Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 01:11



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
ВРЕМЕННО СПИРАНЕ НА ПМЛ! 
Автор Съобщение
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4423
Отговори с цитат
Мнение  ВРЕМЕННО СПИРАНЕ НА ПМЛ!   |   13.03.2020 14:47


Временното спиране на почти всички първенства в Европа, налага и ние да вземем решение.

Първенството на ПМЛ се спира временно, до нормализиране на ситуацията с корона вируса и подновяването на първенствата.

В момента, в който имаме информация, какво и как ще се случва, ще бъде изготвен нов календар до края на сезона и първенството в ПМЛ ще бъде подновено с изиграване на настоящия 16ти кръг.


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 19.09.2012 16:15
Мнения: 904
Отговори с цитат
Мнение  Re: ВРЕМЕННО СПИРАНЕ НА ПМЛ!   |   14.03.2020 12:23


- Жена, сложи ваксината да се изстудява!!!

- Къде беше две седмици бе пияницо? - Миличка, няма да повярваш! Жорето кихна и две седмици бяхме под карантина на вилата му.

Пичове, желая на всички да минем заедно с приятелите и семействата си, успешно това изпитание, така всички ще станем Шампиони на ПМЛ този сезон! Аз избягах вече месец от Мексико и сега съм заседнал в Париж, та не смея да излезна на улицата за да купя едно цвете на жената, която има Рожден ден. Успех на всички и Наздраве!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ВРЕМЕННО СПИРАНЕ НА ПМЛ!   |   14.03.2020 15:57


PEPITO написа:
- Жена, сложи ваксината да се изстудява!!!

- Къде беше две седмици бе пияницо? - Миличка, няма да повярваш! Жорето кихна и две седмици бяхме под карантина на вилата му.

Пичове, желая на всички да минем заедно с приятелите и семействата си, успешно това изпитание, така всички ще станем Шампиони на ПМЛ този сезон! Аз избягах вече месец от Мексико и сега съм заседнал в Париж, та не смея да излезна на улицата за да купя едно цвете на жената, която има Рожден ден. Успех на всички и Наздраве!


Живи и здрави да сте. Цвете ще имаш поводи да и купуваш много. Важното е винце да имате и да отпразнувате РД.

:cheers:

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг