<> [S12W17 - 14.01/20.01.2013] ПМЛ 'А' лига (X кръг) + ПМЛ 'Б' лига (Х кръг) <>
| 14.01.2013 12:49
ПМЛ 'A' лига (X кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12171001] ●
THE RED WINNERZ 2:0 THE THRACIAN ORPHICS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12171002] ●
AIR FORCE 0:3 NEW MERSEY RAZORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12171003] ●
КРИВА НИВА 3:1 UNDERGROUND ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12171004] ●
REAL GREEN 2:3 THE CURSED ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12171005] ●
СИНЯТА ЛАВИНА 6:1 THE MUMMIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12171006] ●
EXTREME ZOMBIES 1:2 ARLITO ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (X кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12172007] ●
CDLM BLUE POWER 2:1 БАЛКАНСКИ МЕЧОК ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12172008] ●
CRAZY BAND 4:2 DUNE WARRIORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12172009] ●
RED OR DEAD 2:3 VALIANT KNIGHTS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12172010] ●
ЖФК БАБА ЯГА 4:4 PRIMUS MAXIMUS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12172011] ●
DEMBA BOYZ 2:1 THUG SLUGS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10626 | Холандия20727 | Англия-Ш
20828 | Португалия
20929 | Белгия
21130 | Испания-2
21331 | Турция
21432 | Гърция
21933 | Мексико
22034 | Шотландия
22835 | Англия-1
22936 | Англия-2
23737 | Англия-К
24038 | Израел-
-
-
-
-
----------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 10101 | Тотнъм - Манчестър Юнайтед
[H - 15:30] 10102 | Челси - Арсенал
[C - 17:00] 10103 | Манчестър Сити - Фулъм
[C - 17:00] 10104 | Ливърпул - Норич
[C - 17:00] 10105 | Нюкасъл - Рединг
[C - 17:00] 10106 | Суонзи - Сток Сити
[C - 19:30] 10107 | Уест Бромич - Астън Вила
[C - 17:00] 10108 | Уигън - Съндърланд
[C - 17:00] 10109 | Уест Хям - Куинс ПР
10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 10201 | Вердер - Борусия Дортмунд
[C - 16:30] 10202 | Волфсбург - Щутгарт
[C - 16:30] 10203 | Хофенхайм - Борусия М'гладбах
[C - 16:30] 10204 | Байерн Мюнхен - Гройтер Фюрт
[C - 16:30] 10205 | Байер Леверкузен - Айнтрахт Франкфурт
[H - 16:30] 10206 | Нюрнберг - Хамбургер
[C - 16:30] 10207 | Майнц - Фрайбург
[H - 18:30] 10208 | Фортуна Дюселдорф - Аугсбург
10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10301 | Ювентус - Удинезе
[H - 16:00] 10302 | Милан - Болоня
[H - 21:45] 10303 | Рома - Интер
[H - 13:30] 10304 | Фиорентина - Наполи
[H - 16:00] 10305 | Киево - Парма
[C - 19:00] 10306 | Палермо - Лацио
[H - 16:00] 10307 | Аталанта - Каляри
[H - 16:00] 10308 | Дженоа - Катания
[H - 16:00] 10309 | Сиена - Сампдория
[H - 16:00] 10310 | Пескара - Торино
10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10401 | Валенсия - Реал Мадрид
[H - 20:00] 10402 | Атлетико Мадрид - Леванте
[C - 19:00] 10403 | Реал Сосиедад - Барселона
[C - 21:00] 10404 | Хетафе - Севиля
[C - 23:00] 10405 | Малага - Селта
[H - 13:00] 10406 | Осасуна - Ла Коруня
[C - 17:00] 10407 | Гранада - Райо Валекано
[H - 18:00] 10408 | Валядолид - Сарагоса
10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10501 | Бордо - Пари Сен Жермен
[C - 18:00] 10502 | Марсилия - Монпелие
[H - 18:00] 10503 | Лил - Ница
[C - 21:00] 10504 | Тулуза - Нанси
[C - 21:00] 10505 | Брест - Сент Етиен
[H - 15:00] 10506 | Бастия - Рен
[C - 21:00] 10507 | Аячо - Валансиен
[C - 21:00] 10508 | Сошо - Реймс
[C - 21:00] 10509 | Лориен - Троа
10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 10601 | Аякс - Фейенорд
[C - 21:45] 10602 | АЗ Алкмаар - Витес
[C - 20:45] 10603 | Твенте - Ваалвийк
[C - 19:45] 10604 | Хееренвеен - Хераклес
[H - 17:30] 10605 | Рода - НЕК Ниймеген
[H - 13:30] 10606 | Грьонинген - Утрехт
[C - 20:45] 10607 | НАК Бреда - ВВВ-Венло
[H - 15:30] 10608 | Вилем ІІ - АДО Ден Хааг 20727 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:20] 20701 | Блякпул - Кардиф
[C - 17:00] 20702 | Бирмингам - Брайтън
[C - 17:00] 20703 | Кристъл Палас - Болтън
[C - 17:00] 20704 | Блякбърн - Чарлтън
[C - 17:00] 20705 | Шефилд Уензди - Уулвърхямптън
[C - 17:00] 20706 | Питърбъро - Хъл Сити
[C - 17:00] 20707 | Милуол - Бърнли
[C - 17:00] 20708 | Лийдс - Бристол Сити
20828 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:15] 20801 | Порто - Пасош Ферейра
[H - 18:00] 20802 | Маритимо - Олянензе
[H - 20:00] 20803 | Брага - Витория Сетубал
[H - 22:15] 20804 | Рио Аве - Витория Гимараеш
[H - 18:00] 20805 | Ещорил - Жил Висенте
20929 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 20901 | АА Гент - Стандард Лиеж
[H - 15:30] 20902 | Серкъл Брюж - ФК Брюж
[H - 19:00] 20903 | Андерлехт - Золте Варегем
[C - 21:00] 20904 | Кортрийк - Беершот
[C - 21:00] 20905 | Монс - Мехелен
[C - 21:00] 20906 | РК Генк - Шарльороа
[C - 21:00] 20907 | Оуд-Хеверлее Льовен - Локерен
[C - 21:00] 20908 | Лиерс - Ваасланд/Беверен
21130 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:00] 21101 | Спортинг Хихон - Нумансия
[C - 19:00] 21102 | Лас Палмас - Расинг Сантандер
[H - 18:00] 21103 | Алмерия - Барселона 'Б'
[C - 19:00] 21104 | Гуадалахара - Алкоркон
[C - 21:00] 21105 | Реал Мадрид Кастиля - Виляреал
[H - 13:00] 21106 | Кордоба - Реал Мурсия
[H - 13:00] 21107 | Херкулес - Луго
[H - 13:00] 21108 | Рекреативо Уелва - Херес
21331 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 21301 | Бешикташ - Истанбул ББ
[H - 16:00] 21302 | Трабзонспор - Кардемир Карабюкспор
[C - 16:00] 21303 | Сивасспор - Газиантепспор
[H - 19:00] 21304 | Фенербахче - Елазъгспор
[C - 19:00] 21305 | Бурсаспор - Кайзериспор
[H - 13:30] 21306 | Анталияспор - Генчлербирлиги
21432 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:15] 21401 | Олимпиакос Пирея - ПАС Янина
[C - 19:30] 21402 | Астерас Триполис - ПАОК Солун
[H - 19:30] 21403 | Арис Солун - АЕК Атина
[C - 17:15] 21404 | Панатинайкос - Пантракикос
[H - 15:00] 21405 | Атромитос - Платаниас
[C - 17:15] 21406 | ОФИ Крит - Паниониос
[H - 17:15] 21407 | Ксанти - Керкира
21933 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 21901 | Пуебла - Сантос Лагуна
[C - 27:00] 21902 | Тигрес - Атлас
[C - 25:00] 21903 | Клуб Америка - Атланте
[C - 29:00] 21904 | Сан Луис - Монаркас Морелия
[H - 20:00] 21905 | УНАМ Пумас - Тихуана
[C - 27:00] 21906 | Пачука - Керетаро
22034 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:15] 22001 | Мъдъруел - Сейнт Джонстън
[C - 17:00] 22002 | Селтик - Хартс
[C - 17:00] 22003 | Килмарнък - Дънди Юнайтед
[C - 17:00] 22004 | Инвърнес КТ - Абърдийн
[C - 17:00] 22005 | Хибърниън - Дънди ФК
22835 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22801 | Нотс Каунти - Шефилд Юнайтед
[C - 17:00] 22802 | Ковънтри - Олдъм
[C - 17:00] 22803 | Скънторп - Портсмут
[C - 17:00] 22804 | Бери - Стивънидж
[C - 17:00] 22805 | Брентфорд - Транмиър
[C - 17:00] 22806 | Донкастър - Лейтън Ориент
[C - 17:00] 22807 | Хартлипул - Колчестър
[C - 17:00] 22808 | Крю Александра - Милтън Кийнс Донс
22936 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22901 | Торки - Честърфийлд
[C - 17:00] 22902 | Рочдейл - Джилингам
[C - 17:00] 22903 | Бристол Роувърс - Екзитър
[C - 17:00] 22904 | Оксфорд Юнайтед - Родъръм
[C - 17:00] 22905 | Уикъмб - Дагенъм Редбридж
[C - 17:00] 22906 | Саутенд - Плимут
[C - 17:00] 22907 | Порт Вейл - Брадфорд
[C - 17:00] 22908 | Акрингтън - АФК Уимбълдън
23737 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 23701 | Макълсфийлд - Кидърминстър
[C - 17:00] 23702 | Саутпорт - Мансфийлд
[C - 17:00] 23703 | Линкълн Сити - Рексъм
[C - 17:00] 23704 | Херефорд - Дартфорд
[C - 17:00] 23705 | Стокпорт - Форест Грийн
[C - 17:00] 23706 | Нънийтън - Лутън
[C - 17:00] 23707 | Хайд - Кембридж Юнайтед
[C - 17:00] 23708 | Нюпорт - Бароу
24038 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 24001 | Бней Йехуда - Бней Сахнин
[C - 19:30] 24002 | Ашдод - Макаби Тел Авив
[C - 18:45] 24003 | Апоел Беер Шева - Апоел Кирят Шмона
[C - 18:00] 24004 | Апоел Ако - Макаби Нетаня
[H - 20:15] 24005 | Апоел Рамат Ган - Макаби Хайфа
[C - 18:00] 24006 | Апоел Хайфа - Апоел Рамат Хашарон 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 40701 | Уотфорд - Хъдърсфийлд (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40702 | Ипсуич - Барнзли (Англия-Ш)
[C - 19:00] 41103 | Сабадел - Жирона (Испания-2)
[C - 17:00] 42804 | Уолсол - Борнемут (Англия-1)
[C - 17:00] 42805 | Кроули - Карлайл (Англия-1)
[C - 17:00] 42806 | Йоувил - Престън (Англия-1)
[C - 17:00] 42807 | Суиндън - Шрозбъри (Англия-1)
[C - 17:00] 42908 | Йорк Сити - Олдършот (Англия-2)
[C - 17:00] 42909 | Нортхямптън - Бъртън (Англия-2)
[C - 17:00] 42910 | Барнет - Флийтууд (Англия-2)
[C - 17:00] 43711 | Ебсфлийт - Тамуърт (Англия-К)
[C - 17:00] 43712 | Телфорд - Олфритън (Англия-К)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 51101 | Уеска - Мирандес (Испания-2)
[H - 20:00] 51102 | Понферадина - Елче (Испания-2)
[H - 15:30] 50903 | Серкъл Брюж - ФК Брюж (Белгия)
[H - 19:00] 50904 | Андерлехт - Золте Варегем (Белгия)
[H - 13:00] 51105 | Кордоба - Реал Мурсия (Испания-2)
[H - 13:00] 51106 | Херкулес - Луго (Испания-2)
[H - 13:00] 51107 | Рекреативо Уелва - Херес (Испания-2)
[H - 16:00] 51308 | Трабзонспор - Кардемир Карабюкспор (Турция)
[H - 17:15] 51409 | Ксанти - Керкира (Гърция)
[H - 20:00] 51910 | Пуебла - Сантос Лагуна (Мексико)
[H - 16:15] 52011 | Мъдъруел - Сейнт Джонстън (Шотландия) Забележки: ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00
Технически коментари и забележки:
http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=64&t=400