Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 31.05.2020 01:34



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
<> [S12W20 - 04.02/10.02.2013] ПМЛ 'А' лига (XІI кръг) + ПМЛ 'Б' лига (ХІI кръг) <> 
Автор Съобщение
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  <> [S12W20 - 04.02/10.02.2013] ПМЛ 'А' лига (XІI кръг) + ПМЛ 'Б' лига (ХІI кръг) <>   |   04.02.2013 14:51



ПМЛ 'А' лига (XІІ кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[12201001]THE RED WINNERZ 4:1 AIR FORCE[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12201002]THE THRACIAN ORPHICS 0:2 КРИВА НИВА[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12201003]NEW MERSEY RAZORS 3:0 REAL GREEN[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12201004]UNDERGROUND 2:1 СИНЯТА ЛАВИНА[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12201005]THE CURSED 0:1 EXTREME ZOMBIES[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12201006]THE MUMMIES 2:3 ARLITO[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————

ПМЛ 'Б' лига (XІІ кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[12202007]CDLM BLUE POWER 1:3 DUNE WARRIORS[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12202008]БАЛКАНСКИ МЕЧОК 1:2 VALIANT KNIGHTS[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12202009]CRAZY BAND 2:0 PRIMUS MAXIMUS[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12202010]RED OR DEAD 0:1 THUG SLUGS[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12202011]ЖФК БАБА ЯГА 1:1 DEMBA BOYZ[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————


[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]

---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10626 | Холандия

20727 | Англия-Ш
20828 | Португалия
20929 | Белгия
21030 | Италия-Б
21131 | Испания-2
21332 | Турция
21433 | Гърция
21734 | Аржентина
21935 | Мексико
22436 | Швейцария
22837 | Англия-1
22938 | Англия-2

33439 | Колумбия
33540 | Чили
33741 | Англия-К
34042 | Израел
-
-

---------------------------------------------------------------------------

[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]

10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 10101 | Манчестър Юнайтед - Евертън
[C - 17:00] 10102 | Съндърланд - Арсенал
[C - 19:30] 10103 | Саутхямптън - Манчестър Сити
[C - 17:00] 10104 | Челси - Уигън
[C - 17:00] 10105 | Норич - Фулъм
[C - 17:00] 10106 | Суонзи - Куинс ПР
[C - 17:00] 10107 | Сток Сити - Рединг
[H - 15:30] 10108 | Астън Вила - Уест Хям

10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 10201 | Байерн Мюнхен - Шалке
[C - 16:30] 10202 | Борусия М'гладбах - Байер Леверкузен
[C - 16:30] 10203 | Щутгарт - Вердер
[C - 16:30] 10204 | Борусия Дортмунд - Хамбургер
[C - 16:30] 10205 | Хановер - Хофенхайм
[C - 16:30] 10206 | Гройтер Фюрт - Волфсбург
[C - 16:30] 10207 | Айнтрахт Франкфурт - Нюрнберг
[H - 16:30] 10208 | Аугсбург - Майнц
[H - 18:30] 10209 | Фрайбург - Фортуна Дюселдорф

10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10301 | Лацио - Наполи
[C - 19:00] 10302 | Ювентус - Фиорентина
[H - 21:45] 10303 | Интер - Киево
[H - 16:00] 10304 | Каляри - Милан
[H - 16:00] 10305 | Удинезе - Торино
[H - 16:00] 10306 | Болоня - Сиена
[H - 16:00] 10307 | Аталанта - Катания
[H - 13:30] 10308 | Парма - Дженоа
[H - 16:00] 10309 | Сампдория - Рома
[H - 16:00] 10310 | Палермо - Пескара

10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 23:00] 10401 | Реал Мадрид - Севиля
[C - 21:00] 10402 | Леванте - Малага
[H - 13:00] 10403 | Барселона - Хетафе
[C - 17:00] 10404 | Майорка - Осасуна
[H - 22:00] 10405 | Райо Валекано - Атлетико Мадрид
[C - 19:00] 10406 | Селта - Валенсия
[H - 20:00] 10407 | Атлетик Билбао - Еспаньол
[H - 18:00] 10408 | Сарагоса - Реал Сосиедад
[C - 23:00] 10409 | Ла Коруня - Гранада

10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10501 | Лион - Лил
[C - 18:00] 10502 | Сент Етиен - Монпелие
[H - 18:00] 10503 | Рен - Тулуза
[H - 15:00] 10504 | Евиан ТГ - Марсилия
[C - 21:00] 10505 | Аячо - Бордо
[C - 21:00] 10506 | Валансиен - Брест
[C - 21:00] 10507 | Нанси - Реймс
[C - 21:00] 10508 | Ница - Лориен
[C - 21:00] 10509 | Троа - Сошо

10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 10601 | Фейенорд - АЗ Алкмаар
[C - 21:45] 10602 | Витес - ПСВ Айндховен
[H - 15:30] 10603 | Аякс - Рода
[H - 13:30] 10604 | Утрехт - НЕК Ниймеген
[C - 20:45] 10605 | Хееренвеен - ВВВ-Венло
[H - 17:30] 10606 | ПЕК Цволе - Твенте
[C - 20:45] 10607 | Грьонинген - Ваалвийк
[C - 19:45] 10608 | АДО Ден Хааг - НАК Бреда
[C - 20:45] 10609 | Хераклес - Вилем ІІ


20727 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 20701 | Болтън - Бърнли
[C - 17:00] 20702 | Блякбърн - Ипсуич
[C - 17:00] 20703 | Уулвърхямптън - Лийдс
[C - 19:20] 20704 | Брайтън - Хъл Сити
[C - 17:00] 20705 | Блякпул - Милуол
[C - 17:00] 20706 | Чарлтън - Бирмингам
[C - 17:00] 20707 | Питърбъро - Лестър
[C - 17:00] 20708 | Мидълзбро - Барнзли

20828 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:15] 20801 | Порто - Олянензе
[H - 20:00] 20802 | Насионал Мадейра - Бенфика
[H - 18:00] 20803 | Спортинг Лисабон - Маритимо
[H - 18:00] 20804 | Витория Сетубал - Жил Висенте
[C - 22:15] 20805 | Ещорил - Витория Гимараеш
[H - 18:00] 20806 | Академика Коимбра - Рио Аве
[H - 18:00] 20807 | Морейрензе - Бейра Мар

20929 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 20901 | Кортрийк - АА Гент
[H - 15:30] 20902 | Стандард Лиеж - Монс
[C - 21:00] 20903 | ФК Брюж - Оуд-Хеверлее Льовен
[C - 19:00] 20904 | Беершот - РК Генк
[C - 21:00] 20905 | Мехелен - Серкъл Брюж
[H - 19:00] 20906 | Ваасланд/Беверен - Андерлехт
[C - 21:00] 20907 | Локерен - Золте Варегем
[C - 21:00] 20908 | Шарльороа - Лиерс

21030 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21001 | Юве Стабия - Новара
[C - 16:00] 21002 | Падова - Бреша
[C - 16:00] 21003 | Бари - Варезе
[C - 16:00] 21004 | Модена - Реджина
[C - 16:00] 21005 | Верона - Виченца
[C - 16:00] 21006 | Кротоне - Гросето
[C - 16:00] 21007 | Про Верчели - Сасуоло
[C - 16:00] 21008 | Специя - Асколи

21131 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:30] 21101 | Алкоркон - Лас Палмас
[C - 19:00] 21102 | Расинг Сантандер - Уеска
[C - 21:00] 21103 | Елче - Кордоба
[C - 19:00] 21104 | Жирона - Херкулес
[C - 19:00] 21105 | Виляреал - Понферадина
[C - 17:00] 21106 | Барселона 'Б' - Гуадалахара
[C - 19:00] 21107 | Луго - Спортинг Хихон
[H - 18:00] 21108 | Нумансия - Мирандес

21332 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:30] 21301 | Сивасспор - Трабзонспор
[C - 16:00] 21302 | Генчлербирлиги - Ескишехирспор
[H - 16:30] 21303 | Мерсин Идман Юрду - Фенербахче
[H - 20:00] 21304 | Галатасарай - Анталияспор
[C - 19:00] 21305 | Кардемир Карабюкспор - Бурсаспор
[C - 19:00] 21306 | Елазъгспор - Бешикташ
[H - 16:00] 21307 | Кайзериспор - Ордуспор

21433 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 21401 | Астерас Триполис - Олимпиакос Пирея
[H - 19:30] 21402 | Панатинайкос - Ксанти
[C - 17:15] 21403 | ПАОК Солун - ОФИ Крит
[H - 17:15] 21404 | Керкира - АЕК Атина
[C - 17:15] 21405 | Атромитос - Верия
[H - 15:00] 21406 | Паниониос - ПАС Янина
[H - 17:15] 21407 | Пантракикос - Левадиакос

21734 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:00] 21701 | Естудиантес ЛП - Тигре Виктория
[H - 23:00] 21702 | Индепендиенте - Нюелс Олд Бойс
[C - 22:10] 21703 | Ол Бойс - Годой Крус
[C - 24:15] 21704 | Бока Хуниорс - Килмес
[C - 26:30] 21705 | Сан Мартин СХ - Сан Лоренсо
[H - 23:00] 21706 | Атлетико Рафаела - Расинг Клуб

21935 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[C - 27:00] 21901 | Тихуана - Клуб Америка
[H - 20:00] 21902 | Толука - Тигрес
[C - 27:00] 21903 | Монтерей - Чивас Гуадалахара
[C - 25:00] 21904 | Крус Асул - УНАМ Пумас
[C - 25:00] 21905 | Керетаро - Хагуарес
[C - 29:00] 21906 | Атлас - Атланте
[C - 29:00] 21907 | Сан Луис - Пуебла

22436 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:45] 22401 | Йънг Бойс - Люцерн
[H - 17:00] 22402 | Базел - Сион
[C - 20:45] 22403 | Сервет - Грасхопър
[H - 14:45] 22404 | Цюрих - Лозана
[H - 14:45] 22405 | Санкт Гален - Тюн

22837 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22801 | Борнемут - Портсмут
[C - 17:00] 22802 | Карлайл - Стивънидж
[C - 17:00] 22803 | Ковънтри - Йоувил
[C - 17:00] 22804 | Олдъм - Милтън Кийнс Донс
[C - 17:00] 22805 | Донкастър - Уолсол
[C - 17:00] 22806 | Брентфорд - Бери
[C - 17:00] 22807 | Колчестър - Престън
[C - 17:00] 22808 | Шрозбъри - Шефилд Юнайтед

22938 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22901 | Честърфийлд - АФК Уимбълдън
[C - 17:00] 22902 | Моркамб - Екзитър
[C - 17:00] 22903 | Акрингтън - Саутенд
[C - 17:00] 22904 | Оксфорд Юнайтед - Бристол Роувърс
[C - 17:00] 22905 | Нортхямптън - Рочдейл
[C - 17:00] 22906 | Уикъмб - Йорк Сити
[C - 17:00] 22907 | Дагенъм Редбридж - Челтнъм
[C - 17:00] 22908 | Брадфорд - Джилингам


33439 | Колумбия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:15] 33401 | Уила - Итаги
[C - 24:30] 33402 | Чико - Депортиво Кали
[C - 24:30] 33403 | Санта Фе - Атлетико Насионал
[C - 26:45] 33404 | Онсе Калдас - Хуниор
[H - 22:15] 33405 | Енвигадо - Депортес Толима

33540 | Чили
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 33501 | Депортес Икике - Коло Коло
[C - 23:30] 33502 | Универсидад Чили - Унион Еспаньола
[C - 26:00] 33503 | Сантяго Уондърърс - Унион Ла Калера
[H - 21:00] 33504 | Кобресал - Евертън ВМ
[H - 21:30] 33505 | Антофагаста - Кобрелоа
[H - 21:30] 33506 | Палестино - Нюбленсе

33741 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 33701 | Брейнтрий - Херефорд
[C - 17:00] 33702 | Лутън - Форест Грийн
[C - 17:00] 33703 | Кидърминстър - Кембридж Юнайтед
[C - 17:00] 33704 | Мансфийлд - Бароу
[C - 17:00] 33705 | Ебсфлийт - Гейтсхед
[C - 17:00] 33706 | Хайд - Макълсфийлд

34042 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 34001 | Макаби Нетаня - Бней Йехуда
[H - 20:15] 34002 | Бейтар Йерусалим - Бней Сахнин
[C - 18:00] 34003 | Апоел Кирят Шмона - Апоел Рамат Ган
[C - 18:00] 34004 | Ашдод - Апоел Хайфа
[C - 19:30] 34005 | Макаби Хайфа - Апоел Рамат Хашарон
[C - 18:00] 34006 | Апоел Беер Шева - Апоел Ако


400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 40701 | Хъдърсфийлд - Кардиф (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40702 | Шефилд Уензди - Дарби Каунти (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40703 | Бристол Сити - Нотингам Форест (Англия-Ш)
[C - 16:00] 41004 | Виртус Ланчано - Читадела (Италия-Б)
[C - 19:00] 41105 | Херес - Реал Мадрид Кастиля (Испания-2)
[C - 19:00] 41106 | Реал Мурсия - Рекреативо Уелва (Испания-2)
[C - 17:00] 42007 | Килмарнък - Мъдъруел (Шотландия)
[C - 17:00] 42008 | Дънди Юнайтед - Хартс (Шотландия)
[C - 17:00] 42009 | Абърдийн - Сейнт Мирън (Шотландия)
[C - 17:00] 42810 | Нотс Каунти - Крю Александра (Англия-1)
[C - 17:00] 42811 | Лейтън Ориент - Транмиър (Англия-1)
[C - 17:00] 42812 | Суиндън - Хартлипул (Англия-1)

500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 50801 | Насионал Мадейра - Бенфика (Португалия)
[H - 18:00] 50802 | Спортинг Лисабон - Маритимо (Португалия)
[H - 18:00] 50803 | Витория Сетубал - Жил Висенте (Португалия)
[H - 18:00] 50804 | Академика Коимбра - Рио Аве (Португалия)
[H - 15:30] 50905 | Стандард Лиеж - Монс (Белгия)
[H - 21:30] 51106 | Алкоркон - Лас Палмас (Испания-2)
[H - 18:00] 51107 | Нумансия - Мирандес (Испания-2)
[H - 13:30] 51308 | Сивасспор - Трабзонспор (Турция)
[H - 16:30] 51309 | Мерсин Идман Юрду - Фенербахче (Турция)
[H - 16:00] 51310 | Кайзериспор - Ордуспор (Турция)
[H - 19:30] 51411 | Панатинайкос - Ксанти (Гърция)
[H - 17:15] 51412 | Пантракикос - Левадиакос (Гърция)
[H - 23:00] 51713 | Индепендиенте - Нюелс Олд Бойс (Аржентина)
[H - 14:30] 52114 | Инголщат - Падерборн (Германия-2)
[H - 14:30] 52115 | Зандхаузен - Санкт Паули (Германия-2)
[H - 14:30] 52116 | Бохум - Ян Регенсбург (Германия-2)
[H - 17:00] 52417 | Базел - Сион (Щвейцария)
[H - 22:15] 53418 | Енвигадо - Депортес Толима (Колумбия)
[H - 21:00] 53519 | Кобресал - Евертън ВМ (Чили)
[H - 21:30] 53520 | Антофагаста - Кобрелоа (Чили)
[H - 21:30] 53521 | Палестино - Нюбленсе (Чили)
[H - 16:00] 53922 | Осиек - Динамо Загреб (Хърватия)
[H - 20:15] 54023 | Бейтар Йерусалим - Бней Сахнин (Израел)


Забележки:

Възможни са промени по южноамериканските потоци!


ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ

ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ

ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Указания за ползване:

- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница "Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница "Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница "Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в клетки С5:С12.


ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ

- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.

СРОКОВЕ

Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00


Технически коментари и забележки: http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=64&t=400


Последна промяна PMLeague на 20.08.2014 20:41, променена общо 5 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг