Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 31.05.2020 02:21



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
<> [S12W26 - 18.03/24.03.2013] Купа на ПМЛ (полуфинали) <> 
Автор Съобщение
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 3988
Мнение  <> [S12W26 - 18.03/24.03.2013] Купа на ПМЛ (полуфинали) <>   |   18.03.2013 14:08



Купа на ПМЛ (полуфинали)
————————————————————————————————————————————————————————————
[12267001]THUG SLUGS 4:0 VALIANT KNIGHTS[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12267002]UNDERGROUND 0:0 (4:3 ЕД) ARLITO[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ] [ДУЗПИ]
————————————————————————————————————————————————————————————


[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]

---------------------------------------------------------------------------
11021 | Италия-Б
11122 | Испания-2
12823 | Англия-1
12924 | Англия-2
13225 | САЩ
13726 | Англия-К

23827 | Уругвай
24128 | Турция-2
24229 | Гърция-2
24330 | Италия-С1А
24431 | Италия-С1В
24532 | Белгия-2
24633 | Дания-2
24734 | Шотландия-1
24835 | Полша-2
24936 | Чехия-2
25037 | Парагвай
25138 | Република Ирландия

35239 | Северна Ирландия
35340 | Уелс
-
-
-
-

---------------------------------------------------------------------------

[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]

11021 | Италия-Б
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 11001 | Верона - Кротоне
[H - 16:00] 11002 | Новара - Асколи
[C - 19:00] 11003 | Гросето - Чезена
[C - 21:45] 11004 | Падова - Модена
[H - 16:00] 11005 | Реджина - Юве Стабия
[H - 16:00] 11006 | Сасуоло - Тернана
[H - 16:00] 11007 | Бреша - Читадела
[H - 16:00] 11008 | Виченца - Варезе
[H - 21:45] 11009 | Емполи - Бари
[H - 16:00] 11010 | Ливорно - Виртус Ланчано
[H - 13:30] 11011 | Специя - Про Верчели

11122 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 11101 | Алмерия - Спортинг Хихон
[H - 22:00] 11102 | Алкоркон - Нумансия
[H - 20:00] 11103 | Виляреал - Рекреативо Уелва
[H - 18:00] 11104 | Гуадалахара - Херкулес
[C - 19:00] 11105 | Барселона 'Б' - Уеска
[C - 19:00] 11106 | Луго - Расинг Сантандер
[H - 13:00] 11107 | Реал Мадрид Кастиля - Кордоба
[H - 20:00] 11108 | Сабадел - Лас Палмас
[H - 21:00] 11109 | Елче - Реал Мурсия
[C - 21:00] 11110 | Жирона - Мирандес
[C - 22:00] 11111 | Херес - Понферадина

12823 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 12801 | Портсмут - Ковънтри
[C - 17:00] 12802 | Колчестър - Милтън Кийнс Донс
[H - 18:00] 12803 | Транмиър - Стивънидж
[C - 17:00] 12804 | Скънторп - Донкастър
[C - 17:00] 12805 | Карлайл - Йоувил
[C - 17:00] 12806 | Борнемут - Бери
[C - 17:00] 12807 | Суиндън - Нотс Каунти
[C - 17:00] 12808 | Хартлипул - Уолсол
[C - 17:00] 12809 | Престън - Лейтън Ориент
[C - 17:00] 12810 | Шрозбъри - Олдъм
[C - 17:00] 12811 | Кроули - Крю Александра

12924 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 12901 | Рочдейл - Саутенд
[C - 17:00] 12902 | Родъръм - Екзитър
[C - 17:00] 12903 | Бъртън - Уикъмб
[C - 17:00] 12904 | Джилингам - Акрингтън
[C - 17:00] 12905 | Честърфийлд - Плимут
[C - 17:00] 12906 | Порт Вейл - Олдършот
[C - 17:00] 12907 | Барнет - Челтнъм
[C - 17:00] 12908 | Нортхямптън - Оксфорд Юнайтед
[C - 17:00] 12909 | Торки - Йорк Сити
[C - 17:00] 12910 | Брадфорд - Бристол Роувърс
[C - 17:00] 12911 | АФК Уимбълдън - Моркамб
[C - 17:00] 12912 | Флийтууд - Дагенъм Редбридж

13225 | САЩ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 02:30] 13201 | ФК Далас - Реал Солт Лейк
[H - 04:30] 13202 | Лос Анжелис Галакси - Колорадо Рапидс
[H - 04:30] 13203 | Сан Хосе Ърткуейкс - Сиатъл Саундърс
[C - 22:00] 13204 | Ню Инглънд Ревълюшън - Спортинг Канзас Сити
[C - 21:30] 13205 | ДиСи Юнайтед - Кълъмбъс Крю
[H - 02:30] 13206 | Хюстън Динамо - Ванкувър Уайткапс
[H - 23:00] 13207 | Чикаго Файър - Чивас САЩ
[C - 22:30] 13208 | Монреал Импакт - Ню Йорк РБ

13726 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 13701 | Мансфийлд - Макълсфийлд
[C - 17:00] 13702 | Херефорд - Хайд
[C - 17:00] 13703 | Лутън - Тамуърт
[C - 17:00] 13704 | Брейнтрий - Олфритън
[C - 17:00] 13705 | Бароу - Ебсфлийт
[C - 17:00] 13706 | Дартфорд - Гейтсхед
[C - 17:00] 13707 | Стокпорт - Нюпорт
[C - 17:00] 13708 | Линкълн Сити - Телфорд
[C - 17:00] 13709 | Нънийтън - Уокинг


23827 | Уругвай
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:00] 23801 | Ливърпул Монтевидео - КА Ривър Плейт
[C - 23:00] 23802 | Пенярол - Данубио
[H - 23:00] 23803 | Насионал Монтевидео - Серо
[C - 22:00] 23804 | Хувентуд ЛП - Дефенсор Спортинг
[C - 22:00] 23805 | Ел Танке Сисли - Серо Ларго
[C - 22:00] 23806 | Уондърърс - Феникс
[C - 22:00] 23807 | Расинг Монтевидео - Сентрал Еспаньол
[C - 22:00] 23808 | Прогресо - Бела Виста

24128 | Турция-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 24101 | Санлъурфаспор - Тавсанлъ Линитспор
[C - 19:00] 24102 | Кайзери Ерджиеспор - Ризеспор
[C - 19:00] 24103 | Манисаспор - Гьозтепе
[H - 13:00] 24104 | Кършияка - Самсунспор
[H - 19:00] 24105 | Аданаспор - Болуспор

24229 | Гърция-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:00] 24201 | Докса Драмас - Пиерикос
[H - 15:00] 24202 | Олимпиакос Волос - Анагениси Яница
[C - 18:00] 24203 | Ираклис - Аполон Смирнис
[H - 15:00] 24204 | Панайтоликос - Анагениси Епаномис
[H - 16:00] 24205 | Калонис - Ираклис Псакна
[C - 16:00] 24206 | Етникос Газорос - Пансерайкос
[H - 15:00] 24207 | Кавала - Ерготелис
[H - 15:00] 24208 | Паначайки - Калитеа

24330 | Италия-С1А
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 24301 | Тревизо - Карпи
[H - 15:30] 24302 | Трапани - Комо
[H - 15:30] 24303 | Кунео - Лумезане
[C - 21:30] 24304 | Лече - Павиа
[H - 15:30] 24305 | Виртус Ентела - Портосумага
[H - 15:30] 24306 | Реджиана - Сан Марино
[H - 15:30] 24307 | ФералпиСало - Судтирол
[H - 15:30] 24308 | Албинолефе - Тритиум

24431 | Италия-С1В
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:30] 24401 | Паганезе - Беневенто
[H - 15:30] 24402 | Губио - Карарезе
[H - 15:30] 24403 | Пиза - Фрозиньоне
[H - 15:30] 24405 | Катанзаро - Перуджа
[H - 15:30] 24406 | Латина - Прато
[H - 15:30] 24407 | Барлета - Соренто
[H - 15:30] 24408 | Андрия - Виареджо

[Пн - 21:45] 24404 | Авелино - Ночерина <<<изваден>>>

24532 | Белгия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 24501 | Ломел Юнайтед - Вестерло
[H - 16:00] 24502 | Мускрон Перувелц - Антверп
[H - 16:00] 24503 | КСК Хейст - Рьозеларе
[H - 16:00] 24504 | Визе - Юпен
[H - 16:00] 24505 | Брюксел - Тубизе
[H - 16:00] 24506 | Уайт Стар Волуве - Оуденард
[H - 16:00] 24507 | Аалст - Остенде
[H - 16:00] 24508 | Десел Спорт - Сейнт Трюиден

24633 | Дания-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 24601 | Скиве - АБ Копенхаген
[H - 14:00] 24602 | Фредериция - Лингби
[H - 15:00] 24603 | Вестсяланд - Броншой
[H - 16:00] 24604 | ХБ Кьоге - Хьоринг
[H - 16:00] 24605 | Фин - Хобро
[H - 17:00] 24606 | Виборг - Вейле-Колдинг

24734 | Шотландия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 24701 | Еърдри - Рейт Роувърс
[C - 17:00] 24702 | Дънфърмлин - Дъмбъртън
[C - 17:00] 24703 | Фолкърк - Хамилтън Академикъл
[C - 17:00] 24704 | Мортън - Каудънбийт
[C - 17:00] 24705 | Партик Тисъл - Ливингстън

24835 | Полша-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 24801 | Богданка Лечжна - Арка Гдиня
[C - 16:00] 24802 | Олимпия Груджадж - Полония Битом
[C - 16:00] 24803 | Варта Познан - Стомил Олсзтин
[C - 16:30] 24804 | Флота Свиноушие - Сандеция Нови Сацз
[C - 19:00] 24805 | Краковия Краков - Катовице
[H - 13:00] 24806 | Нециеша - Тичи 71
[H - 13:30] 24807 | Лодзки - Долчан Жабки
[H - 16:00] 24808 | Зависза Бидгош - Миедз Легница

24936 | Чехия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 24901 | Таборско - Бохемианс Прага
[C - 16:00] 24902 | Власим - Карвина
[C - 19:00] 24903 | Опава - Злин
[H - 11:15] 24904 | Виктория Жижков - ФК Пърдубице
[H - 16:00] 24905 | Зноймо - Бохемианс 1905
[H - 16:00] 24906 | Варнсдорф - ФК Оломоуц
[H - 16:00] 24907 | Зенит Цаслав - Баник Соколов

25037 | Парагвай
---------------------------------------------------------------------------
[TBD] 25001 | Сол де Америка - Либертад
[TBD] 25002 | Серо Портеньо ПФ- Дапортиво Капиата
[TBD] 25003 | Депортиво Карапегуа - Олимпия
[TBD] 25004 | Серо Портеньо - Спортиво Лукеньо
[TBD] 25005 | Национал Асунсион - Генерал Диаз
[TBD] 25006 | Рубио Ню - Гуарани

25138 | Република Ирландия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 25101 | Сейнт Патрикс - Бохемианс
[C - 21:45] 25102 | Слиго Роувърс - Лимерик
[C - 21:45] 25103 | УКД - Дъндалк
[H - 17:00] 25104 | Дрогхеда Юнайтед - Брай Уондърърс
[H - 17:30] 25105 | Корк Сити - Дери Сити
[H - 17:55] 25106 | Шелборн - Шамрок Роувърс


35239 | Северна Ирландия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 35201 | Балинамалард Юнайтед - Линфийлд
[C - 17:00] 35202 | Клифтънвил - Балимена Юнайтед
[C - 17:00] 35203 | Дънганън Суифтс - Донегъл Селтик
[C - 17:00] 35204 | Гленавън - Колерейн
[C - 17:00] 35205 | Гленторан - Крусейдърс
[C - 17:00] 35206 | Лисбърн Дистилъри - Портадаун

35340 | Уелс
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 35301 | Ейбъриствит таун - Конахс куей ФК
[C - 16:30] 35302 | Афан Лидо - Ланели АФК
[C - 16:30] 35303 | Нютаун - Бала таун
[C - 16:30] 35304 | Престатин таун - Бангор сити
[C - 17:45] 35305 | Кармартън Таун - Еърбъс ЮК


400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[] 401 | ()
[] 402 | ()
[] 403 | ()
[] 404 | ()
[] 405 | ()
[] 406 | ()
[] 407 | ()
[] 408 | ()
[] 409 | ()
[] 410 | ()
[] 411 | ()
[] 412 | ()

500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 21:00] 53801 | Ливърпул Монтевидео - КА Ривър Плейт (Уругвай)
[H - 21:00] 53802 | Насионал Монтевидео - Серо (Уругвай)
[H - 21:00] 53803 | Хувентуд ЛП - Дефенсор Спортинг (Уругвай)
[H - 15:00] 54204 | Докса Драмас - Пиерикос (Гърция-2)
[H - 15:00] 54205 | Олимпиакос Волос - Анагениси Яница (Гърция-2)
[H - 15:00] 54206 | Ираклис - Аполон Смирнис (Гърция-2)
[H - 15:30] 54307 | Тревизо - Карпи (Италия-С1А)
[H - 15:30] 54308 | Трапани - Комо (Италия-С1А)
[H - 15:30] 54309 | Кунео - Лумезане (Италия-С1А)
[H - 15:30] 54410 | Паганезе - Беневенто (Италия-С1В)
[H - 15:30] 54411 | Губио - Карарезе (Италия-С1В)
[H - 15:30] 54412 | Пиза - Фрозиньоне (Италия-С1В)
[H - 16:00] 54513 | Мускрон Перувелц - Антверп (Белгия-2)
[H - 16:00] 54514 | КСК Хейст - Рьозеларе (Белгия-2)
[H - 16:00] 54515 | Визе - Юпен (Белгия-2)
[H - 14:00] 54616 | Фредериция - Лингби (Дания-2)
[H - 15:00] 54617 | Вестсяланд - Броншой (Дания-2)
[H - 16:00] 54618 | ХБ Кьоге - Хьоринг (Дания-2)
[H - 13:00] 54819 | Нециеша - Тичи 71 (Полща-2)
[H - 16:00] 54820 | Зависза Будгошчз - Миедз Легница (Полща-2)
[H - 16:00] 54921 | Зноймо - Бохемианс 1905 (Чехия-2)
[H - 17:00] 55122 | Дрогхеда Юнайтед - Брай Уондърърс (Реп. Ирландия)
[H - 17:30] 55123 | Корк Сити - Дери Сити (Реп. Ирландия)
[H - 17:55] 55124 | Шелборн - Шамрок Роувърс (Реп. Ирландия)


Забележки: Липсващите часове ще бъдат попълнени, когато бъдат обявени точните програми.
Потоци Дузпи и ПСУ ще бъдат попълнени в Четвъртък с мачове от зелените потоци, непопаднали в избора на отборите


ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ

ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ

ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Указания за ползване:

- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница "Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница "Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница "Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в клетки С5:С12.


ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ

- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.

СРОКОВЕ

Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00


Технически коментари и забележки: http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=64&t=400


Последна промяна PMLeague на 20.08.2014 20:57, променена общо 5 пъти



 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: <> <> <> [S12W22] ПМЛ Купа, 1/2 финали (18/24 март 2013) - НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ ЗА КРЪГА <> <> <>   |   19.03.2013 10:07


Като гледам потоците се чудя защо няма и поток "ПМЛ" ? Според мене ше е много по-интересен и познат от Северна Ирландия =)

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг