Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27.05.2020 11:18



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
<> [S12W21 - 11.02/17.02.2013] ПМЛ 'А' лига (XІII кръг) + ПМЛ 'Б' лига (ХIІI кръг) <> 
Автор Съобщение
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 3988
Мнение  <> [S12W21 - 11.02/17.02.2013] ПМЛ 'А' лига (XІII кръг) + ПМЛ 'Б' лига (ХIІI кръг) <>   |   11.02.2013 12:34



ПМЛ 'А' лига (XІІІ кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[12211001]THE MUMMIES 2:2 THE RED WINNERZ[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12211002]ARLITO 1:0 THE CURSED[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12211003]EXTREME ZOMBIES 4:2 UNDERGROUND[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12211004]СИНЯТА ЛАВИНА 0:4 NEW MERSEY RAZORS[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12211005]REAL GREEN 3:0 THE THRACIAN ORPHICS[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12211006]КРИВА НИВА 3:1 AIR FORCE[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————

ПМЛ 'Б' лига (XІІІ кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[12212007]ЖФК БАБА ЯГА 3:2 CDLM BLUE POWER[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12212008]DEMBA BOYZ 2:2 RED OR DEAD[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12212009]THUG SLUGS 1:3 CRAZY BAND[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12212010]PRIMUS MAXIMUS 3:1 БАЛКАНСКИ МЕЧОК[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12212011]VALIANT KNIGHTS 4:2 DUNE WARRIORS[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————


[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]

---------------------------------------------------------------------------
10221 | Германия-1
10322 | Италия-А
10423 | Испания-1
10524 | Франция-1
10625 | Холандия
11026 | Италия-Б

20727 | Англия-Ш
20828 | Португалия
20929 | Белгия
21130 | Испания-2
21331 | Турция
21432 | Гърция
21633 | Австрия
21734 | Аржентина
21935 | Мексико
22036 | Шотландия
22437 | Швейцария
22838 | Англия-1

32939 | Англия-2
33440 | Колумбия
33541 | Чили
33742 | Англия-К
34043 | Израел
-

---------------------------------------------------------------------------

[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]

10221 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10202 | Майнц - Шалке
[H - 18:30] 10203 | Хофенхайм - Щутгарт
[H - 16:30] 10204 | Нюрнберг - Хановер
[C - 19:30] 10205 | Борусия Дортмунд - Айнтрахт Франкфурт
[C - 16:30] 10206 | Хамбургер - Борусия М'гладбах
[C - 16:30] 10207 | Байер Леверкузен - Аугсбург
[C - 16:30] 10208 | Вердер - Фрайбург
[C - 16:30] 10209 | Фортуна Дюселдорф - Гройтер Фюрт

10322 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10301 | Рома - Ювентус
[H - 21:45] 10302 | Фиорентина - Интер
[H - 16:00] 10303 | Дженоа - Удинезе
[H - 16:00] 10304 | Катания - Болоня
[H - 16:00] 10305 | Наполи - Сампдория
[C - 19:00] 10306 | Киево - Палермо
[H - 16:00] 10307 | Торино - Аталанта
[H - 16:00] 10308 | Пескара - Каляри

10423 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 10401 | Валенсия - Майорка
[C - 19:00] 10402 | Малага - Атлетик Билбао
[H - 22:00] 10403 | Реал Мадрид - Райо Валекано
[H - 13:00] 10404 | Реал Сосиедад - Леванте
[C - 21:00] 10405 | Гранада - Барселона
[C - 23:00] 10406 | Осасуна - Сарагоса
[H - 20:00] 10407 | Валядолид - Атлетико Мадрид
[H - 22:00] 10408 | Еспаньол - Бетис
[C - 17:00] 10409 | Хетафе - Селта

10524 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:00] 10501 | Бордо - Лион
[C - 21:00] 10502 | Монпелие - Нанси
[H - 22:00] 10503 | Сошо - Пари Сен Жермен
[C - 18:00] 10504 | Марсилия - Валансиен
[H - 18:00] 10505 | Реймс - Сент Етиен
[C - 21:00] 10506 | Лориен - Евиан ТГ
[C - 21:00] 10507 | Тулуза - Троа
[C - 21:00] 10508 | Бастия - Ница
[C - 21:00] 10509 | Брест - Аячо

10625 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 10601 | Ваалвийк - Аякс
[C - 21:45] 10602 | ПСВ Айндховен - Утрехт
[C - 20:45] 10603 | Рода - АЗ Алкмаар
[H - 15:30] 10604 | ПЕК Цволе - Фейенорд
[H - 15:30] 10605 | АДО Ден Хааг - Хееренвеен
[H - 13:30] 10606 | Витес - Грьонинген
[C - 19:45] 10607 | Твенте - Вилем ІІ
[C - 20:45] 10608 | НАК Бреда - Хераклес

11026 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:30] 11001 | Новара - Верона
[C - 16:00] 11002 | Варезе - Юве Стабия
[C - 16:00] 11003 | Реджина - Падова
[C - 16:00] 11004 | Читадела - Чезена
[C - 16:00] 11005 | Бари - Кротоне
[C - 16:00] 11006 | Сасуоло - Специя
[C - 16:00] 11007 | Бреша - Виченца
[C - 19:00] 11008 | Ливорно - Модена
[C - 16:00] 11009 | Гросето - Виртус Ланчано
[C - 16:00] 11010 | Асколи - Про Верчели
[C - 16:00] 11011 | Тернана - Емполи


20727 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 20701 | Дарби Каунти - Уулвърхямптън
[C - 17:00] 20702 | Бирмингам - Уотфорд
[C - 17:00] 20703 | Нотингам Форест - Болтън
[C - 17:00] 20704 | Ипсуич - Блякпул
[C - 17:00] 20705 | Кристъл Палас - Мидълзбро
[C - 17:00] 20706 | Хъл Сити - Чарлтън
[C - 17:00] 20707 | Бърнли - Хъдърсфийлд

20828 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:15] 20801 | Жил Висенте - Спортинг Лисабон
[H - 22:15] 20802 | Бенфика - Академика Коимбра
[H - 18:00] 20803 | Пасош Ферейра - Насионал Мадейра
[H - 18:00] 20804 | Олянензе - Витория Сетубал
[H - 18:00] 20805 | Маритимо - Ещорил
[H - 20:00] 20806 | Витория Гимараеш - Морейрензе

20929 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 20901 | Локерен - ФК Брюж
[C - 19:00] 20902 | Серкъл Брюж - Стандард Лиеж
[H - 19:00] 20903 | РК Генк - Кортрийк
[C - 21:00] 20904 | Монс - АА Гент
[C - 21:00] 20905 | Лиерс - Мехелен
[C - 21:00] 20906 | Оуд-Хеверлее Льовен - Беершот
[C - 21:00] 20907 | Золте Варегем - Ваасланд/Беверен

21130 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 21101 | Херкулес - Виляреал
[H - 18:00] 21102 | Кордоба - Алкоркон
[H - 13:00] 21103 | Спортинг Хихон - Елче
[H - 13:00] 21104 | Рекреативо Уелва - Расинг Сантандер
[C - 19:00] 21105 | Гуадалахара - Алмерия
[H - 18:00] 21106 | Лас Палмас - Жирона
[H - 18:00] 21107 | Нумансия - Херес
[C - 19:00] 21108 | Понферадина - Барселона 'Б'

21331 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21301 | Трабзонспор - Фенербахче
[C - 19:00] 21302 | Бешикташ - Газиантепспор
[C - 16:00] 21303 | Ескишехирспор - Кайзериспор
[H - 15:00] 21304 | Ордуспор - Истанбул ББ
[H - 13:30] 21305 | Генчлербирлиги - Мерсин Идман Юрду
[H - 16:00] 21306 | Бурсаспор - Елазъгспор
[C - 19:00] 21307 | Анталияспор - Кардемир Карабюкспор

21432 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 21401 | АЕК Атина - ПАОК Солун
[H - 19:30] 21402 | Арис Солун - Панатинайкос
[H - 15:00] 21403 | Левадиакос - Атромитос
[H - 17:15] 21404 | Ксанти - Олимпиакос Пирея
[H - 17:15] 21405 | Верия - Астерас Триполис
[C - 17:15] 21406 | ПАС Янина - Пантракикос
[C - 17:15] 21407 | Керкира - Паниониос

21633 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 21601 | Рапид Виена - Аустрия Виена
[C - 19:30] 21602 | ВАК Волфсбергер - РБ Залцбург
[C - 19:30] 21603 | Адмира Вакер - Винер Нойщат
[C - 19:30] 21604 | Матерсбург - Щурм Грац
[C - 17:00] 21605 | Рийд - Вакер Инсбрук

21734 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 21701 | Тигре Виктория - Бока Хуниорс
[H - 23:00] 21702 | Нюелс Олд Бойс - Ланус
[H - 01:15] 21703 | Велес Сарсфийлд - Индепендиенте
[H - 00:15] 21704 | Колон - Сан Мартин СХ
[H - 22:10] 21705 | Килмес - Ол Бойс
[C - 22:10] 21706 | Сан Лоренсо - Белграно
[C - 22:00] 21707 | Годой Крус - Унион Санта Фе

21935 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[H - 03:00] 21901 | Тигрес - Сантос Лагуна
[H - 05:00] 21902 | Атлас - Монтерей
[H - 01:00] 21903 | Клуб Америка - Толука
[H - 03:00] 21904 | Пачука - Крус Асул
[H - 20:00] 21905 | УНАМ Пумас - Монаркас Морелия
[H - 24:00] 21906 | Пуебла - Чивас Гуадалахара
[H - 04:05] 21907 | Леон - Сан Луис

22036 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22001 | Селтик - Дънди Юнайтед
[C - 17:00] 22002 | Мъдъруел - Инвърнес КТ
[C - 17:00] 22003 | Хартс - Килмарнък
[C - 17:00] 22004 | Рос Каунти - Сейнт Джонстън
[C - 17:00] 22005 | Сейнт Мирън - Хибърниън

22437 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:45] 22401 | Лозана - Базел
[H - 14:45] 22402 | Люцерн - Цюрих
[H - 17:00] 22403 | Тюн - Сервет
[C - 20:45] 22404 | Грасхопър - Йънг Бойс
[C - 20:45] 22405 | Сион - Санкт Гален

22838 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22801 | Портсмут - Карлайл
[C - 17:00] 22802 | Шефилд Юнайтед - Колчестър
[C - 17:00] 22803 | Бери - Ковънтри
[C - 17:00] 22804 | Кроули - Донкастър
[C - 17:00] 22805 | Уолсол - Нотс Каунти
[C - 17:00] 22806 | Престън - Борнемут
[C - 17:00] 22807 | Хартлипул - Лейтън Ориент
[C - 17:00] 22808 | Йоувил - Скънторп


32939 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32901 | Рочдейл - Торки
[C - 17:00] 32902 | Родъръм - Честърфийлд
[C - 17:00] 32903 | Бристол Роувърс - Уикъмб
[C - 17:00] 32904 | Челтнъм - Олдършот
[C - 17:00] 32905 | Саутенд - Нортхямптън
[C - 17:00] 32906 | Джилингам - Дагенъм Редбридж

33440 | Колумбия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:15] 33401 | Итаги - Санта Фе
[H - 00:30] 33402 | Милонариос - Енвигадо
[H - 00:30] 33403 | Хуниор - Чико
[H - 02:45] 33404 | Атлетико Насионал - Алианца Петролера
[C - 22:15] 33405 | Патриотас - Кукута Депортиво

33541 | Чили
---------------------------------------------------------------------------
[C - 23:30] 33501 | Унион Ла Калера - Депортес Икике
[H - 23:30] 33502 | Коло Коло - Сантяго Уондърърс
[C - 21:00] 33503 | Евертън ВМ - Универсидад Чили
[H - 21:00] 33504 | Кобрелоа - Хуачипато
[H - 02:00] 33505 | Универсидад Католика - Антофагаста
[H - 21:00] 33506 | Кобресал - Рейнджърс

33742 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 33701 | Мансфийлд - Кембридж Юнайтед
[C - 17:00] 33702 | Олфритън - Макълсфийлд
[C - 17:00] 33703 | Херефорд - Линкълн Сити
[C - 17:00] 33704 | Брейнтрий - Саутпорт
[C - 17:00] 33705 | Хайд - Кидърминстър
[C - 17:00] 33706 | Ебсфлийт - Стокпорт

34043 | Израел
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 34001 | Апоел Тел Авив - Апоел Кирят Шмона
[C - 19:30] 34002 | Бней Сахнин - Макаби Хайфа
[C - 18:00] 34003 | Апоел Ако - Ашдод
[C - 18:00] 34004 | Апоел Рамат Хашарон - Макаби Нетаня
[H - 20:10] 34005 | Апоел Хайфа - Бейтар Йерусалим
[C - 18:00] 34006 | Апоел Рамат Ган - Апоел Беер Шева


400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 41101 | Сабадел - Реал Мадрид Кастиля (Испания-2)
[C - 17:00] 42902 | Порт Вейл - Моркамб (Англия-2)
[C - 17:00] 42903 | Плимут - Оксфорд Юнайтед (Англия-2)
[C - 17:00] 42904 | АФК Уимбълдън - Брадфорд (Англия-2)
[C - 17:00] 43705 | Бароу - Нънийтън (Англия-К)
[C - 17:00] 43706 | Телфорд - Тамуърт (Англия-К)
[C - 19:00] 43907 | Славен Белупо - Хайдук Сплит (Хърватия)
[C - 16:00] 43908 | Цибалия - Осиек (Хърватия)
[C - 16:00] 43909 | Истра 1961 - Локомотив Загреб (Хърватия)
[] 410 | ()
[] 411 | ()
[] 412 | ()

500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 51101 | Уеска - Луго (Испания-2)
[H - 18:00] 51102 | Мирандес - Реал Мурсия (Испания-2)
[H - 14:30] 52103 | Динамо Дрезден - Зандхаузен (Германия-2)
[H - 14:30] 52104 | Дуисбург - Кайзерслаутерн (Германия-2)
[H - 14:30] 52105 | ФШФ Франкфурт - Енерги Котбус (Германия-2)
[H - 19:00] 53906 | Динамо Загреб - Риека (Хърватия)
[H - 17:00] 50107 | Ливърпул - Суонзи (Англия-ВЛ)
[H - 22:15] 52808 | Бенфика - Академика Коимбра (Португалия)
[H - 18:00] 52809 | Пасош Ферейра - Насионал Мадейра (Португалия)
[H - 18:00] 52810 | Олянензе - Витория Сетубал (Португалия)
[H - 19:00] 52911 | РК Генк - Кортрийк (Белгия)
[H - 20:00] 53012 | Херкулес - Виляреал (Испания-2)
[H - 18:00] 53013 | Лас Палмас - Жирона (Испания-2)
[H - 19:00] 53114 | Трабзонспор - Фенербахче (Турция)
[H - 15:00] 53115 | Ордуспор - Истанбул ББ (Турция)
[H - 19:30] 53216 | Арис Солун - Панатинайкос (Гърция)
[H - 15:00] 53217 | Левадиакос - Атромитос (Гърция)
[H - 17:15] 53218 | Верия - Астерас Триполис (Гърция)
[H - 22:00] 53419 | Тигре Виктория - Бока Хуниорс (Аржентина)
[H - 22:15] 53420 | Килмес - Ол Бойс (Аржентина)
[H - 20:00] 53521 | УНАМ Пумас - Монаркас Морелия (Мексико)
[H - 24:00] 53522 | Пуебла - Чивас Гуадалахара (Мексико)
[H - 23:30] 54123 | Коло Коло - Сантяго Уондърърс (Чили)
[H - 21:00] 54124 | Кобрелоа - Хуачипато (Чили)


Забележки:


ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ

ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ

ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Указания за ползване:

- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница "Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница "Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница "Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в клетки С5:С12.


ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ

- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.

СРОКОВЕ

Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00


Технически коментари и забележки: http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=64&t=400


Последна промяна PMLeague на 20.08.2014 20:39, променена общо 6 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг