Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27.05.2020 10:20



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
<> [S12W27 - 25.03/31.03.2013] ПМЛ 'А' лига (XVIII кръг) + ПМЛ 'Б' лига (ХVIII кръг) <> 
Автор Съобщение
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 3988
Мнение  <> [S12W27 - 25.03/31.03.2013] ПМЛ 'А' лига (XVIII кръг) + ПМЛ 'Б' лига (ХVIII кръг) <>   |   25.03.2013 13:02



ПМЛ 'А' лига (XVІIІ кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[12271001]THE RED WINNERZ 1:5 СИНЯТА ЛАВИНА[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12271002]REAL GREEN 2:4 EXTREME ZOMBIES[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12271003]КРИВА НИВА 1:4 ARLITO[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12271004]AIR FORCE 3:3 THE MUMMIES[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12271005]THE THRACIAN ORPHICS 1:3 THE CURSED[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12271006]NEW MERSEY RAZORS 4:1 UNDERGROUND[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————

ПМЛ 'Б' лига (XVІІI кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[12272007]CDLM BLUE POWER 2:2 THUG SLUGS[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12272008]PRIMUS MAXIMUS 3:2 DEMBA BOYZ[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12272009]VALIANT KNIGHTS 0:3 ЖФК БАБА ЯГА[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12272010]DUNE WARRIORS 0:0 RED OR DEAD[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[12272011]БАЛКАНСКИ МЕЧОК 0:4 CRAZY BAND[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————


[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]

---------------------------------------------------------------------------
10121 | Англия-ВЛ
10222 | Германия-1
10323 | Италия-А
10424 | Испания-1
10525 | Франция-1
10626 | Холандия

20727 | Англия-Ш
20828 | Португалия
21129 | Испания-2
21230 | Русия
21331 | Турция
21432 | Гърция
21633 | Австрия
21734 | Аржентина
21935 | Мексико
22036 | Шотландия
22537 | България
23038 | Румъния

33139 | Украйна
33240 | САЩ
33441 | Колумбия
33542 | Чили
33743 | Англия-К
33844 | Уругвай

---------------------------------------------------------------------------

[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]

10121 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10101 | Манчестър Сити - Нюкасъл
[C - 17:00] 10102 | Суонзи - Тотнъм
[C - 17:00] 10103 | Арсенал - Рединг
[C - 19:30] 10104 | Евертън - Сток Сити
[H - 15:30] 10105 | Астън Вила - Ливърпул
[C - 17:00] 10106 | Саутхямптън - Челси
[C - 17:00] 10107 | Уигън - Норич
[C - 17:00] 10108 | Уест Хям - Уест Бромич

10222 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Щутгарт - Борусия Дортмунд
[C - 16:30] 10202 | Шалке - Хофенхайм
[C - 16:30] 10203 | Фрайбург - Борусия М'гладбах
[C - 19:30] 10204 | Байерн Мюнхен - Хамбургер
[H - 16:30] 10205 | Волфсбург - Нюрнберг
[C - 16:30] 10206 | Аугсбург - Хановер
[C - 16:30] 10207 | Майнц - Вердер
[C - 16:30] 10208 | Фортуна Дюселдорф - Байер Леверкузен
[H - 18:30] 10209 | Гройтер Фюрт - Айнтрахт Франкфурт

10323 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 10301 | Интер - Ювентус
[C - 19:30] 10302 | Киево - Милан
[C - 16:00] 10303 | Удинезе - Болоня
[C - 16:00] 10304 | Лацио - Катания
[C - 16:00] 10305 | Палермо - Рома
[C - 22:00] 10306 | Торино - Наполи
[C - 16:00] 10307 | Парма - Пескара
[C - 16:00] 10308 | Каляри - Фиорентина
[C - 16:00] 10309 | Дженоа - Сиена
[C - 16:00] 10310 | Аталанта - Сампдория

10424 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 10401 | Атлетико Мадрид - Валенсия
[C - 23:00] 10402 | Леванте - Севиля
[C - 21:00] 10403 | Сарагоса - Реал Мадрид
[C - 17:00] 10404 | Райо Валекано - Малага
[C - 19:00] 10405 | Селта - Барселона
[H - 18:00] 10406 | Майорка - Ла Коруня
[H - 20:00] 10407 | Еспаньол - Реал Сосиедад
[H - 13:00] 10408 | Валядолид - Осасуна

10525 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 10501 | Рен - Нанси
[H - 18:00] 10502 | Брест - Лил
[H - 22:00] 10503 | Лион - Сошо
[C - 21:00] 10504 | Бордо - Лориен
[H - 15:00] 10505 | Ница - Марсилия
[C - 21:00] 10506 | Аячо - Тулуза
[C - 18:00] 10507 | Троа - Сент Етиен
[C - 21:00] 10508 | Евиан ТГ - Реймс
[C - 21:00] 10509 | Валансиен - Бастия

10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10601 | Хееренвеен - Фейенорд
[H - 17:30] 10602 | Аякс - НЕК Ниймеген
[H - 13:30] 10603 | Рода - ПСВ Айндховен
[H - 15:30] 10604 | Хераклес - АЗ Алкмаар
[C - 19:45] 10605 | Твенте - НАК Бреда
[H - 15:30] 10606 | Витес - ПЕК Цволе
[H - 15:30] 10607 | Ваалвийк - АДО Ден Хааг
[C - 20:45] 10608 | Утрехт - ВВВ-Венло
[C - 20:45] 10609 | Вилем ІІ - Грьонинген


20727 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 20701 | Уулвърхямптън - Мидълзбро
[C - 17:00] 20702 | Чарлтън - Болтън
[C - 17:00] 20703 | Питърбъро - Кардиф
[C - 17:00] 20704 | Нотингам Форест - Брайтън
[C - 17:00] 20705 | Ипсуич - Лийдс
[C - 19:20] 20706 | Хъдърсфийлд - Хъл Сити
[C - 17:00] 20707 | Шефилд Уензди - Барнзли

20828 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:15] 20801 | Академика Коимбра - Порто
[C - 22:30] 20802 | Бенфика - Рио Аве
[C - 18:00] 20803 | Витория Сетубал - Маритимо
[C - 18:00] 20804 | Бейра Мар - Олянензе
[C - 18:00] 20805 | Морейрензе - Ещорил

21129 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:00] 21101 | Расинг Сантандер - Елче
[H - 13:00] 21102 | Уеска - Алмерия
[H - 18:00] 21103 | Мирандес - Виляреал
[H - 20:00] 21104 | Реал Мурсия - Алкоркон
[C - 19:00] 21105 | Спортинг Хихон - Реал Мадрид Кастиля
[C - 22:00] 21106 | Кордоба - Сабадел
[H - 18:00] 21107 | Рекреативо Уелва - Барселона 'Б'
[C - 19:00] 21108 | Лас Палмас - Гуадалахара

21230 | Русия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:15] 21201 | Спартак Москва - Кубан
[H - 17:00] 21202 | Терек - Зенит
[C - 16:30] 21203 | Динамо Москва - Ростов
[H - 14:45] 21204 | Краснодар - Анжи
[H - 12:30] 21205 | Волга НН - Амкар

21331 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 21301 | Галатасарай - Истанбул ББ
[C - 16:00] 21302 | Газиантепспор - Ескишехирспор
[H - 19:00] 21303 | Фенербахче - Акхисар Беледие
[H - 16:00] 21304 | Трабзонспор - Анталияспор
[C - 19:00] 21305 | Сивасспор - Ордуспор
[H - 13:30] 21306 | Касъмпаша - Бурсаспор
[H - 19:00] 21307 | Елазъгспор - Генчлербирлиги

21432 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 21401 | Олимпиакос Пирея - ПАОК Солун
[H - 17:15] 21402 | Левадиакос - АЕК Атина
[H - 15:00] 21403 | Ксанти - Атромитос
[C - 19:30] 21404 | Панатинайкос - Платаниас
[C - 16:30] 21405 | ОФИ Крит - ПАС Янина
[C - 17:15] 21406 | Арис Солун - Пантракикос
[H - 17:15] 21407 | Верия - Керкира

21633 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 21601 | Аустрия Виена - РБ Залцбург
[C - 19:30] 21602 | Рийд - Рапид Виена
[C - 17:00] 21603 | Адмира Вакер - Матерсбург
[C - 19:30] 21604 | Винер Нойщат - Щурм Грац
[C - 19:30] 21605 | Вакер Инсбрук - ВАК Волфсбергер

21734 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 21701 | Архентинос Хуниорс - Ол Бойс
[H - 20:15] 21702 | Индепендиенте - Бока Хуниорс
[C - 23:10] 21703 | Ривър Плейт - Велес Сарсфийлд
[C - 25:15] 21704 | Естудиантес ЛП - Расинг Клуб
[H - 22:10] 21705 | Сан Мартин СХ - Годой Крус

21935 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[C - 28:00] 21901 | Монтерей - УНАМ Пумас
[H - 21:00] 21902 | Пуебла - Тигрес
[C - 25:00] 21903 | Толука - Тихуана
[C - 25:00] 21904 | Крус Асул - Атлас
[C - 29:05] 21905 | Леон - Пачука
[C - 30:00] 21906 | Сан Луис - Хагуарес
[C - 28:00] 21907 | Морелия - Атланте
[C - 28:00] 21908 | Сантос Лагуна - Керетаро

22036 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:45] 22001 | Сейнт Мирън - Селтик
[C - 17:00] 22002 | Абърдийн - Хартс
[C - 17:00] 22003 | Дънди ФК - Мъдъруел
[C - 17:00] 22004 | Рос Каунти - Килмарнък
[C - 17:00] 22005 | Хибърниън - Инвърнес КТ

22537 | България
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 22501 | Локомотив Пловдив - Черноморец Бургас
[H - 18:00] 22502 | ЦСКА София - Миньор Перник
[H - 15:45] 22503 | Локомотив София - Лудогорец
[C - 18:00] 22504 | Берое - Славия София
[H - 14:00] 22505 | Монтана - Ботев Пловдив

23038 | Румъния
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:30] 23001 | Рапид Букурещ - Пандури
[H - 18:00] 23002 | Петролул Плоещ - ЧФР Клуж
[C - 19:00] 23003 | Газ Метан Медиаш - Брашов
[H - 17:00] 23004 | Чяхлаул - Турну Северин
[H - 20:30] 23005 | Динамо Букурещ - Астра Джурджу


33139 | Украйна
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:00] 33101 | Черноморец Одеса - Динамо Киев
[C - 17:30] 33102 | Арсенал Киев - Таврия
[H - 19:30] 33103 | Кривбас - Металист Харков
[C - 19:30] 33104 | Карпати Лвов - Шахтьор Донецк
[H - 17:30] 33105 | Волин Луцк - Днепър Д'петровск
[C - 16:00] 33106 | Металург Донецк - Металург Запорожие

33240 | САЩ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 28:00] 33201 | Реал Солт Лейк - Сиатъл Саундърс
[C - 20:00] 33202 | Торонто ФК - Лос Анжелис Галакси
[C - 21:30] 33203 | Ню Йорк РБ - Филаделфия Юниън
[C - 24:00] 33204 | Колорадо Рапидс - Портланд Тимбърс
[C - 26:30] 33205 | Хюстън Динамо - Сан Хосе Ърткуейкс
[C - 22:00] 33206 | Ню Инглънд Ревълюшън - ФК Далас

33441 | Колумбия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 22:15] 33401 | Итаги - Депортиво Кали
[C - 24:30] 33402 | Депортиво Пасто - Меделин
[C - 24:30] 33403 | Уила - Милонариос
[C - 26:45] 33404 | Чико - Енвигадо
[H - 23:15] 33405 | Алианца Петролера - Онсе Калдас

33542 | Чили
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 33501 | Унион Еспаньола - Депортес Икике
[C - 23:00] 33502 | Универсидад Чили - Кобрелоа
[C - 20:30] 33503 | Евертън ВМ - О Хигинс
[H - 21:30] 33504 | Кобресал - Универсидад Католика
[C - 28:00] 33505 | Сан Маркос - Унион Ла Калера
[C - 25:30] 33506 | Нюбленсе - Хуачипато

33743 | Англия-К
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 33701 | Кембридж Юнайтед - Лутън
[C - 17:00] 33702 | Гейтсхед - Саутпорт
[C - 17:00] 33703 | Макълсфийлд - Стокпорт
[C - 17:00] 33704 | Кидърминстър - Брейнтрий
[C - 17:00] 33705 | Уокинг - Херефорд
[C - 17:00] 33706 | Тамуърт - Мансфийлд

33844 | Уругвай
---------------------------------------------------------------------------
[Н - 21:00] 33801 | Серо Ларго - Ливърпул Монтевидео
[C - 21:00] 33802 | Данубио - Насионал Монтевидео
[Н - 21:00] 33803 | Дефенсор Спортинг - Ел Танке Сисли
[Н - 21:00] 33804 | Уондърърс - КА Ривър Плейт
[Н - 21:00] 33805 | Серо - Расинг Монтевидео
[C - 21:00] 33806 | Бела Виста - Хувентуд ЛП


400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 41101 | Луго - Херес (Испания-2)
[C - 19:00] 42202 | Полония Варшава - Легия Варшава (Полша)
[C - 16:45] 42203 | ГКС Белхатув - Шльонск Вроцлав (Полша)
[C - 18:45] 42404 | Сион - Сервет (Швейцария)
[C - 20:45] 42405 | Тюн - Грасхопър (Швейцария)
[C - 20:45] 42406 | Цюрих - Санкт Гален (Швейцария)
[C - 21:15] 42607 | Спарта Прага - Виктория Пилзен (Чехия)
[C - 17:00] 42608 | Прибрам - Яблонец (Чехия)
[C - 17:00] 42909 | Бъртън - Честърфийлд (Англия-2)
[C - 17:00] 42910 | Флийтууд - Джилингам (Англия-2)
[C - 17:00] 42911 | Бристол Роувърс - Йорк Сити (Англия-2)
[C - 17:00] 43712 | Гримзби - Бароу (Англия-К)

500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 51101 | Нумансия - Жирона (Испания-2)
[H - 13:00] 51102 | Херкулес - Понферадина (Испания-2)
[H - 18:00] 51503 | Одензе - Хорсенс (Дания)
[H - 16:00] 51504 | Сьондерийске - Рандерс (Дания)
[H - 14:30] 52105 | Зандхаузен - Кайзерслаутерн (Германия-2)
[H - 14:30] 52106 | Кьолн - Ян Регенсбург (Германия-2)
[H - 14:30] 52107 | ФШФ Франкфурт - Унион Берлин (Германия-2)
[H - 19:05] 52608 | Теплице - Славия Прага (Чехия)
[H - 16:00] 52609 | Збройовка Бърно - Храдец Кралове (Чехия)
[H - 18:30] 52710 | Хелзингборг - Юргорден (Швеция)
[H - 16:00] 52711 | Хекен - ИФК Гьотеборг (Швеция)
[H - 18:30] 52712 | Сирианска - Калмар ФФ (Швеция)
[H - 22:00] 53513 | Антофагаста - Палестино (Чили)
[H - 19:30] 51414 | Олимпиакос Пирея - ПАОК Солун (Гърция)
[H - 17:15] 51415 | Левадиакос - АЕК Атина (Гърция)
[H - 20:15] 51716 | Индепендиенте - Бока Хуниорс (Аржентина)
[H - 21:00] 51917 | Пуебла - Тигрес (Мексико)
[H - 14:45] 52018 | Сейнт Мирън - Селтик (Шотландия)
[H - 18:00] 52519 | ЦСКА София - Миньор Перник (България)
[H - 15:45] 52520 | Локомотив София - Лудогорец (България)
[H - 17:00] 52521 | Монтана - Ботев Пловдив (България)
[H - 17:00] 53022 | Чяхлаул - Турну Северин (Румъния)
[H - 15:00] 53123 | Черноморец Одеса - Динамо Киев (Украйна)
[H - 19:30] 53124 | Кривбас - Металист Харков (Украйна)


Забележки:


ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ

ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ

ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Указания за ползване:

- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница "Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница "Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница "Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в клетки С5:С12.


ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ

- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.

СРОКОВЕ

Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00


Технически коментари и забележки: http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=64&t=400


Последна промяна PMLeague на 20.08.2014 20:52, променена общо 6 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг