<> [S12W22 - 18.02/24.02.2013] ПМЛ 'А' лига (XІV кръг) + ПМЛ 'Б' лига (ХIV кръг) <>
| 18.02.2013 15:17
ПМЛ 'А' лига (XІV кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12221001] ●
THE RED WINNERZ 1:1 КРИВА НИВА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12221002] ●
AIR FORCE 2:1 REAL GREEN ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12221003] ●
THE THRACIAN ORPHICS 1:1 СИНЯТА ЛАВИНА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12221004] ●
NEW MERSEY RAZORS 2:1 EXTREME ZOMBIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12221005] ●
UNDERGROUND 0:1 ARLITO ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12221006] ●
THE CURSED 3:3 THE MUMMIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (XІV кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12222007] ●
CDLM BLUE POWER 2:1 VALIANT KNIGHTS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12222008] ●
DUNE WARRIORS 1:1 PRIMUS MAXIMUS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12222009] ●
БАЛКАНСКИ МЕЧОК 2:3 THUG SLUGS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12222010] ●
CRAZY BAND 1:0 DEMBA BOYZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12222011] ●
RED OR DEAD 1:2 ЖФК БАБА ЯГА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10221 | Германия-1
10322 | Италия-А
10423 | Испания-1
10524 | Франция-1
10625 | Холандия
10726 | Англия-Ш20127 | Англия-ВЛ
20828 | Португалия
20929 | Белгия
21030 | Италия-Б
21131 | Испания-2
21332 | Турция
21433 | Гърция
21634 | Австрия
21735 | Аржентина
21936 | Мексико
22037 | Шотландия
22438 | Швейцария32639 | Чехия
32840 | Англия-1
32941 | Англия-2
33442 | Колумбия
33543 | Чили
33744 | Англия-К---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]10221 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:30] 10201 | Борусия М'гладбах - Борусия Дортмунд
[C - 16:30] 10202 | Байерн Мюнхен - Вердер
[C - 16:30] 10203 | Щутгарт - Нюрнберг
[C - 19:30] 10204 | Шалке - Фортуна Дюселдорф
[H - 18:30] 10205 | Гройтер Фюрт - Байер Леверкузен
[C - 16:30] 10206 | Майнц - Волфсбург
[C - 16:30] 10207 | Хановер - Хамбургер
[C - 16:30] 10208 | Аугсбург - Хофенхайм
10322 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:45] 10301 | Интер - Милан
[H - 16:00] 10302 | Ювентус - Сиена
[H - 16:00] 10303 | Аталанта - Рома
[H - 16:00] 10304 | Парма - Катания
[H - 16:00] 10305 | Болоня - Фиорентина
[H - 13:30] 10306 | Сампдория - Киево
[C - 21:45] 10307 | Палермо - Дженоа
[H - 16:00] 10308 | Каляри - Торино
10423 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 23:00] 10401 | Барселона - Севиля
[H - 22:00] 10402 | Бетис - Малага
[C - 21:00] 10403 | Ла Коруня - Реал Мадрид
[C - 19:00] 10404 | Сарагоса - Валенсия
[H - 20:00] 10405 | Атлетико Мадрид - Еспаньол
[C - 17:00] 10406 | Майорка - Хетафе
[H - 13:00] 10407 | Райо Валекано - Валядолид
[H - 18:00] 10408 | Селта - Гранада
10524 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 10501 | Евиан ТГ - Монпелие
[H - 22:00] 10502 | Пари Сен Жермен - Марсилия
[C - 21:00] 10503 | Нанси - Сент Етиен
[C - 21:00] 10504 | Аячо - Лил
[H - 18:00] 10505 | Бордо - Брест
[C - 18:00] 10506 | Рен - Сошо
[C - 21:00] 10507 | Валансиен - Тулуза
[H - 15:00] 10508 | Лион - Лориен
[C - 21:00] 10509 | Троа - Бастия
10625 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:30] 10601 | Фейенорд - ПСВ Айндховен
[C - 21:45] 10602 | Хееренвеен - Твенте
[H - 15:30] 10603 | Аякс - АДО Ден Хааг
[H - 17:30] 10604 | АЗ Алкмаар - НАК Бреда
[C - 19:45] 10605 | Хераклес - Витес
[H - 15:30] 10606 | Утрехт - Рода
[C - 20:45] 10607 | ВВВ-Венло - Ваалвийк
[C - 20:45] 10608 | Грьонинген - ПЕК Цволе
10726 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10701 | Болтън - Хъл Сити
[H - 16:00] 10702 | Уулвърхямптън - Кардиф
[C - 17:00] 10703 | Блякпул - Лестър
[C - 17:00] 10704 | Блякбърн - Лийдс
[C - 17:00] 10705 | Питърбъро - Бирмингам
[C - 19:20] 10706 | Мидълзбро - Милуол
[C - 17:00] 10707 | Брайтън - Бърнли
[C - 17:00] 10708 | Уотфорд - Дарби Каунти
[C - 17:00] 10709 | Хъдърсфийлд - Ипсуич
[C - 17:00] 10710 | Шефилд Уензди - Кристъл Палас
[C - 17:00] 10711 | Чарлтън - Нотингам Форест
[C - 17:00] 10712 | Бристол Сити - Барнзли 20127 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 20101 | Манчестър Сити - Челси
[C - 17:00] 20102 | Куинс ПР - Манчестър Юнайтед
[C - 17:00] 20103 | Арсенал - Астън Вила
[C - 17:00] 20104 | Норич - Евертън
[C - 17:00] 20105 | Уест Бромич - Съндърланд
[H - 15:30] 20106 | Нюкасъл - Саутхямптън
[C - 17:00] 20107 | Рединг - Уигън
20828 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:00] 20801 | Брага - Витория Гимараеш
[H - 21:15] 20802 | Бенфика - Пасош Ферейра
[C - 22:15] 20803 | Порто - Рио Аве
[H - 18:00] 20804 | Насионал Мадейра - Олянензе
[C - 18:00] 20805 | Витория Сетубал - Бейра Мар
[H - 18:00] 20806 | Морейрензе - Жил Висенте
20929 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 20901 | ФК Брюж - Андерлехт
[H - 19:00] 20902 | Стандард Лиеж - РК Генк
[C - 19:00] 20903 | АА Гент - Серкъл Брюж
[C - 21:00] 20904 | Кортрийк - Монс
[C - 21:00] 20905 | Мехелен - Оуд-Хеверлее Льовен
[C - 21:00] 20906 | Беершот - Лиерс
[C - 21:00] 20907 | Ваасланд/Беверен - Локерен
[C - 21:00] 20908 | Шарльороа - Золте Варегем
21030 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 21001 | Верона - Варезе
[C - 16:00] 21002 | Чезена - Асколи
[C - 19:00] 21003 | Модена - Бреша
[C - 16:00] 21004 | Виченца - Сасуоло
[C - 16:00] 21005 | Емполи - Падова
[C - 16:00] 21006 | Кротоне - Тернана
[C - 16:00] 21007 | Виртус Ланчано - Реджина
[C - 16:00] 21008 | Читадела - Ливорно
21131 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 21101 | Алкоркон - Спортинг Хихон
[H - 21:00] 21102 | Виляреал - Лас Палмас
[C - 21:00] 21103 | Барселона 'Б' - Херкулес
[H - 18:00] 21104 | Жирона - Кордоба
[C - 22:00] 21105 | Расинг Сантандер - Мирандес
[H - 20:00] 21106 | Елче - Уеска
[C - 19:00] 21107 | Реал Мурсия - Нумансия
[H - 18:00] 21108 | Алмерия - Понферадина
21332 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 21301 | Сивасспор - Бешикташ
[C - 19:00] 21302 | Мерсин Идман Юрду - Трабзонспор
[H - 19:00] 21303 | Фенербахче - Касъмпаша
[H - 16:00] 21304 | Кайзериспор - Генчлербирлиги
[H - 19:00] 21305 | Кардемир Карабюкспор - Акхисар Беледие
[C - 16:00] 21306 | Елазъгспор - Анталияспор
21433 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 21401 | Олимпиакос Пирея - Арис Солун
[C - 19:30] 21402 | Панатинайкос - ОФИ Крит
[H - 15:00] 21403 | Атромитос - ПАС Янина
[H - 15:00] 21404 | Астерас Триполис - Левадиакос
[C - 17:15] 21405 | ПАОК Солун - Керкира
[H - 17:15] 21406 | Платаниас - АЕК Атина
[C - 17:15] 21407 | Ксанти - Верия
[H - 17:15] 21408 | Паниониос - Пантракикос
21634 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 21601 | РБ Залцбург - Рапид Виена
[C - 19:30] 21602 | Аустрия Виена - Адмира Вакер
[C - 19:30] 21603 | Щурм Грац - ВАК Волфсбергер
[C - 19:30] 21604 | Винер Нойщат - Рийд
[C - 17:00] 21605 | Вакер Инсбрук - Матерсбург
21735 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[C - 24:15] 21701 | Ол Бойс - Бока Хуниорс
[C - 25:15] 21702 | Ланус - Велес Сарсфийлд
[H - 23:00] 21703 | Белграно - Колон
[C - 22:10] 21704 | Унион Санта Фе - Килмес
[H - 22:00] 21705 | Атлетико Рафаела - Годой Крус
[H - 22:00] 21706 | Индепендиенте - Расинг Клуб
21936 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[C - 27:00] 21901 | Монтерей - Пуебла
[C - 25:00] 21902 | Крус Асул - Тигрес
[H - 20:00] 21903 | Толука - Хагуарес
[C - 27:00] 21904 | Тихуана - Атланте
[C - 26:00] 21905 | Керетаро - Атлас
[C - 29:00] 21906 | Сан Луис - УНАМ Пумас
22037 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22001 | Сейнт Джонстън - Сейнт Мирън
[H - 14:45] 22002 | Селтик - Дънди ФК
[C - 17:00] 22003 | Рос Каунти - Мъдъруел
[C - 17:00] 22004 | Килмарнък - Абърдийн
[H - 18:30] 22005 | Дънди Юнайтед - Хибърниън
[C - 17:00] 22006 | Хартс - Инвърнес КТ
22438 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 22401 | Базел - Грасхопър
[C - 20:45] 22402 | Цюрих - Йънг Бойс
[C - 20:45] 22403 | Сервет - Лозана
[H - 14:45] 22404 | Санкт Гален - Люцерн
[H - 14:45] 22405 | Тюн - Сион 32639 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:10] 32601 | Слован Либерец - Яблонец
[Н - 19:05] 32602 | Спарта Прага - Словачко
[С - 00:00] 32603 | Теплице - Дукла Брага
[H - 16:00] 32604 | Млада Болеслав - Прибрам
[С - 00:00] 32605 | Збройовка Бърно - Виктория Пилзен
[H - 18:00] 32606 | Сигма Оломоуц - Славия Прага
32840 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32801 | Карлайл - Милтън Кийнс Донс
[C - 17:00] 32802 | Борнемут - Шефилд Юнайтед
[C - 17:00] 32803 | Олдъм - Портсмут
[C - 17:00] 32804 | Донкастър - Йоувил
[C - 17:00] 32805 | Колчестър - Транмиър
[C - 17:00] 32806 | Ковънтри - Крю Александра
32941 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32901 | Уикъмб - Саутенд
[C - 17:00] 32902 | Честърфийлд - Джилингам
[C - 17:00] 32903 | Торки - Порт Вейл
[C - 17:00] 32904 | Бъртън - Екзитър
[C - 17:00] 32905 | Акрингтън - Челтнъм
[C - 17:00] 32906 | Барнет - Рочдейл
33442 | Колумбия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:15] 33401 | Уила - Патриотас
[C - 24:30] 33402 | Чико - Депортес Толима
[C - 24:30] 33403 | Онсе Калдас - Мильонариос
[C - 26:45] 33404 | Атлетико Насионал - Итаги
[H - 22:15] 33405 | Алианса Петролера - Индепендиенте Меделин
33543 | Чили
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 33501 | Рейнджърс Талка - Кобрелоа
[C - 00:00] 33502 | Универсидад Чили - Сан Маркос Арика [red](отложен)[C - 26:00] 33503 | Уачипато - Унион Еспаньола
[C - 27:00] 33504 | Икике - Сантяго Уондърърс
[H - 21:30] 33505 | Универсидад Католика - Унион Ла Калера
[H - 22:00] 33506 | Антофагаста - Евертона ВМ
33744 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 33701 | Лутън - Мансфийлд
[C - 17:00] 33702 | Кембридж Юнайтед - Херефорд
[C - 17:00] 33703 | Кидърминстър - Олфритън
[C - 17:00] 33704 | Саутпорт - Уокинг
[C - 17:00] 33705 | Линкълн Сити - Бароу
[C - 17:00] 33706 | Нюпорт - Телфорд[/red]
400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 41001 | Про Верчели - Бари (Италия-Б)
[C - 19:00] 41102 | Луго - Рекреативо Уелва (Испания-2)
[C - 19:00] 42203 | Корона Келце - Легия Варшава (Полша)
[C - 16:45] 42204 | Шльонск Вроцлав - Видзев Лодз (Полша)
[C - 16:00] 42605 | Баник Острава - Ческе Будейовице (Чехия)
[C - 17:00] 42806 | Шрозбъри - Стивънидж (Англия-1)
[C - 17:00] 42807 | Брентфорд - Уолсол (Англия-1)
[C - 17:00] 42808 | Скънторп - Хартлипул (Англия-1)
[C - 17:00] 42909 | Моркамб - Бристол Роувърс (Англия-2)
[C - 17:00] 42910 | Оксфорд Юнайтед - Йорк Сити (Англия-2)
[C - 17:00] 42911 | Олдършот - Флийтууд (Англия-2)
[C - 17:30] 43012 | Чяхлаул - Пандури (Румъния)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 51101 | Херес - Сабадел (Испания-2)
[H - 13:00] 51102 | Реал Мадрид Кастиля - Гуадалахара (Испания-2)
[H - 14:30] 52103 | Айнтрахт Брауншвайг - 1860 Мюнхен (Германия-2)
[H - 14:30] 52104 | Зандхаузен - Падерборн (Германия-2)
[H - 14:30] 52105 | Енерги Котбус - Ян Регенсбург (Германия-2)
[H - 18:00] 52206 | Рух Хожув - Лех Познан (Полша)
[H - 15:30] 52207 | ГКС Белхатув - Висла Краков (Полша)
[C - 00:00] 52608 | Теплице - Дукла Брага (Чехия)
[H - 16:00] 52609 | Млада Болеслав - Прибрам (Чехия)
[C - 00:00] 52610 | Збройовка Бърно - Виктория Пилзен (Чехия)
[H - 18:00] 52611 | Сигма Оломоуц - Славия Прага (Чехия)
[H - 20:30] 53012 | Динамо Букурещ - Брашов (Румъния)
[H - 18:00] 53013 | Оцелул Галац - Петролул Плоещ (Румъния)
[H - 22:15] 53414 | Алианса Петролера - Индепендиенте Меделин (Колумбия)
[H - 21:30] 53515 | Универсидад Католика - Унион Ла Калера (Чили)
[H - 22:00] 53516 | Антофагаста - Евертона ВМ (Чили)
[H - 23:00] 53817 | Насионал Монтевидео - Дефенсор Спортинг (Уругвай)
[H - 22:00] 53818 | Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай)
[H - 14:15] 53819 | Бела Виста - Расинг Монтевидео (Уругвай)
[H - 22:00] 53820 | Хувентуд ЛП - КА Ривър Плейт (Уругвай)
[H - 22:00] 53821 | Прогресо - Серо (Уругвай)
[H - 19:00] 53922 | Хайдук Сплит - Динамо Загреб (Хърватия)
[H - 19:00] 54023 | Макаби Нетаня - Бней Сахнин (Израел)
[H - 20:50] 54024 | Макаби Хайфа - Бейтар Йерусалим (Израел) Забележки: ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00