<> [S12W20 - 04.02/10.02.2013] ПМЛ 'А' лига (XІI кръг) + ПМЛ 'Б' лига (ХІI кръг) <>
| 04.02.2013 14:51
ПМЛ 'А' лига (XІІ кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12201001] ●
THE RED WINNERZ 4:1 AIR FORCE ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12201002] ●
THE THRACIAN ORPHICS 0:2 КРИВА НИВА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12201003] ●
NEW MERSEY RAZORS 3:0 REAL GREEN ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12201004] ●
UNDERGROUND 2:1 СИНЯТА ЛАВИНА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12201005] ●
THE CURSED 0:1 EXTREME ZOMBIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12201006] ●
THE MUMMIES 2:3 ARLITO ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (XІІ кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12202007] ●
CDLM BLUE POWER 1:3 DUNE WARRIORS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12202008] ●
БАЛКАНСКИ МЕЧОК 1:2 VALIANT KNIGHTS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12202009] ●
CRAZY BAND 2:0 PRIMUS MAXIMUS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12202010] ●
RED OR DEAD 0:1 THUG SLUGS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12202011] ●
ЖФК БАБА ЯГА 1:1 DEMBA BOYZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10626 | Холандия20727 | Англия-Ш
20828 | Португалия
20929 | Белгия
21030 | Италия-Б
21131 | Испания-2
21332 | Турция
21433 | Гърция
21734 | Аржентина
21935 | Мексико
22436 | Швейцария
22837 | Англия-1
22938 | Англия-233439 | Колумбия
33540 | Чили
33741 | Англия-К
34042 | Израел
-
----------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 10101 | Манчестър Юнайтед - Евертън
[C - 17:00] 10102 | Съндърланд - Арсенал
[C - 19:30] 10103 | Саутхямптън - Манчестър Сити
[C - 17:00] 10104 | Челси - Уигън
[C - 17:00] 10105 | Норич - Фулъм
[C - 17:00] 10106 | Суонзи - Куинс ПР
[C - 17:00] 10107 | Сток Сити - Рединг
[H - 15:30] 10108 | Астън Вила - Уест Хям
10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 10201 | Байерн Мюнхен - Шалке
[C - 16:30] 10202 | Борусия М'гладбах - Байер Леверкузен
[C - 16:30] 10203 | Щутгарт - Вердер
[C - 16:30] 10204 | Борусия Дортмунд - Хамбургер
[C - 16:30] 10205 | Хановер - Хофенхайм
[C - 16:30] 10206 | Гройтер Фюрт - Волфсбург
[C - 16:30] 10207 | Айнтрахт Франкфурт - Нюрнберг
[H - 16:30] 10208 | Аугсбург - Майнц
[H - 18:30] 10209 | Фрайбург - Фортуна Дюселдорф
10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10301 | Лацио - Наполи
[C - 19:00] 10302 | Ювентус - Фиорентина
[H - 21:45] 10303 | Интер - Киево
[H - 16:00] 10304 | Каляри - Милан
[H - 16:00] 10305 | Удинезе - Торино
[H - 16:00] 10306 | Болоня - Сиена
[H - 16:00] 10307 | Аталанта - Катания
[H - 13:30] 10308 | Парма - Дженоа
[H - 16:00] 10309 | Сампдория - Рома
[H - 16:00] 10310 | Палермо - Пескара
10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 23:00] 10401 | Реал Мадрид - Севиля
[C - 21:00] 10402 | Леванте - Малага
[H - 13:00] 10403 | Барселона - Хетафе
[C - 17:00] 10404 | Майорка - Осасуна
[H - 22:00] 10405 | Райо Валекано - Атлетико Мадрид
[C - 19:00] 10406 | Селта - Валенсия
[H - 20:00] 10407 | Атлетик Билбао - Еспаньол
[H - 18:00] 10408 | Сарагоса - Реал Сосиедад
[C - 23:00] 10409 | Ла Коруня - Гранада
10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10501 | Лион - Лил
[C - 18:00] 10502 | Сент Етиен - Монпелие
[H - 18:00] 10503 | Рен - Тулуза
[H - 15:00] 10504 | Евиан ТГ - Марсилия
[C - 21:00] 10505 | Аячо - Бордо
[C - 21:00] 10506 | Валансиен - Брест
[C - 21:00] 10507 | Нанси - Реймс
[C - 21:00] 10508 | Ница - Лориен
[C - 21:00] 10509 | Троа - Сошо
10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 10601 | Фейенорд - АЗ Алкмаар
[C - 21:45] 10602 | Витес - ПСВ Айндховен
[H - 15:30] 10603 | Аякс - Рода
[H - 13:30] 10604 | Утрехт - НЕК Ниймеген
[C - 20:45] 10605 | Хееренвеен - ВВВ-Венло
[H - 17:30] 10606 | ПЕК Цволе - Твенте
[C - 20:45] 10607 | Грьонинген - Ваалвийк
[C - 19:45] 10608 | АДО Ден Хааг - НАК Бреда
[C - 20:45] 10609 | Хераклес - Вилем ІІ 20727 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 20701 | Болтън - Бърнли
[C - 17:00] 20702 | Блякбърн - Ипсуич
[C - 17:00] 20703 | Уулвърхямптън - Лийдс
[C - 19:20] 20704 | Брайтън - Хъл Сити
[C - 17:00] 20705 | Блякпул - Милуол
[C - 17:00] 20706 | Чарлтън - Бирмингам
[C - 17:00] 20707 | Питърбъро - Лестър
[C - 17:00] 20708 | Мидълзбро - Барнзли
20828 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:15] 20801 | Порто - Олянензе
[H - 20:00] 20802 | Насионал Мадейра - Бенфика
[H - 18:00] 20803 | Спортинг Лисабон - Маритимо
[H - 18:00] 20804 | Витория Сетубал - Жил Висенте
[C - 22:15] 20805 | Ещорил - Витория Гимараеш
[H - 18:00] 20806 | Академика Коимбра - Рио Аве
[H - 18:00] 20807 | Морейрензе - Бейра Мар
20929 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 20901 | Кортрийк - АА Гент
[H - 15:30] 20902 | Стандард Лиеж - Монс
[C - 21:00] 20903 | ФК Брюж - Оуд-Хеверлее Льовен
[C - 19:00] 20904 | Беершот - РК Генк
[C - 21:00] 20905 | Мехелен - Серкъл Брюж
[H - 19:00] 20906 | Ваасланд/Беверен - Андерлехт
[C - 21:00] 20907 | Локерен - Золте Варегем
[C - 21:00] 20908 | Шарльороа - Лиерс
21030 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21001 | Юве Стабия - Новара
[C - 16:00] 21002 | Падова - Бреша
[C - 16:00] 21003 | Бари - Варезе
[C - 16:00] 21004 | Модена - Реджина
[C - 16:00] 21005 | Верона - Виченца
[C - 16:00] 21006 | Кротоне - Гросето
[C - 16:00] 21007 | Про Верчели - Сасуоло
[C - 16:00] 21008 | Специя - Асколи
21131 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:30] 21101 | Алкоркон - Лас Палмас
[C - 19:00] 21102 | Расинг Сантандер - Уеска
[C - 21:00] 21103 | Елче - Кордоба
[C - 19:00] 21104 | Жирона - Херкулес
[C - 19:00] 21105 | Виляреал - Понферадина
[C - 17:00] 21106 | Барселона 'Б' - Гуадалахара
[C - 19:00] 21107 | Луго - Спортинг Хихон
[H - 18:00] 21108 | Нумансия - Мирандес
21332 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:30] 21301 | Сивасспор - Трабзонспор
[C - 16:00] 21302 | Генчлербирлиги - Ескишехирспор
[H - 16:30] 21303 | Мерсин Идман Юрду - Фенербахче
[H - 20:00] 21304 | Галатасарай - Анталияспор
[C - 19:00] 21305 | Кардемир Карабюкспор - Бурсаспор
[C - 19:00] 21306 | Елазъгспор - Бешикташ
[H - 16:00] 21307 | Кайзериспор - Ордуспор
21433 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 21401 | Астерас Триполис - Олимпиакос Пирея
[H - 19:30] 21402 | Панатинайкос - Ксанти
[C - 17:15] 21403 | ПАОК Солун - ОФИ Крит
[H - 17:15] 21404 | Керкира - АЕК Атина
[C - 17:15] 21405 | Атромитос - Верия
[H - 15:00] 21406 | Паниониос - ПАС Янина
[H - 17:15] 21407 | Пантракикос - Левадиакос
21734 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:00] 21701 | Естудиантес ЛП - Тигре Виктория
[H - 23:00] 21702 | Индепендиенте - Нюелс Олд Бойс
[C - 22:10] 21703 | Ол Бойс - Годой Крус
[C - 24:15] 21704 | Бока Хуниорс - Килмес
[C - 26:30] 21705 | Сан Мартин СХ - Сан Лоренсо
[H - 23:00] 21706 | Атлетико Рафаела - Расинг Клуб
21935 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[C - 27:00] 21901 | Тихуана - Клуб Америка
[H - 20:00] 21902 | Толука - Тигрес
[C - 27:00] 21903 | Монтерей - Чивас Гуадалахара
[C - 25:00] 21904 | Крус Асул - УНАМ Пумас
[C - 25:00] 21905 | Керетаро - Хагуарес
[C - 29:00] 21906 | Атлас - Атланте
[C - 29:00] 21907 | Сан Луис - Пуебла
22436 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:45] 22401 | Йънг Бойс - Люцерн
[H - 17:00] 22402 | Базел - Сион
[C - 20:45] 22403 | Сервет - Грасхопър
[H - 14:45] 22404 | Цюрих - Лозана
[H - 14:45] 22405 | Санкт Гален - Тюн
22837 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22801 | Борнемут - Портсмут
[C - 17:00] 22802 | Карлайл - Стивънидж
[C - 17:00] 22803 | Ковънтри - Йоувил
[C - 17:00] 22804 | Олдъм - Милтън Кийнс Донс
[C - 17:00] 22805 | Донкастър - Уолсол
[C - 17:00] 22806 | Брентфорд - Бери
[C - 17:00] 22807 | Колчестър - Престън
[C - 17:00] 22808 | Шрозбъри - Шефилд Юнайтед
22938 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22901 | Честърфийлд - АФК Уимбълдън
[C - 17:00] 22902 | Моркамб - Екзитър
[C - 17:00] 22903 | Акрингтън - Саутенд
[C - 17:00] 22904 | Оксфорд Юнайтед - Бристол Роувърс
[C - 17:00] 22905 | Нортхямптън - Рочдейл
[C - 17:00] 22906 | Уикъмб - Йорк Сити
[C - 17:00] 22907 | Дагенъм Редбридж - Челтнъм
[C - 17:00] 22908 | Брадфорд - Джилингам 33439 | Колумбия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:15] 33401 | Уила - Итаги
[C - 24:30] 33402 | Чико - Депортиво Кали
[C - 24:30] 33403 | Санта Фе - Атлетико Насионал
[C - 26:45] 33404 | Онсе Калдас - Хуниор
[H - 22:15] 33405 | Енвигадо - Депортес Толима
33540 | Чили
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 33501 | Депортес Икике - Коло Коло
[C - 23:30] 33502 | Универсидад Чили - Унион Еспаньола
[C - 26:00] 33503 | Сантяго Уондърърс - Унион Ла Калера
[H - 21:00] 33504 | Кобресал - Евертън ВМ
[H - 21:30] 33505 | Антофагаста - Кобрелоа
[H - 21:30] 33506 | Палестино - Нюбленсе
33741 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 33701 | Брейнтрий - Херефорд
[C - 17:00] 33702 | Лутън - Форест Грийн
[C - 17:00] 33703 | Кидърминстър - Кембридж Юнайтед
[C - 17:00] 33704 | Мансфийлд - Бароу
[C - 17:00] 33705 | Ебсфлийт - Гейтсхед
[C - 17:00] 33706 | Хайд - Макълсфийлд
34042 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 34001 | Макаби Нетаня - Бней Йехуда
[H - 20:15] 34002 | Бейтар Йерусалим - Бней Сахнин
[C - 18:00] 34003 | Апоел Кирят Шмона - Апоел Рамат Ган
[C - 18:00] 34004 | Ашдод - Апоел Хайфа
[C - 19:30] 34005 | Макаби Хайфа - Апоел Рамат Хашарон
[C - 18:00] 34006 | Апоел Беер Шева - Апоел Ако 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 40701 | Хъдърсфийлд - Кардиф (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40702 | Шефилд Уензди - Дарби Каунти (Англия-Ш)
[C - 17:00] 40703 | Бристол Сити - Нотингам Форест (Англия-Ш)
[C - 16:00] 41004 | Виртус Ланчано - Читадела (Италия-Б)
[C - 19:00] 41105 | Херес - Реал Мадрид Кастиля (Испания-2)
[C - 19:00] 41106 | Реал Мурсия - Рекреативо Уелва (Испания-2)
[C - 17:00] 42007 | Килмарнък - Мъдъруел (Шотландия)
[C - 17:00] 42008 | Дънди Юнайтед - Хартс (Шотландия)
[C - 17:00] 42009 | Абърдийн - Сейнт Мирън (Шотландия)
[C - 17:00] 42810 | Нотс Каунти - Крю Александра (Англия-1)
[C - 17:00] 42811 | Лейтън Ориент - Транмиър (Англия-1)
[C - 17:00] 42812 | Суиндън - Хартлипул (Англия-1)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 50801 | Насионал Мадейра - Бенфика (Португалия)
[H - 18:00] 50802 | Спортинг Лисабон - Маритимо (Португалия)
[H - 18:00] 50803 | Витория Сетубал - Жил Висенте (Португалия)
[H - 18:00] 50804 | Академика Коимбра - Рио Аве (Португалия)
[H - 15:30] 50905 | Стандард Лиеж - Монс (Белгия)
[H - 21:30] 51106 | Алкоркон - Лас Палмас (Испания-2)
[H - 18:00] 51107 | Нумансия - Мирандес (Испания-2)
[H - 13:30] 51308 | Сивасспор - Трабзонспор (Турция)
[H - 16:30] 51309 | Мерсин Идман Юрду - Фенербахче (Турция)
[H - 16:00] 51310 | Кайзериспор - Ордуспор (Турция)
[H - 19:30] 51411 | Панатинайкос - Ксанти (Гърция)
[H - 17:15] 51412 | Пантракикос - Левадиакос (Гърция)
[H - 23:00] 51713 | Индепендиенте - Нюелс Олд Бойс (Аржентина)
[H - 14:30] 52114 | Инголщат - Падерборн (Германия-2)
[H - 14:30] 52115 | Зандхаузен - Санкт Паули (Германия-2)
[H - 14:30] 52116 | Бохум - Ян Регенсбург (Германия-2)
[H - 17:00] 52417 | Базел - Сион (Щвейцария)
[H - 22:15] 53418 | Енвигадо - Депортес Толима (Колумбия)
[H - 21:00] 53519 | Кобресал - Евертън ВМ (Чили)
[H - 21:30] 53520 | Антофагаста - Кобрелоа (Чили)
[H - 21:30] 53521 | Палестино - Нюбленсе (Чили)
[H - 16:00] 53922 | Осиек - Динамо Загреб (Хърватия)
[H - 20:15] 54023 | Бейтар Йерусалим - Бней Сахнин (Израел) Забележки:Възможни са промени по южноамериканските потоци!
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00