00] 11105 | Барселона 'Б' - Херес
[H - 18:00] 11106 | Сабадел - Алкоркон
[H - 20:00] 11107 | Лас Палмас - Реал Мурсия
[C - 19:00] 11108 | Гуадалахара - Елче
[H - 18:00] 11109 | Уеска - Рекреативо Уелва
[H - 13:00] 11110 | Реал Мадрид Кастиля - Жирона
[H - 18:00] 11111 | Понферадина - Луго 20827 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:15] 20801 | Бенфика - Порто
[C - 22:30] 20802 | Насионал Мадейра - Брага
[C - 20:00] 20803 | Витория Гимараеш - Маритимо
[H - 20:00] 20804 | Олянензе - Спортинг Лисабон
[H - 18:00] 20805 | Пасош Ферейра - Академика Коимбра
[H - 18:00] 20806 | Жил Висенте - Рио Аве
[H - 18:00] 20807 | Витория Сетубал - Морейрензе
21428 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 21401 | ПАОК Солун - Атромитос
[C - 19:30] 21402 | Левадиакос - Олимпиакос Пирея
[H - 15:00] 21403 | ПАС Янина - Панатинайкос
[C - 17:15] 21404 | АЕК Атина - Ксанти
[H - 17:15] 21405 | ОФИ Крит - Арис Солун
[H - 17:15] 21406 | Паниониос - Верия
[C - 17:15] 21407 | Пантракикос - Платаниас
21929 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[H - 03:00] 21901 | Монтерей - Монаркас Морелия
[H - 05:00] 21902 | Атлас - Пачука
[H - 20:00] 21903 | Толука - Пуебла
[H - 03:00] 21904 | Тихуана - Леон
[H - 01:00] 21905 | Крус Асул - Сан Луис
[H - 01:00] 21906 | Керетаро - УНАМ Пумас
22830 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22801 | Портсмут - Нотс Каунти
[C - 17:00] 22802 | Стивънидж - Донкастър
[H - 17:00] 22803 | Карлайл - Ковънтри
[C - 17:00] 22804 | Милтън Кийнс Донс - Бери
[C - 17:00] 22805 | Шефилд Юнайтед - Йоувил
[C - 17:00] 22806 | Олдъм - Брентфорд
[C - 17:00] 22807 | Колчестър - Скънторп
[C - 17:00] 22808 | Борнемут - Суиндън
22931 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22901 | Екзитър - Саутенд
[C - 17:00] 22902 | АФК Уимбълдън - Уикъмб
[C - 17:00] 22903 | Джилингам - Порт Вейл
[C - 17:00] 22904 | Честърфийлд - Нортхямптън
[C - 17:00] 22905 | Дагенъм Редбридж - Рочдейл
[C - 17:00] 22906 | Бъртън - Торки
[C - 17:00] 22907 | Олдършот - Акрингтън
[C - 17:00] 22908 | Брадфорд - Оксфорд Юнайтед
23732 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 23701 | Мансфийлд - Кидърминстър
[C - 17:00] 23702 | Херефорд - Олфритън
[C - 17:00] 23703 | Брейнтрий - Телфорд
[C - 17:00] 23704 | Нънийтън - Форест Грийн
[H - 15:00] 23705 | Уокинг - Ебсфлийт
[C - 17:00] 23706 | Линкълн Сити - Нюпорт
24033 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:15] 24001 | Бней Сахнин - Апоел Тел Авив
[C - 18:00] 24002 | Макаби Нетаня - Ашдод
[C - 18:00] 24003 | Апоел Кирят Шмона - Апоел Хайфа
[C - 20:00] 24004 | Макаби Хайфа - Апоел Ако
[C - 18:00] 24005 | Апоел Рамат Хашарон - Бней Йехуда
[H - 20:15] 24006 | Бейтар Йерусалим - Апоел Рамат Ган
24134 | Португалия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 24101 | Арука - Портимонензе
[C - 18:00] 24102 | Трофензе - Авеш
[H - 13:15] 24103 | Фейрензе - Беленензеш
[H - 17:00] 24104 | Фреамунде - Униао
[H - 17:00] 24105 | Спортинг Лисабон Б - Оливейрензе
[H - 18:00] 24106 | Порто Б - Тондела
[H - 18:00] 24107 | Санта Клара - Навал
[H - 18:00] 24108 | Спортинг Брага Б - Бенфика Б
24235 | Белгия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:00] 24201 | К.С.В Оденаардe - Оостенде
[C - 21:00] 24202 | Дессел Спорт - Рьозеларе
[C - 21:00] 24203 | К.С.К Хейст - Юпен
[C - 21:00] 24204 | КВСК Юнайтед - Антверп
[C - 21:00] 24205 | Мускрон - Тюбице
[H - 16:00] 24206 | Аалст - Вестерло
[H - 16:00] 24207 | Ц.С. Визе - Р.Б.Д Боринаж
[H - 19:00] 24208 | Уайт Стар Волуве - Сейнт Трюиден
24336 | Шотландия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 24301 | Дъмбъртън - Партик тисъл
[C - 17:00] 24302 | Дънфърмлин - Еърдри
[C - 17:00] 24303 | Фолкърк - Мортън
[C - 17:00] 24304 | Хамилтън Академикъл - Каудънбийт
[C - 17:00] 24305 | Ливингстън - Рейт Роувърс
24437 | Гърция - 2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:00] 24401 | Анагениси Яница - Ираклис Псахинон
[H - 15:00] 24402 | Аполон Смирнис - Анагениси Епаномис
[H - 15:00] 24403 | АЕЛ Калонис - Лариса
[H - 15:00] 24404 | Кавала - Фокикос
[H - 15:00] 24405 | Олимпиакос Волос - Ерготелис
[H - 15:00] 24406 | Панахайки 2005 - Трасиволос Филис
[H - 15:00] 24407 | Пиерикос - Пансерайкос
[H - 15:00] 24408 | Висас Мегарон - Докса Драма
24538 | Италия-С1А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 24501 | Албинолефе - Кремонезе
[H - 15:30] 24502 | Лече - Кунео
[H - 15:30] 24503 | Павия - Судтирол
[H - 15:30] 24504 | Портогруаро - Лумедзане
[H - 15:30] 24505 | Трапани - Фералпидзало
[H - 15:30] 24506 | Тревизо - Виртус Ентела 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:30] 41301 | Анталияспор - Трабзонспор (Турция)
[C - 17:00] 42802 | Транмиър - Кроули (Англия-1)
[C - 17:00] 42803 | Шрозбъри - Хартлипул (Англия-1)
[C - 17:00] 42804 | Лейтън Ориент - Крю Александра (Англия-1)
[C - 17:00] 42905 | Челтнъм - Йорк Сити (Англия-2)
[C - 17:00] 42906 | Родъръм - Барнет (Англия-2)
[C - 17:00] 42907 | Флийтууд - Бристол Роувърс (Англия-2)
[C - 17:00] 42908 | Плимут - Моркамб (Англия-2)
[C - 17:15] 41409 | АЕК Атина - Ксанти (Гърция)
[C - 17:15] 41410 | Пантракикос - Платаниас (Гърция)
[C - 17:00] 42811 | Милтън Кийнс Донс - Бери (Англия-1)
[C - 17:00] 42812 | Колчестър - Скънторп (Англия-1)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 51301 | Сивасспор - Бурсаспор (Турция)
[H - 17:00] 52802 | Престън - Уолсол (Англия-1)
[H - 13:00] 54103 | Маритимо Б - Лейсойеш (Португалия-2)
[H - 17:00] 54104 | Атлетико - Пеняфирел (Португалия-2)
[H - 17:00] 54105 | Спортинг Корвиля - Гимараеш Б (Португалия-2)
[H - 22:15] 50806 | Бенфика - Порто (Португалия)
[H - 18:00] 50807 | Пасош Ферейра - Академика Коимбра (Португалия)
[H - 18:00] 50808 | Жил Висенте - Рио Аве (Португалия)
[H - 15:00] 51409 | ПАС Янина - Панатинайкос (Гърция)
[H - 17:15] 51410 | Паниониос - Верия (Гърция)
[H - 20:00] 51911 | Толука - Пуебла (Мексико)
[H - 20:15] 54012 | Бейтар Йерусалим - Апоел Рамат Ган (Израел)
[H - 13:15] 54113 | Фейрензе - Беленензеш (Португалия-2)
[H - 17:00] 54114 | Фреамунде - Униао (Португалия-2)
[H - 17:00] 54115 | Спортинг Лисабон Б - Оливейрензе (Португалия-2)
[H - 16:00] 54216 | Ц.С. Визе - Р.Б.Д Боринаж (Белгия-2)
[H - 19:00] 54217 | Уайт Стар Волуве - Сейнт Трюиден (Белгия-2)
[H - 15:00] 54418 | Кавала - Фокикос (Гърция-2)
[H - 15:00] 54419 | Олимпиакос Волос - Ерготелис (Гърция-2)
[H - 15:00] 54420 | Панахайки 2005 - Трасиволос Филис (Гърция-2)
[H - 15:00] 54421 | Пиерикос - Пансерайкос (Гърция-2)
[H - 15:30] 54522 | Албинолефе - Кремонезе (Италия-С1А)
[H - 15:30] 54523 | Павия - Судтирол (Италия-С1А)
[H - 15:30] 54524 | Портогруаро - Лумедзане (Италия-С1А) Забележки: ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00
Технически коментари и забележки:
http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=64&t=400